ا علام نتایج نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی 90

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده
alasht
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: ا علام نتایج نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی 90

پست توسط alasht » یک‌شنبه 10 مهر 1390, 5:59 pm

mansoor-13 نوشته شده:
alasht نوشته شده:
mansoor-13 نوشته شده:دوستان یکی این نوشته را تحلیل کنه . من معدلم یه چیزی بین همین حدود شده.
چیکار کنم ؟

واحد های جبرانی در مقطع کارشناسی ناپیوسته
طبق بخشنامه جدید وزارت علوم دانش آموختگان دوره های کاردانی پیوسته ، در صورتی که میانگین معدل آنها ۱۰ الی ۹۹/۱۳ باشد به شرط پذیرفته شدن در دوره کارشناسی ناپیوسته دانشگاهها و موسسات آموزش عالی باید ۲۴ واحد درسی را طی دو نیمسال مطابق سرفصل مصوب رشته پذیرفته شده به عنوان واحد جبرانی بگذرانند تا به جای مدرک پیش دانشگاهی آنان ملاک عمل قرار گیرد. مدت مذکور به سنوات تحصیلی دانشجو افزوده می شود.
سلام
خوب این مشخصه دیگه نیازی به تحلیل نداره
شما اگه کاردانی پیوسته خونده باشی ( اونایی که از رشته فنی اومدن دانشگاه و پیش دانشگاهی نخوندن ) اگه معدل کاردانی زیر 14 باشه باید یه سری از دروس پایه نرم افزار رو دوباره پاس کنی که پایتون قوی بشه
شما کاردانی پیوسته خوندی یا ناپیوسته ؟
ببینم ما کاردانی ناپیوسته ایم راستی ، اصلا حواسم به این نبود . من از هنرستان اومدم دیگه .
ایول پس اون 24 تا به ما نمیخوره درسته ؟
نه هنرستانی ها کاردانی پیوسته هستن dan
چون پیش دانشگاهی نخوندین و مستقیم رفتین دانشگاه cuf:

alasht
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط alasht » یک‌شنبه 10 مهر 1390, 6:08 pm

nick نوشته شده:امروز در یکی از سایت های خبری این خبر را دیدم آیا به نظر شما درست است؟ یعنی ما تکمیل ظرفیت نداریم؟

جدول آخرین وضعیت تکمیل ظرفیت کنکورها/ کدام کنکور تکمیل ظرفیت ندارد
نتایج نهایی کنکورهای سراسری، دانشگاههای آزاد، علمی کاربردی و پیام نور اعلام شد که پذیرفته شدگان آن به مقاطع مختلف آموزش عالی راه یافتند. برخی آزمونها با توجه به ظرفیت موجود، تکمیل ظرفیت دارند که بر این اساس در گزارشی به وضعیت و زمان تکمیل ظرفیت می پردازیم.
به گزارش خبرنگار مهر، با اعلام نتایج نهایی آزمونهای سازمان سنجش، دانشگاههای پیام نور، علمی کاربردی و آزاد اسلامی خیل عظیمی از جوانان کشور به مقاطع تحصیلی آموزش عالی راه یافتند و یا عده ای از دانشجویان به دوره های تحصیلات تکمیلی وارد شدند.

اما هنوز داوطلبانی هستند که با اعلام این نتایج به نتیجه مطلوب خود دست نیافتند و برخی از آنها در انتظار اعلام تکمیل ظرفیت کنکورها روزشماری می کنند.

در جدول زیر به آخرین وضعیت اعلام تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو در برخی آزمونهای مهم آموزش عالی اشاره شده است.

جدول اعلام وضعیت تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو

ردیف نوع آزمون وضعیت اعلام نتیجه نهایی وضعیت اعلام تکمیل ظرفیت وضعیت ثبت نام در تکمیل ظرفیت
1 سراسری اعلام شد دارد اعلام می شود
2 کارشناسی ارشد // دارد ثبت نام از امروز آغاز می شود
3 دکتری // دارد اعلام می شود
4 کارشناسی ناپیوسته // ندارد
5 فراگیر کارشناسی // //
6 فراگیر کارشناسی ناپیوسته // //
7 فراگیر کارشناسی ارشد // //
8 دکتری آزاد // پس از اتمام ثبت نام قبولیها، وضعیت مشخص می شود اعلام نشده است
9 کارشناسی ارشد آزاد // اعلام شد 9 و 10 مهرماه
10 سراسری آزاد // ندارد
11 کارشناسی ناپیوسته آزاد // پس از اتمام ثبت نام قبولیها وضعیت اعلام می شود اعلام نشده است
12 آزمونهای علمی کاربردی اعلام شده و آزمون برخی دوره های به زودی برگزار می شود ندارد
در این میان کنکور تازه متولد شده دکتری سازمان سنجش هم بسیاری از داوطلبان را پذیرش کرد و قرار است تکمیل ظرفیت آن با توجه به مصوبه افزایش ظرفیت، بعدا اعلام شود همچنین یک کنکور کاردانی دانشگاه آزاد حذف شد.

