نتیجه نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی سال 1388

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
آواتار کاربر
moon
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران

Re: نتیجه نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی سال 1388

پست توسط moon » چهارشنبه 8 مهر 1388, 1:58 pm

afshinmu نوشته شده:
moon نوشته شده:سلام
یه سوال :
اگه دانشگاه ثبت نام کنیم میتونیم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنیم؟! ddn:
اگر شبانه و غیر انتفاعی قبول شدید که قطعا می تونید ولی روزانه رو نمیدونم !!

ممنون bil:
حالا امثال تکمیل ظرفیتی در کار هست یا نه؟؟! lat:
موفقیت از آن ماست!

mdniran
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط mdniran » چهارشنبه 8 مهر 1388, 2:08 pm

mohsen123 نوشته شده:
mdniran نوشته شده:
fanoos نوشته شده:دوستان به نظر شما کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه سراسری و ازاد سال 1390 نسبت به 88 اسان تر خواهد شد یا سخت تر؟!!!
معلوم نمیکنه .. سنجش داره یه جور جلو میره که رو این موسسات کنکور کم شه
یعنی میخواد یه جوری بگه اینا فقط سرابن نه چیزه دیگه
هر سال داره آسون میشه ولی مفهومی تر .. از 85 به بعد سراسری اینطوری بوده
منظورتون رو خوب متوجه نشدم... قبولی در کاردانی به کارشناسی سال به سال سخت تر میشه یا اسون تر؟
--
قبولی آسون میشه .. مثلا امسال تا 10000به بالا قبولی داشته
ولی جای خوب یه کم مشکل ..
یاران چه غریبانه رفتن از این خانه ...
شمسی ‏پور خداحافظ
لحظات شادی خدا را ستایش کن لحظات سختی خدا را جستجو کن لحظات آرامش خدا را مناجات کن لحظات دردآور به خدا اعتماد کن و در تمام لحظات خدا را شکر کن ......... و یادت باشد که پر پروانه شکستن هنر آدمی نیست ...........

آواتار کاربر
mostafa_mfi
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: گلستان ---> سبزوار

پست توسط mostafa_mfi » چهارشنبه 8 مهر 1388, 2:14 pm

mahdisheida66 نوشته شده:من بارتبه 227 تربیت معلم سبزوار قبول شدم کسی اونجا قبول نشده
اصلا بمون خوابگاه میدن یا نه
کلاسا شروع شده یا نه
چون ثبت نامش هم اینترنتی بود تا حالا که اونجا نرفتیم ببینیم چه شکلیه
دکه یا واقعا دانشگاه ست
از بچه ها اگه کسی قبول شده لطف کنه یه خبری هم به ما بده
mahdisheida66@yahoo.com
دمتون گرم
سلام دوست عزیز
اگه پسری همین آلان پاشو برو سبزوار که وضعیت خوابگاه خیلی خراب دیر بجمبی بهت نمی رسه
کلاس به صورت رسمی از شنبه(11 دهم) شروع می شه حذف و اضافه هم شنبه و یکشنبه هست
دانشگاش واقعا دانشگاهه خیلی بزرگه اگه به اتوبوس داخل دانشگاه نرسی و بخوای پیاده تا دانشکده فنی و مهندسی بری دهنت سرویس میشه
آن چیز که در جستن آنی ، آنی

shaparak66

پست توسط shaparak66 » چهارشنبه 8 مهر 1388, 2:20 pm

سلام
به همگي خسته نباشيد ميگم منم با رتبه 1100 شهاب دانش قم قبول شدم

hasan_esfahan
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: اصفهان
تماس:

پست توسط hasan_esfahan » چهارشنبه 8 مهر 1388, 3:03 pm

طبق لیستی که امروز دست مدیر گروه کامپیوتر جهاد اصفهان دیدم حدود 106 نفر ثبت نام کرده بودند فقط در رشته کامپیوتر مگه اینها نمی گند 80 نفر چطور 100 نفر بالا زد

mahdisheida66

پست توسط mahdisheida66 » چهارشنبه 8 مهر 1388, 7:31 pm

mostafa_mfi شما هم اونجا قبول شدید

mahdisheida66

پست توسط mahdisheida66 » چهارشنبه 8 مهر 1388, 7:47 pm

mostafa_mfi نوشته شده:
mahdisheida66 نوشته شده:من بارتبه 227 تربیت معلم سبزوار قبول شدم کسی اونجا قبول نشده
کلاسا شروع شده یا نه
دکه یا واقعا دانشگاه ست
mahdisheida66@yahoo.com
دمتون گرم
سلام دوست عزیز
اگه پسری همین آلان پاشو برو سبزوار که وضعیت خوابگاه خیلی خراب دیر بجمبی بهت نمی رسه
دانشگاش واقعا دانشگاهه خیلی بزرگه اگه به اتوبوس داخل دانشگاه نرسی و بخوای پیاده تا دانشکده فنی و مهندسی بری دهنت سرویس میشه
سلام
شما خوابگاه گرفتی

آواتار کاربر
mostafa_mfi
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: گلستان ---> سبزوار

پست توسط mostafa_mfi » چهارشنبه 8 مهر 1388, 7:59 pm

mahdisheida66 نوشته شده:
mostafa_mfi نوشته شده:
کلاسا شروع شده یا نه
دکه یا واقعا دانشگاه ست
mahdisheida66@yahoo.com
دمتون گرم
سلام دوست عزیز
سلام
شما خوابگاه گرفتی
ما فقط قولش رو گرفتیم اونم ده بیست نفری با کلی سر و صدا فقط به ما گفتن تا شنبه یه کاری واستون می کنیم
آن چیز که در جستن آنی ، آنی

nanimehr
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: کویر
تماس:

پست توسط nanimehr » چهارشنبه 8 مهر 1388, 9:01 pm

با سلام مجدد خدمت تمام دوستان عزیز و همیشه در صحنه کارشناسی

ابتدا لازمه از KeReMo عزیز به خاطر تمام تحقیقاتی که در مورد ابهامات به وجود اومده در دانشگاه بیرجند انجام داد کمال تشکر رو بکنم تا بالاخره تمام این دوستانی که حاضر به پذیرش واقعیت نیستن یه کم روراست تر با مشکلات به وجود آمده دانشگاه روبرو بشن. به قول یکی از دوستان کسی که فقط به فکر درس خوندن و گرفتن کارشناسی ارشد باشه دیگه براش فرقی نمیکنه کلاسای درس کجا برگذار بشه و یکی دیگه میگفت تازه ورودی های جدید میرن قاین و حسابی مرد میشن اونجا(البته به طنز گفت :) ) من که گفتم بالاخره این چیزیه که هست و دوستانی که میگن مگه همین جور بی حساب کتابه که ما رو ببرن قاین، باید به عرضشون برسونم بله عزیزان وقتی پاتونو بذارین اینجا، تازه میفهمی حساب کتاب تو دانشگاه یعنی چی!! خوبه دارم میگم با اینکه ما هم با مدرک مهندسی تکنولوژی پذیرش شدیم یکساله پیگیر این مدرک دانشگاهیم که درستش کنیم و چه قدر باهاشون یکی بدو کردیم و باز جای شکرش باقیه ما رو ننداختن قاین تا ایشالا این 2 ترم دیگه رو هم به سلامتی تموم کنیم.
اونوقت دوست عزیزمون azimifarbehzad میگه گفتن مدرک ما که مشکل نداره!! بله به ما هم همین حرفا رو میزدن دوست عزیز ولی ببین اون اصل کاریها مثل دکتر کاردان که میخواد آخری زیر مدرکتو امضا کنه چی میگه!! اینم بدون آموزشکده قاین فعلا زیر نظر خود دانشگاه بیرجنده و تا وقتی مستقل از دانشگاه بیرجند نشه مدرکتون رو همین دانشگاه بیرجند صادر میکنه و تا وقتی هم دانشگاه بیرجند حاضر نشه اون ابلاغیه وزارت علوم که الان پیش آقای دکتر کاردان هست رو اصلاح کنه مدرک شما که چه عرض کنم، مدرک ورودی های بعدیتون هم علمی کاربردیه.

