کمکم کنید کارشناسی ارشد یا قوی شدن تو زمینه های کامپیوتر

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کارشناسی ارشد بپردازید

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
rbr
کاربر ساده
کاربر ساده

کمکم کنید کارشناسی ارشد یا قوی شدن تو زمینه های کامپیوتر

پست توسط rbr » یک‌شنبه 4 مهر 1389, 12:40 am

سلام خدمت تما دوستان عزیزم
دوستان والله من گیج موندم میخوام واسه ارشد شروع کنم خوندن ولی وقتی میام و از باتجربه ها و یا
اساتید میپرسم میگن برو دنبال کار عملی برو دنبال یه زبان برو کار عملی کن مهندس کامپیوتر باید تو
کار عملی قوی باشه مهندس کامپیوتر بره دنبال کارهای عملی والله کاردانی بودیم شما هم بودین زیاد
چیز یاد نمیگیریم تو کارشناسی هم اینچنین اصلا کلا چیزهایی رو میخونیم که نمی دونیم از کجا اومدند به غیر از چند واحد. مثلا اونها هم نصفشون هم خونده نمیشه میگن برو دنبال یه کار عملی الان شبکه بلد باشی فلان کار میکنی جاوا یا سی شارپ بلد باشی فلان
کار رو میتونی بکنی همانطور که میدانید تو دانشگاه اگه پایگاه داده رو میخونیم تو یه حدی میخونیم مثلا
ده درصد از مباحث سنگین پایگاه داده رو نمیخونیم البته به نظر من یا مثلا پروژه هامون واقعا پروژه نیستند ما اونقدر برنامه اژانس و کتابخانه رو نوشتیم دادیم که اینها هم پروژه نیستند از یه طرفی ادم میاد چنین محیطهائی و وقتی می بینه همه شور و نشاط واسه خوندن دارن میخواد بخونه بره حداقل
تدریس کنه و باز به این فکر می افته که باید بدون کار عملی اساتیدی مثل اساتید خودم میشم که
از هر لحاظ ضعیف هستند و بدون جزوه غش میکنند از اون ور هم ادم سرد میشه ادم مونده چیکار
کنه دوستان به من کمک کنید برم دونبال کار با جاوا یا سی شارپ که متخصص کامل در این زمینه باشم یا برم دنبال کتابهای کنکور ارشد
این مساله ای است که برای همه ما وجود داره ؟ منتظر راهنمائی هاتون هستم

آواتار کاربر
milad
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: زنجان
تماس:

Re: کمکم کنید کارشناسی ارشد یا قوی شدن تو زمینه های کامپیوتر

پست توسط milad » شنبه 1 آبان 1389, 1:22 am

به نظر من تو کشور ما درس با کار جداست و اگه صرفا درس بخونی نمی تونی کار کنی و اگر کار بلد باشی نهایتا می خوای بشی یک کد نویس ماهر با ماهی 800 تومن حقوق ،بنابراین باید هر دو رو داشته باشی و اصولا مدرک و واسه استخدام و شب خواستگاری بگیر و بعد از اون به کسب مهارت بپرداز
نمیشه انگشت زد؟

vision
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط vision » شنبه 1 آبان 1389, 12:06 pm

منم با mononok موافقم راست میگه من خودمم می خوام اینکارو بکنم yes:

آواتار کاربر
lopht
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: روي زمين خدا
تماس:

پست توسط lopht » یک‌شنبه 2 آبان 1389, 11:50 pm

یه جوری گفتی کارشناسی ارشد یا قوی شدن تو زمینه های کامپیوتر انگار اینا متضاد هم هستن!...
به نظر من هر دوی اینها رو میتونی باهم جلو ببری...فقط یه مشکل اینجاست که نباید فقط به پروژه های دانشگاه بسنده کنی...ویه کم از پروژه های دانشگاه جلوتر بری...
ولی اینو قبول دارم که تو دانشگاه مخصوصا دولتی زیادی نمیتونی واسه خودت کار کنی !چون این درسا(مخصوصا ریاضی) نمیزاره کار دیگه ای انجام بدی..این فقط نظر من بود...بهر حال برای همه بچه های سایت که دارن به هم کمک می کنن آرزوی موفقیت می کنم
چه فاجعه ای است که باطل به دستی عقل را شمشیر می گیرد و به دستی شرع را سپر!
علی شریعتی مزینانی

قفل شده