پشت کنکور

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
anti_zion
کاربر ساده
کاربر ساده

پشت کنکور

پست توسط anti_zion » شنبه 4 شهریور 1391, 12:17 am

سلام و خسته نباشید ببخشید اگه سوال تکراری میکنم چون بقیه سوال ها و جواب ها رو دیدم ولی به جواب نرسیدم.
من متولد فرودین 73 هستم و امسال (91) دیپلم گرفتم و کنکور کاردانی پیوسته دادم . میخواستم ببینم اگه در کنکور قبول نشم باید برم سربازی یا میتونم پشت کنکور بمونم و درس ببخونم برای کنکور 92 و اگه میشه پشت کنکور بمونم باید کجا برم و چی کار کنم goli

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

Re: پشت کنکور

پست توسط farshidshd » شنبه 4 شهریور 1391, 11:47 am

anti_zion نوشته شده:سلام و خسته نباشید ببخشید اگه سوال تکراری میکنم چون بقیه سوال ها و جواب ها رو دیدم ولی به جواب نرسیدم.
من متولد فرودین 73 هستم و امسال (91) دیپلم گرفتم و کنکور کاردانی پیوسته دادم . میخواستم ببینم اگه در کنکور قبول نشم باید برم سربازی یا میتونم پشت کنکور بمونم و درس ببخونم برای کنکور 92 و اگه میشه پشت کنکور بمونم باید کجا برم و چی کار کنم goli
سلام
میتونید پشت کنکور بمونید
کاری هم لازم نیست انجام بدید

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

anti_zion
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: پشت کنکور

پست توسط anti_zion » یک‌شنبه 5 شهریور 1391, 2:32 pm

farshidshd نوشته شده:
anti_zion نوشته شده:سلام و خسته نباشید ببخشید اگه سوال تکراری میکنم چون بقیه سوال ها و جواب ها رو دیدم ولی به جواب نرسیدم.
سلام
میتونید پشت کنکور بمونید
کاری هم لازم نیست انجام بدید

ممنون که جواب دادید

قفل شده