سوالات شما در مورد علمی کاربردی (90)

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
amin24
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط amin24 » پنج‌شنبه 27 دی 1386, 10:26 am

دوست عزيز milad_000 ، سال 85 يكي از دوستان من ، جاي كدرشته هارو جابجا زده بود.
موقع گرفتن كارت يك كپي از كارت گرفت (كدرشته ها روي كارت نوشته شدند) و روي كپي كدرشته هايي كه ميخواست حذف كنه خط زد و كدرشته هاي جديد رو نوشت.
اگه كاري نتونستي انجام بدي موقع گرفتن كارت ورود به جلسه اين كار رو انجام بده.
موفق باشي.

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

پست توسط farshidshd » پنج‌شنبه 27 دی 1386, 10:53 am

amin24 نوشته شده:دوست عزيز milad_000 ، سال 85 يكي از دوستان من ، جاي كدرشته هارو جابجا زده بود.
موقع گرفتن كارت يك كپي از كارت گرفت (كدرشته ها روي كارت نوشته شدند) و روي كپي كدرشته هايي كه ميخواست حذف كنه خط زد و كدرشته هاي جديد رو نوشت.
اگه كاري نتونستي انجام بدي موقع گرفتن كارت ورود به جلسه اين كار رو انجام بده.
موفق باشي.
فکر نکنم
چون یکی از دوستان تو کنکور سراسری همین اشتباه رو کرد و بهش گفتن خوب تغییر رشته دادی دیگه !!!!
نمیشه کاری کرد

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

آواتار کاربر
honeyeh
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط honeyeh » پنج‌شنبه 27 دی 1386, 1:27 pm

grouhi نوشته شده:بچه ها برای علمی کاربردی ترتیب اولویت ها چه جوریه ؟ مثل دانشگاه آزاده ؟ که اولی ها مهم باشد ؟ یا مثل دانشگاه سراسری ؟ همشون رو چک میکنند؟
و بهتره که ساکن هر شهری هستیم اولی هارو اون شهر بزنیم ؟

یکی یه توضیح کامل بده لطفا . :wink:
سلام . منم همین سوالو داشتم. لطفا اگه میشه منو راهنمایی کنید که آیا انتخاب در کنکور علمی کاربردی مثل دانشگاه آزاد هست که انتخاب اول مهمه یا مثل دانشگاه سراسریه؟؟؟ :roll:

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » پنج‌شنبه 27 دی 1386, 2:33 pm

با سلام
دوست عزیز milad_000 نمیخوام روحیت خراب کنم اما من هم مثل شما یه دفعه به چنین مشکلی برخوردم
پرسیدم اگه یه بار دیگه ثبت نام کنم میشه گفتن اگه ثبت نام دوباره کنی اصلا ثبت اولی هم حذف میشه و اصلا برای شما هم کارت ورود به جلسه صدور نمیشه گفتن کامپیوتر اینجوری برنامه ریزی شده اگه دوباره ثبت نام کنی مشکلت 2 میشه

و در مورد اصلاح کارت ورود به جلسه فقط اطلاعات شخصی رو اصلاح میکنن نه اولوت هارو مثل اصلاح(نام و شماره شناسنامه و .....)چون این مشکلت برای من پیش اومده میگم

البته این مشکل 3 سال پیش برای من پیش اومده بود الان ممکنه وضع عوض شده باشه
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

milad_000
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط milad_000 » پنج‌شنبه 27 دی 1386, 3:29 pm

توکل به خدا می کنم
راهی دیگه نیست
غصه خوردن هم فایده نداره
ممنون که جواب دادین
توکل هممون به خدا

محمد رضا
تماس:

پست توسط محمد رضا » پنج‌شنبه 27 دی 1386, 8:20 pm

milad_000 نوشته شده:توکل به خدا می کنم
راهی دیگه نیست
غصه خوردن هم فایده نداره
ممنون که جواب دادین
توکل هممون به خدا
دوست عزیز شما قبول بشو مشکله جا پیدا کردنت با من خودم تو تبریز واست یه خونه کرایه میکنم بهتر و ارزونتر از خوابگاه-آفرین پسر خوب دیگه نا امید نشیه ها باشه.ماشا الله گل پسر.
"سو" دئییبدیر منه اولده،آنام "آب" کی،یوخ!

