نظر ، انتقاد ، پیشنهاد و ...

میتوانید مشکلات خود را در اینجا مطرح کنید .
آواتار کاربر
SJJ
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه

نظر ، انتقاد ، پیشنهاد و ...

پست توسط SJJ » شنبه 5 بهمن 1387, 10:24 pm

دوستان ، هر صحبتی ، انتقادی ، پیشنهادی و ... در مورد تاپیک ها ، تالار ها ، مدیریت و .. دارید ، اینجا مطرح کنین و اجازه بدین تاپیک های دیگه در موضوع مربوطه دنبال بشن.

mamad_msp
کاربر متوسط
کاربر متوسط

Re: نظر ، انتقاد ، پیشنهاد و ...

پست توسط mamad_msp » شنبه 5 بهمن 1387, 10:43 pm

سلام اینجا جای انتقاده؟ چی کس و گروه به انتقادها بررسی می کنن؟
-سایت چرا از هم پاچیده؟
-چرا گرمی از بین رفته؟
- راهی بیندیشین اندیشمندان که حداقل گروه اولی سایت باهم گرم باشن.

roozaneh
تماس:

پست توسط roozaneh » یک‌شنبه 6 بهمن 1387, 2:04 am

این تاپیک یک تاپیک بیخود میباشد.
که چی این تاپیک رو زدید!!؟
شما مدیران که همش از خودتون و کاراتون دفاع می کنید و به خودتون مینازید!!
و به خودتون اجازه میدهید به هر کس و به هر شکل ممکن توهین کنید!!
و عدم آگاهی به مسائل رو از دید خودتون منتفی میدانید!!
و حالا که چی این رو زدید؟؟
طرف صحبت من تمام مدیران این سایت نیستند بلکه عده ای از مدیران می باشد که پست های انها موجوده و خودشون میدونن منظورمون با چه کسانی است.
ما که برای همیشه رفتیم شما هم بمونید باسایت خودتون حال کنید و لذتشو ببرید و از رفتارهای زشت همدیگه دفاع کنید.
سایت هم برای خودتون
خداحافظ
یا علی
يادم باشد حرفي نزنم که به کسي بر بخورد، نگاهي نکنم که دل کسي بلرزد
وخطي ننويسم که آزار دهد کسي را!
يادم باشد جواب کينه را با کمتر از مهر، و جواب دو رنگي را با کمتر از صداقت ندهم!
يادم باشد بايد فريادي داشته باشم از جنس سکوت!!!

2009
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط 2009 » یک‌شنبه 6 بهمن 1387, 8:24 am

آقایون این چه طرزه صحبته آخه مگه حقوق به این بنده خداهامیدید که انقدر پر

توقع هستید به خدا یه وبلاگه معمولی نوشتن کلی دردسر داره خوب بود مثله رشته

هایه دیگه برایه گرفتنه کوچکترین اطلاعات باید در به در دنبال میگشتین و 1000

صفحه گوگل سرچ میکردین ؟ یه کم منصف باشید یه بند دارید گیر میدید و به درو

دیوار ایراد میگیرید تو این کنکوره آزاد تمامه مدیرارو یه جوری چزوندین

بهتره برید یه نگاه به رفتاره خودتون بکنید و از خودتون بپرسید چرا تا قبله

کنکوره آزاد هیچ کدوم از این مشکلات تو سایت نبود ؟ مدیرا عوض شدن یا اعضا ؟

آقایون و خانم هایی که از این سایت ناراضی هستند لطف کنید دیگه

نیاید تو این سایت تلویزیون نیست که مجبور باشید ببینیدش خیلیا از

جمله من داریم از این سایته مفید استفاده میکنیم شما دوست ندارید

و مطابقه سلیقتون نیست یا برید یه سایته دیگه پیدا کنید که نیست :mrgreen:

یا برید یه سایته دیگه درست کنید اون موقع معلوم میشه چند مرده حلاجید

mamad_msp
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mamad_msp » یک‌شنبه 6 بهمن 1387, 10:27 am