دانشگاه آزاد اسلامی وضعیت اعلام تکمیل ظرفیت دو کنکور دکتری و کارشناسی ناپیوسته را منوط به تعداد صندلیهای خالی بعد از اتمام ثبت نام پذیرفته شدگان قطعی اعلام کرد.

دانشگاه علمی کاربردی نیز تاکنون نتایج بسیاری از آزمونها و پذیرشهای خود را اعلام کرده و یک کنکور دیگر این دانشگاه 22 مهرماه برگزار می شود.

هیچ کدام از آزمونهای فراگیر دانشگاه پیام نور تاکنون تکمیل ظرفیتی اعلام نکرده اند بنابراین پذیرش قطعی تنها در یک مرحله انجام می شود.

وضعیت آزمونهای سراسری دکتری، پزشکی و غیرپزشکی سراسری سازمان سنجش نیز براساس اعلام مسئولان این سازمان مشخص و آخرین وضعیت پذیرش دانشجو اعلام می شود این در حالیست که نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد سراسری اعلام شده است.
در مورد کارشناسی ناپیوسته گمون نمیکنم درست باشه
چون من تو سیستم پاسخگویی سایت سنجش پرسیدم گفتن مشخص نیست و باید منتظر بمونیم ولی نگفت که نداریم
اینا که اطلاعاتشون از کارمندای سازمان سنجش بیشتر نیست
باید منتظر موند تا معلوم بشه
ولی فکر نکنم ظرفیت خالی بمونه چون اوضاع کنکور پارسال نامناسب بود و پذیرش کم بود دانشجوهای پارسال هم اکثرشون امسال قبول شدن و ثبت نام کردن
اینطور که من شنیدم اگر دانشگاه های روزانه و شبانه درخواست بدن تکمیل ظرفیت میزارن اما برای غیر انتفاعی ها نمیزارن
البته من فقط تو یه جا خوندم این مساله رو
در کل اینطور که معلومه احتمال بالای 70 درصد تکمیل ظرفیت نمیزارن chak
ولی هیچ وقت ناامید نشین انشالله که میزارن yes:

nick
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط nick » یک‌شنبه 10 مهر 1390, 6:32 pm

alasht نوشته شده:
nick نوشته شده:امروز در یکی از سایت های خبری این خبر را دیدم آیا به نظر شما درست است؟ یعنی ما تکمیل ظرفیت نداریم؟

جدول آخرین وضعیت تکمیل ظرفیت کنکورها/ کدام کنکور تکمیل ظرفیت ندارد
نتایج نهایی کنکورهای سراسری، دانشگاههای آزاد، علمی کاربردی و پیام نور اعلام شد که پذیرفته شدگان آن به مقاطع مختلف آموزش عالی راه یافتند. برخی آزمونها با توجه به ظرفیت موجود، تکمیل ظرفیت دارند که بر این اساس در گزارشی به وضعیت و زمان تکمیل ظرفیت می پردازیم.
به گزارش خبرنگار مهر، با اعلام نتایج نهایی آزمونهای سازمان سنجش، دانشگاههای پیام نور، علمی کاربردی و آزاد اسلامی خیل عظیمی از جوانان کشور به مقاطع تحصیلی آموزش عالی راه یافتند و یا عده ای از دانشجویان به دوره های تحصیلات تکمیلی وارد شدند.

اما هنوز داوطلبانی هستند که با اعلام این نتایج به نتیجه مطلوب خود دست نیافتند و برخی از آنها در انتظار اعلام تکمیل ظرفیت کنکورها روزشماری می کنند.

در جدول زیر به آخرین وضعیت اعلام تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو در برخی آزمونهای مهم آموزش عالی اشاره شده است.

