سوالاتی پیرامون کاردانی

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

texas

سوالاتی پیرامون کاردانی

پست توسط texas » یک‌شنبه 3 مهر 1390, 4:38 pm

سلام دوستان

راستش امروز رفتم سایت سنجش کاردانی کامپیوتر شبانه قبول شدم

به نظرتون ترمی چقدر واسم در می یاد یعنی به ازای هر واحد تخصصی و عمومی چقدر باید بپردازم البته توی دفترچه هم ذکر شده بود ولی من چیزی متوجه نشدم ؟!

اگر کسی باشه میشه ترم اول باهاش جابجا کرد ؟

اصلآ ارزشش رو داره برم ثبت نام کنم ؟

بنده در حال حاضر در خدمت سربازی به سر می برم و غیبت هم دااشتم آیا این موضوع مانع از ثبت نام نمیشه ؟

سپاس

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

Re: سوالاتی پیرامون کاردانی

پست توسط fatemi » یک‌شنبه 3 مهر 1390, 5:10 pm

سلام دوستان

راستش امروز رفتم سایت سنجش کاردانی کامپیوتر شبانه قبول شدم

به نظرتون ترمی چقدر واسم در می یاد یعنی به ازای هر واحد تخصصی و عمومی چقدر باید بپردازم البته توی دفترچه هم ذکر شده بود ولی من چیزی متوجه نشدم ؟!
سلام دوست عزیز
ورود شما به انجمن کارشناسی و قبول شدنتون در کنکور دولتی رو تبریک میگم goli
در رابطه با میزان شهریه شبانه تقریبا ترمی 250000 تا 300000 تومان میشه . البته بستگی به تعداد واحد هم داره ولی بیشتر از این حرفا نمیشه .
اگر کسی باشه میشه ترم اول باهاش جابجا کرد ؟
اگر فردی رو پیدا کنید که مثل شما باشه و هر دوتون بخواین واحد دانشگاهیتون رو با دیگری عوض کنه امکانش هست ترم اول این کارو انجام بدین(البته به شرط قبولی دو واحد دانشگاهی) . در غیر این صورت باید ترم اول رو همون جا بگذرونید و بعد از ترم اول درخواست برای مهمان شدن به دانشگاه دیگری رو بدین که معمولا خیلی سخت برای پسرها قبول میکنن . و اگر دانشگاهی رو که میخواین براش انتقالی بگیرید توی مرکز استان باشه خیلی خیلی کارتون سخت میشه .در ضمن بیشتر از دو ترم هم نمیشه دانشجوی مهمان شد .
اصلآ ارزشش رو داره برم ثبت نام کنم ؟
اگه توی شهر خودتون قبول شدین صد در صد ارزشش رو داره و تنها تفاوت شما با دانشجوی روزانه همون دانشگاه این هست که شما شهریه میدین و اونا مجانی درس میخونن و هر دو هم سر یک کلاس میشینید و دقیقا یک مدرک به شما میدن و مهر دانشکده روزانه رو روی مدرک شما میزنن نه شبانه پس حتما ثبت نام کنید . لطفا محل قبولی و محل سکونت خودتون رو بنویسید تا بهتر بتونم کمکتون کنم .
بنده در حال حاضر در خدمت سربازی به سر می برم و غیبت هم داشتم آیا این موضوع مانع از ثبت نام نمیشه ؟
تا جایی که من میدونم غیبت ها رو بخشیدن .البته امکان ثبت نام شما رو پادگان و نظام وظیفه تعیین میکنه . ولی در کل تا جایی که من اطلاع دارم خیلی ها مثل شما مشغول خدمت بودن و حتی غیبت هم داشتن و بعد از قبولی در دانشگاه به خاطر ادامه تحصیلشون از خدمت ترخیص شدن . پس شما هم ناامید نباشید.

آواتار کاربر
shahanshahiii
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط shahanshahiii » یک‌شنبه 3 مهر 1390, 6:32 pm

سلام آقای فاطمی !

آقا من هم مثل این آقا شبانه شهر خودم (قم) قبول شدم !

متاسفانه فکر میکردم روزانست و خیلی خیلیییییی خوشحال بودم اما تو همین انجمن 2 ساعت بعد فهمیدم که کدم فرق و میکنه و شبانست ! gld gld gld

آقا میگم نمیشه هیچ جوری اینو کاریش کرد ! رفت روزانه ! یا پول کم داد ! یا اصلا نداد :
من وضعیت مالیم خوب نیست ! est est looc khk:

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » یک‌شنبه 3 مهر 1390, 6:53 pm

shahanshahiii نوشته شده:سلام آقای فاطمی !

