تکمیل ظرفیت در آزمون کاردانی به کارشناسی 90(از 11 آبان تا 18

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
vip3x
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: تکمیل ظرفیت در آزمون کاردانی به کارشناسی 90(از 11 آبان ت

پست توسط vip3x » سه‌شنبه 11 بهمن 1390, 9:16 pm

mohammadkimiya نوشته شده:
Moh3n.Cinema نوشته شده:عجیبه که علی رغم این اطلاعیه باز هم برخی از دوستانی که شامل همون بند معروف می شن قبول نشدن.
خودشونم به خدا نفهمدین چی کار کردن.گفتن قبول می شین اما مراکز اینکارو نکردن ...
کلا معلوم نیست چه خبره
اقا من صبح جهاد دانشگاهی اهواز بودم ...گفتن سازمان سنجش اسامی مردودین رو اعلام کرده و کسایی که جایی دیگه قبول شدن و نرفتن اسامیشون جداگانه اعلام میشه.....یعنی اسامی رو دو بخش کرن..خود سنجش اینکارو کرده...گفتن چند روز صبر کن اسم تو هم میاد(((البته یکیشون گفت 4شنبه ممکنه اسامی اپدیت بشه))) چاره ای نست جز اینکه باید صبر کنیم...در ضمن گفت هر موقع بخوای پولتو پس میدیم
فكر كنم حق با اين دوستمونه-چون منم امروز اون اطلاعيه موسسه جهاد دانشگاهي رو واسه دانشگاه خودم فاكس كردم و بعد تماس گرفتم. گفت كه پنجشنبه زنگ بزن اسمت مياد.البته ديروزم گفت تا آخر هفته وايسا.حالا ببينيم چي ميشه.بخدا دارم دق ميكنم
يك سوال داشتم
من 9 واحد باقي مونده رو برداشته بودم و فارغ التحصيل ميشم-از رياضي خيلي ميترسم.اگه خدايي نكرده بيفتم ممكنه معرفي استادم رو تا آخر بهمن جور كنند؟

mohammadkimiya
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mohammadkimiya » سه‌شنبه 11 بهمن 1390, 11:29 pm

vip3x نوشته شده:
mohammadkimiya نوشته شده:
Moh3n.Cinema نوشته شده:عجیبه که علی رغم این اطلاعیه باز هم برخی از دوستانی که شامل همون بند معروف می شن قبول نشدن.
خودشونم به خدا نفهمدین چی کار کردن.گفتن قبول می شین اما مراکز اینکارو نکردن ...
کلا معلوم نیست چه خبره
اقا من صبح جهاد دانشگاهی اهواز بودم ...گفتن سازمان سنجش اسامی مردودین رو اعلام کرده و کسایی که جایی دیگه قبول شدن و نرفتن اسامیشون جداگانه اعلام میشه.....یعنی اسامی رو دو بخش کرن..خود سنجش اینکارو کرده...گفتن چند روز صبر کن اسم تو هم میاد(((البته یکیشون گفت 4شنبه ممکنه اسامی اپدیت بشه))) چاره ای نست جز اینکه باید صبر کنیم...در ضمن گفت هر موقع بخوای پولتو پس میدیم
فكر كنم حق با اين دوستمونه-چون منم امروز اون اطلاعيه موسسه جهاد دانشگاهي رو واسه دانشگاه خودم فاكس كردم و بعد تماس گرفتم. گفت كه پنجشنبه زنگ بزن اسمت مياد.البته ديروزم گفت تا آخر هفته وايسا.حالا ببينيم چي ميشه.بخدا دارم دق ميكنم
يك سوال داشتم
من 9 واحد باقي مونده رو برداشته بودم و فارغ التحصيل ميشم-از رياضي خيلي ميترسم.اگه خدايي نكرده بيفتم ممكنه معرفي استادم رو تا آخر بهمن جور كنند؟
داداش همه نمرهاتو که زدن میری معرفی به استاد میگیری همون لحظه یه امتحان ازت میگیره و همون لحظه یه نمره بت میده میبری ثبت نمرات و خلاص...یعنی کاره یه روزه ...هیچ نگران نباش

hosseinakb
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: karaj
تماس:

پست توسط hosseinakb » سه‌شنبه 11 بهمن 1390, 11:52 pm

يك سوال داشتم
من 9 واحد باقي مونده رو برداشته بودم و فارغ التحصيل ميشم-از رياضي خيلي ميترسم.اگه خدايي نكرده بيفتم ممكنه معرفي استادم رو تا آخر بهمن جور كنند؟[/quote]
داداش همه نمرهاتو که زدن میری معرفی به استاد میگیری همون لحظه یه امتحان ازت میگیره و همون لحظه یه نمره بت میده میبری ثبت نمرات و خلاص...یعنی کاره یه روزه ...هیچ نگران نباش[/quote]
تا آخر بهمن واسه دادن نمره ها وقت هست همه جا؟یا واسه شروع ترم و ثبت نام باید باشه نمره ها؟
Die like an explode ,maybe people in other planets will see you even after your death

honarjoo
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط honarjoo » چهارشنبه 12 بهمن 1390, 9:06 am

کسی نبود جواب ما رو بده؟

poroshat
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط poroshat » چهارشنبه 12 بهمن 1390, 9:25 am

honarjoo نوشته شده:کسی نبود جواب ما رو بده؟
سلام دوست عزیز
اطلاعیه تکمیل آبان ماه اومد و شامل مردودین بود که رفتن همون موقع دانشگاه موذپرد علاقه ثبت نام کردن الان جواباشو سنجش زده متاسفانخ شما دیر فهمیدید الان دارن میرن ثبت نام کنن

saeid854

پست توسط saeid854 » چهارشنبه 12 بهمن 1390, 10:19 am

من امروزم رفتم گفتن هنوز خبری نیست ! برین شنبه بیاین !!!!!!!!!!! nar: looc gld

NewUser
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط NewUser » چهارشنبه 12 بهمن 1390, 10:31 am

من با سنجش تلفنی حرف زدم . علنا گفتند که اشتباه کردن. حالا چیزی که اصلا مهم نیست وضعیت امثال ماست متاسفانه

poroshat
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط poroshat » چهارشنبه 12 بهمن 1390, 11:03 am

NewUser نوشته شده:من با سنجش تلفنی حرف زدم . علنا گفتند که اشتباه کردن. حالا چیزی که اصلا مهم نیست وضعیت امثال ماست متاسفانه
خدا واسشون نسازه چرا با ما اینکارو میکنن بخدا از دست رفتم امسال انقد حرص خوردیم

MEMAR BANO
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط MEMAR BANO » چهارشنبه 12 بهمن 1390, 11:39 am

سلام تورو خدا با من همکاری کنید من می گم به رنجش و 20 30 زنگ بزنیم بگیم درخواست داریم اطلاعیه بدن که ماهم به موسسات مراجعه کنیم و ثبت نام بشیم اگه به 20.30 بگین اون حلش می کنه اما یه نفر که نمی شه باید زیاد باشیم در اخر هم اگه نشد نباید غصه بخوریم به حکمت خداوند فکر می کنیم و خیالمون راحته که تلاشمون رو کردیم ونشده پس دست خداست خواهش می کنم همکاری کنییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییید

MEMAR BANO
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط MEMAR BANO » چهارشنبه 12 بهمن 1390, 11:46 am

شماره ی 20.30 اینه 02122013827
عین ما جرا رو می گیم درخواستمون هم می گیم

Hamoon
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Hamoon » چهارشنبه 12 بهمن 1390, 12:54 pm

