بخواهیم نخواهیم تموم شد ، بیایید

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
Ramin

بخواهیم نخواهیم تموم شد ، بیایید

پست توسط Ramin » یک‌شنبه 21 مرداد 1386, 5:09 pm

سلام دوستان
متاسفم از بعضی که فقط شعار دادند و آبروی ما را امروز بردند وقتی تو وبلاگ دیدم هر کی پیغام داده که من 7 ، 8 نفر را میارم گفتم ایول ایندفعه کم کم 100 نفر هستیم ولی ....
بگذریم ، همه چیز تموم شد فردا هم که نتایج میاد ، سایت سازمان سنجش فعلا معلق شده و احتمالا دارن نتایج رو میزنن :cry:
حالا یک سوال دارم رتبه باید چند باشه تا امیدوار به قبول شدن باشیم ؟
به امید قبولی تمام دوستان

فقط امیدوارم کسانی که زحمت نکشیده بودند قبول نشن تا حق کسانیکه که کلی پول و وقت صرف کدن هدر نره ( الهی آمین )

و باز هم جمله تکراری : انشاالله خدا باعث و بانی این کارها رو نیامرزه و تمام بلایای عالم رو سرش خراب کنه

masoud khafan
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط masoud khafan » یک‌شنبه 21 مرداد 1386, 6:54 pm

سلام rtech جان
دیدی چه افتضاحی بود. نصف بچه ها هم زود رفتن.
نمی دونم شما جزء اونها بودید؟
دیدی همه بلدند فقط حرف بزنند :evil:
یکی میگفت پسر خالمو میرم یکی میگفت پسر عمومو میارم یکی میگفت بچه های محلمو میارم :lol:
واقعا" متاسفم.به قول شما همه چیز تموم شده و افسوس خوردن هم فایده ایی نداره :cry:

آواتار کاربر
amin
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: زنجان
تماس:

پست توسط amin » یک‌شنبه 21 مرداد 1386, 7:17 pm

من یه چیزی رو از وقتی که دانشگاه رفتم یاد گرفتم :
به چشمای خودتم اعتماد نکن ، چه برسه به حرفای بقیه

آواتار کاربر
سعید شیطونه
سرباز پرافتخار سایت
محل اقامت: تهران-صادقیه
تماس:

پست توسط سعید شیطونه » یک‌شنبه 21 مرداد 1386, 8:05 pm

من که ادای تکلیف کردم اومدم اما رو هم 15 نفرم نبودیم .30 دقیقه بیشتر نبودم اما با این اوضاع فقط بهمون میخندن اخه خودمونو که نگاه کردم 15 نفر خیلی خنده دار بود

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: Tehran
تماس:

از ماست كه برماست

پست توسط rosa_127 » یک‌شنبه 21 مرداد 1386, 8:40 pm

واقعا متاسفم ديگه جاي هيچ حرفي باقي نمونده، فقط مي تونم بگم يه فاجعه بود. وقتي خودمون حاضر نيستيم براي خودمون كاري كنيم چه انتظاري مي توان از بقيه داشت؟

همينجا از همه دوستاني كه حضور داشتند و بافكر عزيز تشكر مي كنم.

cpu
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط cpu » یک‌شنبه 21 مرداد 1386, 9:05 pm

عزیزان اگه یک میلیون نفرم جمع میشدن هیچ اتفاقی نمی افتاد دیگه بالاتر از این نیست

که اعضائ هیئت علمی و مدیر گروهای خودشون نامه دادن گفتن امتحانتون مفتضحه اونام

با کمال وقاحت جواب دادن ضعف از موسساته کنکوره سوالای کنکوراستاندارد و درسته

میدونین تو این مملکت تصمیما مثل قضاوته داوره تو مسابقه وقتی سوت و زد حتی اگه 50 تا

