بهترین انتخاب شهر(انتخاب شهر مشترک)

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

Re: بهترین انتخاب شهر(انتخاب شهر مشترک)

پست توسط kanan » چهارشنبه 30 مرداد 1387, 1:37 pm

با سلام
همين الان زنگ زدم به سازمان سنجش به شماره 88802736 كه كسي تلفن برداشت كه الان از خواب بيدار شده بود يا الان از پاي منقل بلند شده حتما به اون شماره زنگ بزنين اونوقت ميبينين چي ميگم حالا ول كنيم زياد رفتم حاشيه دوستان و مديران محترم sjj جلال جان و محسن و امين
كه شما به شدت تكذيب ميكردين اين ناحيه بندي رو و من تائيد آخر سر نه حرف شما شد نه مال من الان كه زنگ زدم به سازمان سنجش گفت همون سهميه ناحيه اعمال ميشه با كمي فرق مثلا 50 يا 60 يا 70 درصد يه چيز هايي گفت سر در نياوردم كه چه طوري اين 50 يا 60 يا .....اينطوري هستش كه بدون استثناء 50 درصد ناحيه اي بقيه از ساير استانها گفت حالا فرق ميكنه ممكنه يه موسسه 100% ناحيه اي پر بشه هر كسي هم دوست داره يه زنگ بزنه ببينه همون پاسخ ميده يا نه
يدونه هم كه پرسيدم گفت اعتراض دارم به نتايج خودم گفت يه نامه بفرستين به درسي كه به درصدش اعتراض دارين در غير اينصورت به هيچ وجه رسيدگي نميشه به كد پستي 1314-15875 بفرستين

دوستان خيلي حواستون جمع باشه براي انتخاب شهر اصلا كار ريسكي نكنيد كه ممكنه گرون تموم بشه
الان كه گفتم زنگ زدم به سازمان سنجش ديگه مطمئن هستم اعمال ميشه

آواتار کاربر
SADRA
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: از این به بعد رشت...تا خدا واسه فردا چی بخواد!
تماس:

پست توسط SADRA » چهارشنبه 30 مرداد 1387, 1:40 pm

یه خواهش ...اگه آقا جلال زحمت بکشه خیلی دستش درد نکنه

میخوام لطف کنه
محدوده غیر انتفاعی ها رو مشخص کنه

مثلا بگین که اشرفی اصفهانی
سجاد مشهد
و.... رتبه های بالای 2000
نزنن
رشت رو تا 5000 به بالا نزنن

که انتخاب های دوستان بی خودی و همین طوری هدر نره..
اگه این کارو بکنید بهترین کمک رو کردید و باعث شدید انتخاب های بچه ها بی خودی هدر نره

آواتار کاربر
SADRA
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: از این به بعد رشت...تا خدا واسه فردا چی بخواد!
تماس:

پست توسط SADRA » چهارشنبه 30 مرداد 1387, 1:42 pm

از اونجایی که دوستان اغفالم کردن..با رتبه 4710
نظرم عوض شد و می خوام انتخاب شهر کنم
اما این قبولی به دلم نمیشینه
من صدرا رو میخواستم
حالا******************************
یه سوال
شایدم تکراری باشه
خوندم جایی پارسال تا رتبه 8000
پذیرش داشتیم این صحت داره؟؟؟
با حساب سر انگشتی
ظرفیت 3 برابر شده...ARE YOU OK?
خوب یعنی میشه نتیجه گرفت پذیرش ها لاقل دو برابر خواهد شد؟

اگر کسی دقیق اطلاع داره لطفا جواب بده...
یه خواهش ...اگه آقا جلال زحمت بکشه خیلی دستش درد نکنه

میخوام لطف کنه
محدوده غیر انتفاعی ها رو مشخص کنه

مثلا بگین که اشرفی اصفهانی
سجاد مشهد
و.... رتبه های بالای 2000
نزنن
رشت رو تا 5000 به بالا نزنن

که انتخاب های دوستان بی خودی و همین طوری هدر نره..
اگه این کارو بکنید بهترین کمک رو کردید و باعث شدید انتخاب های بچه ها بی خودی هدر نره

به نظر شما پایین ترین شهر برای انتخاب رشته غیر از زاهدان کجا میتونه باشه؟لطفا دلیلشم بگین

Aviator
محل اقامت: SHIRAZ
تماس:

پست توسط Aviator » چهارشنبه 30 مرداد 1387, 6:17 pm

سلام دوستان .
رتبه من شده 3993

من شیرازی هستم و می خواستم بدونم که چقدر شانس قبولی تویه شیراز یا جهرم رو دارم . البته خوب می دونم که غیرانتفاعی شیراز سال پیش حداکثر تا رتبه حدود 1200 گرفته . اما جهرم با توجه به اینکه سال اول تاسیسش هست نمی دونم که وضعیت به چه صورت هست . از اعضای فعال و آگاه می خوام که من رو راهنمایی کنن . ممنون می شم . آیا می تونم به تکمیل ظرفیت غیر انتفاعی شیراز در صورت وجود امیدوار باشم .

maryamx

پست توسط maryamx » چهارشنبه 30 مرداد 1387, 10:52 pm

با سلام و تشکر از اینکه به سوالهای هر چند تکراری هم جواب می دین. اگر امکانش هست راجع به سطح علمی دانشگاههای غیرانتفاعی هم اطلاعاتی بدین.
مثلاً شهاب دانش- قم و سینا- کاشان چطورند؟

mina_mah

پست توسط mina_mah » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 12:53 am

سلام خدمت دوستان گرامی

در ابتدا باید عرض کنم
ببینید اصلا فکر مسافت رو نکنید چون دو سال تا چشم به هم بزنید تمام شده و خاطرات اون از جمله سفر و خوابگاه و خونه کرایه کردن و غذا های سلف دانشگاه براتون می مونه و تجربه تون زیاد می شه واز دانشجو بودن به شرطی که جای خوبی باشه لذت می برید

تا جایی که براتون امکان داره دانشگا های دولتی و آموزشکده ها رو بزنید چون اونها سازمان دولتی دارن و سطح هیت علمی بودجه و امکانات و کیفیت اونا از موسسات غیر انتفاعی بیشتره(قابل قیاس نیست) و مدارکشون هم معتبرتر و حداقل زحمات شما برای قبول شدن در غیر انتفاعی یا دبیرستان پیشرفته+(از دید من) نبوده است.

حالا انتخاب دانشگاه
به عنوان مثال اسم شمسی پور چون فقط تهران نگید بالاتر چون به نظر من بعضی دانشگا ها سطحشون از شمسی پور بالاتر هست و یادتون نره شمسی پور زیر نظر آموزش پرورش و آموزشکده است.

برای تهرانی ها داشگاه تربیت دبیر شهید رجایی اما ظرفیت اون خیلی کم هست

با وجود عدم پذیرش دانشگا های ایلام و باهنر کرمان(مرکز) دانشگاه زنجان از نظر هیئت علمی و امکانات
یکی از بهترین گزینه ها است. و پارسال تا رتبه 56 روزانه قبول شدند (به علت عدم پذیرش شمسی پور و شریعتی تهران در دوره روزانه) اما شما میتوانید با مراجعه با سایت این داشگاه از یک نکته محسوس که در سایت ذکر شده استفاده کنید در سایت دانشگاه ذکر شده به علت نبود زیر ساخت مناسب(امکانات و هیئت علمی) دانشجو در دوره کاردانی و کارشناسی ناپیوسته پذیرش می شه و در صورت بوجود آمدن زیر ساخت مناسب دانشجو در گرایش مهندسی نرم افزار و فناوری اطلاعات پذیرش می شه و دیگر دانشجو کاردانی و کارشناسی ناپیوسته پذیرش نمی شه پس نمی شه گفت این داشگاه از نظر امکانات و هیئت علمی برای دانشجویان بهشت باشد. این داشگاه هم هنوز کمبود دارد.

اول جالبه بدونید سال 86 کرمان روزانه تا رتبه 100 گرفت که 90 درصد اونا زنجان هم می تونستند بیارن و از بعدمسافت برای اونا فرقی نداشت زنجان یا کرمان اما کرمان اومدن.
به نظر من(خودم دانشجویی اونجا بودم ) اگر امسال دانشگاه باهنر خودش پذیرش داشت می تونم بگم بهترین دانشگاه از نظر سطح هیئت علمی و امکانات و اعتبار بود این دانشگاه در چهار گرایش مهندسی نرم افزار مهندسی سخت افزار کارشناسی نا پیوسته نرم افزار و کارشناسی علوم کامپیوتر و امسال کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر پذیرش داره یکی از 8 دانشکاه برتر ایران و سومین دانشگاه از نظر تعداد دانشجو بعد از دانشگاه تهران و فردوسی مشهد است. از نظر امکانات برای دانشجویان خوب است. دانشجویان پارسال روزانه تا حدود رتبه 100 گرفت و شبانه تا 300 امسال بخش زرند این دانشگاه می گیره من خودم اونجا نرفتم اما استادشو می شناسم می تونم بگم 4 تا استادشو که در باهنرکرمان هم تدریس 3 تا شون قابل قبول و و دارای سطح علمی بالایی هستند . (جای ما خالی با یکی از اونا طراحی اگوریتم پاس می کنید و می بینید نمره 10 گرفتن چقدر باارزش هست و باید برا همین 10 یه ترم فقط طراحی الگوریتم بخونید آخرش هم با نمودار 10 بگیرید ) از نظر خوابگاهی هم چون دانشکده فنی مهندسی زرند نسبتا کم جمعیت فکر نکنم مشکل حاد داشته باشه و فاصله زرند تا کرمان بنا به زمان متوسط حدود 1.20 هست و نظر نظر هزینه کرایه خانه چون شهر های مر کز استان نیست نسبتا مناسب هست و مدرک اون رو دانشگاه باهنر صادر می کنه و از نظر مردم شهر کرمان بگم که یکی از خونگرم ترین و بهترین مردم ایران را داره و فکر کنم اصلا مشکلی با مردمان اون نداشته باشید و هوای اون هم تقریبا به شهر های شیراز و یزد نزدیکه و اکثرا هم دانشجویان اون از استان فارس هستند و برای تهران(مسیر قطار و اتوبوس )داره و تا تهران 14 ساعت راه است از شیراز 7 ساعت از اصفهان 8 از مشهد 16 ساعت با اتوبوس.

