نتایج نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی 91 (سراسری و آزاد)

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده
آواتار کاربر
bomb
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: نتایج نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی 91 (سراسری و آزاد)

پست توسط bomb » دوشنبه 10 مهر 1391, 10:18 pm

neda.saei نوشته شده:سلام
آیا کسی میدونه که بعد از قبولی در دانشگاهی مثل علمو فرهنگ آیا میشه انتقالی برای شبانه ی شریعتی گرفت؟
دوست من انتخاب اولش روزانه شریعتی و دومش علمو فرهنگ بود ، علمو فرهنگ قبول شده اما وقتی دیده شهریه ش 650تومنه! الان کاملا بهم ریخته که انتخاب دوم رو چرا شبانه شریعتی نزده بود
آیا امکان انتقالی گرفتن هست؟
salam
avalan ke emkane enteqal az marakeze qeyre dolati be dolati va bel aks nist!
dovom ke farz ke bashe terme yek bayad tu daneshgahe khodesh bashe vabad az un ham do term enteqal movaqat midan ke be in shekle ke avalan shahriye sabete daneshgahe mabda bayad pardakht beshe sanian shahriye kamele daneshgahe maqsad ke sar jam bishtar az hazine hamun qeyre entefaei mishe ye term mimune ke unam arzeshe mashqul kardane fkro nadare.
sevoman daneshgah be hame vam mide yeki az dustam daneshgahe sure tehran mikhune mige har term 200 toman vam midan ke sudesh sefre va akher sar ba qest bandi pas migiran!taze mige ostadash migan elmo farhang tu in chiza kheili behtare!
taze be shagerdaye bartar takhfifaye khubi midan ishun mitunan talash konano az in maziat estefade konan!
be nazare man elmo farhang faqat az daneshgahe zanjan sar nabud baqiye daneshgaha ke ma mitunestim entekhab konim az hame lahaz kamtar az elmo farhangan!vase hamin man elmo farhango entekhabe aval zadamo avordam dar hali ke midunestam taqriban harchi aval bezanam qaabulam!albate zanjano ham olaviatraye paeintar zadam chon dus nadashtam eyne kardani beram shahrestan!

mamalireza7

پست توسط mamalireza7 » دوشنبه 10 مهر 1391, 10:20 pm

سلام دوستان ,

لطفا منو راهنمایی کنید :

من غیرانتفاعی آبا آبیک قبول شدم , امروز رفتم دیدم خیلی افتضاحه , می خواستم ببینم می تونم یکی دیگه از انتخاب هامو که پایین تر از آبیک زدم برم ؟

neda.saei

پست توسط neda.saei » دوشنبه 10 مهر 1391, 11:00 pm

bomb نوشته شده:
آیا کسی میدونه که بعد از قبولی در دانشگاهی مثل علمو فرهنگ آیا میشه انتقالی برای شبانه ی شریعتی گرفت؟
دوست من انتخاب اولش روزانه شریعتی و دومش علمو فرهنگ بود ، علمو فرهنگ قبول شده اما وقتی دیده شهریه ش 650تومنه! الان کاملا بهم ریخته که انتخاب دوم رو چرا شبانه شریعتی نزده بود
salam
dovom ke farz ke bashe terme yek bayad tu daneshgahe khodesh bashe vabad az un ham do term enteqal movaqat midan ke be in shekle ke avalan shahriye sabete daneshgahe mabda bayad pardakht beshe sanian shahriye kamele daneshgahe maqsad ke sar jam bishtar az hazine hamun qeyre entefaei mishe ye term mimune ke unam arzeshe mashqul kardane fkro nadare.
sevoman daneshgah be hame vam mide yeki az dustam daneshgahe sure tehran mikhune mige har term 200 toman vam midan ke sudesh sefre va akher sar ba qest bandi pas migiran!taze mige ostadash migan elmo farhang tu in chiza kheili behtare!
taze be shagerdaye bartar takhfifaye khubi midan ishun mitunan talash konano az in maziat estefade konan!
be nazare man elmo farhang faqat az daneshgahe zanjan sar nabud baqiye daneshgaha ke ma mitunestim entekhab konim az hame lahaz kamtar az elmo farhangan!vase hamin man elmo farhango entekhabe aval zadamo avordam dar hali ke midunestam taqriban harchi aval bezanam qaabulam!albate zanjano ham olaviatraye paeintar zadam chon dus nadashtam eyne kardani beram shahrestan!
ممنونم از وقتی که گذاشتید و پاسخ دادید،
goll

neda.saei

پست توسط neda.saei » دوشنبه 10 مهر 1391, 11:04 pm

Moh3n II نوشته شده:"e="neda.saei"]
Meti نوشته شده:
neda.saei نوشته شده:یکی جواب بده لطفا nar
کسی نمیدونه میشه از علمو فرهنگ به شبانه ی شریعتی انتقالی گرفت یا نه؟
نه نمیشه
از غیردولتی به دولتی ممنوعه

ممنون پاسخ دادید،
استثنایی هم وجود نداره که بشه بهش امید داشت؟ یعنی مثلا کارنامه ها بیاد و رتبه ی آورده شده برای قبولی شبانه شریعتی مناسب باشه
"

اگر رتبه آورده شده مناسب بود که قبول می شدین
مناسب نبوده که قبول نشدین دیگه
کلا غر دولتی به دولتی نمی دن
همون غیر دولتی به غیر دولتی هم خیلی سخت می دن
تازه علم و فرهنگ مرکز بسیار خوبیه و دانشگاه هست...همونجا بمونی خوبه[/quote]

