سلام من متولد 21/1/71 هستم دیپلممو ساله 87-88 تابستون گرفتم

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
mehrdad11

سلام من متولد 21/1/71 هستم دیپلممو ساله 87-88 تابستون گرفتم

پست توسط mehrdad11 » دوشنبه 16 مرداد 1391, 10:53 am

سلام من متولد 21/1/71 هستم دیپلممو ساله 87-88 تابستون گرفتم ,و سال 88 -89 به صورت روزانه پیشمو خوندم ولی 5/3 واحدم پاس نشد حتی تابستون - بعد در یک آموزشگاه از راه دور ثبت نام کردم (نیمسال اول 89-90 (11/11/89) اما به دلایلی به امتحان نرسیدم و بازم واحدام موند .
بعد در کنکور شرکت کردم و قبول شدم ( عمران آزاد)
مهر رفتم ثبت نام کنم و مرخصی بگیرم تا واحدامو تا ترم بهمن پاس کنمو از ترم بهمن برم دانشگاه , تو دانشگاه گفتن بخشنامه جدید دارم که نمیشه پبت نامت کنیم , اسمت تا یکسال اینجا رزرو هست , برو واحداتو پاس کن از ترم بهمن یا مهر سال بعد بیا ...
دوباره به صورت بزرگسال در یک آموزشگاه ثبت نام کردم (90-91 نیمه‌ی اول) , و در دی ماه قبول شدم اما چون بهم گفته بودن میتونم ترم مهر هم برم دانشگاه به دلایلی ترجیح دادم مهر(91-92) برم
حالا الن دو ماه بعد که واسه ثبت نام میرم واسه سربازی به مشکلی نمیخورم ؟ ( هیچ اقدامی واسه سربازیم نکردم هنوز !

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

Re: سلام من متولد 21/1/71 هستم دیپلممو ساله 87-88 تابستون گ

پست توسط farshidshd » دوشنبه 16 مرداد 1391, 1:56 pm

mehrdad11 نوشته شده:سلام من متولد 21/1/71 هستم دیپلممو ساله 87-88 تابستون گرفتم ,و سال 88 -89 به صورت روزانه پیشمو خوندم ولی 5/3 واحدم پاس نشد حتی تابستون - بعد در یک آموزشگاه از راه دور ثبت نام کردم (نیمسال اول 89-90 (11/11/89) اما به دلایلی به امتحان نرسیدم و بازم واحدام موند .
بعد در کنکور شرکت کردم و قبول شدم ( عمران آزاد)
مهر رفتم ثبت نام کنم و مرخصی بگیرم تا واحدامو تا ترم بهمن پاس کنمو از ترم بهمن برم دانشگاه , تو دانشگاه گفتن بخشنامه جدید دارم که نمیشه پبت نامت کنیم , اسمت تا یکسال اینجا رزرو هست , برو واحداتو پاس کن از ترم بهمن یا مهر سال بعد بیا ...
دوباره به صورت بزرگسال در یک آموزشگاه ثبت نام کردم (90-91 نیمه‌ی اول) , و در دی ماه قبول شدم اما چون بهم گفته بودن میتونم ترم مهر هم برم دانشگاه به دلایلی ترجیح دادم مهر(91-92) برم
حالا الن دو ماه بعد که واسه ثبت نام میرم واسه سربازی به مشکلی نمیخورم ؟ ( هیچ اقدامی واسه سربازیم نکردم هنوز !
سلام
با این همه تلاش اگه سربازیت مشکل داشته باشه هیچ میشه

اگه تاریخ فارغ التحصیلیت دی ماه باشه فقط 6 ماه مهلت ارسال دفترچه سربازی داری
البته اگه تا حالا معافیت تحصیلی برات زده باشن
اگه نه که ، غیبت خوردی

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

قفل شده