تورو خدا کمکم کنییییییییییید

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
niloofar abi

تورو خدا کمکم کنییییییییییید

پست توسط niloofar abi » دوشنبه 25 اردیبهشت 1391, 6:06 pm

سلام دوستان یه راهنمایی مهم میخواستم ازتون زندگیم رو هواس من الان دارم کارشناسی نرم افزار مجازی خواجه نصیر میخونم نمیدونم چه قدر میدونید درباره ی مجازی درس خوندن و مشکلاتش و خرجش من ترم 7 رو تموم کردم با 71 واحد پاس کردم هر ترمم دارم متوسط 500 تومن میدم میخواستم بدونم بیام بیرون از اینجا و کاردانیمو بگیرم و واسه کنکور بخونم یا همین جا بمونم البته 6 ساله درسم اینجا تموم میشه خرجشم واقعا کلافم کرده هیچی هم یاد نگرفتم تو این 7 ترم نه کلاسی نه چیزی معدلمم پایینه 12 هست خواهشا کمکم کنید البته از کنکور خوندن هم میترسم که یه هو اینجارو ول کنم بیچاره بشم واقعا دیگه تحمل اینجا واسم سخته میخواستم بدونم کنکور کارشناسی ناپیوسته به اندازه ی اون کنکور کارشناسی پیوسته که دادم سخته و قبول شدنش سخته و این که من چی کارکنم به نفعمه ممنون میشم دوستانی که تجربه دارن کمکم کنن nar

آواتار کاربر
90مریم
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: Ahvaz
تماس:

Re: تورو خدا کمکم کنییییییییییید

پست توسط 90مریم » سه‌شنبه 26 اردیبهشت 1391, 9:16 am

به نظر من شما بهتره درستون رو تمام کنید ولی اگه میبینید که تو این دانشگاه چیزی یاد نگرفتید
میتونید در کنکور شرکت کنید
کنکور کاردانی به کارشناسی هم اگه درست درس بخونید و خوب تست بزنید
خیلی هم سخت نیست، بسته به تلاش خودتون هست
یک راه دیگه هم دارید که در کنکور دانشگاه علمی کاربردی پودمانی که امتحانش آسون تر از بقیه هست شرکت کنید
موفق باشید
به تو سربسته و در پرده بگویم
تا کسی نشنود این راز گهر بار جهان را
آنچه گفتند و سرودند
تو آنی
خود تو جهانِ جهانی
تو ندانی تو ندانی که خود آن نقطه عشقی
تو خودت باغ بهشتی

niloofar abi

پست توسط niloofar abi » سه‌شنبه 26 اردیبهشت 1391, 10:52 am

مرسی از نظرتون خودمم ترجیح میدم ادامه بدم بازم دوستان اگاه اگه میتونن راهنمایی کنن مرسی bale

آواتار کاربر
mehdi-dardesar
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط mehdi-dardesar » سه‌شنبه 16 خرداد 1391, 3:08 pm

سلام دوست عزیز
شما همون جا ادامه بده ولی کنکور هم شرکت کن اگه قبول شدی اونجا کاردانیتو بگیر برو
سقوط
تاوان پریدن با بعضی هاست

قفل شده