كنكور سراسري 88

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل

به نظرتون سطح سوالات امسال چطور بود؟

سخت
39
27%
متوسط
76
53%
آسان
29
20%

مجموع رأی ها: 144

آواتار کاربر
arashmanteghi
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: چالوس
تماس:

Re: كنكور سراسري 88

پست توسط arashmanteghi » شنبه 31 مرداد 1388, 7:28 pm

سلام خسته نباشید. یا سوال دارم. خوابگاه های خصوصی تهران هر ترم هزینش چقدر میشه؟ البته آقا پیمان یه بار گفتند بین 200 تا 300 تومن ؛ اما راستش من توی چالوس که هستم میدونم اینجا بدترین خوابگاه های خصوصی ماهی 45 تومن و متوسط ها 85 تومن هستند. خوابگاه خوب هم که وجود نداره. حالا یعنی خوابگاه های خصوصی تهران توی چه رنجی هست قیمتش؟ آخه بچه ها تا ندونن نمیتونن بزنن تهران،از جمله خودم. لطفا اگه کسی اطلاع داره بهم جواب بده. ممنون
زرتشت: خدمت به خلق وظیفه نیست ، نوعی لذت است زیرا به سلامتی و خوشی شما می افزاید.

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: قطعه ای از بهشت

پست توسط پیر کاردانی » یک‌شنبه 1 شهریور 1388, 12:23 am

سلام
دوستان از سن و سال ما خجالت بکشید.
از سنوات تحصیل ما خجالت بکشید.
این دو سه روزه ما نبودیم.
این کارا چیه.
وقتی از خدا بخواین خدا به هم می ده.
مشکل اینجاست خیلی هامون نمی خوایم.
همه چیز خوندن چند ماهه یا چند هفته ای نیست.
همه چیز درصد دادن نیست.
بهتره یکم به خودتون برگردید.
به اینکه با چه هدفی شروع کردین.
به اینکه چرا می خواید دانشجو شید.
این ساعات آخر به این فکر کنید می خواید چیکار انجام بدید.
اگر شد چیکار می کنید و اگر نشد.
زندگی یه روزنه به نام کنکور نیست.
متاسفانه ...

یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

آواتار کاربر
DrXoX
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: تــهـران اسمم:محمد
تماس:

پست توسط DrXoX » یک‌شنبه 1 شهریور 1388, 1:04 am

سلام

دوستان گل ، این روز آخری با هم خوب باشید.

امروز موقع افطار برای همه ی کنکوری ها دعا کردم ، انشاا... فردا همه ی دوستانی که زحمت کشیدن نتیجه ی زحماتشون رو بگیرن
اینقدرا ارزش نداره با هم دعوا کنید 4 روز دیگه همه چی فراموش میشه چیزی که می مونه خاطرات این روزهاست همون طوری که برای ما مونده برای شما هم می مونه

موفق و پیروز باشید
ترجیح میدم با کفشهام راه برم و به خدا فکر کنم تا اینکه در مسجد بشینم و به کفشهام فکر کنم

آواتار کاربر
hamed_kafshgiry
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط hamed_kafshgiry » یک‌شنبه 1 شهریور 1388, 5:04 am

الان که دارم مطلب رو می نویسم، سحر روز یکشنبه ست
از همه بچه های گل سایت کارشناسی بابت این پست های اخیر معذرت می خوام . امیدوارم که منو ببخشین. توی این ساعات مبارک از خدا می خوام که به همه کمک کنه تا اون چیزی رو که براش تلاش کردن بدست بیارن.
* A real loser is someBody that so afraid of not winning *
* They don't even try *

mehrdad_rabbi
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mehrdad_rabbi » یک‌شنبه 1 شهریور 1388, 5:13 am

hamed_kafshgiry نوشته شده:الان که دارم مطلب رو می نویسم، سحر روز یکشنبه ست
از همه بچه های گل سایت کارشناسی بابت این پست های اخیر معذرت می خوام . امیدوارم که منو ببخشین. توی این ساعات مبارک از خدا می خوام که به همه کمک کنه تا اون چیزی رو که براش تلاش کردن بدست بیارن.
تاييد ميشه kis: bil:

rgs shd: str: shd: rgs

آواتار کاربر
rwww
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط rwww » یک‌شنبه 1 شهریور 1388, 1:25 pm