غزالی هم اسامی پذیرفته شدگان رو زد

mohammadkimiya
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mohammadkimiya » چهارشنبه 12 بهمن 1390, 1:16 pm

hosseinakb نوشته شده:فكر كنم حق با اين دوستمونه-چون منم امروز اون اطلاعيه موسسه جهاد دانشگاهي رو واسه دانشگاه خودم فاكس كردم و بعد تماس گرفتم. گفت كه پنجشنبه زنگ بزن اسمت مياد.البته ديروزم گفت تا آخر هفته وايسا.حالا ببينيم چي ميشه.بخدا دارم دق ميكنم
يك سوال داشتم
داداش همه نمرهاتو که زدن میری معرفی به استاد میگیری همون لحظه یه امتحان ازت میگیره و همون لحظه یه نمره بت میده میبری ثبت نمرات و خلاص...یعنی کاره یه روزه ...هیچ نگران نباش[/quote]
تا آخر بهمن واسه دادن نمره ها وقت هست همه جا؟یا واسه شروع ترم و ثبت نام باید باشه نمره ها؟[/quote]
معمولا تا قبل از حف و اضافه همه استادا نمرات رو میزنن اما اگر هم نزدن شما برو ثبت نام کن مدرکتو بعدا بده

آواتار کاربر
reza_1724
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: پشت اون دریا که سهراب سپهری گفت

پست توسط reza_1724 » چهارشنبه 12 بهمن 1390, 2:45 pm

منم تو آزمون 90 غیر انتفاعی چالوس قبول شدم رفتم دیدم خیلی بی سر و سامون ثبت نام نکردم و زمان تکمیل ظرفیت که نتونستم شرکت کنم و گفتن درخواست الکترونیکی از طریق سازمان سنجش بفرستن منم درخواست فرستادم که بابا فلان رشته فلان جا قبول شدم و نرفتم حالا میخوام غیر انتفاعی شهر خودم برم و ادامه بدم(اما این کد رشته ای رو که گفتن من تو درخواست ننوشتم چون نگفته بودن فقط گفتن درخواست بفرستید) الان طبق این بند بخشنامه "2- داوطلباني كه در دانشگاهها و موسسات آموزش عالي قبول شده‌اند، لكن بدلايل مختلف، متقاضي ثبت‌نام در موسسه ديگري به جز موسسه محل قبولي خود در قالب تكميل ظرفيت بودند. چنانچه اين داوطلبان تقاضاي خود را با ذكر كدرشته مورد نظر در زمان مقرر به اين سازمان ارسال و يا به موسسه مربوط ارائه نموده باشند در رديف پذيرفته‌شدگان قرار گرفته‌اند." من باید اسمم تو ردیف پذیرفته شدگان قرار میگرفت اما وقتی رفتم غیر انتفاعی اسم همه دوستام با رتبه های خیلی پایین تر از من بود و اسم خودم نه.. واقعا برا خودم متاسفم که داریم با این وضعیت آموزشی تحصیل میکنیم و هر بلایی هم سرمون میارن صدامون در نمیاد. dd:
صبر کن سهراب....
قایقت جا دارد؟
من هم از همهمه ی روی زمین بیزارم....

آواتار کاربر
90مریم
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: Ahvaz
تماس:

پست توسط 90مریم » چهارشنبه 12 بهمن 1390, 3:36 pm

دیروز اسامی رو اعلام کردن
خدا رو شکر منم قبول شدم جهاد دانشگاهی اهواز
به تو سربسته و در پرده بگویم
تا کسی نشنود این راز گهر بار جهان را
آنچه گفتند و سرودند
تو آنی
خود تو جهانِ جهانی
تو ندانی تو ندانی که خود آن نقطه عشقی
تو خودت باغ بهشتی

honarjoo
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط honarjoo » چهارشنبه 12 بهمن 1390, 5:13 pm

poroshat نوشته شده:
honarjoo نوشته شده:کسی نبود جواب ما رو بده؟
سلام دوست عزیز
اطلاعیه تکمیل آبان ماه اومد و شامل مردودین بود که رفتن همون موقع دانشگاه موذپرد علاقه ثبت نام کردن الان جواباشو سنجش زده متاسفانخ شما دیر فهمیدید الان دارن میرن ثبت نام کنن

چرا اطلاع رسانی نشده؟

قفل شده