اقا من میگم بیاین تیم بگیریم دعوا کنیم بی خیال درس کنکور ارشدو....:ِ
رزا نازی ssj پیمان رامین بک طرف.
منم یک طرف amuz:
معین اون یکی دوست ما که اصلا اسمشو یادم نیست همونی که مدیر هست و اصلا نمییاد و عکس یه اقا کوچولو رو داره؟ اونم یک طرف:D
بابا چرا این سایت اینطوری شده.
میشه یکی به من بگه این دوستانی که میگن ما دیگه نمییایم؟ چه کسی براشون سفارشی کارت دعوت فرستاده؟ بگین برای ما هم بفرستن ger:
بابا بی خیال شین دیگه:D

آواتار کاربر
bahram_rad
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: ایران عزیز
تماس:

پست توسط bahram_rad » یک‌شنبه 6 بهمن 1387, 11:25 pm

دوست من این چه حرفی هست که می زنین طرف چیه من این جا جمع شدیم با ابتکار پیمان مدیر سایت

به هم کمک کنیم مشکلات درسی و مشکلات کنکور رو به هم بگیم دانشگاهها رو معرفی کنیم من از زمان

ساخت این سایت تا به حال این جا بودم ای دی خودم رو عوض کردم این جا این جور چیزها وجود نداره

الان مدیران انجمن رو ببینین sjj و nazl وrosa و کنعان عزیر همشون تو دانشگاههای خوب درس میخونن کاربران

فعال رو ببین مهیار,reza-1365,.... همشون تو دانشگاه از بهترین ها هستند و تو زمینه کاری برتر شما هر کجا

از اینها سوالی بپرسی چه زمینه کنکور و چه زمینه درسی و چه کاربا کامپیوتر بدون منت به شما کمک می کنن

به نظر من این حرفها درست نیست. و یه کم درست ببینیم.
در دنیا چنان زندگی کنید که انگار هیچ وقت نخواهید مرد

سایت : جزوه و اموزش برای همه http://www.academy-foroughi.orq.ir

marzyeh_sn
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران

پست توسط marzyeh_sn » یک‌شنبه 6 بهمن 1387, 11:44 pm

سلام دوستان
من چند ماهی هست که توی این سایت عضوم اما بیشتر خواننده ی نوشته های بچه ها هستم.یکی از تاپیکهای مورد علاقم هم بحث در مورد کنکور آزاد 87 بودکه پیگیریش می کردم اینو گفتم که بدونین کاملا در جریان موضوع و فلسفه ی این تاپیک که جلال گرامی زحمت ایجادش رو کشید هستم. من کاملا با صحبتهای 2009 موافقم.به نظر من اون مدیره که اسمشو نمی دونم چیزی نگفت که همه در مقابش جبهه گرفتن .آخه این چه طرزه برخورده؟ این جا که جای خود نمایی نیست ما جمع شدیم این جا که به هم کمک کنیم اگه بتونیم. یه انتقادم نسبت به کنعان دارم .آخه یعنی چی که تاپیک قفله.اگه مشکلی پیش اومده شما به عنوان مدیر می تونستی از راههای بهتر و منطقی تری حلش کنی نه این که کله صورت مسئله رو پاک کنی.
در آخرم آرزوی موفقیت دارم برای تمامی دوستانی که بدونه چشم داشتی از وقته خودشون می ذارن برای کمک به بقیه.من برای کنکوره کارشناسیم خیلی از کمکای این دوستان استفاده کردم مخصوصا kanan,reza-1365,farshidshd,sjj اما پیش نیومده بود که ازشون تشکر کنم.
مرسیییییییییییییییییییی یه عالمه
No pain ,No gain

mamad_msp
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mamad_msp » جمعه 11 بهمن 1387, 12:22 pm

سلام دوستانمن چند مدت نبودم. نشود جواب بدمعزیزانو
اقا منکاملا داشتم شوخی می کردم چرا جدی گرفتین ger:
فقط شوخی بود وگرنه من بیشتر از هر کسی می دونم رزا eli نازی پیمان محسن(اسمش یادم امد) همه و همه و همه چه قدر دارن زحمت می کشنو. من دیدم این جا درست شده . جای خیلی خوبیه برای حاشیه سازی ما هم که کلا کشورحاشیه بازی هستیم::D
امیدوارم خوش باشین str: وموفق

Sina-S
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Sina-S » سه‌شنبه 31 فروردین 1389, 5:40 pm

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران و مدیران عزیز

به نظر خودم پیشنهاداتی فقط در جهت پربار شدن سایت کارشناسی دارم :
من فکر می کنم که انجمن در برخی از بخش ها به دلیل کثرت مطالب دچار نوعی اشباع و رکود شده و نیاز به ظرفیت سازی جدید دارد , مثلا از آنجاییکه مخاطبین این انجمن اکثرا دانشجویان رشته کامپیوتر در مقاطع مختلف هستند (اشاره به بنر سایت) می توان ظرفیت های جدیدی را بر طبق نیازهای آن ها و همچنین جامعیت هر چه بیشتر سایت کارشناسی بوجود آورد.

