سوالی در مورد شرکت در کنکور کارشناسی ناپیوسته دولتی 91

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
shahinshyd
تماس:

سوالی در مورد شرکت در کنکور کارشناسی ناپیوسته دولتی 91

پست توسط shahinshyd » پنج‌شنبه 29 دی 1390, 6:41 pm

با سلام
من متولد اسفند 70 هستم و در کنکور 90 شرکت کردم و با رتبه 5000 تکمیل ظرفیت بهمن امسال احتمالا دانشگاه غیر انتفاعی مجاز میشم ولی با توجه به شرایط کاری و اینکه کل واحد های کاردانی رو پاس کردم
میخواستم بپرسم میتونم تو کنکور دولتی کارشناسی ناپیوسته 91 شرکت کنم ؟
یا شرایط سربازی این اجازه رو نمیده از هر کسی که میپرسیدم یه چیزی میگفت .یکی گفت واسه سربازه 1 ماه وقت داری یکی دیگه گفت 3 ماه ,از دوستان اگه کسی اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی کنه ممنون
یک سوال دیگه این که تو گرایش های علمی کاربردی مهندسی تکنولوژي فناوري اطلاعات گرایش برنامه نویسی تحت وب رو دیدم که با توجه به اینکه خودم طراح وب سایت هستم میخواستم بدونم این گرایش تو دولتی یاغیر انتفایی هم هست؟

M2kA
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: T@br!Z
تماس:

Re: سوالی در مورد شرکت در کنکور کارشناسی ناپیوسته دولتی 91

پست توسط M2kA » پنج‌شنبه 29 دی 1390, 11:23 pm

shahinshyd نوشته شده:با سلام
من متولد اسفند 70 هستم و در کنکور 90 شرکت کردم و با رتبه 5000 تکمیل ظرفیت بهمن امسال احتمالا دانشگاه غیر انتفاعی مجاز میشم ولی با توجه به شرایط کاری و اینکه کل واحد های کاردانی رو پاس کردم
میخواستم بپرسم میتونم تو کنکور دولتی کارشناسی ناپیوسته 91 شرکت کنم ؟
یا شرایط سربازی این اجازه رو نمیده از هر کسی که میپرسیدم یه چیزی میگفت .یکی گفت واسه سربازه 1 ماه وقت داری یکی دیگه گفت 3 ماه ,از دوستان اگه کسی اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی کنه ممنون
یک سوال دیگه این که تو گرایش های علمی کاربردی مهندسی تکنولوژي فناوري اطلاعات گرایش برنامه نویسی تحت وب رو دیدم که با توجه به اینکه خودم طراح وب سایت هستم میخواستم بدونم این گرایش تو دولتی یاغیر انتفایی هم هست؟
آره . میتونی شرکت کنی ! البته با شرطی که ترم بهمن کاردانیتو تموم کنی تا اضافه خدمت نخوری ...
یعنی بعد اینکه کاردانیتو تموم کردی 6 ماه مهلت داری بری سربازی وگرنه اضافه میخوریو نمیتونی بری دانشگاه ... البته یه راه هم هست که دفترچه اعزام به خدمت رو بفرستی ...
این گرایش فقط توی علمی کاربردی هستش . من خودم از این رشته قبول شده بودم که نرفتمو الان غیر انتفائی نرم افزار میخونم .
هر چی هستی همون باش... هر چه نیستی نگو کاش...

ایلناز

پست توسط ایلناز » پنج‌شنبه 20 بهمن 1390, 7:48 pm

سلام
از بچه های منتظری کسی اینجا هست؟
پارسال یکی از استادامون گفت قراره منتظری دختر هم بگیره ولی با قضیه تفکیکه دانشگاهها گفتن شاید نشه.
الان کسی خبره جدیدی نداره که بالاخره تا مهره 91 دختر میگیره یا نه؟
ممنون

information
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط information » جمعه 12 اسفند 1390, 11:07 am

با سلام
شما میتونید در کنکور شرکت کنید چون تز امسال 1سال وقت داری تا خودت را به نظام وظیفه معرفی کنی قانون جدید
لطف الهی بکند کار خویش
مژده ی رحمت برساند سروش

........................................................................
سه زن در دنیا زیباترینند:
.
.
.
.
.
مادرم، انعکاس تصویرش در آینه، و سایه اش....

قفل شده