دانشگاه بیرجند زیاد توزیح نمی دم چون اطلاعات کامل ندارم از نظر هیت علمی همه اونا فوق لیسانس هستند نسبتا پایین اما سابقه ی زیادی در پذیرش دانشجو ناپیوسته کاپیوتر داره و همین مهمترین حسن اون هست و پارسال تا حدود رتبه 300 روزانه اونجا رو آوردن.

آموزشکده شمسی پور قویترین انسیتو کامپیوتر و حسابداری ایران دارای سابقه طولانی در پذیرش دانشجوی کاردانی و کارشناسی در سطح ایران مدیر گروه بخش هم مهندس عادلی نیا است بهترین گزینه بعد از داشگاه تربیت دبیر شهید رجایی برای آقایان تهرانی که نمی خواهند از شهر خود بیرون بروند.

دانشکده شریعتی تهران
که دارای پذیرش کاردانی پیوسته کارشناسی ناپیوسته و مهندسی کامپیوتر از دانشگاه سراسری هست بهترین گزینه بعد از داشگاه تربیت دبیر شهید رجایی برای خانم های تهرانی که نمی خواهند از شهر خود بیرون بروند.

دانشگاه بناب که امسال از دانشگاه تبریز جدا شده درسته که سطح علمی اون پایین و امکانات اون محدود اما این نکته را به شما بگم چون این داشگاه در حال ساخت است بودجه زیادی داره و می تونند دانشجویان اون استفاده کنند مثلا برای اردو تفریحی و.... مدیر گروه این دانشگاه بسیار به دانشجویان بها می دهد . پارسال تا حدود رتبه 340 روزانه اونجا رو آوردن.

دانشگاه قوچان ؟؟؟

آموزشکده شیراز........در سایت اطلاعات کاملی نسبت به این آموزشده داده شده و پارسال تا حدود 480 رتبه پذیرش روزانه بود

البته اینها نظرات شخصی من بود در نهایت تصمیم گیرنده خود شما هستید روی مطالب نوشته شده تامل کنید اما خودتون در باره آینده تصمیم بگیرید با تشکر

angel

پست توسط angel » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 12:08 pm

بچه ها من مردم از بس که گفتم فرم انتخاب شهر کجایه سایته ؟

چرا هیچکس جواب نمی ده؟

xxxxx_xxxxx

پست توسط xxxxx_xxxxx » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 12:40 pm

دوست من فرم انتخاب شهري وجود نداره كه.
من مي دونم منظور شما چيه. شما فكر مي كنيد كه قبل از ثبت شهر ها بايد اونا رو تو پيش نويس وارد كنيم درسته؟

سنجش منظورش از اين جمله اين بوده كه قبل از ثبت شهرها اونا رو جدا كنيد و تو يك كاذ جداگانه داشته باشيد تا موقع ثبت واقعي راحت تر باشيد. همين

كاري كه همه انجام ميدن.

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

پست توسط eli » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 2:31 pm

Khorshid : - اینو خواهش میکنم که بچه هایی که شریعتی یا رجایی درس میخونن جواب بدن:
اینکه میگن این دانشگاهها تعهدی در قبال خوابگاه ندارن چقد جدیه؟
اخه بعضی دانشگاهها اینو میگن ولی خوابگاهم میدن.خواهش میکنم این سوالمو حتما جواب بدبد خیلی واسم مهمه.