جدول اعلام وضعیت تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو

ردیف نوع آزمون وضعیت اعلام نتیجه نهایی وضعیت اعلام تکمیل ظرفیت وضعیت ثبت نام در تکمیل ظرفیت
1 سراسری اعلام شد دارد اعلام می شود
2 کارشناسی ارشد // دارد ثبت نام از امروز آغاز می شود
3 دکتری // دارد اعلام می شود
4 کارشناسی ناپیوسته // ندارد
5 فراگیر کارشناسی // //
6 فراگیر کارشناسی ناپیوسته // //
7 فراگیر کارشناسی ارشد // //
8 دکتری آزاد // پس از اتمام ثبت نام قبولیها، وضعیت مشخص می شود اعلام نشده است
9 کارشناسی ارشد آزاد // اعلام شد 9 و 10 مهرماه
10 سراسری آزاد // ندارد
11 کارشناسی ناپیوسته آزاد // پس از اتمام ثبت نام قبولیها وضعیت اعلام می شود اعلام نشده است
12 آزمونهای علمی کاربردی اعلام شده و آزمون برخی دوره های به زودی برگزار می شود ندارد
در این میان کنکور تازه متولد شده دکتری سازمان سنجش هم بسیاری از داوطلبان را پذیرش کرد و قرار است تکمیل ظرفیت آن با توجه به مصوبه افزایش ظرفیت، بعدا اعلام شود همچنین یک کنکور کاردانی دانشگاه آزاد حذف شد.

دانشگاه آزاد اسلامی وضعیت اعلام تکمیل ظرفیت دو کنکور دکتری و کارشناسی ناپیوسته را منوط به تعداد صندلیهای خالی بعد از اتمام ثبت نام پذیرفته شدگان قطعی اعلام کرد.

دانشگاه علمی کاربردی نیز تاکنون نتایج بسیاری از آزمونها و پذیرشهای خود را اعلام کرده و یک کنکور دیگر این دانشگاه 22 مهرماه برگزار می شود.

هیچ کدام از آزمونهای فراگیر دانشگاه پیام نور تاکنون تکمیل ظرفیتی اعلام نکرده اند بنابراین پذیرش قطعی تنها در یک مرحله انجام می شود.

وضعیت آزمونهای سراسری دکتری، پزشکی و غیرپزشکی سراسری سازمان سنجش نیز براساس اعلام مسئولان این سازمان مشخص و آخرین وضعیت پذیرش دانشجو اعلام می شود این در حالیست که نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد سراسری اعلام شده است.
در مورد کارشناسی ناپیوسته گمون نمیکنم درست باشه
چون من تو سیستم پاسخگویی سایت سنجش پرسیدم گفتن مشخص نیست و باید منتظر بمونیم ولی نگفت که نداریم
اینا که اطلاعاتشون از کارمندای سازمان سنجش بیشتر نیست
باید منتظر موند تا معلوم بشه
ولی فکر نکنم ظرفیت خالی بمونه چون اوضاع کنکور پارسال نامناسب بود و پذیرش کم بود دانشجوهای پارسال هم اکثرشون امسال قبول شدن و ثبت نام کردن
اینطور که من شنیدم اگر دانشگاه های روزانه و شبانه درخواست بدن تکمیل ظرفیت میزارن اما برای غیر انتفاعی ها نمیزارن
البته من فقط تو یه جا خوندم این مساله رو
در کل اینطور که معلومه احتمال بالای 70 درصد تکمیل ظرفیت نمیزارن chak
ولی هیچ وقت ناامید نشین انشالله که میزارن yes:
مرسی از شما که جواب دادید . بله منم به سنجش نامه نوشتم جواب دادن که بستگی به اعلام دانشگاه ها دارد ولی چون من این نامه را دیدم یکمی ترسیدم . البته که من جای نگرانی نداشتم چون شبانه قبول شدم ولی چون شاغل هستم راهم دوره می خواستم تو تکمیل ظرفیت بیام غیر انتفاعی . اتفاقا بر عکس شما من شنیدم غیر انتفا عی ها تکمیل ظرفین دارند . و دوباره امروز توی یک خبر خوندم که 58 درصد از خیر انتفاعی های کارشناسی خالی ماندن . نمی دونم امید به خدا . مرسی.

mansoor-13
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: اصفهان

پست توسط mansoor-13 » یک‌شنبه 10 مهر 1390, 6:33 pm

alasht نوشته شده:
alasht نوشته شده:
mansoor-13 نوشته شده:دوستان یکی این نوشته را تحلیل کنه . من معدلم یه چیزی بین همین حدود شده.
چیکار کنم ؟

