پر بازدید ترین کامنت راجع به مرکز آموزش عالی شهرضا

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
amians
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران

پر بازدید ترین کامنت راجع به مرکز آموزش عالی شهرضا

پست توسط amians » پنج‌شنبه 23 خرداد 1392, 4:16 pm

با عرض سلام

اینجانبان جمعی از دانشجویان مرکز آموزش عالی جدید التاسیس شهرضا هستیم و با توجه به اینکه دانشجویان این مرکز به لحاظ کسب رتبه و نیز شرایط درسی در آزمون کاردانی به کارشناسی سال 90 آمار مطلوبی داشته اند بدیهی است که دارای حق و حقوقی مسلم میباشند. اگرچه وظیفه خود را در قبال این آب و خاک میدانند که تخلفاتی را که طی زمان سپری شده از تاسیس این دانشگاه در مدیریت صورت گرفته را گذارش داده و بازتابی از تباهی نیروهای کیفی کشور را در مدیریت نابسامان این مرکز ارائه دهند.

· دخالت در امور شخصی دانشجو:

v ممانعت از تماشای تلوزیون و فیلم

v ممنوع کردن ورزش صبحگاهی در پارک

v ممانعت از فعالیت دانشجویان در شهر با این تفکر که دانشجو باید تمام وقت باشد.

v دانشجویانی که به دلایل ضعف شدید مالی اقدام به کارگری و به اصطلاح عملگی می کنندو ریاست از طریق ارتباط با سر کارگر دانشجو باعث اخراج دانشجو از کارگری میشود.

· ارائه اجباری درس مدار منطقی به عنوان درس جبرانی و دریافت 22000تومان برای این درس، درصورتی که این درس طبق قوانین به دانشجویان معدل کمتر از 14 تعلق می گیرد.

· معاونت و ریاست آموزشی به صراحت عنوان میکنند که اینترنت ابزاری مخرب می باشد،

در صورتی که در میان دانشجویان افرادی هستند که کارهای تحقیقاتی انجام می دهند.در

ضمن مدیرگروه دارای مدرک دکترای خاک شناسی می باشند. حال آنکه اینترنت از ابزار های

اصلی و حیاتی دانشجویان مهندسی کامپیوتر است. این موضوع میزان سطح فکر مدیریت

دانشگاه و کارکنان آن را میرساند.

· بی اطلاعی از قوانین آموزش طوری که قوانین باید از طریق دانشجویان به معاون آموزشی

گوشزد شود.

· نداشتن هیئت علمی و مدیر گروه کامپیوتر البته ریاست اعلام کرده که مدیر گروه میباشد

حال آنکه ایشان دارای مدرک خاک شناسی هستند.

· بیان موارد دروغین و تبلیغات دروغین در دفترجه شماره 2 کارشناسی ناپیوسته برای

جذب دانشجویان برتر کشور. این یک تخلف است که متنی بدون تفکر نوشته شود و از آن بدتر

که بدون برسی از سوی سازمان مرتبط در دفتر چه شماره 2 کاردانی به کارشناسی قرار گیرد.

· هزینه بالای خوابگاه دولتی که ترم اول 160هزار تومان و ترم دوم 110 هزار تومان(که با

اعتراض شدید دانشجویان و البته در پیش داشتن تعطیلات زیاد قبل و بعد از عید، کاهش

یافته و به مبلغ 110 هزار تومان رسیده که باز هم نسبت به اظهارات دانشگاه در دفتر چه

شماره 2 مبلغ زیادی است).

· . به گفته ریاست، دانشجو حق اجاره کردن خانه را ندارد(ریاست دانشگاه به صراحت اعلام

میکند که دانشجویان حق گرفتن خانه را دارند و لی با قدرت و نفوذ در شهر این حق را از

دانشجو صلب خواهد کرد).

· دریافت 50 هزار تومان برای ودیعه خوابگاه که مبلغ زیادی است.

· دریافت 30 هزار تومان برای ارائه امکانات رفاهی و صدور کارت دانشجویی که هنوز پس از

گذشت 6 ماه ارائه داده نشد.

· محیط دانشگاه و عوامل آن اجازه صحبت کردن دانشجو با برخی از مسئولین را

نمی دهد. ریاست دانشجویان را از صحبت با افراد دیگر و خبر رسانی به مراجع بالاتر را منع

کرده است و حتی در برخی موارد دانشجویان را تهدید کرده است.

· ریاست دانشگاه حتی برای نماینده های دانشجویان(شورای صنفی) اعتباری قائل نیست

· قبل از آمدن بازرس وزارت علوم، ریاست به دانشجویان گفته بود که قرار است شورای

شهر شهرضا به دانشگاه بیاید. و این یعنی دروغ گفتن به دانشجویان و ممانعت از روبرویی

دانشجو با بازرس و مراجع بالا تر....

· عدم توجه به قوانین وزارت علوم در تطبیق واحدها و قوانین نقل و انتقال و ...

مثلا ارائه درس 2 واحدی بصورت 3 واحدی به عنوان مثال درسی که 1:30

دقیقه است را بصورت 3 ساعته ارائه میکنند.

