سوال یه نازه وارد؟؟؟؟

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
ashoob

سوال یه نازه وارد؟؟؟؟

پست توسط ashoob » چهارشنبه 1 آبان 1387, 10:05 pm

سلام بچه ها من ترم آخر کاردانی صنایع غذایی ام (پودمانی) و میخوام کارشناسی کامپیوتر سراسری شرکت کنم.
من میتونم تو سراسری شرکت کنم چون پودمانی هستم یا نه؟
بعدا خیلی سوال دارم فعلا به این یه سوالم اگر لطف کنین جواب بدین ممنون میشم.
البته میدونم میگین خب چه ربطی دارن این دو تا ولی من عاشق برنامه نویسی هستم و الان تحت وب برنامه نویسی میکنم.فقط به خاطر علاقه ام.

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: هورا
تماس:

Re: سوال یه نازه وارد؟؟؟؟

پست توسط مهيار » یک‌شنبه 5 آبان 1387, 6:57 pm

ashoob نوشته شده:سلام بچه ها من ترم آخر کاردانی صنایع غذایی ام (پودمانی) و میخوام کارشناسی کامپیوتر سراسری شرکت کنم.
من میتونم تو سراسری شرکت کنم چون پودمانی هستم یا نه؟
بعدا خیلی سوال دارم فعلا به این یه سوالم اگر لطف کنین جواب بدین ممنون میشم.
البته میدونم میگین خب چه ربطی دارن این دو تا ولی من عاشق برنامه نویسی هستم و الان تحت وب برنامه نویسی میکنم.فقط به خاطر علاقه ام.
ظاهرا اون مسئله كه واسه من روشن شد(با توجه به قبولي دوستم كه مدرك كارداني كامپيوتر داشت و كارشناسي مترجمي زبان قبول شد ) اين تغيير رشته واسه اكثر قريب به اتفاق رشته ها صدق ميكنه بنابر اين شما هم ميتونيد تغيير رشته بديد اما با توجه به آئين نامه آموزشي به احتمال بسيار زياد يه سري واحد هايه درسي رو پيش ميخوريد كه بايد بگذرونيد .
موفق باشيد
پيش از سحر تاريك است،اما تا كنون نشده که آفتاب طلوع نکند... به سحر اعتماد کنيد.

شکست وجود ندارد مگر در ذهن سازنده‌اش!
-------------------------------------------------------------------
بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي
--------------------------------------------------------------------------
به سلامتي بچه هاي قديم که با ذغال واسه خودشون سيبيل ميذاشتن تا شبيه باباهاشون بشن نه بچه هاي الان که ابروهاشونو بر ميدارن تا شبيه مادراشون بشن

قفل شده