یک مشکل پیچیده !!

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
آواتار کاربر
javad314

یک مشکل پیچیده !!

پست توسط javad314 » یک‌شنبه 7 اسفند 1390, 3:55 pm

سلام
من دانشجوی کارشناسی رشته کامپیوتر، ورودی مهر 87 هستم. از اول مهر امسال وارد چهارمین سال دانشجوییم شدم اما هنوز تعداد واحد مورد نیاز برای مدرک کاردانی را پاس نکردم. به امید خدا خرداد 91 شاید بتونم واحدهامو به سقف مجاز برای کاردانی برسونم. حالا من میخوام تو آزمون کاردانی به کارشناسی شرکت کنم و در صورت قبولی تقاضای انصراف از داشگاه و اخذ مدرک کاردانی را داده و به داشگاه جدیدم بروم. حالا با توجه به اینکه من مدرک کاردانیمو 4 ساله میگیرم آیا این 1سالی که زیاد بوده برام غیبت میخوره ؟

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

Re: یک مشکل پیچیده !!

پست توسط farshidshd » دوشنبه 8 اسفند 1390, 10:45 am

javad314 نوشته شده:سلام
من دانشجوی کارشناسی رشته کامپیوتر، ورودی مهر 87 هستم. از اول مهر امسال وارد چهارمین سال دانشجوییم شدم اما هنوز تعداد واحد مورد نیاز برای مدرک کاردانی را پاس نکردم. به امید خدا خرداد 91 شاید بتونم واحدهامو به سقف مجاز برای کاردانی برسونم. حالا من میخوام تو آزمون کاردانی به کارشناسی شرکت کنم و در صورت قبولی تقاضای انصراف از داشگاه و اخذ مدرک کاردانی را داده و به داشگاه جدیدم بروم. حالا با توجه به اینکه من مدرک کاردانیمو 4 ساله میگیرم آیا این 1سالی که زیاد بوده برام غیبت میخوره ؟
سنوات کاردانی حداکثر 3 ساله
اگه مشمول باشین و انصراف بدین ، علاوه بر غیبت باید برین خدمت و دانشگاه نمیتونین برین

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

آواتار کاربر
javad314

پست توسط javad314 » جمعه 12 اسفند 1390, 7:32 pm

گفتین اگه مشمول باشی و انصراف بدی غیبت میخوری. خوب من که مشمول نیستم چون کارشناسی میخونم ولی اگه انصراف بدم و مدرک کاردانیمو بگیرم، یه مدرک کاردانی دارم که 4 ساله گرفتم. حالا این یک سال اضافه غیبت میخوره یا چون تو کارشناسی بودم و انصراف دادم غیبت نمیخوره و فقط مشمول میشم؟

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

پست توسط farshidshd » یک‌شنبه 14 اسفند 1390, 2:25 pm

javad314 نوشته شده:گفتین اگه مشمول باشی و انصراف بدی غیبت میخوری. خوب من که مشمول نیستم چون کارشناسی میخونم ولی اگه انصراف بدم و مدرک کاردانیمو بگیرم، یه مدرک کاردانی دارم که 4 ساله گرفتم. حالا این یک سال اضافه غیبت میخوره یا چون تو کارشناسی بودم و انصراف دادم غیبت نمیخوره و فقط مشمول میشم؟
این قانون جدیدیه که اعلام شده ::

تسهيلات جديد براي دانشجويان انصرافي و اخراجي

كمالي با اعلام خبر تسهيلات جديد براي دانشجويان انصرافي و اخراجي گفت: به اين دسته از دانشجويان اجازه داده شد تا در صورتي كه علاقه به رشته و دانشگاه خود ندارند براي يكبار از تحصيل انصراف دهند و به مدت يكسال فرصت دارند تا به دانشگاه اعزام شوند.

به گفته وي اين قانون براي دانشجويان انصرافي، اخراجي و ترك‌تحصيلي صدق مي‌كند.

میتونی بری نظام وظیفه شهرتون و بپرسی ...
چون واسه کاردانی فقط 3 سال سنوات میدن ...

.

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

قفل شده