help

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
mahsa_2008

help

پست توسط mahsa_2008 » شنبه 7 اردیبهشت 1387, 3:15 am

سلام بچه ها من هنوز شروع نکردم به خوندن به نظرتون اگه از 10 اردیبهشت شروع کنم می تونم امیدی به قبول شدن داشته باشم please help me

yazdanfar
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط yazdanfar » شنبه 7 اردیبهشت 1387, 9:36 am

سلام دوست عزيز

شما اينجوري فكر نكن كه نتيجه اين فكر ميشه آخييييييييييش نميرسم پس ولش ميكنم تا
مرداد اونوقت ميشينم واسه كنكور بعدي حالا يا علمي كاربردي يا آزاد ميخونم حالا اونموقع
چه اتفاقي بيفته خدا داند تازه اگه مثل من براي آزمون بعديشم چند ماه اول رو از دست
ندي بعد مثلا شهريور يه تاپيكه ديگه نزني البته با فونته فارسيو گنده تر :wink: كه بچه ها
به نظرتون اگه از 10 مهر بخونم به آزاد ميرسم يا نه ؟ حالا به اين گوش كن :

شما با خودت يه قرار بذار بگو اين دو ماه من بجز رياضي كه زمان براش كمه و احتمالا درس

ديگه اي كه انقدر ضعيف باشي كه نصف اين وقتتو بگيره بقي درسارو يه دور كامل و دقيق بايد بخونم اگه اين كارو كردي بدون هم تو اين كنكور شانس داري هم براي كنكور ديگه
رو غلطك افتادي و تازه از بقيه هم عقب نميافتي چون خيليا تو سراسري هستن كه با رتبه
هاي زير 5000 نميرن ثبت نام كنن پس اشتباه منو نكن كه چشم به هم ميزني ميبيني
5 تا كنكور گذشت تو هنوز شروع نكردي
موفق باشي

آواتار کاربر
nazi111
همکار قدیمی
همکار قدیمی

پست توسط nazi111 » شنبه 7 اردیبهشت 1387, 9:45 pm

سلام دوست عزیز

اراده کن میتونی برسی. من که 1 ماه زود تر شروع کردم فعلا به 2 تا کتاب رسیدم.اما کمی باید وقت بیشتری بذارم.

البته اینو بگم من صبح چون سر کارم بهترین زمان برای درس خوندن را از دست میدم. اما مطمئن باشید شما با وقتی که دارین خوب پیش خواهید رفت.
کسی موفق می شود که خسته نمی شود.

قفل شده