معافیت و کنکور کاره خیلی فوری

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
mohammad925
کاربر ساده
کاربر ساده

معافیت و کنکور کاره خیلی فوری

پست توسط mohammad925 » دوشنبه 22 خرداد 1391, 3:17 pm

سلام و عرض خسته نباشید من متولد 1371/9/25 هستم و 1/4/90 مدرک پیش دانشگاهی مو حضوری اخذ کردم من برای معافیت پزشکی اقدام کرده بودم که معاف نشدم تاریخ اعزام من احتمالا یکی 2 روز بعد از کنکور سراسری است ایا در صورت پذیرفته شدن در دانشگاه از خدمت به دانشگاه ترخیص می شوم یا نه ؟ من مدارک خودمو در پلیس +10 در موقع مناسب پست کردم(9/1/90) اما درخواست معافیت پزشکی دادم نمیدونم غیبت دارم یا نه تورو خدا زودتر بهم جواب بدین دارم میمیرم از استرس مشکلی برای کارت کنکور م بوجود نمیاد؟

اخه من نمیدونم دوستم هم سن منه اما اون واسش تاریخ اعزام 8 اسفند 91 اومده اما من برای اینکه معاف نشدماینطوری شده یعنی نمیشه از معفایت تحصیلی و پزشکی همزمان استفاده کرد؟

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

Re: معافیت و کنکور کاره خیلی فوری

پست توسط farshidshd » دوشنبه 22 خرداد 1391, 11:53 pm

mohammad925 نوشته شده:سلام و عرض خسته نباشید من متولد 1371/9/25 هستم و 1/4/90 مدرک پیش دانشگاهی مو حضوری اخذ کردم من برای معافیت پزشکی اقدام کرده بودم که معاف نشدم تاریخ اعزام من احتمالا یکی 2 روز بعد از کنکور سراسری است ایا در صورت پذیرفته شدن در دانشگاه از خدمت به دانشگاه ترخیص می شوم یا نه ؟ من مدارک خودمو در پلیس +10 در موقع مناسب پست کردم(9/1/90) اما درخواست معافیت پزشکی دادم نمیدونم غیبت دارم یا نه تورو خدا زودتر بهم جواب بدین دارم میمیرم از استرس مشکلی برای کارت کنکور م بوجود نمیاد؟

اخه من نمیدونم دوستم هم سن منه اما اون واسش تاریخ اعزام 8 اسفند 91 اومده اما من برای اینکه معاف نشدماینطوری شده یعنی نمیشه از معفایت تحصیلی و پزشکی همزمان استفاده کرد؟
سلام
اگه غیبت خورده باشی که نمیشه کاری بکنی

اگه نه ، میتونی در صورت قبولی بری دانشگاه
از معافیت تحصیلی و پزشکی همزمان نمیشه استفاده کرد

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

mohammad925
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mohammad925 » سه‌شنبه 23 خرداد 1391, 1:52 am

farshidshd نوشته شده:
mohammad925 نوشته شده:سلام و عرض خسته نباشید من متولد 1371/9/25 هستم و 1/4/90 مدرک پیش دانشگاهی مو حضوری اخذ کردم من برای معافیت پزشکی اقدام کرده بودم که معاف نشدم تاریخ اعزام من احتمالا یکی 2 روز بعد از کنکور سراسری است ایا در صورت پذیرفته شدن در دانشگاه از خدمت به دانشگاه ترخیص می شوم یا نه ؟ من مدارک خودمو در پلیس +10 در موقع مناسب پست کردم(9/1/90) اما درخواست معافیت پزشکی دادم نمیدونم غیبت دارم یا نه تورو خدا زودتر بهم جواب بدین دارم میمیرم از استرس مشکلی برای کارت کنکور م بوجود نمیاد؟

سلام

بخدا دارم سکته میکنم این همه شب بیدار موندم درس خوندم حالا به خاطر یک اشتباه اگه قبولم بشم ترخیص نمیشم در صورت داشتن غیبت ؟ شما میگید من چکار کنم ؟ که امسال بتونم وارد دانشگاه بشم من هنوز کمیسیون پزشکی تصمیم نگرفته میدونم به احتمال خیلی زیاد معاف نمیشم میتونم معافیت پزشکی رو کنسل کنم برا معافیت تحصیلی اقدام کنم؟ یک دنیا ممنون اقا

ما حرف این سرهنگو گوش کردیم که اگفت اگه معاف هم نشدی میتونی وارد دانشگاه بشی نگفت که معاف تحصیلی و پزشکی هم زمان نمیشه

