كمك به دوستان در مورد انتخاب شهر كنكور سراسري 89

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
zero
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: كمك به دوستان در مورد انتخاب شهر كنكور سراسري 89

پست توسط zero » دوشنبه 8 شهریور 1389, 2:27 pm

سلام به همه بچه ها
من تمام دانشگاه و ظرفیت و نیمسال پذیرش و سال هایی که پذیرش داشتند (موسسه های که سال اول و یا دوم پذیرش رو داشتند) رو دیتابیس اکسس نوشتم ولی کامل نیست و این به خاطر کمبود وقت بود
اگر کسی می تونه کامل ترش کنه تا کمکی به بچه بشه
bil: bil: bil: bil:
پیوست‌ها
Database1.zip
(37.21 KiB) 271 مرتبه دانلود شده

hamedmn

پست توسط hamedmn » دوشنبه 8 شهریور 1389, 2:30 pm

بچه ها کسی خبر داره دانشگاه ایوانکی خوبه ؟ بزرگه ؟ حال می ده ؟ رفت و آمد از شرق تهران چقدر طول میکشه ؟؟؟

behnam-soft
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط behnam-soft » دوشنبه 8 شهریور 1389, 2:46 pm

ali_bah نوشته شده:
behnam-soft نوشته شده:دوستان این موسسه آبیک قزوین که در دفترچه شماره 2 نوشته همون موسسه ای هست که در فایل آخرین رتبه ی قبولی استاد طورانی نوشته شده "موسسه غیرانتفاعي غیاث الدين جمشیدكاشاني ابیك قزوين"این همونه؟
نه عزیز
طبق آخرین ربته ها در سایت آقای استاد طورانی ( یا تورانی ؟؟؟ amuz: )
آخرین رتبه 4613 بوده !
پس کدوماست؟ببین تو دفترچه شماره 2 اینجوری زده :
*مؤسسه غيرانتفاعي آبا -آبيك
-1 اين موسسه داراي آزمايشگاه وكارگاه هاي بسيار قوي و مجهز مي باشد. نشاني: استان قزوين- شهرستان آبيك، ميدان وليعصر ، ابتداي شهرك قدس (اين شهرستان در 78 كيلومتري شهر تهران و 39 كيلومتري شهر كرج مي باشد.) تلفن: 2899251 و 3 و 4

اما من وقتی اومدم ببینم تو دفترچه استاد طورانی آخرین رتبه ی قبولیش چند بوده دیدم همچین اسمی هست :
موسسه غیرانتفاعي غیاث الدين جمشید كاشاني ابیك قزوين

ولی دانشگاهی که فقط با اسم آبا - آبیک باشه تو دفترچه ندیدم !

جریان چیه؟

sara_45858

پست توسط sara_45858 » دوشنبه 8 شهریور 1389, 2:47 pm

کمککککککککککککک
سلام بچه ها به نظر شما من با رتبه 12000 رشته حسابداری جایی نزدیک تهران قبول میشم ؟
تورو خدا کمکم کنید nar: nar: nar: nar:
اگه کسی از آخرین رتبه قبولی دانشگاهها اطلاعاتی داره لطفا بهم pm بده
آخرین ویرایش توسط sara_45858 در دوشنبه 8 شهریور 1389, 2:59 pm، در مجموع 3 بار ویرایش شده است.

z_g
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط z_g » دوشنبه 8 شهریور 1389, 2:54 pm

[quote="mabbaszadegan"][quote="ali_bah"][quote="mabbaszadegan"][quote="ali_bah"]بچه ها نظرتون با جمشید کاشانی آبیک چجوریاست؟

نه بچه ها غیاث الدی ساختمونش میگن عوض شده خیلی بزرگه.منم بعد رجا میزنمش.میگن1 ساعت و ربع تو سرویسی.من2832 شدم

آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » دوشنبه 8 شهریور 1389, 2:56 pm

mononok نوشته شده:سلام

همنونطور كه قول داده بودم از ابرار اطلاعات گرفتم يعني امروز رفتم از نزديك ديدمش!!!!

من صادقانه مي گم واقعا ارزش نداره!!!! در حد يه مدرسه هست البته مدرسهايي كه تو دورانه تحصيلم توشون درس مي خوندم خيلي خيلي بهتر از ابرار هستن!!! يه حياط كوچيك داره و دقيقا مثل يه مدرسه مي مونه!!
يكي از ساختمونهايه صدرا هست كه قراره ابرار از 15-16 شهريور بيان اونجا استقرار پيدا كنن!!
تو شمال غربي تهران منطقه پونك كه ديگه مشرف به كوه هست!!

