کی شهید بهشتی کرج قبولیده؟

در این بخش دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاههای مختلف، به معرفی دانشگاه خود خواهند پرداخت

مدیر انجمن: مهيار

abbas667
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: lord karlose england
تماس:

کی شهید بهشتی کرج قبولیده؟

پست توسط abbas667 » شنبه 15 آبان 1389, 11:14 am

دوستان من شهید بهشتی کرج روزانه قبول شدم انتخاب سومم بود من بچه تهرونم متولد 71 هرکی اینجا قبولیده بگه راستی حاضرم جامو با کسی که جای دیگه قبول شده عوض کنم در ضمن رشته ام کامپیوتره
یه سوالم از اقای فاطی دارم:با چه رطبه ای معمولا میشه شهید بهشتی قبول شد؟اصلا دانشکده خوبیه؟اگه میشه یه توضیحات به من بدید م rgs his: yes: fud: bil: khk: kis: نمنون
http://love3d.mihanblog.com بزرگترن وبلاگ جک و اس ام اس و مطالب عاشقانه و تست هوش و داستان کوتاه و...

آواتار کاربر
travian
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: پايتخت

Re: کی شهید بهشتی کرج قبولیده؟

پست توسط travian » یک‌شنبه 16 آبان 1389, 12:44 am

سلام رفيق ، من هم دانشكده كرج قبول شدم. انتخاب دومم بود. البته رشتم كامپيوتر نيست. رشته من مكانيك خودروست.

من هم متولد 71 ام و بچه تهرون. در مورد اينكه خوبه يا نه، من هنوز چيزي به اون صورت نمي دونم ولي از هر كي شنيدم گفته كه دانشكده خيلي خوبيه.

راستي بچه ي كجاي تهروني؟
درياي آرام ناخداي قهرمان نمي سازد

abbas667
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط abbas667 » دوشنبه 17 آبان 1389, 10:03 am

his: بازم سلام من توی منتقه 15 تهران میدان خراسان هستم راستی من باید برم ساختمون شماره یک این نزدیکتره یا ساختمون شماره 2 تو طالقانی؟ چه جوری میشه یه جوری اینارو پیچوند تا به ما هم خوابگاه بدن من باید روزی 5 ساعت حداقل تو راه باشم تازه اگه برف و بارون نیاد لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره بگه ktb: mz: در ضمن یه نفر بود که بچه های جدید رو ثبت نام میکرد یه دماغ گنده ای ام داره که خیلی بد فرمه اخلاغشم نیمه تنده اون کیه؟
http://love3d.mihanblog.com بزرگترن وبلاگ جک و اس ام اس و مطالب عاشقانه و تست هوش و داستان کوتاه و...

آواتار کاربر
masoud.t
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
تماس:

پست توسط masoud.t » دوشنبه 17 آبان 1389, 11:32 am

ali_bah نوشته شده:

دوقولو های صهبا :
نمی دونم هنوز درس میدن یا نه ، ولی بچه ها میگفتن این دو عزیز رفتن کانادا :
.
نه علی جان.شایعه نساز. dd: صهباها ایران هستند و تو شمسی پور که هنوز درس میدن ولی بهشتی رو نمی دونم.
الملك يبقي مع الكفر و لايبقي مع الظلم

گاهی ماهی واسه موندن باید از آب جدا شه...

------------------

pro-boys
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: کرج

پست توسط pro-boys » سه‌شنبه 9 آذر 1389, 5:58 am

من کرج زندگی میکنم ولی رشت قبول شدم آموزشکده شهید بهشتی جای خوبیه خوش به حالت goll

pro-boys
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: کرج

پست توسط pro-boys » پنج‌شنبه 11 آذر 1389, 2:45 am

ممنون از راهنماییت دوست عزیز منم قصد دارم تمام تلاشمو کنم که برای کارشناسی برگردم شهر و دیار خودم ولی یک سوال الان مثلاً من معدلم 17 بشه ترم بعدی یعنی مهر رو بهم انتقالی میدن یا نه تابستون رو منظورتون هست

مملی2002
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط مملی2002 » دوشنبه 4 بهمن 1389, 1:59 am

من تو شهید بهشتی درس خوندم ، می تونم اینو بهت بگم که از نظر علمی با شمسی پور رقابت می کنه اینو من نمی گم اساتیدی که هم شمسی پور درس میدن و هم بهشتی میگن
امکاناته کمی داره و سطح علمیش خوبه ، می تونی با تلاش خودت خیلی موفق بشی و کارای زیادی یاد بگیری
همین مهندس ایمانی که مدیر گروه بهشتی هست تو ترم 4 توی درس آزمایشگاه پایگاه داده ها شما رو تبدیل به یک کارشناس پایگاه داده می کنه
البته ایرادهایی هم داره ولی خوب در کل بهشتی جای خوبیه

