بچه های کنکور 93 کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده

سطح کنکور امسال

1- آسان
7
21%
2- متوسط
22
67%
3- سخت
4
12%

مجموع رأی ها: 33

آواتار کاربر
samanehhh
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: حوالی شهر شعر و ادب(شیراز)

Re: کنکور 93 و دوستان اعلام آمادگی کنند

پست توسط samanehhh » سه‌شنبه 7 آبان 1392, 7:22 pm

zohreh.ch نوشته شده:سلام دوستان
من مدرک کاردانی کامپیوترم رو از دانشکده سما شوشتر گرفتم با معدل ۱۸/۰۵
کتابایی که تهیه کردم واسه ی امادگیم برای کنکور ۹۳
کتابای مقسمی هستش و برنامه نویسی مدرسان شریف اقای عادلی نیا برای ریاضی و امار نیکوکار و مقسمی اندیشه ؤ معارف هنوز نمیدونم چه کتابایی و از کدوم نویسنده رو انتخاب کنم از شما خواهش میکنم که راهنماییم کنید
زبان عمومی رو هم نمیدونم چه کتابی رو بخونم
من بیکار بیکارم ssb: اگه یکی از دوستان لطف کنن واسه من برنامه ریزی کنن که بتونم دولتی قبول شم ممنون میشم
اینکه کدوم دانشگاه قبول شم مهم نیست فقط قبول شم..
راستی اگه اینجا خوزستانی داریم میدونین تو خوزستان نرم افزار رو کدوم دانشگاه و کدوم شهر داره!؟
سلام زهره جان ببین من برنامم این شکلیه...
ﻫﻔﺘﻪ ﺍﻭﻝ
ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻧﻮﯾﺴﯽ + ﻣﺪﺍﺭ ﻣﻨﻄﻘﯽ + ﺫﺧﯿﺮه

ﻫﻔﺘﻪ ﺩﻭﻡ
ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻧﻮﯾﺴﯽ + ﺳﯿﺴﺘﻢ ﻋﺎﻣﻞ + ﺳﺎﺧﺘﻤﺎن

ﻫﻔﺘﻪ ﺳﻮﻡ
ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻧﻮﯾﺴﯽ + ﻣﺪﺍﺭ ﻣﻨﻄﻘﯽ + ﺫﺧﯿﺮﻩ

ﻫﻔﺘﻪ ﭼﻬﺎﺭﻡ
ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻧﻮﯾﺴﯽ + ﺳﯿﺴﺘﻢ ﻋﺎﻣﻞ + ﺳﺎﺧﺘﻤﺎﻥ
میخوام انشالله تا قبل عید فقط رو این 5کتاب تمرکز کنم...انشالله هر هفته هم میخوام از هر درسی که تو اون هفته گذاشتم یه فصل بخونم...
واسه دروس عمومی هم انتشارات ساکو میتونم بگم بهترین انتشاراته...البته واسه اندیشه اگه همون منبع اصلی که اندیشه اسلامی 1انتشارات نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری هست رو بخونی و تستهای سالهای قبل رو کار کنی کفایت میکنه...موفق باشی دوست عزیز...
الهی مرا آن ده که آن به!!!

ایمیل من جهت راهنمایی و مشاوره:
samaneh480@yahoo.com

آواتار کاربر
samanehhh
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط samanehhh » سه‌شنبه 7 آبان 1392, 9:21 pm

missleili نوشته شده:سلام دوستان .. خسته نباشید .. راستی ممنونم آقای محمد .. راهنمایی تون کاملا به جا و مفید بود ..
یه سوال داشتم ازتون دوستان ..
بهتره دروس را به صورت موازی بخونیم یا اینکه یه درس و کاملا بخونیم و بعد بریم سراغ دروس بعدی ؟؟
ممنون می شم راهنمایی کنید .. و یه سوال دیگه هم اینکه بهتره از ماه های اول ساعت مطالعه مون چقدر باشه طوری که اگر به کنکور نزدیک شدیم دلزده و خسته نشده باشیم ؟؟ rooz
یه پیشنهاد هم داشتم .. اگر ممکنه هر کسی برنامه مطالعاتی و ساعت مطالعه اش رو در روز اینجا بذاره تا بقیه هم استفاده کنند... مرسی goll
سلام دوست عزیز...درسته باید ساعات مطالعت به تدریج افزایش پیدا کنه.سعی کن ساعات مطالعاتیتو یاداشت کنی با دکر عنوان درس و به تدریج سعی کنی اونو افزایش بدی...اینجوری خیلی راحت میتونی ساعات مطالعه اتو بدون اینکه خسته بشی افزایش بدی.
راجع به درسهاهم موازی بخونی بهتره...فعلا قبل از عید رو پنج درسی که تو جواب دوستمون زهره گفتم تمرکز کنی بهتره.البته این نظر شخصی منه...تصمیمش با خودتونه.موفق باشید.
shad

samaneh480@yahoo.com

آواتار کاربر
rafael957490
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: سرزمین دلاوران و رزمندگان اسلام - اندیمشک
تماس:

پست توسط rafael957490 » سه‌شنبه 7 آبان 1392, 9:25 pm

کتابای مقسمی هستش و برنامه نویسی مدرسان شریف اقای عادلی نیا برای ریاضی و امار نیکوکار و مقسمی اندیشه ؤ معارف هنوز نمیدونم چه کتابایی و از کدوم نویسنده رو انتخاب کنم از شما خواهش میکنم که راهنماییم کنید
من بیکار بیکارم ssb: اگه یکی از دوستان لطف کنن واسه من برنامه ریزی کنن که بتونم دولتی قبول شم ممنون میشم
راستی اگه اینجا خوزستانی داریم میدونین تو خوزستان نرم افزار رو کدوم دانشگاه و کدوم شهر داره!؟
سلام زهره خانم
اندیشه همون کتابی که توی دانشگاه خوندید
اندیشه اسلامی 1 کتاب آیت الله العظمی جعفر سبحانی تبریزی هستش که 15 سوال کنکور از همین کتاب میان
و منبع اصلی هستش که نهاد اون ماله مقام معظم رهبری هستش
زبان عمومی هم بیشترش از منبع مدرسان شریف بوده
زبان تخصصی هم کتابی به نام زبان انگلیسی برای دانشجویان کامپیوتر
من که نوشتم اندیمشک هستم و دانشکده فنی مهندسی پسران دزفول درس میخونم ترم 3
مقطع کارشناسی هیچ دانشگاه دولتی وجود نداره
ولی موسسات غیرانتفاعی مثل جهاد دانشگاهی و کارون و اروندان خرمشهر هستش
تا جایی که بنده اطلاع دارم
یه چیز هم برای اطلاع بگم
هر ساله دو دانشکده به دانشکده های موجود در مقطع کاردانی به کارشناسی اضافه میشه
بازم کمکی خواستید در خدمتیم
پاسخگوی سوالات درسی ، کنکوری + مشاوره درسی و تحصیلی شما در این سایت
http://www.computer-konkor.mihanblog.com

zohreh.ch

پست توسط zohreh.ch » چهارشنبه 8 آبان 1392, 1:58 am

samanehhh3566 نوشته شده:
سلام زهره جان ببین من برنامم این شکلیه...
ﻫﻔﺘﻪ ﺍﻭﻝ
ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻧﻮﯾﺴﯽ + ﻣﺪﺍﺭ ﻣﻨﻄﻘﯽ + ﺫﺧﯿﺮه

ﻫﻔﺘﻪ ﺩﻭﻡ
ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻧﻮﯾﺴﯽ + ﺳﯿﺴﺘﻢ ﻋﺎﻣﻞ + ﺳﺎﺧﺘﻤﺎن

ﻫﻔﺘﻪ ﺳﻮﻡ
ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻧﻮﯾﺴﯽ + ﻣﺪﺍﺭ ﻣﻨﻄﻘﯽ + ﺫﺧﯿﺮﻩ

ﻫﻔﺘﻪ ﭼﻬﺎﺭﻡ
ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻧﻮﯾﺴﯽ + ﺳﯿﺴﺘﻢ ﻋﺎﻣﻞ + ﺳﺎﺧﺘﻤﺎﻥ
میخوام انشالله تا قبل عید فقط رو این 5کتاب تمرکز کنم...انشالله هر هفته هم میخوام از هر درسی که تو اون هفته گذاشتم یه فصل بخونم...
واسه دروس عمومی هم انتشارات ساکو میتونم بگم بهترین انتشاراته...البته واسه اندیشه اگه همون منبع اصلی که اندیشه اسلامی 1انتشارات نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری هست رو بخونی و تستهای سالهای قبل رو کار کنی کفایت میکنه...موفق باشی دوست عزیز...
مرسی عزیزم برنامه ات خوبه یادداشت کردم که اگه دوستان پیشنهاد های دیگه ای ندادن منم همین روند رو طی کنم انشالله به یاری خدا و همت خودمون جزء پذیرفته شدگان کنکور ۹۳ باشیم...