ضمنا جناب azimifarbehzad عزیز چرا آمپر زدی بالا داری سر یکی دیگه مثل من خالی میکنی!! اول دقت کن ببین وقتی میگم دانشگاه بیرجند کاردانی کامپیوتر نمیگیره چه ربطی به کاردانی ریاضی داره!! اصلا تا حالا توجه کردی اکثر اعضای سایت بچه های کامپیوترن یا رشته های دیگه!! پس دلیلی نداره من وقتی میگم کاردانی رو که اصلا دانشگاه بیرجند نمیگیره سریع ذهن شما بره رو رشته های دیگه و تازه با کد ذکر کنی که بله کاردانی ریاضی رو میگیره!! ضمنا یه چیز دیگه حالا مثلا 2 پست تو سایت داری میزنی دلیل نمیشه بیای به من گیر بدی که چه جوری باید چیزی رو بیان کنم یا مثلا چی در شان سایت نیست ،عزیزم این سایت خودش صاحب داره اگه حرفای من اشتباه بود آقا پیمان عزیز خودش بهم اطلاع میده.
امیدوارم شما هم دوست عزیز از الان دیگه فقط به فکر ارتقای معدل دوره کارشناسی وگرفتن کارشناسی ارشد باشی. بعد ایشالا ارشد که قبول بشی تازه میفهمی ماها سر چه مسایل پوچی با هم بحث میکردیم.
امیدوارم موفق باشی. bil:
----------------------------------------------------------------------------
در دنیایی که همه به دنبال چشمان زیبا هستند، تو به دنبال نگاه زیبا باش. دکتر علی شریعتی
میگن با یک گل بهار نمیشه ، اما ما یه گل داریم که با اومدنش تموم دنیا بهار میشه؛ جهت تعجیل در فرج آقا امام زمان صلوات.

azimifarbehzad

پست توسط azimifarbehzad » پنج‌شنبه 9 مهر 1388, 4:24 am

nanimehr نوشته شده:با سلام مجدد خدمت تمام دوستان عزیز و همیشه در صحنه کارشناسی

ابتدا لازمه از KeReMo عزیز به خاطر تمام تحقیقاتی که در مورد ابهامات به وجود اومده در دانشگاه بیرجند انجام داد کمال تشکر رو بکنم تا بالاخره تمام این دوستانی که حاضر به پذیرش واقعیت نیستن یه کم روراست تر با مشکلات به وجود آمده دانشگاه روبرو بشن. به قول یکی از دوستان کسی که فقط به فکر درس خوندن و گرفتن کارشناسی ارشد باشه دیگه براش فرقی نمیکنه کلاسای درس کجا برگذار بشه و یکی دیگه میگفت تازه ورودی های جدید میرن قاین و حسابی مرد میشن اونجا(البته به طنز گفت :) ) من که گفتم بالاخره این چیزیه که هست و دوستانی که میگن مگه همین جور بی حساب کتابه که ما رو ببرن قاین، باید به عرضشون برسونم بله عزیزان وقتی پاتونو بذارین اینجا، تازه میفهمی حساب کتاب تو دانشگاه یعنی چی!! خوبه دارم میگم با اینکه ما هم با مدرک مهندسی تکنولوژی پذیرش شدیم یکساله پیگیر این مدرک دانشگاهیم که درستش کنیم و چه قدر باهاشون یکی بدو کردیم و باز جای شکرش باقیه ما رو ننداختن قاین تا ایشالا این 2 ترم دیگه رو هم به سلامتی تموم کنیم.
اونوقت دوست عزیزمون azimifarbehzad میگه گفتن مدرک ما که مشکل نداره!! بله به ما هم همین حرفا رو میزدن دوست عزیز ولی ببین اون اصل کاریها مثل دکتر کاردان که میخواد آخری زیر مدرکتو امضا کنه چی میگه!! اینم بدون آموزشکده قاین فعلا زیر نظر خود دانشگاه بیرجنده و تا وقتی مستقل از دانشگاه بیرجند نشه مدرکتون رو همین دانشگاه بیرجند صادر میکنه و تا وقتی هم دانشگاه بیرجند حاضر نشه اون ابلاغیه وزارت علوم که الان پیش آقای دکتر کاردان هست رو اصلاح کنه مدرک شما که چه عرض کنم، مدرک ورودی های بعدیتون هم علمی کاربردیه.