برای مثال می توان بخش "کارشناسی ارشد" را هم مانند "کارشناسی ناپیوسته" راه اندازی کرد , که این امر جز با ساماندهی و تفکیک بخش ها از هم امکانپذیر نیست. از آنجاییکه امروز و با تلاش مدیران و کاربران سایت کارشناسی آرشیو بسیار مناسبی از کنکور "کاردانی" , "کاردانی به کارشناسی" و تا حدودی "کارشناسی ارشد" بدست آمده این نیاز احساس می شود که کاربرانی که در مقاطع کاردانی و کارشناسی با کمک و اطلاع رسانی سایت و انجمن کارشناسی به تحصیل خود ادامه داده اند می توانند تا کسب مدارج بالاتر تحصیلی نیز گام به گام با این سایت همراه باشند.

برای مثال شاید بخش "کارشناسی ارشد" با توجه به اینکه هم جامعه دانشجویان فنی و هم دانشجویان ریاضی را در بر می گیرد بتواند دارای سازماندهی خوبی مانند بخش کارشناسی شود. این مطالب می تواند مانند "دانشگاه ها" , "منابع" , "کتب و جزوات" , "کارنامه ها" و... بصورت جامع و جداگانه در دسترس داوطلبین باشد.
همچنین می تواند بصورت رشته ای و گرایشی هم تفکیک هایی صورت گیرد , برای مثال گرایش نرم افزار , سخت افزار و... را در مقطع کارشناسی داریم و "نرم افزار , هوش , الگوریتم و معماری" در مقطع کارشناسی ارشد و با توجه به اینکه نام این انجمن "انجمن بچه های کنکوری" است می تواند بخش جداگانه ای با زیر بخش های رشته ای برای دانشجویان دیگر شاخه ها به خود اختصاص دهد یا حتی در بخش "کارشناسی ارشد" با توجه به اشتراک آزمونی داوطلبین رشته ریاضی هم می توانند به سمت این بخش جذب شوند.

یکی از نکاتی دیگر که به نظر من قابل توجه است بخش "غیر کنکوری" است که قسمت کامپیوتری آن به بخش های "طرح سوالات و مشکلات درسی" و همچنین "گفتگوی آزاد و مباحث متفرقه" محدود می شود. با توجه با اینکه اکثریت جامعه کاربری این انجمن را دانشجویان رشته نرم افزار با زمینه های , فنی مهندسی , علمی , برنامه نویسی و... تشکیل می دهند آیا صرفا بخشی با نام "طرح سوالات و مشکلات درسی" می تواند برای این دانشجویان کافی باشد؟
این مباحث می تواند با ایجاد بخش های اصلی مانند "نرم افزار" ، "سخت افزار" ، "برنامه نویسی" ، "طراحی کامپیوتری" , "مقالات و تحقیقات" و... از هم تفکیک شوند تا هم از پراکندگی مطالب جلوگیری شود و هم ظرفیت جدیدی از علم دانشجویان انجمن کارشناسی نمایان شده و مکانی برای مباحث علمی و فناوری بین دانشجویان رشته کامپیوتر شود.