zohreh.ch

پست توسط zohreh.ch » چهارشنبه 8 آبان 1392, 2:06 am

rafael957490 نوشته شده:
سلام زهره خانم
اندیشه همون کتابی که توی دانشگاه خوندید
اندیشه اسلامی 1 کتاب آیت الله العظمی جعفر سبحانی تبریزی هستش که 15 سوال کنکور از همین کتاب میان
و منبع اصلی هستش که نهاد اون ماله مقام معظم رهبری هستش
زبان عمومی هم بیشترش از منبع مدرسان شریف بوده
زبان تخصصی هم کتابی به نام زبان انگلیسی برای دانشجویان کامپیوتر
من که نوشتم اندیمشک هستم و دانشکده فنی مهندسی پسران دزفول درس میخونم ترم 3
مقطع کارشناسی هیچ دانشگاه دولتی وجود نداره
ولی موسسات غیرانتفاعی مثل جهاد دانشگاهی و کارون و اروندان خرمشهر هستش
تا جایی که بنده اطلاع دارم
یه چیز هم برای اطلاع بگم
هر ساله دو دانشکده به دانشکده های موجود در مقطع کاردانی به کارشناسی اضافه میشه
بازم کمکی خواستید در خدمتیم

مرسی و ممنون از راهنماییتون آقای rafael من که گفتم زبان تخصصی کتاب اقای مقسمی رو تهیه کردم کتابام همه کمک کنکوری هستن و انتشارات گسترش علوم پایه همون کتابایی که دوستان ذکر کردن رو تهیه کردم کتاب های اصلی رو ندارم و به اینا بسنده کردم...
از نظر شما دوستان تهیه کتابای دیگه یا کتابای اصلی از الزاماته؟یا همین کتابایی که ذکر کردم کافیه واسه قبولیم!؟

آواتار کاربر
samanehhh
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط samanehhh » چهارشنبه 8 آبان 1392, 7:53 am

باسلام...
راستش زهره جان من از یکی از دوستان.که دانشگاه زنجان قبول شده بود پرسیدم فقط کتابای آقای مقسمی رو مطالعه کرده بود.حتی برنامه نویسی.البته خب اکثرا واسه برنامه نویسی کتاب مدرسانو توصیه میکنند.منابع انتخابیتون هم عالیه.به نظر من شما شروع کن به خوندن اگه احتمالا جایی به مشکل برخورد کردی جزوه های سایت رو مطالعه کن اگه مشکلت برطرف نشد یه منبع دیگه به عنوان منبع کمکی تهیه کن.یعنی هرموقع به مشکل برخورد کردید تو خوندن کتاب آقای مقسمی از اون استفاده کنید.خریدن کتابای مختلف به نظر من اصلا درست نیست.مهم اینه که یه کتاب رو کامل و مفهومی بلد باشی.من که خودم منابعم مقسمیه به جز مدار.واسه سیستم علاوه بر کتاب آقای مقسمی میخوام منبع اصلی یعنی فهیمی رو هم مطالعه کنم.هرچند متاسفانه کتاب زیادجالبی نیس ولی خب چند ساله که بیشتر سوالهای سیستم از اون میاد.منبع کمکی هم ندارم.از زبان تخصصی مقسمی هم تعریف زیادی شنیدم...خودم هنو نخوندمش....
انتخاب درست منبع لازمه ولی مهم تر از اون امید .توکل .تلاش و اراده ی شماست که نقش بیشتری داره و میتونه قبولی شما رو تصمین کنه.با آرزوی موفقیت برای تمامی دوستان عزیز... goll

samaneh480@yahoo.com

آواتار کاربر
samanehhh
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط samanehhh » چهارشنبه 8 آبان 1392, 9:37 am

goli دوباره و دوباره سلام...
بچه ها میگم بیاید مقدار صفحاتی که مطالعه میکنیم رو بنویسیم...بگیم که هر روز چیکارا کردیم.اینجوری باعث میشه که حس درس خوندمون هم بیشتر بشه...
فعالیتمون تو این مبحث خیلی کمه از نظر من...حالا این نظر من بود.دوست دارم که جو درس خوندن بیشتر بشه...شما چی میگید دوستان؟؟
:wink: fekr nisdh

samaneh480@yahoo.com

آواتار کاربر
mghaffari49
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران

پست توسط mghaffari49 » چهارشنبه 8 آبان 1392, 10:02 am

samanehhh3566 نوشته شده:goli دوباره و دوباره سلام...
بچه ها میگم بیاید مقدار صفحاتی که مطالعه میکنیم رو بنویسیم...بگیم که هر روز چیکارا کردیم.اینجوری باعث میشه که حس درس خوندمون هم بیشتر بشه...
فعالیتمون تو این مبحث خیلی کمه از نظر من...حالا این نظر من بود.دوست دارم که جو درس خوندن بیشتر بشه...شما چی میگید دوستان؟؟
والا ما همین الان تو درسهای خودمون موندیم :)
بزار فارق‌التحصیل شیم danesh چشم :wink:
من از چندجا مشاوره گرفتم گفتن تو ۴ ماه کل دروس رو میتونی بخونی بخوای بیشتر بخونی دلسرد میشی و ...
- پول خوشبختی نمی‌آره ولی گریه کردن توی یه مرسدس آسونتره از گریه کردن روی دوچرخه است. (Legend of the Lost)

آواتار کاربر
samanehhh
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط samanehhh » چهارشنبه 8 آبان 1392, 10:29 am

mghaffari49 نوشته شده:
من از چندجا مشاوره گرفتم گفتن تو ۴ ماه کل دروس رو میتونی بخونی بخوای بیشتر بخونی دلسرد میشی و ...
باشه داداش تا فارغ التحصیلیتون هم صبر میکنیم...چیکار کنیم؟چاره ای نیس...باید صبر کرد.
ssb:
درسته تو چهارماه میشه همه کتابهارو خوند ولی خب من که بیکارم واقعا حوصلم سرمیره...پس مجبورم که بشینم حداقل یه خط بخونم....
yes: str:

samaneh480@yahoo.com

آواتار کاربر
mghaffari49
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mghaffari49 » چهارشنبه 8 آبان 1392, 10:41 am

samanehhh3566 نوشته شده:
mghaffari49 نوشته شده:
باشه داداش تا فارغ التحصیلیتون هم صبر میکنیم...چیکار کنیم؟چاره ای نیس...باید صبر کرد.
ssb:
درسته تو چهارماه میشه همه کتابهارو خوند ولی خب من که بیکارم واقعا حوصلم سرمیره...پس مجبورم که بشینم حداقل یه خط بخونم....
yes: str:
آبجی حوصلت سرمیره بشین فیلم/سریال ببین :)
کنارش پروژه هم بگیر حسابی سرت شلوغ میشه :)
آخرین ویرایش توسط mghaffari49 در جمعه 8 آذر 1392, 3:33 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
- پول خوشبختی نمی‌آره ولی گریه کردن توی یه مرسدس آسونتره از گریه کردن روی دوچرخه است. (Legend of the Lost)

آواتار کاربر
rafael957490
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: سرزمین دلاوران و رزمندگان اسلام - اندیمشک
تماس:

پست توسط rafael957490 » چهارشنبه 8 آبان 1392, 12:07 pm

خطاب به خانم zohreh.ch
عیبی نداره
اتفاقا بهترین منبع برای درس خوندن در دروس کنکور کاردانی به کارشناسی همین کتابهای آقای مقسمی هستش
فقط اگر میتونید برنامه نویسی رو مدرسان مهندس عادلی نیا بگیرید
که من خیلی ازش تعریف شنیدم
لازم نیست دیگه منابع اصلی مثل ذخیره رانکوهی که یک کتاب 600 صفحه ای رو بگیرید
موفق باشید
پاسخگوی سوالات درسی ، کنکوری + مشاوره درسی و تحصیلی شما در این سایت
http://www.computer-konkor.mihanblog.com

@M!N
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط @M!N » چهارشنبه 8 آبان 1392, 2:18 pm

سلام به همه بچه درس خونا...
من از امروز به امید خدا به طور جدی شروع کردم...
برنامه ریزی من اینجوریه که دوتا درس تخصصی و یه درس عمومی در یک روز بخونم که تقریبا کل ساعتی که در نظر گرفتم 6ساعت در روز میشه...
من سعی دارم انشاالله درسا رو تاقبل عید تموم کنم.. اینم بگم فروردین که تا 15فروردین تقریبا ساعت درس خوندن کاهش پیدا میکنه و چون ماه رمضان اوایل تیر میشه و تو ماه رمضان هم که روند درس خوندن کندتر میشه.. پس بهتره که تا قبل عید درسا رو خوب یاد بگیریم تا بعد عید دوره و تست باشه... چون من پارسال ماه رمضان اصلا نتونستم خوب درس بخونم...