دوربینم نشون بده اشتباه کرده نتیجه بازی عوض نمیشه

امیدوارم خودتون نتیجه هاتون خوب شده باشه و قبول بشید

Ramin

پست توسط Ramin » دوشنبه 22 مرداد 1386, 11:11 am

میدونید چیه من فکر میکنم خیلی وقتی سوالات و جواب ها اومد همه یک دفعه 180 رجه چرخیدند و وقتی او درصدهای کزایی رو توی سایت گذاشتند معلوم شد که خیلی ها دیگه اعتراض که ندارند هیج ! دست تمام طراحان رو هم ماچ میکنند !!! حالا شما توقع دارید اینا بیان تحصن کنند ! نه عزیز جان النگوهاشون میشکنه از همین الان هم جشن قبول شدن گرفتن :(

آواتار کاربر
ce.mohsen
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: پشت دریاها
تماس:

پست توسط ce.mohsen » دوشنبه 22 مرداد 1386, 11:56 am

با سلام خدمت دوستان عصبانی
فقط امیدوارم کسانی که زحمت نکشیده بودند قبول نشن تا حق کسانیکه که کلی پول و وقت صرف کدن هدر نره ( الهی آمین )
این دلیل خوبی نیست که هر کسی که پول و وقت بیشتری صرف کرده باید رتبه بهتری بیاره ، قبول شدن و رتبه آوردن هر کسی به استعداد و توانایی خودش بستگی داره
به چشمای خودتم اعتماد نکن ، چه برسه به حرفای بقیه
کاملا درسته ، آدم دیگه به سایه ی خودش هم نمی تونه اعتماد کنه چه برسه به چند تا نظر و ایمیل که معلون نیست از کی و کجا اومده
شما نباید به حساب اونا برنامه ریزی می کردید
وقتي خودمون حاضر نيستيم براي خودمون كاري كنيم چه انتظاري مي توان از بقيه داشت؟
با این اعتراض ها هیچ چیزی عوض نمی شه ، خیلی ها میخوان کاری انجام بدن اما راهش رو این نمی دونن ، پس لطفا نگید که اونایی که تو اعتراض شرکت نکردن برای خودشون هم ارزش قایل نیستن ، خیلی ها هم می خواستن بیان ولی نتونستن (به هر دلیلی)
میدونین تو این مملکت تصمیما مثل قضاوته داوره تو مسابقه وقتی سوت و زد حتی اگه 50 تا دوربینم نشون بده اشتباه کرده نتیجه بازی عوض نمیشه
وقتی 4 تا مدیر کله شق و یکدنده بیان سر کار خوب وضع همین میشه دیگه ، حرف خدا رو هم قبول نمی کنن چه برسه بنده خدا (اون هم اگه دانشجوی کاردانی باشه :wink: )
میدونید چیه من فکر میکنم خیلی وقتی سوالات و جواب ها اومد همه یک دفعه 180 رجه چرخیدند و وقتی او درصدهای کزایی رو توی سایت گذاشتند معلوم شد که خیلی ها دیگه اعتراض که ندارند هیج ! دست تمام طراحان رو هم ماچ میکنند !!! حالا شما توقع دارید اینا بیان تحصن کنند ! نه عزیز جان النگوهاشون میشکنه از همین الان هم جشن قبول شدن گرفتن
این جمله خیلی درست نیست ، باید بهشون حق داد اونا بعد از گذشت 1 ماه سرد شدن ، میدونن قبول میشن یا نمی شن و تکلیفشون معلومه و به چیزای مهمتری فکر میکنن تا اینکه بیان جلوی آموزش و پرورش اعتراض کنن
آب که از سر گذشت ، چه یک وجب چه صد وجب
به جای لعنت فرستادن بر تاریکی ، یک شمع روشن کن
کم رنگ ترین جوهرها از قوی ترین حافظه ها ماندگارتر است
خدایا به من قدرت و جراتی ده تا آنی شوم که به خاطرش مرا خلق کردی

mohammad
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط mohammad » دوشنبه 22 مرداد 1386, 12:03 pm