ضمنا جناب azimifarbehzad عزیز چرا آمپر زدی بالا داری سر یکی دیگه مثل من خالی میکنی!! اول دقت کن ببین وقتی میگم دانشگاه بیرجند کاردانی کامپیوتر نمیگیره چه ربطی به کاردانی ریاضی داره!! اصلا تا حالا توجه کردی اکثر اعضای سایت بچه های کامپیوترن یا رشته های دیگه!! پس دلیلی نداره من وقتی میگم کاردانی رو که اصلا دانشگاه بیرجند نمیگیره سریع ذهن شما بره رو رشته های دیگه و تازه با کد ذکر کنی که بله کاردانی ریاضی رو میگیره!! ضمنا یه چیز دیگه حالا مثلا 2 پست تو سایت داری میزنی دلیل نمیشه بیای به من گیر بدی که چه جوری باید چیزی رو بیان کنم یا مثلا چی در شان سایت نیست ،عزیزم این سایت خودش صاحب داره اگه حرفای من اشتباه بود آقا پیمان عزیز خودش بهم اطلاع میده.
امیدوارم شما هم دوست عزیز از الان دیگه فقط به فکر ارتقای معدل دوره کارشناسی وگرفتن کارشناسی ارشد باشی. بعد ایشالا ارشد که قبول بشی تازه میفهمی ماها سر چه مسایل پوچی با هم بحث میکردیم.
امیدوارم موفق باشی. bil:
سلام
من نوشتم کاردانی کامپیوتر میگره ولی از طریق کنکور سراسری
کی گفت کاردانی ریاضی
و اینکه میگین بی حساب کتاب اصلا برای من که قابل قبول نیست
من اصلا حاضر نیستم برم قاین حتی به قیمت محرومیت
دیگه حوصله این بحث ها رو ندارم خواهشا لطف کنید دیگه در مورد این موضوع لااقل با من صحبت نکنید.
هر چی خدا بخواد همون میشه.هدف من درمورد این بحث ها فقط کمک به دوستانیست که بیرجند قبول شدند وگرنه من که اصلا شما رو نمیشناسم که بخوام با شما دعوا کنم.
در پایان هم اگر موجب ناراحتی شما شدم عذر خواهی میکنم.

آواتار کاربر
KeReMo
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: فعلاً بیرجند

پست توسط KeReMo » پنج‌شنبه 9 مهر 1388, 8:21 pm

azimifarbehzad نوشته شده:
nanimehr نوشته شده:با سلام مجدد خدمت تمام دوستان عزیز و همیشه در صحنه کارشناسی

امیدوارم موفق باشی. bil:
سلام
من نوشتم کاردانی کامپیوتر میگره ولی از طریق کنکور سراسری
کی گفت کاردانی ریاضی
و اینکه میگین بی حساب کتاب اصلا برای من که قابل قبول نیست
من اصلا حاضر نیستم برم قاین حتی به قیمت محرومیت
دیگه حوصله این بحث ها رو ندارم خواهشا لطف کنید دیگه در مورد این موضوع لااقل با من صحبت نکنید.
هر چی خدا بخواد همون میشه.هدف من درمورد این بحث ها فقط کمک به دوستانیست که بیرجند قبول شدند وگرنه من که اصلا شما رو نمیشناسم که بخوام با شما دعوا کنم.
در پایان هم اگر موجب ناراحتی شما شدم عذر خواهی میکنم.
هرچه دلم خواست نشد
هرچه خدا خواست همان شد