آواتار کاربر
missleili
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط missleili » چهارشنبه 8 آبان 1392, 3:21 pm

samanehhh3566 نوشته شده:
missleili نوشته شده:سلام دوستان .. خسته نباشید .. راستی ممنونم آقای محمد .. راهنمایی تون کاملا به جا و مفید بود ..
بهتره دروس را به صورت موازی بخونیم یا اینکه یه درس و کاملا بخونیم و بعد بریم سراغ دروس بعدی ؟؟
ممنون می شم راهنمایی کنید .. و یه سوال دیگه هم اینکه بهتره از ماه های اول ساعت مطالعه مون چقدر باشه طوری که اگر به کنکور نزدیک شدیم دلزده و خسته نشده باشیم ؟؟ rooz
یه پیشنهاد هم داشتم .. اگر ممکنه هر کسی برنامه مطالعاتی و ساعت مطالعه اش رو در روز اینجا بذاره تا بقیه هم استفاده کنند... مرسی goll
سلام دوست عزیز...درسته باید ساعات مطالعت به تدریج افزایش پیدا کنه.سعی کن ساعات مطالعاتیتو یاداشت کنی با دکر عنوان درس و به تدریج سعی کنی اونو افزایش بدی...اینجوری خیلی راحت میتونی ساعات مطالعه اتو بدون اینکه خسته بشی افزایش بدی.
راجع به درسهاهم موازی بخونی بهتره...فعلا قبل از عید رو پنج درسی که تو جواب دوستمون زهره گفتم تمرکز کنی بهتره.البته این نظر شخصی منه...تصمیمش با خودتونه.موفق باشید.
shad
سلام .. خیلی ممنون از راهنماییت دوست عزیزم .. برنامه خوبیه .. که به حول قوه الهی ما هم در حد توان مون بهش عمل می کنیم .. بازم ممنون goll
راستی تو تاپیکی گفته بودی که فارغ التحصیل شدی .. منم مثل تو فارغ التحصیلم واسه همین برای خودم برنامه ریزی کردم که در کنار درس خوندن ، به کارهای دیگه ای هم بپردازم که از وقتم درست استفاده کرده باشم .. بهت پیشنهاد می کنم درکنار درس خوندن ، برنامه نویسی بخونی .. حالا به هر چیزی که علاقه داری .. من خودم دارم php می خونم .. همینطور در کنارش تصمیم دارم کمی انگلیسی مو تقویت کنم و برنامه های دیگه .. به هر حال این ها سلیقه ای و هر کسی کاری رو انجام می ده که بهش علاقه داره .. انشاالله که سال بعد جز رتبه های خوب باشیم و از وقت مون به نحو احسن استفاده کرده باشیم.. goli
پرواز را به خاطر بسپار .. پرنده مردنی است .

آواتار کاربر
samanehhh
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط samanehhh » چهارشنبه 8 آبان 1392, 7:11 pm

missleili نوشته شده:
samanehhh3566 نوشته شده:
shad
سلام .. خیلی ممنون از راهنماییت دوست عزیزم .. برنامه خوبیه .. که به حول قوه الهی ما هم در حد توان مون بهش عمل می کنیم .. بازم ممنون goll
راستی تو تاپیکی گفته بودی که فارغ التحصیل شدی .. منم مثل تو فارغ التحصیلم واسه همین برای خودم برنامه ریزی کردم که در کنار درس خوندن ، به کارهای دیگه ای هم بپردازم که از وقتم درست استفاده کرده باشم .. بهت پیشنهاد می کنم درکنار درس خوندن ، برنامه نویسی بخونی .. حالا به هر چیزی که علاقه داری .. من خودم دارم php می خونم .. همینطور در کنارش تصمیم دارم کمی انگلیسی مو تقویت کنم و برنامه های دیگه .. به هر حال این ها سلیقه ای و هر کسی کاری رو انجام می ده که بهش علاقه داره .. انشاالله که سال بعد جز رتبه های خوب باشیم و از وقت مون به نحو احسن استفاده کرده باشیم.. goli
سلام دوست عزیز...خواهش میکنم.
حق باشماست...آدم باید از وقتش نهایت استفاده رو ببره.
goll

samaneh480@yahoo.com

آواتار کاربر
samanehhh
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط samanehhh » پنج‌شنبه 9 آبان 1392, 2:13 pm

samanehhh3566 نوشته شده:سلام دوستای عزیز.نمیدونم کسی تا حالا مدار رو شروع کرده به خوندن یا نه؟! خواستم ببینم کسی میدونه مبحث مکمل تابع که تو صفحه45کتاب مدرسان اومده دقیقا تو چه مواردی کاربرد داره؟فقط تو ساده کردن تابع یا اینکه خودش میتونه یه تست جداگانه باشه؟فرقش با قانون دمورگان چیه؟ ممنون میشم کمکم کنید...
دوستان کسی جواب سوال منو نمیدونه؟
:(

samaneh480@yahoo.com

قفل شده