در انتها جا دارد از کلیه افرادی که سایت کارشناسی را به اینجا رسانده اند که امروز جزء بهترین ها باشد تشکر و قدردانی شود و این مطالب تنها بخشی از مطالبی بود که از نظر من می تواند در بهبود هر چه بیشتر سایت خوب کارشناسی مفید واقع شود و هدف از هر پیشنهاد یا انتقادی جز موفقیت هرچه بیشتر این سایت خوب و مفید نیست...
با تشکر

Sina-S
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Sina-S » چهارشنبه 1 اردیبهشت 1389, 1:36 pm

سلام
نظر شما کاملا درست است. البته شاید هر کس بار اول که مطلب شما را مطالعه کند با اینکه ابتدا تائید کرده اید فکر کند که انتقاد شما از پیشنهادات من بوده ولی اینطور نیست. من فقط سعی می کنم که پیشنهادی که به ذهنم می رسد را مطرح کنم و دلیلی هم بر درست بودن آن نیست , شاید اصلا هیچ کدامشان کاربردی نباشد ولی از نظر خودم مهم این است که تا جاییکه به فکرم می رسد پیشنهادی در جهت بهبود این سایت ارائه کنم و هدفی هم جز پیشرفت این انجمن در کار نیست , قبلا هم در زمینه "مجله الکترونیک" پیشنهاد داده بودم و فکر می کنم که ارائه پیشنهاد یا ارائه یک راهکار از نظر مدیران و کاربران خوب این سایت مثبت تلقی می شود , ولی احتمالا اشاره شما به جمله یکی از کاربران در اظهار نظر شخصی در مورد سایت و پکیج آموزشی در یکی از پست های دیگر بود.

در جواب این جمله فقط می توان گفت :
"هل جزاء الاحسان الا الاحسان"
پاداش خوبی , جز خوبی نیست...

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

پست توسط eli » چهارشنبه 1 اردیبهشت 1389, 6:33 pm

ممنون سینا جان
پیشنهاداتت بسیار خوب و مفید بود.
راستش همچین پیشنهادی چند ماه پیش مطرح شد و حتی تا حدی طرح تقسیم بندی و تفکیک قسمت های مختلف هر تالار مطرح شد ولی خوب به جایی نرسید، این بحث قبلا در انجمن مدیران سایت مطرح شده بود.
راستش اصل قضیه اینه که این کار، واقعا زمانبر هستش و تا زمانی که همه مدیران و ... آمادگیشون و اعلام نکنن واقعا نمیشه انجامش داد. چون کار یه نفر نیست که بگم من میام این تغییرات رو انجام میدم.
ولی به نظرم الان فرصت خوبی که کاربرا بیان نظراتشون و بگن، تا ما بفهمیم نیاز کاربرا به چه صورت هستش و بیشتر تمایل دارن این تقسیم بندی به چه صورت باشه، بعد نتایجی که از این نظرخواهی بدست میاریم و به کمک اعضای فعال و مدیران انجمن و مدیران کل به یه طرح کلی برسیم و با همکاری همه پیادش کنیم.
شما فقط تصور کن با اون تالار کاردانی به کارشناسی چیکار باید کرد khk: یعنی هرچیزی که فکرش و بکنی توش پیدا میشه، همون به تنهایی یه پروژه عظیم هستش ddn:

خلاصه اینکه پیشنهاد بجایی بود و واقعا باعث بالاتر رفتن سطح کیفی انجمن میشه و جز با همکاری همه اعضای سایت میسر نمیشه و البته همت مضاعف مدیرا که یکم در این زمینه یاری بدن.
در قفس کـــــــــه باشی دیگر شیـــــــــر یا قنـــــــــاری بودنت مهم نیســـــــــت.

آزادی یـــــــــک دنیـــــــــاست پراز حرفـــــــــای نگفتـــــــــه.

در کشـــــــــور مـــــــــن آزادی فقط نام یک میدان است.

Sina-S
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Sina-S » چهارشنبه 1 اردیبهشت 1389, 6:50 pm

خانم eli ، از توجهتون بی نهایت ممنونم...
شما درست می فرمایید , امیدوارم در آینده این زمینه فراهم شود...

meqi

پست توسط meqi » شنبه 13 شهریور 1389, 8:28 pm

سلام
من یه پست رو 2 بار زدم نمی تونم یکیش رو چور میشه این کار رو انجام داد؟
viewtopic.php?f=7&p=69112#p69112
وقتی تو ویرایش پستی که الان اینجا زدم یه گزینه حذف هست ولی تو اونجا نیست؟! ger: amuz:

آواتار کاربر
baadbadakbaaz
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط baadbadakbaaz » پنج‌شنبه 22 مهر 1389, 12:05 pm

