چرا بچه های شیرافکن راضی اند؟!!!!

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
nafiseh
کاربر ساده
کاربر ساده

ok

پست توسط nafiseh » چهارشنبه 17 مرداد 1386, 1:04 am

[quote="rosa_127"]نفيسه جان اين مال هفته پيشه محمد جان از دلم در آوردن. :wink:
از اون موقع تا حالا من كلي پست دادم. :o

اخه راستش ميدونيrosa_127جون من چند روزه نبودم..... اره اعتراف ميكنم ولي خب نتونستم هيچي هم نگم........ :P :lol:

cpu
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط cpu » چهارشنبه 17 مرداد 1386, 10:28 am

مسعود جان من در رتبه بندی ای که از موسسات (البته از نظر خودم)کردم بجز مسئله علمی

هزینه مالی هم در نظر گرفتم راستش من که توانایی هشتصد نهصد هزار تومن دادن واسه

پارسه رو ندارم و فکر میکنم خیلی هام مثل من باشن (مخصوصا بعد از 700 هزار تومنی که

مدرسان سرم کلاه گذاشت ) تازه یه مشکلای دیگه ای هم پارسه داره مثلا مدت زمان کلاس

ریاضیش 1 جلسه 3/5ساعته تو هفته بود یا تخصصیا که 4 ساعته یکی نیست به اینا بگه آخه پدر

آمرزیده اگه خود بتلمیوسم بشونی سر کلاس 3/5 ساعته بعد از 2 ساعت هیچی دیگه نمیفهمه

مثل اون مدرسان که کلاساش از 8 صبح شروع میشد تا 8 شب اونم همش با یه استاد

به خدا دوست داشتم قیافه استاد می دیدید وقتی به تخته نگاه میکرد ببخشید ببخشید روم به

دیوار انگار داشت به یه ظرف پر از نجاست نگاه میکرد اصلا داشت حالش بهم میخورد آخه

این استاد (که من میگم اون گناهکار نیست) چه جوری میتونه با این حالت خوب درس بده؟ چه

برسه به ما که باید این درسارو یاد بگیریم .اینمشکلم فقط از مدیریت این موسسه های بی

شرفه که اصلا یه ذره اهمیت نه برایدانشجو قائلن نه برای استاد روشون میشد واسه اینکه

هزینشون بیاد پایین میگفتن یه استادبیاد همه عمومی و اختصاصیارو با هم درس بده ببین ما دو

دسته کلاس داریم تو تهران یه دسته یه استاد خودش اومده کلاس زده به خاطره همینم تمام

پولش بین استادا تقسیم میشه هزینه هم براشون کمتره پس از مشتریام کمتر میگیرن و چون

خود مدیر موسسه مستقیما داره درس میده انصافا کیفیت کلاساشونم از بقیه بهتره مثل

کاوشگران (مقسمی) اندیشه اساتید

عادلی نیا)البته این وسط شیر افکن استثنا ست یه سری هم کلاسایی که یه عده سرمایه

گذار داره اونا پول گذاشتن جا گرفتن و استاد استخدام میکنن که هم باید پول اون استادارو

بدن هم کلی واسه خودشون بر دارن برا همینم این کلاسا بیشتر دکونه تا کلاس و پول حرف

اول رو میزنه مثل مدرسان و ماهان و پاسارگاد و پارسه وسنجش و دانش و غیره

و برای ختم کلام باید بگم تمام بحث ما در رابطه با کلاس های کنکور کاردانی به کارشناسی

انتخاب بین بد و بدتره اگه بخوایم این کلاساروبا کلاسایی که برای کنکور نظری (ریاضی فیزیک)

برگذار میشه مقا یسه کنیم تفاوت مثل مراکز پیش دبستانی و پیش دانشگاهی میمونه :lol:

lord_ahriman
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط lord_ahriman » جمعه 19 مرداد 1386, 8:58 pm

خوش به حاله شما بچه تهرانی ها واقعا کلاس کنکورهای توپی اونجا هست
اینجا تو شیراز هم کاردانی به کارشناسی هست ولی اکثرشون به درد بخور نیستند در ضمن من فکر می کنم اگه به منابع اصلی و کلا خود دروس ادم مسلط باشه درگه احتیاجی به نکته ای کار کردن نیست (این کاری که طراحان سئوال دارن با درس های مثل برنامه نویسی می کننکاملا اشتباه است)من که می خوام ریاضی و تخصصی های نرم افزارو برم فاضل توی شیراز برای آزاد
یک سئوال
خوندن منابع اصلی درس ها مثل سیستم عامل تننبام و ساختمان آرون ام تننبام و ذخیره فولک
که کتاب های آکادمیکی هستند که در دانشگاه های معتبر سراسره جهان و ایران داره تدریس میشه به نظره شما خوب نیست؟
یک درخواست
کسی جزوه ساختمان داده ها دکتر محمد قدسی رو داره ؟
با تشکر

cpu
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط cpu » شنبه 20 مرداد 1386, 9:08 am

مرجع خوندن خوبه اما نه برای 3 ماه مونده به کنکور کتابای مرجع معمولا مطالب اضافه

که تو کنکور نمیشه ازش سوال داد زیاد دارن که تشخیصش کار من و شما نیست

پس بنابراین کلی وقت برای چیزای به درد نخور باید بذاریم :roll:

آواتار کاربر
rahimfrd
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: مرودشت
تماس:

پست توسط rahimfrd » شنبه 20 مرداد 1386, 4:45 pm

بابا اگه نظر منو میخوای تمام کتابها رو از تمام نویسنده ها بخون کار از محکم کاری عیب نمیکنه :lol:
به سراغ من اگر میایید پشت هیچستانم

قفل شده