بیایید توکلت علی الله همه چیزو به خدا واگذار کنیم .
با آمار ناقصی که تو صفحه اول سایت اومده ( حداقل رتبه من و شما دانشگاه بیرجندی ها رو ذکر نکردند) ، مثل اینکه بحث های ما فقط به خودمون محدود شده .
جا داشت تمام بچه های کاردانی به کارشناسی با ما همراه می شدند ( بنی آدم اعضای یکدیگر...) تا بتونیم نتیجه بگیریم. ما که تو سایتمون پشتیبان نداریم :( دیگه چه امیدی به کاربران میهمان و غیر عضو که آشنایی خاصی با ساختار و اهداف این سایت ندارن. ger:
دیگه به نظرم هر کاری بکنیم ، آب تو هاون کوبیدن باشه( از بچه های سایت که ب....) پس بیاییم به قول دوستمون nanimehr با واقعیت کنار بیاییم و همه امور خود رو به خدا بسپاریم.

من تصمیم دارم این نیمسال (مهر تا بهمن) رو تو بیرجند بمونم . خونه دانشجویی گرفتیم و می خوایم تو کلاسای مجانی که دانشکده مهندسی برگزار می کنه ( matlab ACAD C , ...کارآفرینی KAB و..) و تعدادی از کلاسهای خود دانشگاه ( ریاضی و سی پلاس_ واسه تقویت بنیه علمی) شرکت کنم. آخه ریاضیم از اول راهنمایی افتضاح بود. غذا رو هم تو خونه دانشجویی درست کنیم . به نظرم خیلی اقتصادی تره چون اگه همین کلاسها رو بخوام تو شهر خودم برم کم کم باید ماهی 200 خالی شم ولی تو بیرجند فقط ماهی 50 ت میشه(خرج خونه و غذا و.) و این برای هرکی وقت تلف کنی باشه واسه من فرصت طلاییه!
لطفاً اگه نظری در این مورد دارید، یا پیشنهاد خوندن فلان دروس یاهر چیزی که میتونه واسه آینده تحصیلی و شغلی مفید باشه مطرح کنید تا حداقل از این فرصت کوتاه بتونم بالاترین بهره وری رو داشته باشم. ان شاء الله
همه چیز را همگان دانند.

Knight
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط Knight » جمعه 10 مهر 1388, 11:02 am

پیر کاردانی نوشته شده:
Knight نوشته شده:
Knight نوشته شده:من چند تا سوال داشتم که اگه لطف کنید جواب بدین ممنون میشم

من رتبم 3135 شد و جهاد یزد قبول شدم sanj:

1- میخواستم بدونم تکمیل ظرفیت باید چه جور شرکت کرد یعنی کی اعلام میکنن و چجور باید ثبت نام کرد (تا حالا برام پیشن نیومده !) دفترچه خاصی میاد ! :roll:

2- من اگه نخوام برم وسال دیگه بخونم مشکل سربازیم چی میشه! (الان تازه 6 ماه معافیت تحصیلیم تموم شده و این اولین کنکورم بود برا کارشناسی ) (به زحمت نگید برو تو قسمت سربازی nar: ) ! ktb:

3- کسی از جهاد یزد خبر داره که چه جوریه ؟
اقا یکی جواب منو بده bil:
سلام
آخه من الان چی بگم.
اومدی کجا پست دادی.
جوابت رو میدم اما همه اینها اولا جستجو می کردی پیدا می کردی و ...
بعدم پستت بعد از چند روز پاک میشه چون نامرتبط هست.
واسه تکمیل ظرفیت از طریق سایت سنجش اعلام میشه.
حتما بخش اخبارش رو بخونید.
دوم واسه سربازی.
اگر معافیت تحصیلیت الان تموم شده پس نمی تونی حتی ثبت نام کنی.
مگر بری دنبال کارای نظام وظیفه و واسه غیبتت اگر زیر 3 ماه باشه بخشودگی بگیری.
و بالای 3 ماه فقط عفو رهبری اونم که کلی نامه نگاری می خواد.
پس خود دانی و صحبت سال بعد رو که اصلا نکن.
واسه جهاد یزدم نمی دانم.
تاپیک معرفی دانشگاه ها برو اینجا چرا.
-------
پست در آینده نزدیک حذف خواهد شد.
---
یا علی