واحد های جبرانی در مقطع کارشناسی ناپیوسته
طبق بخشنامه جدید وزارت علوم دانش آموختگان دوره های کاردانی پیوسته ، در صورتی که میانگین معدل آنها ۱۰ الی ۹۹/۱۳ باشد به شرط پذیرفته شدن در دوره کارشناسی ناپیوسته دانشگاهها و موسسات آموزش عالی باید ۲۴ واحد درسی را طی دو نیمسال مطابق سرفصل مصوب رشته پذیرفته شده به عنوان واحد جبرانی بگذرانند تا به جای مدرک پیش دانشگاهی آنان ملاک عمل قرار گیرد. مدت مذکور به سنوات تحصیلی دانشجو افزوده می شود.
سلام
خوب این مشخصه دیگه نیازی به تحلیل نداره
شما اگه کاردانی پیوسته خونده باشی ( اونایی که از رشته فنی اومدن دانشگاه و پیش دانشگاهی نخوندن ) اگه معدل کاردانی زیر 14 باشه باید یه سری از دروس پایه نرم افزار رو دوباره پاس کنی که پایتون قوی بشه
شما کاردانی پیوسته خوندی یا ناپیوسته ؟

نه هنرستانی ها کاردانی پیوسته هستن dan
چون پیش دانشگاهی نخوندین و مستقیم رفتین دانشگاه cuf:

سلام طبق اطلاعات دقیق جدید در این مورد
24 واحد کلا بهمون نمیدن . پیش نیاز 24 واحد گفت مال ایناس که از کنکور سراسری میان و یا از یک رشته دیگر وارد میشن.
گفت در مورد شما هم اگه معدلتون از 10-13.99 باشه 5 تا 8 واحد بیشتر بهتون اضافه نمیشه.
راست هم میگه آخه شما نگاه کن ببین مگه دیوانن درس شیوه ارائه مطالب را بدن بهمون !
"آیا کسی را دارید که به هنگام مشکلات بتواند عملا از شما حمایت کند ؟"
این یکی از سوالات فرم پرسشنامه سلامت عمومی دانشگاه بود که من از جواب بهش درماندم !

simsim

پست توسط simsim » یک‌شنبه 10 مهر 1390, 9:04 pm

سلام دوسته عزیز
اصلا نگرانی نمیخواد من خودم همون موقع همزمان هم واسه کنکور میخوندم و هم 20 واحد تخصصی داشتم هم معدلم از همه ترم ها بهتر شد هم رتبم بد نبو 340د شد
فقط کافیه برنامه ریزی داشته باشی موفق باشی

mehr afarin
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mehr afarin » یک‌شنبه 10 مهر 1390, 9:47 pm

بچه ها نظر بدین!به نظرتون من برای سال 91 برم مدرسان شریف یا ماهان یا کلاس های استاد مقسمی؟؟؟؟
رتبه های برتر 90 جواب بدین.مرسیی
[/size
]

آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » یک‌شنبه 10 مهر 1390, 9:53 pm

mehr afarin نوشته شده:بچه ها نظر بدین!به نظرتون من برای سال 91 برم مدرسان شریف یا ماهان یا کلاس های استاد مقسمی؟؟؟؟
[/size
]

اگه استاد عادلی نیا هانوم می گرفت بی درنگ می گفتم برو اونجا...
اون بیش از هرسی این کنکورو می شناسه

اما حالا که نیست انتخاب سخته...
مدرسان رو کلا بی خیال شو...

باز مقسمی استاداش بهتره آزمونشم با عادلی نیا یکیه.

من دارم تلاشمو می کنم استاد امسال خانوم هم بگیره.
اگه بگیره عالی می شه

mehr afarin
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mehr afarin » یک‌شنبه 10 مهر 1390, 10:16 pm

Moh3n.Cinema نوشته شده:
mehr afarin نوشته شده:بچه ها نظر بدین!به نظرتون من برای سال 91 برم مدرسان شریف یا ماهان یا کلاس های استاد مقسمی؟؟؟؟
[/size
]

اگه بگیره عالی می شه

آخه شنیدم مدرسان کاردانی به کارشناسی کادر قوی داره!واقعا گیج شدم

آواتار کاربر
Moh3n II
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » یک‌شنبه 10 مهر 1390, 10:19 pm

mehr afarin نوشته شده:
Moh3n.Cinema نوشته شده:
[/size
]

اگه بگیره عالی می شه

آخه شنیدم مدرسان کاردانی به کارشناسی کادر قوی داره!واقعا گیج شدم

تا آماری که ما داریم به هر حال مر گردیم اینارو...
از مدرسان راضی نیستن...