شاید هم دیگه رو دیدیم

alirezaasadi

پست توسط alirezaasadi » چهارشنبه 6 بهمن 1389, 9:17 am

سلام من شهید بهشتی درس میخونم.خدا قبول شدن اینجا رو نصیب گرگ بیابون نکنه!! به نظر من انصراف بده!! از نظر محیط آموزشی در حد زیر صفر هستش(نزدیک به صفر کلوین) یدونه استاد داره وای وای وای سعی کن اصلان باهاش درس بر نداری اسمش م . ی هستش.کلا بگم دوسال زندگیت حروم میشه.غذا مزخرف.ولی استاد جمالی و ایمانی گلن گل goli با اون استاد که گفتم اصلا درس بر ندار البته این ترم 1 واحد باهاش داری بدبخت شدی.... gld

آواتار کاربر
travian
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط travian » جمعه 8 بهمن 1389, 6:40 pm

alirezaasadi نوشته شده:سلام من شهید بهشتی درس میخونم.خدا قبول شدن اینجا رو نصیب گرگ بیابون نکنه!! به نظر من انصراف بده!! از نظر محیط آموزشی در حد زیر صفر هستش(نزدیک به صفر کلوین) یدونه استاد داره وای وای وای سعی کن اصلان باهاش درس بر نداری اسمش م . ی هستش.کلا بگم دوسال زندگیت حروم میشه.غذا مزخرف.ولی استاد جمالی و ایمانی گلن گل goli با اون استاد که گفتم اصلا درس بر ندار البته این ترم 1 واحد باهاش داری بدبخت شدی.... gld

سلام دوست عزیز. شما خیلی بدبین هستید ، در مورد محیط آموزشی با شما هم عقیده هستم ولی نه تا این حد که شما گفتید.

می تونید یه سری به دانشکده ها تو شهرستان ها بزنید ، اونموقع واسه درس خوندن تو دانشکده شهید بهشتی خدا خدا می کنید.

در مورد استاد ها هم درسته ولی خودتون هم گفتید که یه استاد بد داره ، باید نیمه پر لیوان رو هم نگاه کرد ، یکی از دوستانم که تو یکی از شهرستان های دوردست قبول شده ، بعضی از درسا رو همینجوری ول کردن چونکه استاد نداشتن.

اگر دانشکده شهید بهشتی کرج بهترین نیست ولی حداقل از خیلی از دانشکده های دیگه بهتره
کافیه که فقط کمی به دانشکده ها تو شهرستان ها نگاهی بندازید ، اونوقت به حرفم می رسید.

موفق باشی goll

abbas667
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط abbas667 » جمعه 22 بهمن 1389, 4:07 pm

zab حاجی ما برا ثبت نام از تهران رفتیم کرج ساختمون شماره1 دانشکده رو که صبح ها هنرستانه رو بعد از 3-4 ساعت یافتیم -بعدش رفتیم برا ثبت نام بیست بار ما رو فرستادن دنبال فیش و واریز و پست و کپی و... اخرش کم مونده بود با اون یارو دماغ کجه کارمون به فحش برسه که ... est chak
حالا 3-4 روز پیش هم رفتیم که ساختمون شما ره 2رو پیدا کنیم تو ازادی به راننده گفتیم میخوایم بریم خیابون پیروزی گفت میخواید برید دانشگاه ما ام گفتیم اره بابا دمش گرم چقد معروفه که راننده ها هم میشناسنش bale بعد از یه ساعت ما رو برد دمه یه د انشگاه با چه عظمتی همینطور کف بود که از دهنمون میریخت بیرون یه دانشگاه چند هزار متری با کلی دختر پسر که دم دانشگاه وایستاده بودن بعد به یکی از دانشجوها گفتیم اقا این دانشکده فنیه؟ گفت اره خودشه ما ام بسم الله گفتیم که بریم تو یه دفعه تابلو دانشگارو دیدیم روش نوشته دانشگاه ازاد حسابی ری...دیم به خودمون بعد حالا از هرکی میپرسیدیم شهید بهشتی کجاست هیشکی نمیشناخت با اینکه خیابون بغلی همون دانشگاه ازاده بعد از 1 ساعت پرس و جو رفتیم توی یه خرابه که وسطش یه مدرسه (مثلا دانشکده) بود که تو اون محل پرنده پر نمیزد با کلی ساختمون نیمه کاره کفمون بریده بود از هنرستان هم کوچکتر بود تقریبا 2000 متر با یه حیاط 200-250 متری کج وکوله اونم وسط بیابون حالا اینهمه درس خوندیم(اره جون عمم) اومدیم کجا قبول شدیم باور کنید اگه گیر ترافیک و. برف و بارون نیفتم روزی حد اقل 5-6 ساعت تو راهم krn:

قصه ما به سر رسید مملی به خونش نرسید shd:

آواتار کاربر
travian
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط travian » دوشنبه 25 بهمن 1389, 12:30 am

abbas667 نوشته شده:zab حاجی ما برا ثبت نام از تهران رفتیم کرج ساختمون شماره1 دانشکده رو که صبح ها هنرستانه رو بعد از 3-4 ساعت یافتیم -بعدش رفتیم برا ثبت نام بیست بار ما رو فرستادن دنبال فیش و واریز و پست و کپی و... اخرش کم مونده بود با اون یارو دماغ کجه کارمون به فحش برسه که ... est chak
حالا 3-4 روز پیش هم رفتیم که ساختمون شما ره 2رو پیدا کنیم تو ازادی به راننده گفتیم میخوایم بریم خیابون پیروزی گفت میخواید برید دانشگاه ما ام گفتیم اره بابا دمش گرم چقد معروفه که راننده ها هم میشناسنش bale بعد از یه ساعت ما رو برد دمه یه د انشگاه با چه عظمتی همینطور کف بود که از دهنمون میریخت بیرون یه دانشگاه چند هزار متری با کلی دختر پسر که دم دانشگاه وایستاده بودن بعد به یکی از دانشجوها گفتیم اقا این دانشکده فنیه؟ گفت اره خودشه ما ام بسم الله گفتیم که بریم تو یه دفعه تابلو دانشگارو دیدیم روش نوشته دانشگاه ازاد حسابی ری...دیم به خودمون بعد حالا از هرکی میپرسیدیم شهید بهشتی کجاست هیشکی نمیشناخت با اینکه خیابون بغلی همون دانشگاه ازاده بعد از 1 ساعت پرس و جو رفتیم توی یه خرابه که وسطش یه مدرسه (مثلا دانشکده) بود که تو اون محل پرنده پر نمیزد با کلی ساختمون نیمه کاره کفمون بریده بود از هنرستان هم کوچکتر بود تقریبا 2000 متر با یه حیاط 200-250 متری کج وکوله اونم وسط بیابون حالا اینهمه درس خوندیم(اره جون عمم) اومدیم کجا قبول شدیم باور کنید اگه گیر ترافیک و. برف و بارون نیفتم روزی حد اقل 5-6 ساعت تو راهم krn:

سلام رفیق. باهات کاملا موافقم ولی بالاخره باید ساخت ، من خودم به خاطر این موضوع چند روزی گیج و داغون بودم ولی باید بی خیال این جور مسایل شد و گرنه اگه به این چیزا فک کنی ، کارت به خودکشی میرسه.

نترس ، بقیه هم مثل تو ناراحتن.

پس بی خیال باش و درست رو بخون
goll sanj: yes:

abbas667
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط abbas667 » چهارشنبه 27 بهمن 1389, 7:52 pm

اره داداش دیگه دیره خیلی دیره!!!! بقیه شعرم که بلدید ایشاللا
خب حالا از سختی هاش بگذریم انصافا رقیب اصلی شمسی پور هستش و به نظر استاداش از انقلاب سرتر یا حداقل مساویه
بعضی درسارو که اینجا میدن توی شمسی پورش فک نکنم بدن مثلا ما الان سیستم عامل رو تئوریش رو با اینکه کاردانی هستیم برای کارشناسی ارشد رو هم همزمان بهمون درس میدن و دیگه با ویندوز هم کار نداریم و یه درس جداگونه خیلی حرفه برای لینوکس داره
استادهاش واقعا قوی هستن و سخت گیر و خیلی راحت میشه از اینجا اخراج شد چون به اموزش خیلی اهمیت میدن rooz tof:
راستی عزیزان هرکس اطلاعاتی درمورد استاد ها داره بزاره تا همه استفاده کنیم
ممنون

drom

پست توسط drom » یک‌شنبه 8 اسفند 1389, 10:04 am

سلام
اگه کسی ایمیل مهندس ایمانی رو داره لطف کنه بهم بده
ممنون

JBL

پست توسط JBL » یک‌شنبه 6 شهریور 1390, 7:03 pm

abbas667 نوشته شده:zab حاجی ما برا ثبت نام از تهران رفتیم کرج ساختمون شماره1 دانشکده رو که صبح ها هنرستانه رو بعد از 3-4 ساعت یافتیم -بعدش رفتیم برا ثبت نام بیست بار ما رو فرستادن دنبال فیش و واریز و پست و کپی و... اخرش کم مونده بود با اون یارو دماغ کجه کارمون به فحش برسه که ... est chak