متاسفانه فکر میکردم روزانست و خیلی خیلیییییی خوشحال بودم اما تو همین انجمن 2 ساعت بعد فهمیدم که کدم فرق و میکنه و شبانست ! gld gld gld

آقا میگم نمیشه هیچ جوری اینو کاریش کرد ! رفت روزانه ! یا پول کم داد ! یا اصلا نداد :
سلام عزیز
متأسفانه هیچ کاریش نمیشه کرد . خب شما که نمیتونستی بری شبانه چرا انتخاب کردی؟ . خب روزانه خیلی از شهرهای دیگه قبول میشدی که .

texas

پست توسط texas » یک‌شنبه 3 مهر 1390, 7:16 pm

بنده در شهرستان بردسیر از استان کرمان زندگی میکنم ولی شهربابک در فاصله 250 کیلومتری از شهر محل زندگی قبول شدم
اهل سیرجانم و اگر بشه میخواهم انتقالی یا جابجایی به اونجا بگیرم یا اینکه مرکز استان . آخه 2 تا داداش دارم که مرکز استان هستن میخواستم با هم باشیم(ببخشید گیجتون کردم)

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » یک‌شنبه 3 مهر 1390, 7:51 pm

texas نوشته شده:بنده در شهرستان بردسیر از استان کرمان زندگی میکنم ولی شهربابک در فاصله 250 کیلومتری از شهر محل زندگی قبول شدم
اهل سیرجانم و اگر بشه میخواهم انتقالی یا جابجایی به اونجا بگیرم یا اینکه مرکز استان . آخه 2 تا داداش دارم که مرکز استان هستن میخواستم با هم باشیم(ببخشید گیجتون کردم)
خواهش میکنم دوست عزیز
انتقالی که خیلی سخت میدن . تقریبا میشه گفت انتقالی نمیدن . مگر اینکه درخواست دانشجوی مهمان بدین اونم بعد از گذشت ترم اول . اگر هم میخواین مطمئن بشید با دانشکده شهر بابک تماس بگیرید .

texas

پست توسط texas » یک‌شنبه 3 مهر 1390, 7:59 pm

آقا مرسی از راهنمایی شما

سایت سنجش توی اطلاعیش اینو زده بود :
- كليه‌ پذيرفته‌ شدگان‌ رشته‌هاي‌ مختلف‌ تحصيلي‌متمركز ضرورت دارد با رعايت‌ موارد ذيل‌ منحصراً در يكي از روزهاي چهارشنبه مورخ 6/7/90 و يا پنجشنبه مورخ 7/7/90 با دردست ‌‌داشتن ‌‌مدارك‌‌ لازم‌، به‌ شرح‌ مندرج‌ در بند«ج» اين‌ اطلاعيه‌ براي‌ ثبت‌ نام‌ به‌ محل‌ قبولي‌ خود مراجعه‌ نمايند. بديهي است عدم مراجعه در زمان مقرر به منزله انصراف از تحصيل تلقي خواهد شد.
یعنی رفتن زودتر از موعود مقرر بی فایده و بعد از این مهلت هم انصرافه !

سولی بود در ادامه همین تاپیک میپرسم

سپاس

ستاره اميد
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط ستاره اميد » یک‌شنبه 3 مهر 1390, 7:59 pm

سلام دوستان
من شبانه قبول شدم ولی متاسفانه یه مشکلی واسم پیش اومده که بعید میدونم بتونم ترم اول پاس کنم.
آیا می تونم برم صبت نام انجام بدم ولی ترم اول مرخصی بگیرم.آیا این امکان هست؟؟؟

آواتار کاربر
shahanshahiii
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط shahanshahiii » یک‌شنبه 3 مهر 1390, 8:25 pm

fatemi نوشته شده:

سلام عزیز
متأسفانه هیچ کاریش نمیشه کرد . خب شما که نمیتونستی بری شبانه چرا انتخاب کردی؟ . خب روزانه خیلی از شهرهای دیگه قبول میشدی که .
من انتخاب اولم روزانه قم بود ! و دوم شبانه !
من شبانه شهر خودم (قم) قبول شدم ! به نظر شما یک شهره دیگه روزانه قبول میشدم به صرفه تر بود یا همین شبانه که شهره خودمه قبول شدم !

راستی آقا فاطمی کلاس ها از کی شروع میشه zab
و
فیش تاییدیه تحصیلی چی هست و چطوری تهیش کنیم واسه ثبت نام !
ممنون !

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » یک‌شنبه 3 مهر 1390, 8:52 pm

shahanshahiii نوشته شده:
fatemi نوشته شده:

سلام عزیز
من انتخاب اولم روزانه قم بود ! و دوم شبانه !
من شبانه شهر خودم (قم) قبول شدم ! به نظر شما یک شهره دیگه روزانه قبول میشدم به صرفه تر بود یا همین شبانه که شهره خودمه قبول شدم !