از آزادي تا اونجا هم با 150 تومن اتوبوس شخصي مي بره و 45 دقيقه تقريبا طول مي كشه! دقيقا هم اتوبوس سر خيابون مخابرات ايستگاه داره!

ولي واقعا ارزش نداره يكي از شهر ديگه بياد تهران خونه بگيره كه اينجا درس بخونه!! به نظرم هيچ كسي نبايد بره تا تحريم بشه كلا برشدارن!!! خجالتم خوب چيزيه ، من فكر مي كردم حالا ساختمونش تازه ساخت باشه! آدم اگه بخواد برايه غير انتفاعي و خونه هزينه كنه بهتره تويه جايه خوب اينكارو بكنه!

من هرچي لازم بود گفتم كه بعدا نگيد نمي دونستيم!!

در مورد هزينه سرويس قزوين -تهران تماس (با رجاء) گرفتم و اطلاعات گرفتم: روزانه حساب مي كنن
با اتوبوس ولوو از ايستگاه آزادي رفت و برگشت 4500 و بنز 3600
كه به صورت تقريبي اگه 4 روز در هفته كلاس داشته باشيم حدودا 60،000-70،000 در مياد!

موفق باشيد

آقا بر چی به محل ما توهین میکنی؟
پونک جزو بهترین مناطق تهران هست و از خیلی قبل تر از کوه شروع میشه تا برسه به کوه.
از همه لحاظ جزو بهترین مناطق تهران هست واسه زندگی.
از مترو صادقیه تا اونجا با یه ربع تاکسی میره خیلی راحت.
حالا خود دانشگا رو نمیدونم چشه. ولی

z_g
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط z_g » دوشنبه 8 شهریور 1389, 2:57 pm

نه بچه ها غیاث الدین ساختمونش میگن عوض شده خیلی بزرگه.منم بعد رجا میزنمش.میگن1 ساعت و ربع تو سرویسی.من2832 شدم
آخرین ویرایش توسط z_g در دوشنبه 8 شهریور 1389, 4:10 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

sarous
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sarous » دوشنبه 8 شهریور 1389, 2:57 pm

بچه هایی (غیر از بچه های تهران) که میخوام رجاء قزوین رو انتخاب کنند لطفا یه پیام خصوصی برام بفرستند.یه کار مهم دارم.

asp.net
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط asp.net » دوشنبه 8 شهریور 1389, 3:00 pm

این رشته های انتخابی منه با نرم افزار 8195
سخت افزار 6570 بدون سهمیه
دیگه هرچه بادا باد.....
::::...داوطلب گرامي انتخاب هاي شما به شكل ذيل مي باشد...::::
ترتيب اولويت کد رشته محل رشته/گرايش|| دانشگاه || دوره || (توضيحات از دفترچه راهنمامطالعه گردد)
1 2521 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي زند-شيراز || (غير انتفاعي)
2 2497 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي پيشتازان -شيراز || (غير انتفاعي)
3 2491 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي پاسارگاد-شيراز || (غير انتفاعي)
4 2556 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي كارون -اهواز || (غير انتفاعي)
5 2546 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي علامه رفيعي -قزوين || (غير انتفاعي)
6 2472 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي احرار-رشت || (غير انتفاعي)
7 2557 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي كاسپين -شهرصنعتي البرز || (غير انتفاعي)
8 2464 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشگاه غيرانتفاعي علوم وفنون مازندران || (غير انتفاعي)
9 2467 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي امل -امل || (غير انتفاعي)
10 2529 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي سينا-كاشان || (غير انتفاعي)
11 2534 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي شهيداشرفي اصفهاني -اصفهان || (غير انتفاعي)
12 2549 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي علوم وفناوري سپاهان -اصفهان || (غير انتفاعي)
13 2577 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي نقش جهان -اصفهان || (غير انتفاعي)
14 2494 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي پويش -قم || (غير انتفاعي)
15 2498 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي تعالي -قم || (غير انتفاعي)
16 2540 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي طبرستان -چالوس || (غير انتفاعي)
17 2543 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي عقيق -شاهين شهر || (غير انتفاعي)
18 2481 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي امين -فولادشهراصفهان || (غير انتفاعي)
19 2485 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي بنيان -شاهين شهراصفهان || (غير انتفاعي)
20 2474 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي اروندان -خرمشهر || (غير انتفاعي)
21 2515 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي دز-دزفول || (غير انتفاعي)
22 2603 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي سخت افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي صفاهان -اصفهان || (غير انتفاعي)
23 2608 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي سخت افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي علوم وفناوري سپاهان -اصفهان || (غير انتفاعي)
24 2606 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي سخت افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي علامه دهخدا-قزوين || (غير انتفاعي)
25 2610 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي سخت افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي كاسپين -شهرصنعتي البرز || (غير انتفاعي)
26 2745 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي ارادان گرمسار || (غير انتفاعي)
27 2482 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي انديشه -جهرم || (غير انتفاعي)
28 2563 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي كومش -سمنان || (غير انتفاعي)
29 2519 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي روزبهان -ساري || (غير انتفاعي)
30 2495 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي پويندگان دانش -چالوس || (غير انتفاعي)
31 2566 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي ليان -بوشهر || (غير انتفاعي)
32 2558 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي كاوش -محموداباد || (غير انتفاعي)
33 2501 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي توس -مشهد || (غير انتفاعي)
34 2478 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي اقبال لاهوري -مشهد || (غير انتفاعي)
35 2527 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي سلمان -مشهد || (غير انتفاعي)
36 2554 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي فردوس -مشهد || (غير انتفاعي)