بچه ها کسی اطلاع داره سنجش دقیق رو ساعت 18 نتایج میزاره رو سایت یا امکان داره زودتر هم انجامش بده؟
یه روز بیادماندنی 1/6/88 ساعت : 18 :( ؟ :) ؟

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

پست توسط eli » یک‌شنبه 1 شهریور 1388, 1:29 pm

rwww نوشته شده:بچه ها کسی اطلاع داره سنجش دقیق رو ساعت 18 نتایج میزاره رو سایت یا امکان داره زودتر هم انجامش بده؟
احتمال اینکه یه مقدار زودتر نتایج گذاشته بشه هست شما دیگه از 4 به بعد مرتب چک کن.
سال 86 هم بعد از تاخیری که در اعلام نتایج داشت قرار بود ساعت 4 اعلام بشه که از حدود 2:40 دقیقه روسایت بود.
حالا امسال خدا میدونه.
در قفس کـــــــــه باشی دیگر شیـــــــــر یا قنـــــــــاری بودنت مهم نیســـــــــت.

آزادی یـــــــــک دنیـــــــــاست پراز حرفـــــــــای نگفتـــــــــه.

در کشـــــــــور مـــــــــن آزادی فقط نام یک میدان است.

آواتار کاربر
rwww
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط rwww » یک‌شنبه 1 شهریور 1388, 1:42 pm

ممنون دوست عزیز
من از ساعت 11 صبح تا حالا دارم ctrl+f5 رو سنجش ازمایش میکنم ssb: str: خدا کنه رتبه ام خوب باشه :(

آواتار کاربر
s.sobhani
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط s.sobhani » یک‌شنبه 1 شهریور 1388, 2:02 pm

rwww نوشته شده:بچه ها کسی اطلاع داره سنجش دقیق رو ساعت 18 نتایج میزاره رو سایت یا امکان داره زودتر هم انجامش بده؟
پارسال هم گفته شده بود ساعت 6 ولی من ساعت 2 رفتم نتایجو گذاشته بودن.

آواتار کاربر
shayan_angelow
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: مشهد
تماس:

پست توسط shayan_angelow » یک‌شنبه 1 شهریور 1388, 3:00 pm

Never free
Never me
So I dub thee UNFORGIVEN
www.MetalmagnetiC.com

آواتار کاربر
rwww
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط rwww » یک‌شنبه 1 شهریور 1388, 3:08 pm

این لینک که چیزی رو نشون نمیده khk:

آواتار کاربر
shayan_angelow
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: مشهد
تماس:

پست توسط shayan_angelow » یک‌شنبه 1 شهریور 1388, 3:11 pm

اصلاحات دفترچه راهنماي انتخاب رشته هاي تحصيلي (دفترچه شماره 2)آزمون پذيرش دانشـجو ازدوره كارداني به دوره كارشناسي ناپيوسته سال 1388 اعلام شد
01/06/88 تاريخ درج خبر
بدين وسيله اصلاحات مربوط به دفترچه راهنماي انتخاب رشته هاي تحصيلي (دفترچه شماره 2) آزمون پذيرش دانشجو از دوره كارداني به دوره كارشناسي ناپيوسته سال1388 را به شرح ذيل به اطلاع داوطلبان آزمون مذكور مي رساند:
1 - براساس اعلام دفترگسترش و ارزيابي آموزش پزشكي وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي ، نيمسال پذيرش دانشجو در رشته تحصيلي كارشناسي ناپيوسته بهداشت محيط (كد محل تحصيل 1083 مندرج در صفحه 20 دفترچه راهنماي شماره 2) دانشگاه علوم پزشكي بقيه اله (عج) ، از نيمسال دوم به نيمسال اول تغيير يافته است.
2 - براساس اعلام دفترگسترش و ارزيابي آموزش پزشكي وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي ، دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي- درماني اصفهان در كد محل تحصيل 1119 (دوره روزانه رشته تحصيلي پروتزهاي دنداني مندرج در صفحه 21 دفترچه راهنماي شماره 2) منحصراً براي نيمسال دوم دانشجو مي پذيرد. به عبارت ديگر نيمسال پذيرش دانشجو در دوره روزانه رشته تحصيلي پروتزهاي دنداني دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي- درماني اصفهان (كد محل تحصيل 1119) ، از نيمسال اول به نيمسال دوم تغيير يافته است.
3- براساس اعلام دفترگسترش و ارزيابي آموزش پزشكي وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي ، دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي - درماني ايلام در دوره روزانه رشته تحصيلي كارشناسي ناپيوسته علوم آزمايشگاهي ( كد رشته امتحاني 110 گروه آموزشي پزشكي) به شرح جدول ذيل دانشجو مي پذيرد:

110 - علوم آزمايشگاهي
دوره
كد محل تحصيل
نام مؤسسه
ظرفيت پذيرش
جنس پذيرش
ملاحظات

نيمسال اول
نيمسال دوم
زن
مرد

روزانه
1140
دانشگاه علوم پزشكي ايلام
-
15
زن
مرد

4- براساس اعلام دفتر گسترش و برنامه ريزي آموزش عالي وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري ، مؤسسه آموزش عالي غير دولتي - غير انتفاعي هراز- آمل در رشته هاي تحصيلي كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران - عمران و مهندسي تكنولوژي سخت افزار كامپيوتر (به ترتيب كد رشته هاي امتحاني 209 و 210 گروه آموزشي فني و مهندسي) به شرح جداول ذيل دانشجو مي پذيرد:
209 - كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران - عمران
دوره
كد محل تحصيل
نام مؤسسه
ظرفيت پذيرش
جنس پذيرش
ملاحظات

نيمسال اول
نيمسال دوم
زن
مرد

غير انتفاعي
8706
مؤسسه غير انتفاعي هراز - آمل
80
-
زن
مرد
شرايط و ضوابط ، نشاني و شماره تلفن مؤسسه در دفترچه راهنماي شماره 2 درج شده است.

210 - كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي سخت افزار كامپيوتر
غير انتفاعي
8707
مؤسسه غير انتفاعي هراز - آمل
80
-
زن
مرد

5 - دانشگاه تربيت دبير شهيد رجائي در دوره روزانه رشته تحصيلي كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي تأسيسات حرارتي و برودتي (كد محل تحصيل 2087 مندرج در صفحه 33 دفترچه راهنماي شماره 2) از بين فرهنگيان شاغل رسمي و يا پيماني وزارت آموزش و پرورش (منحصراً بومي استان تهران) دانشجو مي پذيرد. ضمناً فرهنگيان شاغل رسمي و يا پيماني وزارت آموزش و پرورش كه بومي ساير استانها مي باشند و داوطلبان آزاد كليه استانها ، مجاز به انتخاب كد محل تحصيل 2087 دانشگاه تربيت دبير شهيد رجائي نمي باشند.
6 - براساس اعلام دفتر گسترش و برنامه ريزي آموزش عالي وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري ، مؤسسه آموزش عالي غير دولتي - غير انتفاعي جهاد دانشگاهي (واحد كاشمر) در رشته تحصيلي كارشناسي ناپيوسته علمي - كاربردي مديريت تلفيقي آفات (كد رشته امتحاني 307 گروه آموزشي كشاورزي و منابع طبيعي) به شرح جدول ذيل دانشجو مي پذيرد:
307 - كارشناسي ناپيوسته علمي - كاربردي مديريت تلفيقي آفات
دوره
كد محل تحصيل
نام مؤسسه
ظرفيت پذيرش
جنس پذيرش
ملاحظات