راستی آقا فاطمی کلاس ها از کی شروع میشه zab
و
فیش تاییدیه تحصیلی چی هست و چطوری تهیش کنیم واسه ثبت نام !
ممنون !
دوست عزیز کنار خانواده بودنو با میلیون ها تومان پول هم نمیشه عوض کرد . همین که شهر به این خوبیو قبول شدی برو خدا رو شکر کن . هزینه دانشکده های شبانه خیلی پایین هست و در واقع یک سوم هزینه دانشگاه آزاد هست . کلاس ها حدودا از 10 روز دیگه شروع میشه .

برای تاییدیه تحصیلی مراحل زیر رو انجام بدین .
میری یه باجه پستی تو هر جایی ، بهتره شهر محل سکونت خودتون باشه ،یا جایی که اونجا دیپلم گرفتید ، یه کپی از دیپلم رو می برید یا گواهیش رو که هنرستان داده ،به باجه می گید تائیدیه تحصیلی واسه کاردانی میخوام ، فرم میده می گه پر کنید ، مشخصات ناحیه ای که هنرستانتون جزء اون بوده و نام هنرستان و شماره دانش آموزی و ... رو پر می کنید از روی دیپلم یا گواهی دیپلم ،بعد مشخصات دانشگاه مربوطه یا همون آموزشکده رو در جای خودش پر می کنید ، با آدرس دقیق دانشگاهتون ، بعدش تحویل باجه میدید اون چک می کنه، کپی همون مدرکتون یا گواهی دیپلم رو هم ضمیمه و پست می کنه و یه رسید پستی میده به شما.شما فقط کافیه اینو ببری دانشگاه تحویل بدی ، هیچ کاری دیگه ای هم نمی خواد انجام بدی. فقط فرمو درست پر کنید. جای مشخصات هنرستان مشخصات دانشگاه رو ننویسید که برگشت می خوره.

آواتار کاربر
shahanshahiii
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط shahanshahiii » یک‌شنبه 3 مهر 1390, 8:59 pm

ممنون آقا فاطمی یدونه ای دادا !

اگر یاهو میایی آیدی منو ادد کن جبران میکنم !

hex3r@yahoo.com

یا علی فعلا

amir_22

پست توسط amir_22 » یک‌شنبه 3 مهر 1390, 9:10 pm

سلام
دوستان این گواهی دیپلم (فراغت از تحصیل) که برای دانشگاه و فیش پستی لازم هست ، با اون گواهی فراغت از تحصیل که برای سربازی گرفته بودم فرق میکنه؟ یعنی دوباره باید برم یه گواهی دیگه از هنرستان بگیرم؟
و اینکه حدودن رتبه ی چند معمولن شبانه شهید بهشتی قبول میشه، کسی اطلاعی داره ؟

ممنون.

knight-rak
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط knight-rak » دوشنبه 4 مهر 1390, 2:38 pm

سلام
آقای فاطمی آقا قربونت من اونورم پرسیدم و الآن اتفاقی اینجا رو دیدم و دیدم خوب جوابمه مرسی ایکاش تشکر داشتیم تو فروم 1000 بار می عضویدم و ازتون می تشکریدم looc goll goll goll goll goli goli

درضمن دوست عزیز اون که واسه سربازی گرفتی و بیخیال شو ولی با خودت نگهدار برو جایی که دیپلم رو گرفتی چون هنوز هم پرونده شما تو آرشیو اونجا و آموزش و پرورش منطقه هستش اونجا پایان خدمت رو نشون میدین شایدم اون گواهی موقت که برای سربازی گرفته بودی هم نشون بدی بد نباشه بعدش اونا همون برگه ای که به من دادن رو به شما هم میدن هیچ فرق دیگه ای نداره - البت این درصورتی هست که شما کلا تمام پرونده موجود رو از محل تحصیل و آموزش و پرورش نگرفته باشید ( اون تهش رو هم در نیاورده باشی )

ایشالا موفق باشید goll goll goll rgs rgs
عشق است فقط رشته کامپیوتر
ما که جز آزادی و بیکاری و الافی چیز بیشتری ازش ندیدیم وقتی هم که حرف درس و این چیزا بود خوب بازم سرو کارمون با کامپیوتر بود

kota
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط kota » دوشنبه 4 مهر 1390, 3:31 pm

سلام به همه
من که متولد 73 هستم نباید برای سربازی مدرکی رو ببرم؟؟

knight-rak
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط knight-rak » سه‌شنبه 5 مهر 1390, 4:20 pm

شما وقتی میری برای ثبتنام خودشون بهت میگن که باس بری پلیس +10 و اونجا یکسری پایین بالا ها بری تا تایید بشی ولی از نظر سنی نه هیچ مشکلی نیست goli
عشق است فقط رشته کامپیوتر
ما که جز آزادی و بیکاری و الافی چیز بیشتری ازش ندیدیم وقتی هم که حرف درس و این چیزا بود خوب بازم سرو کارمون با کامپیوتر بود

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”