میدونید چیه من فکر میکنم خیلی وقتی سوالات و جواب ها اومد همه یک دفعه 180 رجه چرخیدند و وقتی او درصدهای کزایی رو توی سایت گذاشتند معلوم شد که خیلی ها دیگه اعتراض که ندارند هیج ! دست تمام طراحان رو هم ماچ میکنند !!!
تناقض آشكار!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مگر ممكنه كسي درصد كذايي بزاره و بعد به قول دوستمون خودشم اون درصدهارو باور كنه!! اگر واقعا چنين چيزي وجود داشته باشه يعني ما عقلمون ضعيفه!
دوست عزيز جناب rtech مي بينم كه هنوزهم انسانهايي وجود دارن كه مي خوان هميشه از حقايق فرار كنن. چرا ما بايد واقع بين نباشيم!! سوالات امسال من نميگم استاندارد بودن ولي فقط تو چند عنوان درسي مشكل داشتن!! به عنوان مثال سوالات سيستم عامل و ذخيره از ساده ترين سوالات كنكور چند سال گذشته بودن!!! پس چرا ما بايد هي به خودمون تلقين كنيم كه امسال تمامي سوالات استاندارد نبودن!!
ديديم كه امسال سوالات برنامه نويسي با سال هاي گذشته كاملا متفاوت بودن!! مگر در درصدها ديديد كه كسي ادعا كنه برنامه نويسي رو خوب زده باشه؟؟ تازه كساني كه اين ادعا رو داشتن ديديم كه سابر درصداشون خيلي ضعيف بوده!!!
بعدشم موضوع اعتراض اكثر دانشجوها پس گرفتن سهميه هاي برباد رفته بوده!! همين و بس
پس خواهشا به كسي آشكارا توهين نكنيد!!!!!

آواتار کاربر
سعید شیطونه
سرباز پرافتخار سایت
تماس:

پست توسط سعید شیطونه » دوشنبه 22 مرداد 1386, 12:25 pm

البته نمیشه گفت سولات سیستم عامل و ذخیره خوب و (حتی ساده تر از چند ساله قبل بد عمرا ) این نظر شخصی شماست به جای کل قضاوت نکن (البته امیدوارم اعلام نتایج تو برامون بزاری محمد جان ) میبینی که همه به حتی سولات تخصصی هم اعتراض داشتن شاید می شد به جرات گفت استاندارد بود اما اصلا قابل مقایسه با سالای پیش نبود خداییش
(من که به شخصه اومدم اما مطمئن بودم خبری نمیشه چون همه بر مسائل حاکمه بر مملکت و دانشگاه ها و ..... واقفا.)
معلما با اون اعتراض ها چی زی گیرشون نیو مد (یه کم حقوق و بن که رو هم میشه 40 تومن که تو این دورو زمونه فاییده نداره)کلی هم کتک خوردنو یکیشونم کشته شد به ضرب کتک خوردن حالا وای به حال ما دانشجوها اونم نه همه فقط نرم افزار بقیه مسیکه ربضی بودن )
معلوم کسی نمیاد . کی گوش به حرفامون دادن که بار دومش بوده مسیکه شما نمیدونید اینجا (جمهوری اسلامی ایرانه ) :( :wink:

آواتار کاربر
amin
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

پست توسط amin » دوشنبه 22 مرداد 1386, 12:42 pm

mohammad نوشته شده:
سوالات امسال من نميگم استاندارد بودن ولي فقط تو چند عنوان درسي مشكل داشتن!! به عنوان مثال سوالات سيستم عامل و ذخيره از ساده ترين سوالات كنكور چند سال گذشته بودن!!! پس چرا ما بايد هي به خودمون تلقين كنيم كه امسال تمامي سوالات استاندارد نبودن!!
17 تا سوال از 160 تا میشه خیلی
یعنی 10.6% سوالات مشکل داشته

آواتار کاربر
amin
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

پست توسط amin » دوشنبه 22 مرداد 1386, 12:43 pm

mohammad نوشته شده:
سوالات امسال من نميگم استاندارد بودن ولي فقط تو چند عنوان درسي مشكل داشتن!! به عنوان مثال سوالات سيستم عامل و ذخيره از ساده ترين سوالات كنكور چند سال گذشته بودن!!! پس چرا ما بايد هي به خودمون تلقين كنيم كه امسال تمامي سوالات استاندارد نبودن!!
17 تا سوال از 160 تا میشه خیلی
یعنی 10.6% سوالات مشکل داشته

mohammad
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط mohammad » دوشنبه 22 مرداد 1386, 12:45 pm

