تغییر رشته از کامپیوتر به گرافیک؟؟

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
tarfand08

تغییر رشته از کامپیوتر به گرافیک؟؟

پست توسط tarfand08 » یک‌شنبه 1 آبان 1390, 8:41 am

سلام به بزرگواران کارشناسی

من بعد از ینکه از کمکهای شما برای قبول شدن در کنکور کارشناسی استفاده کردم و در حال حاضر ترم سوم رو در رشته ی کامپیوتر سپری میکنم تصمیم گرفتم به رشته ای که عاشقش هستم یعنی گرافیک تغییر رشته بدم.
می خواستم کمکم کنید که چگونه میتونم تغییر رشته بدم؟ الان من 1 سال تا فارق التحصیلیم مونده و قصد دارم به محض اینکه مدرکم رو گرفتم در کنکور برای قبولی در این رشته شرکت کنم.
اما چند موزد هست که جواب هاش رو نمیدونم از شما درخواست راهنمایی و کمک دارم:

1- من در حال حاضر باید چکار کنم؟ از حال تا فارق التحصیلی باید کتاب های تخصصی رشته ی گرافیک رو بخرم و شروع به آماده شدن برای کنکور اون بشم؟
2- اگر کسی اطلاعات کامل از لیست کتاب های که لازم هست من برای کنکور دادن بخرم لطفا اسمهاشون رو قرار بده.
3- این رشته امتحان عملی طراحی هم داره؟ من که طراحی کار نکردم چه انتظاری از من دارند؟
4- مورد دیگه نظر شما در مورد این رشته چیه؟ من علاقه به نقاشی طراحی چهره و اشکال سه بعدی گرافیک کامپیوتری و تری دی مکس دارم و دارم کار میکنم و عاشقشم. نظر خودتون رو در مرد این رشته بنویسید. البته من با توجه به اینکه رشته کامپیوتر هستم و میدونم که با کورل و فتوشاپ هم کار میکنن پیشرفتم در این رشته در این موارد زیاد خواهد بود.
5- اگر راه دیگه ایم برای تغییر رشته به گرافیک وجود داره لطفا مطرح کنید.

ممنون از همتون

آواتار کاربر
arezoo68
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: قزوین

Re: تغییر رشته از کامپیوتر به گرافیک؟؟

پست توسط arezoo68 » یک‌شنبه 1 آبان 1390, 12:09 pm

tarfand08 نوشته شده: 1- من در حال حاضر باید چکار کنم؟ از حال تا فارق التحصیلی باید کتاب های تخصصی رشته ی گرافیک رو بخرم و شروع به آماده شدن برای کنکور اون بشم؟
2- اگر کسی اطلاعات کامل از لیست کتاب های که لازم هست من برای کنکور دادن بخرم لطفا اسمهاشون رو قرار بده.
دوست عزیز بهتره تو سایت ها یا فریوم هایی که اطلاعاتی از رشته گرافیک دارن بپرسی!
3- این رشته امتحان عملی طراحی هم داره؟ من که طراحی کار نکردم چه انتظاری از من دارند؟
امتحان عملی 100% داره، دوستم گرافیک بود تو کنکور عملی هم امتحان داد!
4- مورد دیگه نظر شما در مورد این رشته چیه؟ من علاقه به نقاشی طراحی چهره و اشکال سه بعدی گرافیک کامپیوتری و تری دی مکس دارم و دارم کار میکنم و عاشقشم. نظر خودتون رو در مرد این رشته بنویسید. البته من با توجه به اینکه رشته کامپیوتر هستم و میدونم که با کورل و فتوشاپ هم کار میکنن پیشرفتم در این رشته در این موارد زیاد خواهد بود.
5- اگر راه دیگه ایم برای تغییر رشته به گرافیک وجود داره لطفا مطرح کنید.
یه زمینه ای برای گرافیک باید داشته باشی، کتاب هاشو خونده باشی، نقاشی و طراحی و ... کار کرده باشی، برای یادگیری پایه میتونی از کلاس های بیرون استفاده کنی.
تو فریوم ایران ویج یکی از دوستان رو مییشناسم که نام کاربریش "alone asal"رشتش گرافیکه، شاید بتونه کمکت کنه.

**روزگارِ غریبی‌ست، نازنین
****و عشق را
******کنارِ تیرکِ راهبند
********تازیانه می‌زنند.

<><><><><><><><><><><><><><>
تاپیک کنکوری های کارشناسی ناپیوسته-سراسری91 و علمی کاربردی90
<><><><><><><><><><><><><><>
اطلاعیه!تطبیق واحد از دانشگاهی به دانشگاهی دیگر

tarfand08

Re: تغییر رشته از کامپیوتر به گرافیک؟؟

پست توسط tarfand08 » یک‌شنبه 1 آبان 1390, 7:36 pm

ممنو تصمیم خودم رو گرفتم چه کسی بهتر از مشاور. میرم پیش مشاور و تمام سوالاتم رو از اون میپرسم.

قفل شده