راهنمایی

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
Baran_S

راهنمایی

پست توسط Baran_S » جمعه 27 آبان 1390, 12:31 pm

سلام لطفا فقط کسایی که اطلاعات دارند جواب بدن من کاردانی یکی از رشته های نظری رو دارم دیپلمم هم انسانیه ولی چون به کامپیوتر خیلی علاقه دارم میخوام برم رشته کامپیوتر به نظر دوستان بهتره کاردانی به کارشناسی کامپیوتر شرکت کنم ؟ یا از اول کنکور سراسری ریاضی شرکت کنم و تا کارشناسی ادامه بدم؟ مثل اینکه هر دو راه امکانپذیره اما همه میگن که کاردانی به کارشناسی برای من خیلی سخت میشه حالا اگه کسی در این زمینه تجربه داره ممنون میشم راهنمایی کنه ؟
مرسی از همه

آواتار کاربر
amino
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: طهرون

Re: راهنمایی

پست توسط amino » جمعه 27 آبان 1390, 11:40 pm

Baran_S نوشته شده:سلام لطفا فقط کسایی که اطلاعات دارند جواب بدن من کاردانی یکی از رشته های نظری رو دارم دیپلمم هم انسانیه ولی چون به کامپیوتر خیلی علاقه دارم میخوام برم رشته کامپیوتر به نظر دوستان بهتره کاردانی به کارشناسی کامپیوتر شرکت کنم ؟ یا از اول کنکور سراسری ریاضی شرکت کنم و تا کارشناسی ادامه بدم؟ مثل اینکه هر دو راه امکانپذیره اما همه میگن که کاردانی به کارشناسی برای من خیلی سخت میشه حالا اگه کسی در این زمینه تجربه داره ممنون میشم راهنمایی کنه ؟
مرسی از همه
سلام من در این زمینه اطلاعاتی ندارم پس نمی تونم کمکی بکنم

موفق باشی
پاتوق بچه های دانشگاه رجاء
http://www.forum.karshenasi.com/viewtop ... =2&t=11326

" اللهم ارزقنی شفاعته الحسین یوم الورود" آمین

آواتار کاربر
arezoo68
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: قزوین

پست توسط arezoo68 » شنبه 28 آبان 1390, 8:26 am

به نظر من حتما کاردانی رو کامپیوتر بخون تا کارشناسی موفق تر باشی.

**روزگارِ غریبی‌ست، نازنین
****و عشق را
******کنارِ تیرکِ راهبند
********تازیانه می‌زنند.

<><><><><><><><><><><><><><>
تاپیک کنکوری های کارشناسی ناپیوسته-سراسری91 و علمی کاربردی90
<><><><><><><><><><><><><><>
اطلاعیه!تطبیق واحد از دانشگاهی به دانشگاهی دیگر

آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » شنبه 28 آبان 1390, 6:44 pm

Baran_S نوشته شده:سلام لطفا فقط کسایی که اطلاعات دارند جواب بدن من کاردانی یکی از رشته های نظری رو دارم دیپلمم هم انسانیه ولی چون به کامپیوتر خیلی علاقه دارم میخوام برم رشته کامپیوتر به نظر دوستان بهتره کاردانی به کارشناسی کامپیوتر شرکت کنم ؟ یا از اول کنکور سراسری ریاضی شرکت کنم و تا کارشناسی ادامه بدم؟ مثل اینکه هر دو راه امکانپذیره اما همه میگن که کاردانی به کارشناسی برای من خیلی سخت میشه حالا اگه کسی در این زمینه تجربه داره ممنون میشم راهنمایی کنه ؟
مرسی از همه
اگر از راه دیپلم ریاضی برید و کنکور رو هم خوب بدین چون کنکور اونا خوب سخت تره برای ارشدتون بهتره از لحاظ ریاضی قوی تر می شید..

قفل شده