البته نمیشه گفت سولات سیستم عامل و ذخیره خوب و (حتی ساده تر از چند ساله قبل بد عمرا ) این نظر شخصی شماست به جای کل قضاوت نکن (البته امیدوارم اعلام نتایج تو برامون بزاری محمد جان )
دوستان شما مطمئنا يا سوالات سال 85 اين دروس رو نديدين و يا بازهم نمي خوايد واقع بينانه به موضوع نگاه كنيد!! من همين الانم سوالات اصلي كنكور 85 دروس سيستم عامل و ذخيره جلو دستمه و هر چقدر به اين سوالا نيگاه مي كنم مي بينم كه واقعا در سطح سوالات امسال(كنكور 86) و يا حتي بالاتر هستن!!!! چراكه دقيقا سوالات سيستم عامل پارسال از كتاب مهرداد فهيمي طرح شده بود و امسال هم دقيقا سوالات از همون كتاب بود. جالب اينجاست كه پارسال دقيقا بر مفاهيم تاكيد شده بود و امسال نيز همينطور!!! با اين وضع شما ديديد كه سال گذشته يكي از بچه هاي روزانه شمسي پور 94 درصد تخصصي زده بود!!! پس چرا ما بايد بگيم كه سوالات اين دروس امسال سخت بودن!!! مطمئن باشيد اگه امسال سوالات اين دروس سخت بوده پس سوالات سال گذشته افتضاح بودن!!!!!
من خودم با اينكه اين دروس رو زياد هم نخونده بود تونستم هردوتاشونو بالاي 60 بزنم!!! حالا اگه كسي خونده باشه مطمئنا ميتونه خيلي بالاتر هم زده باشه!!!!
بعدشم مطمئن باشيد چه قبول بشم و چه نه، درصدهاي واقعيمو به همراه اونايي كه تو سايت زده بودم رو واستون ميزارم!!

آواتار کاربر
سعید شیطونه
سرباز پرافتخار سایت
تماس:

پست توسط سعید شیطونه » دوشنبه 22 مرداد 1386, 1:13 pm

لطفا محمد جان نگو (مطمئنا سولاتو ندیدید و نمی خواین واقع بینانه به موضوع نگاه کنید)
کافی یه یه کم بیشتر به سولات نگاه کنی .
سولات امسال (تخصصی)نه تنها نسبت به سولات (سال 85)بلکه سالهای پیش بسیار سخت تر و سنگین تر بود (می تونمبه جرات بگم این بحث وصحبت خیلی از دوستانه
(نه 1 نفر خاص) پس اینهمه اعتراض چیه یعنی همه اشتباه میکنن یا فقط شما؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :)

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط rosa_127 » دوشنبه 22 مرداد 1386, 2:43 pm

نمي دونم چرا در مورد سوالات بحث مي كنيد اين كنكور رو كه همه مي دونن چقدر افتضاح بوده از همه نظر. به قول دوستمون كاش سوالات تخصصي مثل علمي كاربردي سخت بود. ولي براي دوستاني كه دوست دارن دوباره سوالات اين كنكور رو نقد كنن، بهتره چند نكته رو يادآوري كنم :

نمي شه گفت سوالات ذخيره يا سيستم سخت بودن ولي تعدادي از سوالات غير استاندارد بودند مثل درنگ دوراني، طول نوار به فوت، بافرينگ دوبل، ساختار چند حلقه اي و درخت جستجوي دودويي (هنوز معلوم نيست منظور طراح گزينه 2 است يا 4 البته به گفته اساتيد).
تازه توي آزمون امسال خيلي از تغييرات جاي بحث داره :

1- تغيير تعداد سوالات عمومي از 90 تا به 60 تا
2- طرح سوالات زبان تخصصي فقط به صورت درك مطلب (هر چند ساده ولي وقت گير)
3- تغيير مواد امتحاني برنامه نويسي بدون اطلاع رساني
4- تفاوت سوالات تخصصي با سالهاي گذشته
5- وجود اشكالات علمي و وقت گير بودن سوالات

حالا همه ما سر جلسه با همه اينها روبرو شدن و بعضي از دوستان هم درصداي خوبي هم زدن ولي اين از اشكالات اين آزمون كم نمي كنه.

قفل شده