کدوما رودر میام؟ هاهاها هیچکدوم sanj: sanj: sanj: sanj:

آواتار کاربر
mina.g
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط mina.g » دوشنبه 8 شهریور 1389, 3:01 pm

Moh3n.Cinema نوشته شده:
mononok نوشته شده:سلام

همنونطور كه قول داده بودم از ابرار اطلاعات گرفتم يعني امروز رفتم از نزديك ديدمش!!!!

من صادقانه مي گم واقعا ارزش نداره!!!! در حد يه مدرسه هست البته مدرسهايي كه تو دورانه تحصيلم توشون درس مي خوندم خيلي خيلي بهتر از ابرار هستن!!! يه حياط كوچيك داره و دقيقا مثل يه مدرسه مي مونه!!
يكي از ساختمونهايه صدرا هست كه قراره ابرار از 15-16 شهريور بيان اونجا استقرار پيدا كنن!!
تو شمال غربي تهران منطقه پونك كه ديگه مشرف به كوه هست!!

از آزادي تا اونجا هم با 150 تومن اتوبوس شخصي مي بره و 45 دقيقه تقريبا طول مي كشه! دقيقا هم اتوبوس سر خيابون مخابرات ايستگاه داره!

ولي واقعا ارزش نداره يكي از شهر ديگه بياد تهران خونه بگيره كه اينجا درس بخونه!! به نظرم هيچ كسي نبايد بره تا تحريم بشه كلا برشدارن!!! خجالتم خوب چيزيه ، من فكر مي كردم حالا ساختمونش تازه ساخت باشه! آدم اگه بخواد برايه غير انتفاعي و خونه هزينه كنه بهتره تويه جايه خوب اينكارو بكنه!

من هرچي لازم بود گفتم كه بعدا نگيد نمي دونستيم!!

در مورد هزينه سرويس قزوين -تهران تماس (با رجاء) گرفتم و اطلاعات گرفتم: روزانه حساب مي كنن
با اتوبوس ولوو از ايستگاه آزادي رفت و برگشت 4500 و بنز 3600
كه به صورت تقريبي اگه 4 روز در هفته كلاس داشته باشيم حدودا 60،000-70،000 در مياد!