باز مقسمی و کاوشگران بهترن...
البته کنکور امسال همه اینا پشت ما یعنی اندیشه اساتید عادلی نیا بودن

آواتار کاربر
ali_nemo
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط ali_nemo » دوشنبه 11 مهر 1390, 5:45 am

توجه توجه
بنده دانشجوی دانشگاه ایوانکی تهران هستم و خواستار جابه جایی با دانشگاههای اصفهان مي باشم
مقطع کارشناسی، نرم افزار، کامپیوتر
اگر کسی میخواد جابه جا بشه بگه؟
براي شرروع كردن هيچ موقع دير نيست يا علي بگوووووووو

poroshat
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط poroshat » دوشنبه 11 مهر 1390, 11:19 am

farzaneh_k نوشته شده:
raha banoo نوشته شده:داداش محسن در تحقیقاتی که به عمل اووردم فهمیدم دانشگاه غیر اتفاعی خرمشهر
رتبه های زیر 10،000 رو گرفته cuf: ktb: rooz
اینو گفتم برای آیندگانی که می خوان کنکور کارشناسی انتخاب دانشگاه داشته باشن dan rooz tof:

راستی از بچه های سایت کسی غیر انتفاعی خرمشهر قبول نشده؟؟؟؟؟؟؟؟ looc ssb:

من بیچاره خرمشهر قبول شدم
کلی ذوق کرده بودم که امسال اهواز قبول میشم ger
دوست عزيز منم دقيقا مثل شما در كمال ناباوري خرمشهر قبول شدم تو خوابم هم نميديدم تا 1هفته شوكه شدم،چرا همه بدشانسيا واسه خوزستانه؟؟؟
ديگه قسمتمون اين بود

p_a_y_a_m
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط p_a_y_a_m » دوشنبه 11 مهر 1390, 11:52 am

goodarzi-sh نوشته شده:با سلام به همه دوستان چه اونایی که قبول شدن چه اونایی که نشدن در کل زندگی محل گذره به خودتون سخت نگیرید من با رتبه 490باهنر کرمان قبول شدم(زرند)ولی دوست داشتم شیراز بشم حالا امیدم به تکمیل ظرفیته دوستانی که شیراز قبول شدند لطف کنید بگید باهنر شیراز با چه رتبه ای قبول شدید ممنونم با امید موفقیت روزافزون rooz cuf: ktb:
من با 1450 شبانه باهنر قبول شدم dan روزانه هم تا رتبه 476 قبول شد

sabavenom
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sabavenom » دوشنبه 11 مهر 1390, 12:20 pm

sabavenom نوشته شده:میگم کی میدونه واسه کارشناسی ارشدکدوم دانشگاه هاوموسسات غیرانتفاعی رشته کامپیوترروداره حالاهرگرایشی فرقی نمیکنه؟محسن جان میشه شمابگی؟ممنون میشم!مرسسسسسسی! rooz goli goll

آواتار کاربر
socoless110
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: اهواز
تماس:

پست توسط socoless110 » دوشنبه 11 مهر 1390, 1:25 pm

سلام
هرکی میدونه جواب بده
خرمشهر که تا 10.000 گرفته ممکنه تکیل ظرفیت هم داشته باشه
اگه اره ممکنه 12.000 هم بگیره؟ dd:
اي بسته به تارو پودم من لايق عشق تو نبودم
عشقي که نهفته در دلم بود در راه محبت تو کم بود

آواتار کاربر
djmorteza
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: دزفول
تماس:

پست توسط djmorteza » دوشنبه 11 مهر 1390, 2:03 pm

socoless110 نوشته شده:سلام
هرکی میدونه جواب بده
خرمشهر که تا 10.000 گرفته ممکنه تکیل ظرفیت هم داشته باشه
اگه اره ممکنه 12.000 هم بگیره؟ dd:

دوست عزيز تو دعا كن تكميل ظرفيت باشه. :? اخه معلوم نيست هنوز تكميل ظرفيت براي كارداني به كارشناسي بگذارند

من هم رتبم 13000 هست.كاشان قبول شدم نرفتم.دوست دارم جاي نزديك قبول بشم gld

ولي اگر قراره تكميل ظرفيت باشه بايد ديگه حداقل توي اين هفته باشه.اخه ديگه كلاس ها شروع شدن.
وقتي باقي نمونده.همين منو به شك برده چون ديگه احتمالش خيلي ضعيفه كه تكميل ظرفيت بزارن.

لعنت به سنجش كه تكليف ما رو روشن نميكنه. dava
مطالب مفيد كامپيوتر
http://world01.vcp.ir

قفل شده