نظر خواهی

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
dayfemale
کاربر ساده
کاربر ساده

نظر خواهی

پست توسط dayfemale » یک‌شنبه 12 آبان 1387, 12:32 pm

با سلام
من کتاب c++ مقسمی رو گرفتم که بخونم چون تو تاپیکهای متعدد دیدم که اکثرا از اون راضی بودن،به نظرتون برا مدار منطقی کتاب منبع(موریس مانو) رو بگیرم یا اینکه کنکور سریع مقسمی رو یا دوتاشونو باید بگیرم.یه سوال دیگه اینکه آیا از جزوات پارسه ای که روی سایت قرار دادن استفاده کنم یا اینکه تو خود موسسه شرکت کنم که در این صورت خرجم زیاد میره بالا ولی اگر شما صلاح بدونین که این کار بهتره مجبورم همون رو انجام بدم چون میخوام حداکثر تلاشم رو بکنم.لطف کنین بهترین راهنمایی رو بفرمایید. go:

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: Tehran
تماس:

Re: نظر خواهی

پست توسط rosa_127 » یک‌شنبه 12 آبان 1387, 11:06 pm

به نظرتون برا مدار منطقی کتاب منبع(موریس مانو) رو بگیرم یا اینکه کنکور سریع مقسمی رو یا دوتاشونو باید بگیرم
دوست عزيز نظر شخصي من اينه كه كتابهاي استاد مقسمي از مناسبترين منابع براي كنكورهاي مختلف هستند؛ براي مدار منطقي با توجه به حجم زياد مانو و همين طور مشخص نبودن نكات كنكوري پيشنهاد مي كنم از كتابهاي كنكوري مثل كتابي كه نام برديد استفاده كنيد، چرا كه براي اينكه بتونيد درصد بالايي در مدار منطقي بزنيد، نيازي به درك مفاهيم الكترونيكي نداريد و كافيه كه نكات تستي رو خوب ياد بگيريد.

موردي كه مسلمه اين هست كه كلاسهاي آمادگي كنكور استاندارد مثل پارسه، اگر به صورت هماهنگ با استاد مطالعه كنيد، مي تونه تاثير مثبت زيادي داشته باشه كه به صورت كلي در دو تقسيم بندي قرار مي گيرن:

1- يادگيري سريعتر و كاملتر و يادگيري تكنيكهاي تست زني
2- بدست آوردن ديد صحيح از سطح علمي داوطلبان ديگر

بنابراين اگر امكانات داريد، پيشنهاد من شركت در كلاس هست و اين مورد اصلا به اين معني نيست كه اگر كلاس نريد يا جزوات موسسه خاصي رو مطالعه نكنيد دانشگاه موردنظر تون پذيرفته نمي شيد بلكه با تعداد ساعات مطالعه بيشتر و مطالعه مفهومي مي تونيد به هدفتون برسيد؛ پذيرفته نشدن هر ساله تعداد زيادي از داوطلباني كه در بهترين موسسات ثبت نام مي كنند و آوردن رتبه هاي زير 100 دوستاني كه حتي استطاعت خريد 1 كتاب رو ندارند گوياي همين مورد است.
مشاوره خصوصی کنکور 92 برای متقاضیان قبولی در سراسری تهران

قفل شده