موفق باشيد

آقا بر چی به محل ما توهین میکنی؟
پونک جزو بهترین مناطق تهران هست و از خیلی قبل تر از کوه شروع میشه تا برسه به کوه.
از همه لحاظ جزو بهترین مناطق تهران هست واسه زندگی.
از مترو صادقیه تا اونجا با یه ربع تاکسی میره خیلی راحت.
حالا خود دانشگا رو نمیدونم چشه. ولی
راست میگه درسته که ساختمونش کوچیکه اما این دلیل نمیشه به محله ما توهین کنید
زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که سالها باید به اجبار خفت

behnam-soft
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط behnam-soft » دوشنبه 8 شهریور 1389, 3:03 pm

behnam-soft نوشته شده:
ali_bah نوشته شده:
behnam-soft نوشته شده:دوستان این موسسه آبیک قزوین که در دفترچه شماره 2 نوشته همون موسسه ای هست که در فایل آخرین رتبه ی قبولی استاد طورانی نوشته شده "موسسه غیرانتفاعي غیاث الدين جمشیدكاشاني ابیك قزوين"این همونه؟
نه عزیز
طبق آخرین ربته ها در سایت آقای استاد طورانی ( یا تورانی ؟؟؟ amuz: )
آخرین رتبه 4613 بوده !
پس کدوماست؟ببین تو دفترچه شماره 2 اینجوری زده :
*مؤسسه غيرانتفاعي آبا -آبيك
-1 اين موسسه داراي آزمايشگاه وكارگاه هاي بسيار قوي و مجهز مي باشد. نشاني: استان قزوين- شهرستان آبيك، ميدان وليعصر ، ابتداي شهرك قدس (اين شهرستان در 78 كيلومتري شهر تهران و 39 كيلومتري شهر كرج مي باشد.) تلفن: 2899251 و 3 و 4

اما من وقتی اومدم ببینم تو دفترچه استاد طورانی آخرین رتبه ی قبولیش چند بوده دیدم همچین اسمی هست :
موسسه غیرانتفاعي غیاث الدين جمشید كاشاني ابیك قزوين

ولی دانشگاهی که فقط با اسم آبا - آبیک باشه تو دفترچه ندیدم !

جریان چیه؟
یکی نیست جواب مارو بده آخه؟

mehdi-seda

پست توسط mehdi-seda » دوشنبه 8 شهریور 1389, 3:16 pm

سلام
من هنوز نتونستم تصمیم بگیرم به نظرتون بارتبه 6348 میتونم تو آبیک قبول شم
کدوم موسسه غیر انتفاعی انو بهتره؟
اگه نمیتونم کجاهارو اول بزنم که به کرج نزدیکتر باشه؟

آواتار کاربر
Moh3n II
تماس:

پست توسط Moh3n II » دوشنبه 8 شهریور 1389, 3:18 pm

نه. خوب اگه دانشگاهش کوچیکه شاید نیارزه. اما خوب باید ببینیم سطح علمیش چه طوره.
ولی برا بچه های تهران البته دخترا رفت و آمد اینجا ساده ست خیلی.

آواتار کاربر
RAHA66
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: زیر آسمان آبی

پست توسط RAHA66 » دوشنبه 8 شهریور 1389, 3:26 pm

آقا behnam-soft تو دفترچه شماره 2 صفحه 38 موسسه غیر انتفاعی آبا-بیک با کد 2465 زده
در روزگاری که خنده مردم از زمین خوردن توست ، برخیز تا بگریند... "کورش کبیر"

KuhyaR
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تهران

پست توسط KuhyaR » دوشنبه 8 شهریور 1389, 3:31 pm

Moh3n.Cinema نوشته شده:نه. خوب اگه دانشگاهش کوچیکه شاید نیارزه. اما خوب باید ببینیم سطح علمیش چه طوره.
ولی برا بچه های تهران البته دخترا رفت و آمد اینجا ساده ست خیلی.
محسن جان چي شده !!! nar: nar: nar: nar: ؟؟؟؟ كي به محسن كار داره !! khk: khk: محسن الان تحت حمايت ماست !!! monook چرا ميري رو اعصاب محسن !!من درسته پونك نمي شينم و نزديك كه هستيم به اونجا ، نا سلامتي رفيق داريم اونجا !!!! چرا بي احترامي مي كنيد !! مي دونيد اگه محسن و اذيت كني با يك كمپيني طرف هستي كه خيلي خيلي خيلي كارشون درسته !!!!!! محلشون خيلي هم خوبه تازه دانشگاه هشم سطحش خيلي بالاست ger: ger: ger:
روز تولدت شد و نیستم اما کنار تو
کاشکی می شد که جونمو هدیه بدم برای تو
درسته ما نمیتونیم این روز و پیش هم باشیم
بیا بهش تو رویامون رنگ حقیقت بپاشیم

قفل شده