چرا دانشگاه زنجان برمیدارند!!!!

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
M0h@madi
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران
تماس:

چرا دانشگاه زنجان برمیدارند!!!!

پست توسط M0h@madi » جمعه 24 مرداد 1393, 2:38 pm

کسی نمیتونه چرا دانشگاه زنجان برمیدارند!؟؟؟ چرا هیچ کی صداش در نمیاد!!! چرا نسبت به پارسال ضرفیتا کم شده!! چرا حق ما فینا همیشه اجحاف میشه!!. یه اعتصابی یه اعتراضی. یه تکوین به خودتون بدین. چرا ما نتوانیم یه دانشگاه بزرگ بریم من که میخام زنگ بزنم دانشگاه زنجان چن تا درشت بارش کنم nar .
یه سال تموم به عشق یه دانشگاه بزرگ شب و روز درس خوندم دود چراغ خوردم خدارو خوش نمیاد
:?
M0h@m@di
mm34549@gmail.com
Youngwebdeveloper.blogfa.com

آواتار کاربر
rafael957490
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: سرزمین دلاوران و رزمندگان اسلام - اندیمشک
تماس:

Re: چرا دانشگاه زنجان برمیدارند!!!!

پست توسط rafael957490 » جمعه 24 مرداد 1393, 2:45 pm

M0h@madi نوشته شده:کسی نمیتونه چرا دانشگاه زنجان برمیدارند!؟؟؟ چرا هیچ کی صداش در نمیاد!!! چرا نسبت به پارسال ضرفیتا کم شده!! چرا حق ما فینا همیشه اجحاف میشه!!. یه اعتصابی یه اعتراضی. یه تکوین به خودتون بدین. چرا ما نتوانیم یه دانشگاه بزرگ بریم من که میخام زنگ بزنم دانشگاه زنجان چن تا درشت بارش کنم nar .
یه سال تموم به عشق یه دانشگاه بزرگ شب و روز درس خوندم دود چراغ خوردم خدارو خوش نمیاد
:?
سلام دوست عزیز
من یه هفته قبل کنکور زنگ زدم به دانشگاه زنجان
گفت رشته کارشناسی ناپیوسته رو حذف کردیم میخوایم بجاش دکتری هوش مصنوعی بیاریم looc looc looc looc looc
ظرفیتا از 600 روزانه سال 92 هم به 200 روزانه سال 93 رسیده و دانشگاه باهنر کرمان نیز حذف شده است اگر توجه کرده باشید
پاسخگوی سوالات درسی ، کنکوری + مشاوره درسی و تحصیلی شما در این سایت
http://www.computer-konkor.mihanblog.com

آواتار کاربر
hirsoft
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط hirsoft » شنبه 25 مرداد 1393, 4:29 pm

من هم امیدوارم هم متاسف
تاسف بخاطر کاهش ظرفیت ها(البته حبابی)
امیدوار بخاطر اجر و قرب دانشجویان مثل سال های پیش

ببینین عزیزان، شخصا تجربه کردم که بالا رفتن ظرفیت ها هیچ دردی رو درمان نمیکنه، چرا که کیفیت برنامه ریزی و ارزیابی ورودی و خروجی ها رو پایین میاره مثل 90 به بعد! amuz:
به یاد داشته باشید، هرکی زحمت بیشتر کشیده حقشه بره دانشگاه خوب، وگرنه با افزایش ظرفیت که پیشرفت و نتیجه ای حاصل نمیشه. cuf:
ضمن اینکه سرانه ما فنی ها 1/7 بوده اون هم نه به شکل فعلی دانشگاه های نظری، یه مبلغی می دادن میگفتن با این پول سر کنید آخر سال هم {موثق} میگفتند خب آقای {مهندس! نه دکتر}فلان، رئیس آموزشکده فلان بیار اون پولی که بهت دادم هرچی مونده رو پس بده!!! اوضاعمون خیته krn:
خب این که نشد دانشگاه!!! gsg
به نظر من دانشگاه فنی و حرفه ای باید پیشرفت کنه تا یه فرقی با علمی کاربردی{البته اگه یکیش نکنن khk: } و غیر انتفاعی داشته باشه و این حاصل نمیشه مگر اینکه از بین خوب ها، بهترین انتخاب بشه.
حال اینکه هرم موجود در کشور از پایین به بالا نظری هست بعد فنی دیگه یه بحث دیگه هست که حق با شماست و جای جر و بحث داره! :grin:
بذار تقدیر کار خودش رو بکنه
حمید

آواتار کاربر
hideen
محل اقامت: کرمان

پست توسط hideen » شنبه 19 مهر 1393, 11:38 am

خداحافظ دانشگاه زنجان ger ger ger ger
امروز با مدیر گروه رشته کامپیوتر دانشگاه زنجان که تماس گرفتم گفتند که دیگه هیچ موقع پذیرش دانشجوی کاردانی به کارشناسی کامپیوتر را نداریم ازشون دلیلشا پرسیدم گفتن که یکی از دلایلش کیفیت دانشجو پایین بوده بقیه دلایل هم گفتن یه موضوعاتی سر کلاس بوده، معلوم نیست که این کاردانی به کارشناسی ها چه کاری کردن که اعضای گروه کامپیوتر دانشگاه جلسه گرفتن که دیگه دانشجوی کاردانی به کارشناسی پذیرش نکنن
حالا من از شما بچه های کاردانی به کارشناس میخوام که یه تماس با مدیر گروه کامپیوتر دانشگاه تماس بگیرید که شاید شاید دلش به حالمون سوخت در سال 94 پذیرش کنن
بچه ها خواهش میکنم یه کاری کنیین من که واقعا دوساله برای این دانشگاه خودمو حیرون کردم اونوقت هم به همین راحتی میگن دیگه پذیرش ندارم
این شماره تماس مدیرگروه کامپیوتر دانشگاه زنجان هست
02433052613
اقای دکتر مقدادی
بر سردر معبد علم نوشته اند:

هر آنکس که به درون گام می نهد
باید ایمان داشته باشد.

ماکس پلانک

قفل شده