ممنون پیر کاردانی
من بالاخره بعد از کلی دل دل کردن رفتم برا ثبت نام یزد
و فهمیدم محل دانشگاه عوض شده و دانشگاه رفته به یه محل نوساز بزرگ و شیک که کلی باعث شد روحیم برگرده! str: خوابگاه هم به صورت خودگردان به دانشجوها میدادن و برخورد مسئولینش خیلی خوب و راحت بود bil: shd: سلف سرویس هم داشت که گفتن قرار از چند روز دیگه فعال شه ! در کل میشد در حد یک دانشکده قابل قبول حسابش کرد !

سعی میکنم اگه بشه تو قسمت معرفی دانشگاه این دانشگاه رو معرفی کنم با عکس و...(البته وقتی فهمیدم محل دانشگاه قطعی و همه چیز قطعی هست اون وقت این کارو میکنم )

shadow.ir

پست توسط shadow.ir » جمعه 10 مهر 1388, 2:29 pm

سلام دوستان
ی سوال داشتم
میخواستم ببینم تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی کیه و من با رتبه 17900 نرم افزار احتمال قبولی دارم یا نه !؟
مشهد امسال تا اونجایی که من در جریان ام تا 13 هزار گرفته،واسه تکمیل ظرفیت با رتبه من امیدی هست :( ؟
اگه به نظرتون شدینه کجا میتونم قبول شم، مشهد و اطراف مشهد
کجا میتونم قبول شم،اصلا شدنی هست یا نه :(

miladnasa2004
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط miladnasa2004 » جمعه 10 مهر 1388, 4:10 pm

فکر کنم کمی دیز شده ولی چه کنیم دیگه گفتیم شاید در آینده کسی به دردش به خوره

رتبه ما شد 14802

جایی که قبول شدیم موسسه میثاق رفسنحان بود
اینم کارنامه ما

http://img98.com/images/l7h9vhf4mxrgte51xhm2.jpg

همون دانشگاه آزاد رو ادامه دارم می دم و اصلا نرفتم ببینم کحا هست bil:

انشالله به درد کسی به خوره به درد ما که نخورد !

سال پیش اگه کنکور مثله امسال بود خوب بود واسم ولی نشد دیگه قسمت این بود

ما رو نرفین نکنید حالا چرا نرقتی جا ما رو گرفتی !! خدایش از تهران کی می ره اونجا !! تازه اگه یک ترم آزاد خونده باشی و شاغل هم باشی بازم می ری !!

یا علی
زندگی چیست ؟

زندگی رسم خوشایندیست

زندگی بال و پری دارد با وسعت مرگ

پرسشی دارد اندازه عشق

زندگی چیزی نیست که لبه طاقچه عادت از یاد من و تو برود

زندگی ضرب زمین در ضربان دل ماست

زندگی سوت قطاریست که در خواب پلی می پیچد

nanimehr
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: کویر
تماس:

پست توسط nanimehr » جمعه 10 مهر 1388, 9:18 pm

از دوستان خوبم azimifardbehzad , KeReMo عزیز به خاطر اینکه حرفای بنده رو تو این مدت تحمل کردن کمال تشکر رو دارم و امیدوارم هنوز احتمال بردن شما به قاین اصلا برای دانشگاه فراهم نشه و ایشالا همین بیرجند بمونین. چون احتمال 10 درصدی هنوز وجود داره که نتونن استاد واسه قاین پیدا کنن و ایشالا قضیه به کلی کنسل بشه.
ضمنا با نظر دوست خوبم KeReMo کاملا موافقم و پیشنهاد میکنم ریاضی تونو حتما قوی کنین که بدجور یهو سخت میشه.
امیدوارم همیشه موفق باشین. bil:
در دنیایی که همه به دنبال چشمان زیبا هستند، تو به دنبال نگاه زیبا باش. دکتر علی شریعتی
میگن با یک گل بهار نمیشه ، اما ما یه گل داریم که با اومدنش تموم دنیا بهار میشه؛ جهت تعجیل در فرج آقا امام زمان صلوات.

قفل شده