آیا دانشجویان دولت در این شرایط توان تحمل را دارند؟ آیا توان و میلی برای تحصیل دارند؟ آیا به موقع به کنکور ارشد میرسند؟ و هزاران سوال دیگر....

بساری از دانشجویان این مرکز از خانواده های ضعیف و دارای مشکل مالی می باشند و هزینه های دریافتی دانشگاه بسیار زیاد است این باعث شده که چندین نفر از بهترین دانشجویان با معدل های بالا انصراف دهند. و بسیاری دیگر نیز در فکر انصراف هستند. این در حالی است که خانواده هایشان سالیان سال برای موفقیت این جوانان زحمت کشیده اند. با رتبه های بسیار عالی در کنکور و توان علمی بالا در حال تباه شدن به دست عده ای هستند که یقینا نه از روی اشتباه بلکه مقرضانه این چنین اقداماتی را برای زیر فشار قرار دادن و از بین بردن دانشجو انجام میدهند.

کجای قانون آمده است که دانشجو حق کار کردن در شهر را ندارد. در کجای قانون آمده که کلیه امور یک دانشگاه اعم از : امور آموزشی ، پژوهشی ، مالی ، خوابگاه ، برنامه ریزی درسی ، باید

بر عهده یک شخص باشد. در صورتی که شخص بی تجربه هرگز توان رسیدگی و حل چنین مشکلاتی را ندارد. در نهایت با برخورد صلیغه ای و احساس قدرت خود ، لحظه لحظه عرصه را تنگ تر میکند. طوری که دانشجویان این مرکز شرایط را بسیار بسیار نا مساعد و غیر قابل تحمل میبینند.

این هم تعدادی نطر
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نه سلام دوستان
کار خوب ولی خطر ناکی رو شروع کردید...
تمام حرفاتون درست... اما چه میشه کرد... من خیلی متاسفم بابت یه همچین اتفاقی تو کشور........اگه دانشجو های مهندسی کامپیوتر این مسائل رو سر سری بگیرند مطمئن باشید همه با این مسئله سرسری برخورد میکنند... این میشه که تغییری حاصل نمیشه و این روند ادامه پیدا میکنه.... مشکل پشت مشکل.... و رها کردن مشکل و مسئله قبل از حل اون خود یه مشکل بزرگتر رو بوجود میاره...... اما این وسط یک ترس وجود داره.... ترس از ریاست. این آقای مدیر به حدی ترس تو دل این بچه های مردم انداخته که حد نداره... نمیدونم چه چیز رو میخواد ثابت کنه.... بماند.... من این وبلاگ رو به بقیه هم معرفی میکنم.... این هم کمک من......

سه‌شنبه 23 اسفند 1390 ساعت 06:18 ب.ظ
سلام سلام
کاملا با این موارد موافقم.... دمت گرم.... خیلی مردی آقای x
دستتون بابت وبلاگ درد نکنه... لازم بود...
الان آدرس این وبلاگ رو برای چند نفر دیگه میفرستم... تا بدونن با دانشجوی دولت نمیشه جنگید.

سه‌شنبه 23 اسفند 1390 ساعت 06:25 ب.ظ
ایران سلام
ایشالا روزی برسه که حق ما هم دیده بشه... کسی بگه آقای فلانی شما هم حقی دارید... هرچند دیگه فکر نکنم تغییری رخ بده... آقای ؟؟؟؟؟ خیلی قدرت داره... تنها راهی که برای ما مونده اینه که سرمونو مثل خیلی ها بیاریم پایین... و بگیم چیزی نیست درست میشه. بعد بشینیم مثل یه چیزی فقط درس بخونیم.......آره دوستان این هم راهه خوبیه... اما خیلی ها در این مکان خیلی های دیگر رو درک نمیکنند... به هر حال شما اینجا هر هدفی داشته باشید باید کنار بزارید. و گوش به فرمان یکی باشید... حرفی نزنید.... چون شما چیزی نمیدونید... چون شما دکتر نیستید.... مدرک دکترا ندارید... هرکاری حق دارن با شما بکنند... شما هم نباید جایی بگید... جالبه... تمام این موارد گفته شده صحت داره... همه اینها حقیقته.. اصلا دانشگاهی در کار نیست...
بچه ها ممنون از این که منو به این گرد همایی دعوت کردید... بازم اگه قرار گذاشتید منو در جریان بزارید... من رفتم یکم خرید دارم....خدا حافظ