سلام بچه ها
من 2 سال تو شهید بهشتی خوندم و عین اتفاقی که دوستمون تعریف کردن برای اکثر بچه های تهرانی میافته من که بچه کرجم اما این داستانو از بچه های هم ورودی هم شنیدم
تازه یه چیز مهم ویو ساختمان تو زمستونه آخه چون بالای کوهه زمستونا کل سختمونو مه میگیره
امکاناتاش در حد صفره ولی بچه های خیلی خوبی داره
اما مهمترین ویژگیش سطح علمیشه که واقا عالیه استاد ایمانی که یه نعمته و با بچه ها خیلی خوب تا میکنه و کارشون رو را میندازه معمولا جوری درس ارایه میده که هر گروهی حداکثر 3 روز تو هفته کلاس داشته باشه
اما شاید بهترین استادش یاری پناه باشه که وقتی فارغ اتحصیل میشی میفهمی چه لطفی بهت کرده و واقعا با تمام وجود درس میده تو هر جلسه 1.5 ساعته چندین بار تخته رو پاک میکنه و هر سولی ازش بپرسی کامل بهت جواب میده سطح علمیش خیلی بالاست پارسالم واسه دکترا شرکت کرده بود

بر خلاف اکثر جاها که برنامه نویسی 1 VB و برنامه نویسی 2 C++ هست اونجا اول C++ یادت میدن(معمولا با استاد جمالی) بعد C# (معمولا استاد یاری پناه) باقی دروس برنامه نویسی هم پایش همین دوتاس
ساختمان C++ کمی هم پاسگال
باقی دروس برنامه نویسی هم C# (مبتنی بر وب و مباحث)
مبتنی بر وب و مباحث بعضی وقتا یکیشو جاوا (JSP) میگن

وبلاگ استاد ایمانی
http://imany.blogfa.com/

چند تا عکسم بعدا میزارم براتون ولی بچه هایی که قبول شدن باید بگم که سطح علمی بالاش به نبود امکاناتاش میارزه

آواتار کاربر
travian
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط travian » یک‌شنبه 6 شهریور 1390, 11:23 pm

JBL نوشته شده:

سلام بچه ها
من 2 سال تو شهید بهشتی خوندم و عین اتفاقی که دوستمون تعریف کردن برای اکثر بچه های تهرانی میافته من که بچه کرجم اما این داستانو از بچه های هم ورودی هم شنیدم
تازه یه چیز مهم ویو ساختمان تو زمستونه آخه چون بالای کوهه زمستونا کل سختمونو مه میگیره
امکاناتاش در حد صفره ولی بچه های خیلی خوبی داره
اما مهمترین ویژگیش سطح علمیشه که واقا عالیه استاد ایمانی که یه نعمته و با بچه ها خیلی خوب تا میکنه و کارشون رو را میندازه معمولا جوری درس ارایه میده که هر گروهی حداکثر 3 روز تو هفته کلاس داشته باشه
اما شاید بهترین استادش یاری پناه باشه که وقتی فارغ اتحصیل میشی میفهمی چه لطفی بهت کرده و واقعا با تمام وجود درس میده تو هر جلسه 1.5 ساعته چندین بار تخته رو پاک میکنه و هر سولی ازش بپرسی کامل بهت جواب میده سطح علمیش خیلی بالاست پارسالم واسه دکترا شرکت کرده بود

بر خلاف اکثر جاها که برنامه نویسی 1 VB و برنامه نویسی 2 C++ هست اونجا اول C++ یادت میدن(معمولا با استاد جمالی) بعد C# (معمولا استاد یاری پناه) باقی دروس برنامه نویسی هم پایش همین دوتاس
ساختمان C++ کمی هم پاسگال
باقی دروس برنامه نویسی هم C# (مبتنی بر وب و مباحث)
مبتنی بر وب و مباحث بعضی وقتا یکیشو جاوا (JSP) میگن

وبلاگ استاد ایمانی
http://imany.blogfa.com/

چند تا عکسم بعدا میزارم براتون ولی بچه هایی که قبول شدن باید بگم که سطح علمی بالاش به نبود امکاناتاش میارزه

ممنون دوست من

کاملا باهات موافقم yes:

قفل شده

بازگشت به “معرفی دانشگاهها و امکانات آنها”