دوست عزیز من در این تاپیک در مورد خوابگاه دانشگاه شریعتی توضیح دادم.

viewtopic.php?f=28&t=2702&p=23032&sid=a ... 7fa#p23032

kaktoos
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط kaktoos » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 3:34 pm

سلام دوستان
کسی در مورد غیر انتفایی سینا (کاشان) اطلاعی داره ؟
از نظر کیفیت چطوره ؟ از دانشگاه کومش سمنان بالاتره ؟
آیا می صرفه که به خاطر نزدیکیش به تهران موسسه های غیر انتفایی نسبتا دورتر که کیفیت بالاتری دارن رو بعد سینای کاشان یا کومش سمنان قرار بدم ؟
لطفا راهنمایی کنید ..

آواتار کاربر
ebi_dragon
محل اقامت: تهران

پست توسط ebi_dragon » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 4:34 pm

سلام خدمت همه ی دوستان . دوستان من از مدیران سایت درخواست کردم تاپیکی در مورد مقایسه شمسی پور و شهید رجایی ایجاد کنن که لطف کردند و منو پیچوندند حالا اگه این پست رو پاک نکنن میشه خواهش کنم دوستانی که اطلاعی راجع به این مسله دارن منو کمک کنن چون من بدبخت بیچاره رتبه ی تک رقمی دارم و می خوام انتخاب خوبی بکنم . وقت زیادی نمونده تو رو خدا کمک کنید . قبلا ممنونم

عبدالله

پست توسط عبدالله » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 6:03 pm

با تشكر و خسته نباشيد خدمت مديراي سايت به خصوص SJJ عزيز
من با خوندن مطالب اين تايپيك جواب خيلي از سوالام تا حدود زيادي رو گرفتم.
فقط دو تا چيز ديگه
1.مي خوام بدونم در صورت قبولي توي روزانه و همين طور شبانه اگر ثبت نام نكنم محروميت از كنكور داره؟ براي جاهايي مثل بناب مي پرسم كه ازش خيلي هم تعريف شده تو سايت!انتخاب هاي آخرم باشه يا نه.
2.سخت افزار فقط غير انتفاعي ها پذيرش دارن؟
رتبهء من نرم افزار 72 و سخت افزار 211 شده.
بازم ممنون.

آواتار کاربر
khorshid
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط khorshid » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 6:19 pm

سلام SJJ عزیز و ممنون از راهنماییت
نظرت در مورد این انتخابا چیه:(با رتبه 98)
1-رجایی
2-شریعتی
3-زنجان
-بیرجند
5-کرمان
و یه سوال دیگه اینکه: شریعتی هم زیر نظر اموزش پرورشه؟ و ممکنه موقع استخدام مدرکشو قبول نداشته باشن؟
در مورد رجایی هم فکر نمیکنم که تعهد بگیرن واسه استخدام.شما اطلاعی نداری؟
پیشاپیش از راهنمایی های مفصلت ممنونم

آواتار کاربر
Juggernaut
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: اهواز
تماس:

پست توسط Juggernaut » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 7:46 pm

.
عبدالله نوشته است :
--------------
ا تشكر و خسته نباشيد خدمت مديراي سايت به خصوص SJJ عزيز
من با خوندن مطالب اين تايپيك جواب خيلي از سوالام تا حدود زيادي رو گرفتم.
فقط دو تا چيز ديگه
1.مي خوام بدونم در صورت قبولي توي روزانه و همين طور شبانه اگر ثبت نام نكنم محروميت از كنكور داره؟ براي جاهايي مثل بناب مي پرسم كه ازش خيلي هم تعريف شده تو سايت!انتخاب هاي آخرم باشه يا نه.
2.سخت افزار فقط غير انتفاعي ها پذيرش دارن؟
رتبهء من نرم افزار 72 و سخت افزار 211 شده.
-----------------------------------------

.
آقای عبدالله ی عزیز جواب سوال اول شما هم توی سایت هست .
viewtopic.php?f=2&t=5015
ولی به دلیل اینکه بعضی دوستان تاپیک های قدیمی رو بالا میارن این تاپیک پایین رفته. و به شما حق میدم ندیده باشید.
ممنون که قبل از پست دادن مطالب گذشته رو مطالعه کردید. (:
.
جواب سوال 2 : بله فقط غیر انتفاعی ها پذیرش دارند.
.
موفق باشید....
.

moda1

پست توسط moda1 » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 8:49 pm

سلام
رتبه من 938 شده و به روزانه و شبانه هیچ امیدی ندارم ولی میخواستم بدونم آیا احتمال قبولی در غیر انتفاعی های تهران وجود داره یانه؟
اگه نه من کدوم غیر انتفاعی رو بزنم که از نظر سطح علمی و امکانات مناسب باشد و پشیمون نشم؟
لطفاً جواب منو بدید خیلی ضروریه!!!!!!!!!!!!!!!!!

قفل شده