سه‌شنبه 23 اسفند 1390 ساعت 06:32 ب.ظ
اسم ننویسید سلام به همگی
بله که موارد درسته... مگه قراره که دروغ نوشته بشه... ببین دوست من حق من و تو مشخصه وظیفمون هم در قبال این کشور و مردم معلومه. غیر از اینه؟
حالا انتظارات هم معلومه.. حق و حقوق هم معلومه افرادی که این متون رو آماده کردند هم از فضا که نیومدند. دانشجو ی این مرکز هستند.
حتما نیاز دیده شده که درس رو رها کنند و به تهیه این متون بپردازند.
من به شما بگم این متون کار یکی دو نفر نیست خیلی ها تو تنظیمش کمک کردند. و حرفه همه ی دانشجو هاست .. غیر از اونایی که حق خودشون رو می بخشند... با اونها کاری نداریم...
و از همتون خواهش دارم که نظرات رو صادقانه ... تاکید میکنم صادقانه بفرستید تا خدای نکرده تهمتی به شخصی زده نشه...
از سازنده این وبلاگ هم تشکر میکنم... هرکی که هست... تو هر نقطه ای از کشور که به سر میبره برای خودش و خانوادش آرزوی سلامتی و تن درستی دارم... یا علی

سه‌شنبه 23 اسفند 1390 ساعت 06:43 ب.ظ
بدبخت سلام بر همگی
من که واقعاً نمیدونم چه کار باید انجام داد تو این جنگی که آقای رئیس درست کرده تنها کسانی که بازنده هستند ماها هستیم آخه به ماچه که اون رفته زمین گرفته که میاد وسط خوابگاه داد میزنه انگار این جا چاله میدونه ...
شاید هم بهتره که اینو بفهمیم وظیه هرکسی چی هستش ما دانشجو ها وظیفمون درس خوندنه،اعتراض نکردنه،استاد خوب نخواستنه و ....وظیفه بقیه :استاد خوب نیاوردنه تحدید کردنه، انداختنه، ترس تو دله همه انداختنه و اخر سر هم بد بخت کردنه ماهاست ... اخه میدونید فقط آقای بروسلیه که دکترا داره اگه اعتراض کنیم اون حق داره هم رو ناک اوت کنه ...
دست شماها درد نکنه کارتون عالیه این وبلاگی که درست کردید از همه دعوت میکنم بیاند نظر بدهند شاید یکی پیدا بشه به داد ماکه نه به داد ریسمون برسه اخه حیفه که اون ناراحت بشه!
چهارشنبه 24 اسفند 1390 ساعت 03:07 ب.ظ
مسعود اومدن به این مرکز بزرگترین اشتباه زندگیم بود.
من که انصراف دادم و دانشگاه آزاد نجف آباد رو زدم!!
جمعه 27 مرداد 1391 ساعت 02:14 ب.ظ
مسعود غلامی با سلام
دوستان عزیزم میدونید مشکل شماها چیه که فک میکنید اگه از این دانشگاه برید دیگه تو ایران اسلامی دانشگاهی وجود نداره. ولی بهتون متذکر میشم که آدم بی سواد باشه بهتر از اینه که با ذلت درس بخونه.من تو مهاجر درس خوندم سخت گیری در حد اعلا بود ولی اگه سخت گیر بودن چیز یاد آدم میدادن.
خداوکیلی کدوماتون تو این دانشگاه چیز یاد گرفتین.
بچه ها شما در قبال این انرژی که مصرف میکنید مسئول هستید نباید فکرتون رو هدر بدید. من که دانشگاه رو ول کردم.
ولی اگه همه باهم باشید هیچکس نمیتونه جلوتون رو بگیره.
فقط میگم خدا لعنت کنه اونی رو که بدون حساب و کتاب این دانشگاه رو ...
یک روز زندگی آزاد به تمام عمر زندگی با خفت می ارزه. پس تفکر کنید
چهارشنبه 19 مهر 1391 ساعت 10:24 ب.ظ
z http://hidar1391@yahoo.com سلام
داریم به پایان ترم نزدیک میشویم از ترس نمرات پایان ترم بدنم میلرزه آیا کسانی که این همه مارا اذیت کردند خودشون فرزند ندارند اگه این رفتاری که اساتید کارمندا و همه کسائی که تو این مرکز کار می کنند با فرزندشون داشتند چه کاری انجام می دادند به قول این دوستمون خدا لعنت کنه کسانی رو که بدون حساب و کتاب این دانشگاه رو راه انداختند اخه جواب دوسال زندگیم که اینجا هدر رفت رو کی میده؟ من که دیگه امیدی به اینجا ندارم
در هیاهوی زندگی دریافتم چه دویدن هایی که فقط پاهایم را از من گرفت در حالی که گویی ایستاده بودم و چه غصه هایی که سپیدی موهایم را حاصل شد در حالی که قصه ای کودکانه بیش نبود دریافتم کسی هست که اگر بخواهد می شود و اگر نه نمی شود به همین سادگی…

آواتار کاربر
amians
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران

Re: پر بازدید ترین کامنت راجع به مرکز آموزش عالی شهرضا

پست توسط amians » جمعه 24 خرداد 1392, 11:28 am

بچه ها بیاید نظر بدید نظر شما ب رای من خیلی مهمه
goll
در هیاهوی زندگی دریافتم چه دویدن هایی که فقط پاهایم را از من گرفت در حالی که گویی ایستاده بودم و چه غصه هایی که سپیدی موهایم را حاصل شد در حالی که قصه ای کودکانه بیش نبود دریافتم کسی هست که اگر بخواهد می شود و اگر نه نمی شود به همین سادگی…

قفل شده