ممنون از پاسخ تون
این اتفاق برای دوست من افتاده،
انتخاب اولش روزانه شریعتی و دوم علمو فرهنگ بوده، شبانه شریعتی رو بعنوان سومین انتخابش وارد کرده بود
اسم غیرانتفاعی بودن علمو فرهنگ و برعکس سراسری بودن شریعتی بود که اذیتش میکرد+شهریه بالای علمو فرهنگ

shell69
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط shell69 » دوشنبه 10 مهر 1391, 11:52 pm

honarjoo نوشته شده:دوستان کسی هست که کاردانی پیوسته باشه بعد تغییر رشته به رشته ایی جز خودش داده باشه؟؟؟
من کاردانی پیوسته کامپیوتر هسستم اما دانشگاه ازاد معماری بدلیل اینکه پیوسته بودم ثبت نامم نمیکنن؟ باید چیگار کنم؟
پسر خالمم کاردانی کامپیوتر بود بخاطر کارش برق شرکت کرد قبولم شد ولی ثبت نامش نکردن
میگن امکانش نیس

آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » سه‌شنبه 11 مهر 1391, 12:33 am

ممنون از پاسخ تون
این اتفاق برای دوست من افتاده،
انتخاب اولش روزانه شریعتی و دوم علمو فرهنگ بوده، شبانه شریعتی رو بعنوان سومین انتخابش وارد کرده بود
اسم غیرانتفاعی بودن علمو فرهنگ و برعکس سراسری بودن شریعتی بود که اذیتش میکرد+شهریه بالای علمو فرهنگ
اگز برعکس می زد هم معلوم نبود قبول شه...
چون رتبه شبانه شریعتی در چند سال گذشته بهتر از علم و فرهنگ بوده...
باید رتبه اش رو ببینیم.
سلام دوستان ,

لطفا منو راهنمایی کنید :

من غیرانتفاعی آبا آبیک قبول شدم , امروز رفتم دیدم خیلی افتضاحه , می خواستم ببینم می تونم یکی دیگه از انتخاب هامو که پایین تر از آبیک زدم برم
خیر این امکان وجود نداره
قبلا هم گفتیم مراکز رو با شناخت انتخاب کنید

neda69
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط neda69 » سه‌شنبه 11 مهر 1391, 12:38 am

سلام یه راهنمایی می خواستم کسی که هنوز گواهی موقت فارغ التحصیلی اش آماده نشده برا ثبت نام چی باید ببره خواهشا هرکی اطلاع داره راهنمایی کنه
مرسی

آواتار کاربر
Meti
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: tabriz
تماس:

پست توسط Meti » سه‌شنبه 11 مهر 1391, 8:25 am

neda69 نوشته شده:سلام یه راهنمایی می خواستم کسی که هنوز گواهی موقت فارغ التحصیلی اش آماده نشده برا ثبت نام چی باید ببره خواهشا هرکی اطلاع داره راهنمایی کنه
مرسی
از دانشگاهتون یه معرفی بگیرید که شمارو با قید معدلتون به دانشگاه مقصد معرفی کنه
فنی 2 تبریز-> ucna -> ؟

homo2121

پست توسط homo2121 » سه‌شنبه 11 مهر 1391, 9:15 am

سلام دوستان
من غیر انتفاعی کامپیوتر قبول شدم میخام همون دانشگاه عمران بخونم امکانش هست؟ راهی داره تغییر رشته بدم؟

mahdi5121
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mahdi5121 » سه‌شنبه 11 مهر 1391, 9:34 am

سلام.
می گم الان که دارن ثبت نام می کنند خیلی از دانشگاههای دیگم چند روز دیگه این کار رو انجام می دن، اون وقت کلاسا کی شروع می شه؟ بهمن؟

neda69
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط neda69 » سه‌شنبه 11 مهر 1391, 9:37 am

Meti نوشته شده:
neda69 نوشته شده:سلام یه راهنمایی می خواستم کسی که هنوز گواهی موقت فارغ التحصیلی اش آماده نشده برا ثبت نام چی باید ببره خواهشا هرکی اطلاع داره راهنمایی کنه
مرسی
از دانشگاهتون یه معرفی بگیرید که شمارو با قید معدلتون به دانشگاه مقصد معرفی کنه
مرسی از راهنماییتون فقط همین یه معرفی کافیه؟آخه من با شهر قبولی ام 13 ساعت فاصله دارم اگه غیر از این بایدچیز دیگه ای هم ببرم خواهشا بگید که برگشتن دوباره برام سخته
مرسی

rezarezareza

پست توسط rezarezareza » سه‌شنبه 11 مهر 1391, 10:34 am

سلام به همگی
کسی میدونه شهریه متغیر دانشگاه آزاد رو میشه قسط بندی کرد یا جور دیگه داد ؟ ثابتم باید همشو یه جا بدی ؟
لطفا راهنمایی کنید خیلی واجبه

آواتار کاربر
bomb
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط bomb » سه‌شنبه 11 مهر 1391, 10:55 am

neda.saei نوشته شده:
bomb نوشته شده:
salam
ممنونم از وقتی که گذاشتید و پاسخ دادید،
goll
خواهش می کنم. danesh

ماتینا
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط ماتینا » سه‌شنبه 11 مهر 1391, 11:23 am

سلام بچه ها من امروز رفتم دانشگاه علوم فنون مازندران ثبت نام کردم rgs
خیلی دانشگاه توپی بود str:
کلا شد 540 تومن

آواتار کاربر
kingsystem
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط kingsystem » سه‌شنبه 11 مهر 1391, 11:31 am

ماتینا نوشته شده:سلام بچه ها من امروز رفتم دانشگاه علوم فنون مازندران ثبت نام کردم rgs
خیلی دانشگاه توپی بود str:
کلا شد 540 تومن
چند تا واحد و چه درسایی بهت ارائه کردن؟

قفل شده