برم پارسه یا ماهان یا خودم بخونم ؟

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کارشناسی ارشد بپردازید

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
Master
کاربر ساده
کاربر ساده

برم پارسه یا ماهان یا خودم بخونم ؟

پست توسط Master » پنج‌شنبه 20 مرداد 1390, 5:45 pm

سلام .
من امسال تنها سالی هست که میتونم کنکور ارشد بدم وگرنه باید برم سربازی .
پارسال نشد بخونم برای کنکور .
امسال میخوام بخونم اگه خدا بخواد .
منتها نمیدونم برم طرف آی تی یا نرم افزار .
میترسم کم بیارم .رو همین حساب خیلی محتاج مشاوره و کمک شما دوستان هستم خصوصا کسانی که بلطف خدا و تلاششون ارشد قبول شدن امسال و سالهای قبل .
برای کارشناسیم اینجا فوق العاده کمکم کرد . برای همین بعد سه سال برگشتم خدمت دوستان قدیمی .
لطفا بگید اصلا وقت به اندازه کافی هست یکی از صفر شروع کنه ؟ امید هست؟
بعد من شخصا ریاضیاتم اصلا تعریفی نداره چه آمار چه گسسته و چه مهندسی ! خصوصا مهندسی !
چه کتابایی رو بخونم . برم پارسه یا ماهان ؟ یا اصلا خودم بخونم ؟
خیلی ممنون میشم کمک کنید
انشالله خیر ببنید .
پیشاپیش از همتون ممنونم .

Asal_gh

Re: برم پارسه یا ماهان یا خودم بخونم ؟

پست توسط Asal_gh » شنبه 22 مرداد 1390, 5:51 pm

سلام دوست عزيز. خود منم تصميم گرفتم خيلي جدي واسه ارشد بخونم و از همين هفته به اميد خدا شروع مي كنم .خيلي ها هستن كه حالا مي خوان شروع كنن واسه خوندن پس زيادم از قافله عقب نيستيم ولي به هر حال واقعا بايد وقت بزاريم و تلاش خودمونو بكنيم .بين پارسه و ماهان من خودم پارسه رو پيشنهاد مي كنم و مي خوام منابع شو بگيرم و خودم بخونم ، نه اينكه تو كلاساش شركت كنم چون احساس مي كنم خيلي وقتم تلف ميشه . به خدا توكل كنيد و شروع كنيد .اميدوارم موفق باشيد .
با آرزوي موفقيت واسه همه كنكوري ها rgs

Asal_gh

پست توسط Asal_gh » شنبه 22 مرداد 1390, 6:23 pm

راستي يادم رفت بگم ،واسه كسي كه كارشناسي نرم افزار داره خيلي بهتره كه ارشد نرم افزار رو شركت كنه چون پايه رو داره .ولي فكر كنم واسه يه كارشناس نرم افزار درس هاي آي تي ساده تر از خود نرم افزار باشه، اون جوري كه من تحقيق كردم بازار كار نرم افزار خيلي بهتره .

Asal_gh

پست توسط Asal_gh » شنبه 22 مرداد 1390, 6:24 pm

راستي يادم رفت بگم ،واسه كسي كه كارشناسي نرم افزار داره خيلي بهتره كه ارشد نرم افزار رو شركت كنه چون پايه رو داره .ولي فكر كنم واسه يه كارشناس نرم افزار درس هاي آي تي ساده تر از خود نرم افزار باشه، اون جوري كه من تحقيق كردم بازار كار نرم افزار خيلي بهتره . yes: yes: yes:

Master
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Master » سه‌شنبه 25 مرداد 1390, 6:40 pm

Asal_gh نوشته شده:راستي يادم رفت بگم ،واسه كسي كه كارشناسي نرم افزار داره خيلي بهتره كه ارشد نرم افزار رو شركت كنه چون پايه رو داره .ولي فكر كنم واسه يه كارشناس نرم افزار درس هاي آي تي ساده تر از خود نرم افزار باشه، اون جوري كه من تحقيق كردم بازار كار نرم افزار خيلي بهتره . yes: yes: yes:
خیلی ممنونم .اما من شنیدم امتحانای پارسه اصلا شبیه کنکور نیست gld و یجوری وقت تلف کرنه!

قفل شده