درخواست راهنمايي

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
Ali_Sedaghat

درخواست راهنمايي

پست توسط Ali_Sedaghat » یک‌شنبه 12 آبان 1387, 1:42 am

با سلام خدمت اعضاي محترم سايت كارشناسي
من به تازگي به عضويت اين سايت درآمده ام . سؤالاتي برايم مطرح شده كه از شما عزيزان درخواست راهنمايي دارم .
من در سال 1374 مدرك كارداني آموزش و پرورش ابتدايي ام را از مركز تربيت معلم شهيد منتظري ورامين گرفته ام . در سال 1376 در رشته مديريت دولتي دانشگاه پيام نور تهران قبول شدم كه با پاس كردن حدوداً 70 واحد از اين رشته انصراف دادم ( به دليل بي علاقگي به اين رشته )
البته انصراف ندادم بلكه به عبارت بهتر اخراج شدم چون از سال 1380 تا 1387 اصلاً به دانشگاه جهت تعيين تكليف مراجعه نكردم . فقط يك بار در سال گذشته به طور اتفاقي به دانشگاه رفتم تا در مورد ادامه تحصيلم سؤالاتي بپرسم كه با جواب منفي ( اخراج ) مواجه شدم .
مخلص كلام اين است كه : من به رشته مهندسي فناوري اطلاعات علاقه فراواني دارم و تا حدودي با سيستم هاي كامپيوتري نظير سيستم عامل ها و زبان هاي برنامه نويسي پاسكال و ويژوال بيسيك و تا حدود كمي با زبان سي آشنايي دارم .
مي خواستم بدانم آيا مي توانم در رشته مهندسي نرم افزار جهت ادامه تحصيل شركت كنم يعني از كارداني به كارشناسي با توجه به اين كه مدرك تحصيلي ام متناسب با اين رشته نيست؟
چه منابعي را بايد مطالعه كنم؟
اگر كسي مي تواند مرا كمك نمايد لطفش را از من دريغ نكند .
با تشكر و آرزوي موفقيت براي تمام دوستان
صداقت

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

Re: درخواست راهنمايي

پست توسط kanan » یک‌شنبه 12 آبان 1387, 12:39 pm

با سلام
دوست عزيز فكر كنم ميتونيد امتحان بدين با توجه به اين كه در كارداني به كارشناسي شما ميتونيد رشته اي را انتخاب كنيد كه با مدركتون يكسان نيست يعني هر رشته اي رو كه دوست داريد امتحان بدين
فقط اينجا فكر كنم يه مشكل اينو نميدونم كه شما مثل ما كارداني به كارشناسي ميدين يا با كساني كه امتحان مدرك معادل كارداني فكر كنم با اونا امتحان ميدين معادل كارداني با توجه به فارغ التحصيلي از مركز تربيت معلم
يه آفرين هم بايد به شما گفت با اين كه اين همه از درس دور بودين ميخوايين دوباره درس بخونين و ادامه تحصيل بدين yes:
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

قفل شده