یک میلیون به آدم بد شانس تر از خود

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
tolstoi
کاربر ساده
کاربر ساده

یک میلیون به آدم بد شانس تر از خود

پست توسط tolstoi » سه‌شنبه 10 مهر 1386, 10:24 pm

چقدر خوشیهای من زود گذر شده اصلا انگار خوشی به من نیومده با هزار جون کندن با رتبه 39 قبول شدم دو هفته پیش که رفتم دانشگاه برای تاییدیه تحصیلی دیدم معدل کل دوره کاردانیم شده 11.70 و به من مدرک نمیدن!و باید تقاص همه ی درس نخوندنامو بدم :( هیچ کمکی بهم نکردن تا معدلم درست بشه و یک ترم دیگه باید بخونم و دانشگه که قبول شدم مثل آب خوردن پرید این ظلمه این ستمه به خدا! دانشگاه قبولی(علم و فرهنگ)هم که رفتم گفتن قبولین کان لم یکن تلقی میشه و راستم گفتن چون تو دفترچه نوشته بود و من احمق اون موقع خبر نداشتم که قراره یه ترم دیگه بخونم.حالا رتبم تو شبانه شمسی پور شده 12 که از ترم دوم شروع میشه نمیدونم راهی داره که برم اونجا یا نه.روزی هزار بار به خودم فحش میدم که چرا مثل آدم درس نخوندم خداییش خیلی بد شانس و کهیرم!!!

Ramin

پست توسط Ramin » سه‌شنبه 10 مهر 1386, 10:34 pm

شما چجوری با این معدل این رتبه رو به دست آوردید ؟ :roll:

msn
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط msn » چهارشنبه 11 مهر 1386, 4:13 am

توی این دانشکده ها با این استادا که آدم استعدادش معلوم نمیشه
جناب tolstoi هم توی آزمون امسال بد جور استعدادشون شکفته شده
tolstoi جان قصه نخور , ان شا ا... که درست میشه
به انتخاب خودتون موزیک گلچین کنید و درب منزل تحویل بگیرید
http://WwW.Fardashop.CoM

آواتار کاربر
ce.mohsen
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: پشت دریاها
تماس:

پست توسط ce.mohsen » چهارشنبه 11 مهر 1386, 4:25 am

عجب حکایتی
طفلک........
زیاد غصه نخور ، درست میشه
اون موقع که جیج جیک مستونت بود ----------فکر زمستونت بود
ایشاا.... درست می شه
به جای لعنت فرستادن بر تاریکی ، یک شمع روشن کن
کم رنگ ترین جوهرها از قوی ترین حافظه ها ماندگارتر است
خدایا به من قدرت و جراتی ده تا آنی شوم که به خاطرش مرا خلق کردی

*mitra*
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط *mitra* » چهارشنبه 11 مهر 1386, 5:42 am

داداش محسنم نمک به زخمش نپاش بدبخت دلش خونه،خدا سر گرگ بیابون نیاره که سر تولستوی سایت ما آورد، معدل من هم دست کمی از تو نداره 13.53،شرمنده که هیچ کاری از دستم بر نمیاد ،خدا بهت صبر بده،حیف شد واقعاً،راهنمایی خوبت یادم نمی ره درمورد کتابهای پارسه ،باعث شد من از محسن گلم اونها رو قرض کنم و ساختمان و ذخیرش حرف نداره، بازم برو به استادا التماس کن نمره هات رو تغییر بدن معدلت به12 برسه؟واست دعا می کنم ،از حالت ما رو بی خبر نزار نگرانت هستیم عزیز.

آواتار کاربر
محسن
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: در پیچ و خم زندگی

پست توسط محسن » چهارشنبه 11 مهر 1386, 6:57 am

واقعا که داستان تراژیکی بود :cry:

البته فکر کنم به تکمیل ظرفیت هم میتونی امیدوار باشی

bbk_agp
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط bbk_agp » چهارشنبه 11 مهر 1386, 9:39 am

اگه کارگردانای هندی تو ایران بودند، خوب می تونستند فیلمهای اشک آور بسازند...
البته دانشگاهها یکم گیر میدن، ولی ممکنه کمکت کنند...
منم برات دعا می کنم کارت درست بشه
راستش وقتی نتایج رو زدند همه بچه های سایت خیلی خیلی خوشحال بودند که از انتخاب دلخواهشون قبول شدن، بعدها کم کم گریه و زاری بچه ها از گوشه و کنار سایت به گوش رسید.... یکیش خودمم که تو یکی از تاپیک ها همیشه ناله می کنم :lol: :lol:
تصویرThe Longest Journey Begins with the First Stepتصویر
تصویر

pashmaloo
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط pashmaloo » چهارشنبه 11 مهر 1386, 1:09 pm

با توجه به معدلت به نظر میرسه که با سهمیه رفته باشی... اگر سهمیه داشته باشی یک سری هم به نهاد مربوطه بزن ... کار قانونی نیست ... اما شاید بشه با کانکشن و پارتی یه کاریش کرد که صدمه نخوری !! چون مثل اینکه از سهمیه فقط میشه یکبار استفاده کرد...