متاسفانه باید عرض کنم وضعیت سایت کارشناسی دات کام زیاد جالب نیست.و اون هم به این خاطره که روابط جای ضوابط رو کلاً گرفته.مثلاً تاپیکی زده شده اعلام درجه گفتن و خلع درجه شدن افراد.اولاً که یه دونه خلع درجه فکر نمی کنم بتونی گیر بیاری توی این تاپیک(چون همه ی افرادی که درجه گرفتن 100% شایسته ی این درجه بودن amuz: و یکیشون هم نبوده که خلع درجه بشه.)دوماً اول از همه ایجاد کننده ی تاپیک اعلام کرده که از تبریک گفتن خودداری کنید و در پیغام های خصوصی تبریک بگید،حالا پیدا کنید پرتقال فروش را!10% پست ها اعلام درجه گرفتن عضو ها هستش و 90% پست ها تبریک به کسانی که درجه گرفتن.جالب این که حتی برخی مدیر ها هم اومده ن و به کسی که تازه مدیر شده تبریک گفته ن و از چیزی که همکار خودشون گفته پیروی نمی کنند!
ترجیح می دم زیاد این مسائل رو باز نکنم.اگه بخوام بگم حرف زیاده،اما کو گوش شنوا؟من که 3 ماه نیست با این سایت کار می کنم کلی مشکل دیدم نمی دونم کسانی که سابقه ی بیشتری دارن چه درد و دل هایی دارن!یه نمونه ی دیگه از این مسائل هست که ترجیح می دم بگم و برم.آقا مدیر کل شده،بعد یه مدت خودش خودشو بازنشسته کرده.تازه بازنشسته هم نشده،گه گاه میاد سر میزنه و میره!بش پیغام دادم می گم همچین مشکلی دارم میگه من دیگه مدیر نیستم و از سایت رفته ام.از الی خانوم یا کسان دیگه سوال کنید!می گم اگه مدیر نیستی پس این یوزرت رو پاک کن یه یوزر معمولی بساز بیا به سایت سر بزن.میگه اگه مشکلی با این مسئله دارید به آقاپ یمان بگید،ایشون خودشون این درجه رو به من داده ن خودشون هم می تونن ازم بگیرن.اخه خداییش این شد حرف؟شما یا هستی یا نیستی.اگه نیستی چرا به صورت پراکنده میای سر میزنی و چرا یوزرت رو به یه کاربر معمولی تبدیل نمی کنی.اگه هستی چرا به سوال ها و مشکلات جواب نمی دی؟از این حرف ها زیاده.باز هم تاکید می کنم:کو گوش شنوا!
خودمون روابط ساده بین خودمون رو نمی تونیم مدیریت کنیم اون وقت از مدیریت کلان کشور ایراد می گیریم.بهتره رفتار های خودمون رو در حدد قابل قبولی بهبود ببخشیم و بعد سراغ انتقاد به وضعیت کشور بریم.
يـــــــــــــادگـاري

آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » پنج‌شنبه 22 مهر 1389, 12:53 pm

راجع به اون تبریک ها اولا بله تو پست اول گفتن که اینجا تبریک نگیم.
اما همه گفتن و ما هم روش. هرچند اتفاق خاصی نمیافته و این تبریک ها یه جا جمع شده کنار هم دیگه...

راجع به خلع درجه چرا خلع درجه داشتیم شما نخوندید...

اون مساله بعدی که گفتی اون دیگه حق با شماست و کسی که از سایت خداحافظی کرده و رفته البته حق داره بیاد اینجا ولی آقا پیمان باید تدبیری بیاندیشه که مدیری که 1 ماهه خداحافظی کرده چرا هنوز درجه ش مدیره...
خوب همه که نمی دونن یه کاربر تازه وارد میاد می ره ازش سوال می پرسه و همچین جوابی می شنوه...

مثل مدیر خوب الی خانوم که خودش واقعا خواست درجه ش لغو بشه و درجه جدیدشم به سپاس خدمات 3 ساله ش بوده. اما دیگه مدیر نیست هرچنذ واسه ما مدیره...

پس بهتره کسی که نمی خواد مدیر باشه و خواسته که بره به هر حال یه اتفاقی واسش بیافته تا دست کم کاربران جدید گمراه نشن...
ممنونم

قفل شده