آیا با داشتن اضافه خدمت می توان به دانشگاه رفت؟

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
m_acount

آیا با داشتن اضافه خدمت می توان به دانشگاه رفت؟

پست توسط m_acount » چهارشنبه 4 شهریور 1388, 6:58 am

آیا با داشتن اضافه خدمت
در صورت قبولی در دانشگاه
می توان وارد دانشگاه شد؟

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: قطعه ای از بهشت

Re: آیا با داشتن اضافه خدمت می توان به دانشگاه رفت؟

پست توسط پیر کاردانی » چهارشنبه 4 شهریور 1388, 10:46 am

m_acount نوشته شده:آیا با داشتن اضافه خدمت
در صورت قبولی در دانشگاه
می توان وارد دانشگاه شد؟
سلام
بستگی داره چند ماه غیبت باشه.
تا کمتر از 3 ماه دسته خود نظام وظیف است.
بیشتر از اون نامه به نهاد رهبری و نهاد ریاست جمهوری می خواد.
البته الان یکم کمتر اذیت می کنند.
باید بری نظام وظیفه آمار دقیق غیبتت رو بگیری.

یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

mil-i300
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: مشهد
تماس:

پست توسط mil-i300 » یک‌شنبه 15 شهریور 1388, 5:38 pm

آقا منم همچین مشکلی برام پیش اوومد.. اوونم نه عمدی... !!! khk:

آقا ما مدارکمون رو یک روز قبل از اینکه 6 ماه فرجه تموم بشه. خواستیم بفرستیم.. که پنج شنبه بود و با اینکه هننوز 45 دقیقه از ساعت کاری مونده بود.. لطف کردن و از ما نگرفتن..!!!
حالا بی زحمت نپرسین.. چر اینقدر دیر فرستادم.... مشکل مدرک و فارغ التحصیلیی و صندوق رفاه.... با تموم شدن واکسن... با کلی چیزه دیگه...
خلاصه.... شنبه اش که رفتیم مدارک رو ثبت کردیم..!!! گفت دیر اوومدی...!!!! گفتم من 5 شنبه اوومدم نگرفتی..!!! هر کار کردم نگرفت..!!!! دبه کرد گفت نه.. من تا 12:15 گرفتم و ثبت کردم..!!! ما هم اینجوری شدیم..!!
گفتم من خودم 12:15 بودم.. نگرفتی که دروغگو..!!!! گفت همینه دیگه..!!!!
زد و یک روز بعد از 6 ماه... تو سیستم ثبت شدیم..!!!! حلا برگه اعزام اوومده با 90 روز اضافه خدمت به علت غیبت..!!!

حالا ما چه خاکی بر سرمون کنیم..؟!؟!؟! میتونیم بریم دانشگاه..!؟؟!! آخه مطمئنم که کارشناسی ناپیوسته قبولم..!!!

چیکار میشه کرد..!؟!؟! 2 سال زندگی پرید..!؟!؟! بخاطر ......... یک نفر..؟!؟!؟!
چیکار کنم.. راهی داره..!؟؟! داداشم 1 شهریور بدون غیبت اعزام شده... میشه ازرویه این یک کاری کرد..؟!؟!
دیگه خدایی هر چی میدونین بگین..!! ممنون..!!

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: هورا
تماس:

پست توسط مهيار » یک‌شنبه 15 شهریور 1388, 10:07 pm

mil-i300 نوشته شده:آقا منم همچین مشکلی برام پیش اوومد.. اوونم نه عمدی... !!! khk:

آقا ما مدارکمون رو یک روز قبل از اینکه 6 ماه فرجه تموم بشه. خواستیم بفرستیم.. که پنج شنبه بود و با اینکه هننوز 45 دقیقه از ساعت کاری مونده بود.. لطف کردن و از ما نگرفتن..!!!
حالا بی زحمت نپرسین.. چر اینقدر دیر فرستادم.... مشکل مدرک و فارغ التحصیلیی و صندوق رفاه.... با تموم شدن واکسن... با کلی چیزه دیگه...
خلاصه.... شنبه اش که رفتیم مدارک رو ثبت کردیم..!!! گفت دیر اوومدی...!!!! گفتم من 5 شنبه اوومدم نگرفتی..!!! هر کار کردم نگرفت..!!!! دبه کرد گفت نه.. من تا 12:15 گرفتم و ثبت کردم..!!! ما هم اینجوری شدیم..!!
گفتم من خودم 12:15 بودم.. نگرفتی که دروغگو..!!!! گفت همینه دیگه..!!!!
زد و یک روز بعد از 6 ماه... تو سیستم ثبت شدیم..!!!! حلا برگه اعزام اوومده با 90 روز اضافه خدمت به علت غیبت..!!!

حالا ما چه خاکی بر سرمون کنیم..؟!؟!؟! میتونیم بریم دانشگاه..!؟؟!! آخه مطمئنم که کارشناسی ناپیوسته قبولم..!!!

چیکار میشه کرد..!؟!؟! 2 سال زندگی پرید..!؟!؟! بخاطر ......... یک نفر..؟!؟!؟!
چیکار کنم.. راهی داره..!؟؟! داداشم 1 شهریور بدون غیبت اعزام شده... میشه ازرویه این یک کاری کرد..؟!؟!
دیگه خدایی هر چی میدونین بگین..!! ممنون..!!
واسه یه روز غیبت اینقده نا امیدی :mrgreen:
بابا یه روز که چیزی نیست تو بگو یه ماه نه بگو یه سال ( البته یه سال رو شوخی کردم :wink: )
یه سر بزن حوضه نظام وظیفه همه چیز رو توضیح بده مشکلی وجود نداره میتونی با خیال آسوده دانشگاه شرکت کنی فقط حوضه رو نذاری باز مثه پر کردن دفترچت بری !
ضمن اینکه وقتی یه برادر از یه خانواده خدمت باشه اون یکی دیگرو همزمان خدمت نمیفرستن تا 6 ماه بعد از اینکه از خدمت بیاد . من 3 تا پسر خاله دارم قد و نیم قد هیچ کدوم هم درس خون نبودن سر این یکی آخریه دومی خدمت بود سومی رو نفرستادن تا این دومیه خدمتش تموم شد یعنی اعزام بهش نخورد . به هر حال از همه اینا میتونی استفاده کنی . خیالت راحت باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد ولی هر چه زودتر به حوضه نظام وظیفه مراجعه کن bil:
پيش از سحر تاريك است،اما تا كنون نشده که آفتاب طلوع نکند... به سحر اعتماد کنيد.

شکست وجود ندارد مگر در ذهن سازنده‌اش!
-------------------------------------------------------------------
بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي
--------------------------------------------------------------------------
به سلامتي بچه هاي قديم که با ذغال واسه خودشون سيبيل ميذاشتن تا شبيه باباهاشون بشن نه بچه هاي الان که ابروهاشونو بر ميدارن تا شبيه مادراشون بشن

قفل شده