امکان ثبت نام علمی کاربردی با دیپلم ریاضی؟

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
ninos

امکان ثبت نام علمی کاربردی با دیپلم ریاضی؟

پست توسط ninos » یک‌شنبه 18 دی 1390, 4:51 pm

با سلام و خسته نباشید خدمت کنکوری های عزیز.

من پیش ریاضی هستم و سال 91 کنکور ریاضی می دم و قرار بود که رشته ی مدیریت بازرگانی رو انتخاب کنم الان که دفترچه ی آزاد رو دیدم فهمیدم که نمی تونم تو آزاد مدیریت بازرگانی رو بزنم.

می خواستم بپرسم من می تونم سال بعد تو کنکور علمی کاربردی شرکت کنم و مدیریت بازرگانی ترمی رو بخونم؟ اونطور که خودم از دفترچشون برداشت کردم اینطوره که می تونم با هر دیپلمی تو کنکور علمی کاربردی نا پیوسته شرکت کنم اما پیوسته حتما دیپلم فنی و کاردانش می خواد

سوال دوم: من که پیش دانشگاهی رو می خونم و پاس می کنم اگه علمی کاربردی برم می تونم تطبیق واحد کنم؟

nasserak
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: امکان ثبت نام علمی کاربردی با دیپلم ریاضی؟

پست توسط nasserak » یک‌شنبه 18 دی 1390, 7:24 pm

ninos نوشته شده:با سلام و خسته نباشید خدمت کنکوری های عزیز.

من پیش ریاضی هستم و سال 91 کنکور ریاضی می دم و قرار بود که رشته ی مدیریت بازرگانی رو انتخاب کنم الان که دفترچه ی آزاد رو دیدم فهمیدم که نمی تونم تو آزاد مدیریت بازرگانی رو بزنم.

می خواستم بپرسم من می تونم سال بعد تو کنکور علمی کاربردی شرکت کنم و مدیریت بازرگانی ترمی رو بخونم؟ اونطور که خودم از دفترچشون برداشت کردم اینطوره که می تونم با هر دیپلمی تو کنکور علمی کاربردی نا پیوسته شرکت کنم اما پیوسته حتما دیپلم فنی و کاردانش می خواد

سوال دوم: من که پیش دانشگاهی رو می خونم و پاس می کنم اگه علمی کاربردی برم می تونم تطبیق واحد کنم؟
سلام تا اونجایی که من میدونم با هر دیپلمی میشه شرکت کرد تو علمی کاربردی danesh
اما بعضی رشته ها پیش هم میخواد که رشته مدیریتم جزء همون دسته است bale
شما تو 91 دفترچه پر کن علمی کاربردی برو bale ، تاکید میکنم ترمی بری nar: چون پودمانی خیلی سوخت میدی آخرش یه امتحان جامع میگیرن که پاس کردنش سخته ger:
سوال دوم فک کنم بشه اما برای اینکه دقیق بفهمی با یکی از اینا که آگهی پخش میکنن یه تماس بگیر بپرس یا برو یکی از دانشگاهاش بپرس dan

این اطلاعات من بود goll
اگه دوستان میتونن اطلاعات بیشتر بدن که منم استفاده کنم bale

ما رفتیم go: go: go:
به ستاره شدن فك نكن چون ستاره فقط يه نقطه ست

ninos

Re: امکان ثبت نام علمی کاربردی با دیپلم ریاضی؟

پست توسط ninos » سه‌شنبه 20 دی 1390, 2:32 pm

خیلی ممنون از جوابتون.

دوستای دیگه یعنی افتخار نمی دن؟ بابا کمک کردن که چیزی ازتون کم نمی کنه

ممون

قفل شده