مشکل در رابطه با معافیت تحصیلی

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
ar.iau

مشکل در رابطه با معافیت تحصیلی

پست توسط ar.iau » پنج‌شنبه 14 مهر 1390, 5:28 pm

سلام.من در تیرماه 89 در رشته کارشناسی فارغ التحصیل شدم که دانشگاه نامه ای مبنی بر لغو معافیت تحصیلی داد که برای نظام وظیفه بفرستم ولی من قبل اینکه دفترچه و نامه ام رو بفرستم تو دانشگاه واسه ارشد قبول شدم و هنگام ثبت نام دانشگاه نامه رو ازم گرفت.منم به خیال اینکه خود دانشگاه با توجه به اون نامه واسه معافیت تحصیلیم اقدام میکنه راحت بودم تا اینکه در فروردین 90 از نظام وظیفه نامه ای مبنی بر تحصیل همزمان در دو دانشگاه به دانشگاه اومد که من توسط دانشگاه یه برگ کپی از برگه لغو معافیت تحصیلیم رو فرستادم.می خواستم بدونم الان مشکلی واسه من پیش میاد یا نه؟البته تا الان که از دانشگاه پیگیری کردم هنوز معافیت تحصیلیم نیومده.لطفا راهنماییم کنین از نگرانی دارم میمیرم.

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

Re: مشکل در رابطه با معافیت تحصیلی

پست توسط farshidshd » جمعه 15 مهر 1390, 1:41 pm

ar.iau نوشته شده:سلام.من در تیرماه 89 در رشته کارشناسی فارغ التحصیل شدم که دانشگاه نامه ای مبنی بر لغو معافیت تحصیلی داد که برای نظام وظیفه بفرستم ولی من قبل اینکه دفترچه و نامه ام رو بفرستم تو دانشگاه واسه ارشد قبول شدم و هنگام ثبت نام دانشگاه نامه رو ازم گرفت.منم به خیال اینکه خود دانشگاه با توجه به اون نامه واسه معافیت تحصیلیم اقدام میکنه راحت بودم تا اینکه در فروردین 90 از نظام وظیفه نامه ای مبنی بر تحصیل همزمان در دو دانشگاه به دانشگاه اومد که من توسط دانشگاه یه برگ کپی از برگه لغو معافیت تحصیلیم رو فرستادم.می خواستم بدونم الان مشکلی واسه من پیش میاد یا نه؟البته تا الان که از دانشگاه پیگیری کردم هنوز معافیت تحصیلیم نیومده.لطفا راهنماییم کنین از نگرانی دارم میمیرم.
سلام

نگران نباشید این اتفاقات عادیه
از طریق دانشگاه پیگیر باشید یا با نامه ی دانشگاه برین نظام وظیفه شهر یا استانتون

مشکلی برای ادامه تحصیل ندارین

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

ar.iau

پست توسط ar.iau » جمعه 15 مهر 1390, 4:51 pm

farshidshd نوشته شده:
ar.iau نوشته شده:سلام.من در تیرماه 89 در رشته کارشناسی فارغ التحصیل شدم که دانشگاه نامه ای مبنی بر لغو معافیت تحصیلی داد که برای نظام وظیفه بفرستم ولی من قبل اینکه دفترچه و نامه ام رو بفرستم تو دانشگاه واسه ارشد قبول شدم و هنگام ثبت نام دانشگاه نامه رو ازم گرفت.منم به خیال اینکه خود دانشگاه با توجه به اون نامه واسه معافیت تحصیلیم اقدام میکنه راحت بودم تا اینکه در فروردین 90 از نظام وظیفه نامه ای مبنی بر تحصیل همزمان در دو دانشگاه به دانشگاه اومد که من توسط دانشگاه یه برگ کپی از برگه لغو معافیت تحصیلیم رو فرستادم.می خواستم بدونم الان مشکلی واسه من پیش میاد یا نه؟البته تا الان که از دانشگاه پیگیری کردم هنوز معافیت تحصیلیم نیومده.لطفا راهنماییم کنین از نگرانی دارم میمیرم.
سلام

از طریق دانشگاه پیگیر باشید یا با نامه ی دانشگاه برین نظام وظیفه شهر یا استانتون

غیبت اینا که نمیخورم؟

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

پست توسط farshidshd » شنبه 16 مهر 1390, 3:10 pm

ar.iau نوشته شده:
farshidshd نوشته شده:
سلام

غیبت اینا که نمیخورم؟
نه
غیبت هم بزنن به اشتباه میزنن . قابل حل هست

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

قفل شده