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
تماس:

پست توسط farshidshd » سه‌شنبه 23 خرداد 1391, 11:01 am

mohammad925 نوشته شده:
farshidshd نوشته شده:

سلام

بخدا دارم سکته میکنم این همه شب بیدار موندم درس خوندم حالا به خاطر یک اشتباه اگه قبولم بشم ترخیص نمیشم در صورت داشتن غیبت ؟ شما میگید من چکار کنم ؟ که امسال بتونم وارد دانشگاه بشم من هنوز کمیسیون پزشکی تصمیم نگرفته میدونم به احتمال خیلی زیاد معاف نمیشم میتونم معافیت پزشکی رو کنسل کنم برا معافیت تحصیلی اقدام کنم؟ یک دنیا ممنون اقا

ما حرف این سرهنگو گوش کردیم که اگفت اگه معاف هم نشدی میتونی وارد دانشگاه بشی نگفت که معاف تحصیلی و پزشکی هم زمان نمیشه
برای معافیت پزشکی اقدام کردید و نمیشه کنسل بشه ...
انشالله غیبت نمیزنن

دانشجوی ارشد نرم افزار

mohammad925
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mohammad925 » چهارشنبه 24 خرداد 1391, 1:56 am

سلام شكر خدا رفتم امروز كفت بصورت معمولي غيبت نخوردي ولي جون بزشكي رو طول دادي شايد بخوري
بزشكي تا جقدر دير بري غيبت ميخوري
من اولين نامه بزشكيمو 90/11/22
كرفتم اولين كمسيون هم 90/12/25رفتم كه معاينه مجدد داد بعد دومين نامه رو
91/2/1
كرفتم ١٥روز عيد تعصيل بود بعد دومين كميسون هم همين هفته ميخوام برم نامه دوم تا 91/3/1 فرصت داشت كه برم كه من نتونستم برم بعد امروز از من كرقت بركه معاينه دومو تاريخ شو دستي عوض كرد مسول اينكار و مهر زد روش تاريخ
91/3/24
ميخوام بدونم ايا با اين توضيحات تو بزشكي غيبت خوردم يا نه?
من صبح از سرهنكه برسيدم كفت تو بزشكي غيبت نميخوري اكه از قبل نداشته باشي
تو دفترجه ديدم نوشته بود اكه طول بدي غيبت ميخوري ولي من نفهميدم جقدر طول بدي غيبت ميخوري

در مورده كفالت هم سوال داشتم اكه من مامان بابام الان طلاق بكيرم ميتونم
٦ماه ديكه معافي كفالت بكيرم در صورت داشتن غيبت?

يك دنيا ممنون خدا خيرتون بده

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
تماس:

پست توسط farshidshd » چهارشنبه 24 خرداد 1391, 11:46 am

mohammad925 نوشته شده:سلام شكر خدا رفتم امروز كفت بصورت معمولي غيبت نخوردي ولي جون بزشكي رو طول دادي شايد بخوري
بزشكي تا جقدر دير بري غيبت ميخوري
من اولين نامه بزشكيمو 90/11/22
كرفتم اولين كمسيون هم 90/12/25رفتم كه معاينه مجدد داد بعد دومين نامه رو
91/2/1
كرفتم ١٥روز عيد تعصيل بود بعد دومين كميسون هم همين هفته ميخوام برم نامه دوم تا 91/3/1 فرصت داشت كه برم كه من نتونستم برم بعد امروز از من كرقت بركه معاينه دومو تاريخ شو دستي عوض كرد مسول اينكار و مهر زد روش تاريخ
91/3/24
ميخوام بدونم ايا با اين توضيحات تو بزشكي غيبت خوردم يا نه?
من صبح از سرهنكه برسيدم كفت تو بزشكي غيبت نميخوري اكه از قبل نداشته باشي
تو دفترجه ديدم نوشته بود اكه طول بدي غيبت ميخوري ولي من نفهميدم جقدر طول بدي غيبت ميخوري

در مورده كفالت هم سوال داشتم اكه من مامان بابام الان طلاق بكيرم ميتونم
٦ماه ديكه معافي كفالت بكيرم در صورت داشتن غيبت?

يك دنيا ممنون خدا خيرتون بده
اگه طول دادنت تا حدی بشه که مسولین فکر کنن واسه فرار کردن داری از قصد غیبت میکنی خب واست غیبت میزنن

در مورد طلاق هم کلا قانون عوض شده و بهتره یه سوالی از مسولین بپرسی ...

دانشجوی ارشد نرم افزار

قفل شده