نيمسال اول
نيمسال دوم
زن
مرد

غير انتفاعي
8708
مؤسسه غير انتفاعي جهاد دانشگاهي - واحد كاشمر
80
-
زن
مرد

7 - ظرفيت پذيرش دانشجو در دوره شبانه رشته تحصيلي آموزش علوم تجربي مركز تربيت معلم رسالت زاهدان (كد محل تحصيل 5721 مندرج در صفحه 46 دفترچه راهنماي شماره 2) ويژه داوطلبان آزاد بومي استان سيستان و بلوچستان مي باشد و داوطلبان آزاد بومي استان تهران مجاز به انتخاب كد محل تحصيل 5721 مركز تربيت معلم رسالت زاهدان نمي باشند.
8 - دانشگاه تربيت دبير شهيد رجائي در دوره روزانه رشته تحصيلي كارشناسي ناپيوسته تربيت بدني و علوم ورزشي (كد محل تحصيل 5468 مندرج در صفحه 53 دفترچه راهنماي شماره 2) منحصراً از بين فرهنگيان شاغل رسمي و يا پيماني وزارت آموزش و پرورش (بومي استان تهران) دانشجو مي پذيرد و فرهنگيان شاغل رسمي و يا پيماني وزارت آموزش و پرورش كه بومي ساير استانها مي باشند ، مجاز به انتخاب كد محل تحصيل 5468 دانشگاه تربيت دبير شهيد رجائي نمي باشند.
9 - نشاني مؤسسه غير انتفاعي شانديز- مشهد كه در دفترچه راهنماي انتخاب رشته هاي تحصيلي (دفترچه شماره 2) درج گرديده ، به شرح ذيل تغيير يافته است:
نشاني ساختمان شماره يك: مشهد- بلوار وكيل آباد - بين وكيل آباد 6 و 8 - شماره 64 (محل برگزاري كلاسها)- تلفن: 8828551- كد 0511
نشاني ساختمان شماره دو: مشهد - شانديز - خيابان وليعصر(عج) - وليعصر يك - شماره 504 و 506 - تلفن: 4284769 و 4282177 - كد 0512- نشاني پايگاه اينترنتي: www.ushandiz.ir
Never free
Never me
So I dub thee UNFORGIVEN
www.MetalmagnetiC.com

T_E_X_A_S
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط T_E_X_A_S » یک‌شنبه 1 شهریور 1388, 4:28 pm

بالاخره جواب ها اومد
چه عجبی یه بار زودتر از وقتی که گفتن جواب ها اومد
آخرین ویرایش توسط T_E_X_A_S در یک‌شنبه 1 شهریور 1388, 5:03 pm، در مجموع 2 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
hamed_kafshgiry
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط hamed_kafshgiry » یک‌شنبه 1 شهریور 1388, 4:34 pm

یعنی چی بابا. این دیگه چه جورشه. انگار درصد هامون آب رفت بابا. قبول دارم که آدم استرس داره و یادش نیست چی رو زده، امّا سر عمومی که دیگه اضطراب نداشتم. من 2 تا معارف (قرآن) زدم که مطمئنم درسته. شک نکنید. حتماً 10 درصد باید می زدم که زده 0 درصد
من کاردانی زبان عمومی رو 60 در صد زدم، اینجا زبان تخصصی رو 86 درصد زدم، حالا عمومی رو 0 درصد بزنم. امکان نداره
دیگه چی میشه گفت. دو ماه وضع مملکت معلوم نبود، آقایون چیکار کردن. واقعاً که. کی الان جوابگو ماست؟
هیچکی. مگه موقع کنکور دادن برنامه های ما رو اعلام می کردن که الان بخوان جواب بدن.
اه اه اه
* A real loser is someBody that so afraid of not winning *
* They don't even try *

Farzaneh_A
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Farzaneh_A » یک‌شنبه 1 شهریور 1388, 5:01 pm

سلام. من رتبه نرم افزارم شده 239 و سخت افزار شدم 102 yes:
نرم افزار کجا بزنم بهتره؟ کجا قبول می شم؟ بومی تهران هستم
دوستم هم شده 6540 و 5116 اون کجا میتونه قبول میشه؟ میخواد نزدیکترین جای ممکن باشه به تهران. خواهش میکنم زود مارو از استرس دربیارید. ممنونم

قفل شده