آواتار کاربر
SJJ
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه

پست توسط SJJ » پنج‌شنبه 12 مهر 1386, 12:02 am

دوست عزیز شدیدا با خوندن داستان دراماتیکت تحت تاثیر قرار گرفتم ، انشاءالله مشکلت حل میشه
ولی من هر چی به این ذهنم فشار می یارم نمی تونم این مساله رو پروسس کنم!
اول این که شما با معدل زیر 12 چطور 39 شدی؟!
و دوم این که با 39 چرا اول علم و فرهنگ رو زدی ؟!

آواتار کاربر
tolstoi
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط tolstoi » پنج‌شنبه 12 مهر 1386, 1:12 am

دوستان خیلی ممنونم از همدردیتون واقعا هم تعجب داره من به استادای دانشگام هم که رتبمو گفتم همشون داشتن از تعجب شاخ در میاوردن و جریان معدلم هم این بود که به شدت از کامپیوتر و درساش متنفر بودم و فکر میکردم اصلا تو کلم نمیره و باورتون نمیشه اگه بگم تا اسفند امسال که هنوز شروع نکرده بودم برای کنکور بخونم اصلا یک درصد مدار بلد نبودم و ساختمان کلا تعطیل بودم و از زخیره فقط چنتا فرمول مث کابوس تو مغزم بود برنامه نویسی هم دو بار افتادم و آخر سر به زور با ده قبول شدم.وقتی دو جلسه کلاسای استاد طورانی رو رفتم و نشستم تو خونه با کتابا سر و کله زدم انگار استارت مغزم تازه زده شد و فهمیدم که منم میتونم فهمیدم چقدر ایده و فکر کامپیوتری تو مغزم بوده و من خبر نداشتم تعریف از خود نباشه ولی بعد از دو ماه بچه خرخونای دانشگاهو میذاشتم تو جیبم و تستی نبود که نتونم حل کنم.دوست عزیزی که گفتن با سهمیه قبول شدم نه!به خدا سهمیه نداشتم.به یک چیز ایمان آوردم و اینکه من میتونم!من چیزی از رتبه های برتر کنکور کم ندارم فقط حیف که دیر فهمیدم :( حالا میخونم واسه علمی کاربردی تا قبول شم خیلی سخته دوباره اضطراب کنکور و درس خوندن واسه کنکور ولی هر کی خربزه میخوره پای لرزشم باید بشینه باید تلافی همه ی درس نخوندنامو ول گردیام و بی خیلیامو تو دوران دانشگاه پس بدم و یه چیز فهمیدم که گرچه خیلی سنگین برام تموم شد ولی برای یک عمر آویزه ی گوشمه که هر کسی میتونه هر چی بخواد بشه فقط کافیه اراده کنه وبخواد .

آواتار کاربر
شیرین
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط شیرین » پنج‌شنبه 12 مهر 1386, 7:24 am

از شنیدن ماجراتون خیلی ناراحت شدم، من خواهرانه ازتون می خوام که پیگیر مسائل معدلتون باشید، برید دانشگاهتون و این چیزایی رو که صادقانه برای ما تعریف کردی برای اساتید و مسئولین دانشگاهتون بگید، البته کارنامه ی کنکورتون رو هم حتما به همراه داشته باشید، برید و از استاداتون یه کم نمره بگیرید، این همه آدم کیلو کیلو نمره ی ناحق می گیرن، اما شما که با توجه به شرایط موجود حقتونه، به خدا خیلی حیفه با این رتبه ی عالی، حتما یه سری هم به سازمان سنجش بزنید و درخواست کنید که اجازه ی ادامه ی تحصیلتون رو در دانشگاه شمسی پور بدن، بالاخره یه تبصره ای چیزی پیدا می شه، با این رتبتون مطمئن باشید خیلیها حمایتتون می کنن،
از صمیم دلم براتون آرزوی موفقیت می کنم ، و منتظر شنیدن خبر موفقیتتون هستم ( ان شاء الله)
وسیع باش، تنها و سخت ...

آواتار کاربر
Evil Boy
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط Evil Boy » پنج‌شنبه 12 مهر 1386, 1:17 pm

Tolstoi عزیز
اول مثل بقیه احساس همدردی :?
ولی عزیز اصلا نا امید نشیا.جدی میگم.اگه سیریش شی حتما مشکل حل میشه.همون جاهایی که دوستان گفتن برو.حتما حتما حل میشه.مطمئنم.اگه بی خیال شی حیفه ها.من یکی که قصه می خورم.بی خبرمون نذار.
راستی چطوری این رتبه رو آوردی.به منم میگی :D :wink:
.: هرکی به خودش کمک کنه,خدا هم کمکش میکنه :.

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

پست توسط peyman » پنج‌شنبه 12 مهر 1386, 2:22 pm

با این رتبه ایی که داری 100% توی تکمیل ظرفیت قبولی پس نیازی نیست برای علمی کاربردی بخونی
...

آواتار کاربر
tolstoi
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط tolstoi » شنبه 14 مهر 1386, 1:58 am

مرسی آقا پیمان امیدوارم کردی.نمیدونی میشه تکمیل ظرفیت تهران قبول شد ؟

SHELBY
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط SHELBY » شنبه 14 مهر 1386, 12:05 pm

:cry: :(

نمیدونم چی بگم.
ولی فکر کنم اگه بری دانشگاه واسه نمره التماسم بکنی ارزش داره.
صحبت سر وقت وعمرته.
هر کاری میتونی بکن به نظر من,هر کسی یه قیمتی داره.

با آرزوی موفقیت برای شما :wink:

قفل شده