"یوخو"اویرتدی اوشاقلیقدامنه،"خواب" کی،یوخ

زندگی
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط زندگی » پنج‌شنبه 27 دی 1386, 9:26 pm

زندگی نوشته شده:
rtech نوشته شده:
زندگی نوشته شده:من موندم اینا چرا سیستم عامل رو برای کنکور علمی کاربردی حذف کردن
از اون بدتر میگفتن به مهندسی تغییر پیدا کرده ولی هنوز همون مهندسی تکنولوژیه
من تا جواب دانشگاه آزاد نیاد شرکت نمیکنم :cry: :cry: :cry: :cry:

این اشتباه رو نکن دوست عزیز ، اومد و خدایی نکرده قبول نشدید ، اونوقت با خودتون میگید چرا شرکت نکردید .
فردا برید یک دفترچه بخرید و ثبت نام کنید .
علت شرکت نکردم به خاطر اینه ببینم کجا قبول میشم دانشگاه آزاد اگه هر شهری قبول شدم سعی میکنم اونجا رو به عنوان شهر انتخابی برای کنکور انتخاب کنم .ممنون که به فکر ما هستی دوست عزیز . اگه تا دوشنبه جواب نیومد شرکت میکنم. من میخواهم تو علمی کاربردی هم قبول شم میخوام به خانواده نشون بدم که من میتونم اگه بخوام
:oops: :oops: :oops: :oops: :oop

ar@sh

پست توسط ar@sh » شنبه 29 دی 1386, 9:38 pm

monad نوشته شده:farshidshd عزیز من از مجموعه سوالات کاردانی به کارشناسی آقای مقسمی و همچنین سولات آزمونهای سالهای گذشته که در آخر هر کدام از کتاب های آقای مقسمی هست میخونم اما متن زیر رو بخونید:

.
دوست عزيز سلام
اين سوالاتي كه شما مي فرمائيد براي علمي كاربردي است يا خير !
هر درس جدا يا كلا سوالات در آخر كتاب هست ؟

ar@sh

پست توسط ar@sh » شنبه 29 دی 1386, 9:43 pm

از دوستان خواهشا هر كسي اطلاعاي داره از اينكه چطور ميشه سوالات پارسال علمي كاربردي كامپيوتر رو پيدا كرد، راهنمايي كنه ممنون ميشيم همگي !
:cry:

grouhi
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط grouhi » شنبه 29 دی 1386, 10:01 pm

سلام

ممنون از اینکه سوال قبلی منو جواب ندادین . حداقل اینو جواب بدین .

من کاردانی دارم یعنی 1 ماه معرفی به استادم رو تموم کردم . و 5 ماه معافیت بعد از اتمام تحصیل دارم . توی دفترچه برای نظام وظیفه از بند 1 تا 10 کدوم رو باید انتخاب کنم.

آقا زود به من کمک کنیییییییییییییییییید . تا وقت تموم نشده
http://www.parswf.com
طراحی سایت , پرتال , فروشگاه آنلاین , هاست ودامین , مالتی مدیا , گرافیگ , فلش

milad_000
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط milad_000 » شنبه 29 دی 1386, 10:08 pm

محمد رضا نوشته شده:[
دوست عزیز شما قبول بشو مشکله جا پیدا کردنت با من خودم تو تبریز واست یه خونه کرایه میکنم بهتر و ارزونتر از خوابگاه-آفرین پسر خوب دیگه نا امید نشیه ها باشه.ماشا الله گل پسر.[/quote
من نمی دونم مسخره میکنین یا هر چی هست خودتون می دونین
ولی از دوستام مچکرم که راهنمایی کردند
دلداری دادن
خودمم گفتم که معلوم نیست قبول بشم

آواتار کاربر
meisam
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تبریز
تماس:

درصدهای قبولی در کنکور علمی کارب

پست توسط meisam » شنبه 29 دی 1386, 10:51 pm

سلام به همه کنکوری ها میخاستم از بروبچ قدیمی بپرسم که

تخصصی های کنکور علمی کاربردی رو چند درصد بزنیم قبول میشیم ؟

یکی میگفت بالای 35 درصد بزنی قبولی

aram_d

موافقم

پست توسط aram_d » یک‌شنبه 30 دی 1386, 10:18 am

criminaldevil نوشته شده:سلام خدمت همه ی دوستان گلم
عرض شود که در اینکه فکر خوبیه که شکی نیست منتها احتیاج به برنامه ی زمانی داره...من خودم دانشجو هستم و امتحانام شروع شده از این جهت گفتم 10 بهمن که امتحانا تموم شده باشه و وقتی برای خوندن باشه...اصولا در زندگی کار نشد نداره...همه کاری مشه کرد...اما باید دید ارزششو داره یا نه ....اگه دوستان به حداقل 20 نفر برسن خوب شروع می کنیم...دو نفر که تجربه ی کنکور دارن بیان جلو برنامه بدن...منم سعی می کنم از یکی از مشاورای کنکوری که با من یه اشنایی مختصری دارن کمک بگیرم....واقعا چرا نشه؟؟؟
با برنامه ای که من مد نظرمه نه تنها ظرف این یه ماه می شه همه چیزو خوند بلکه میشه مشکلات رو هم حل کرد و تست زد...من همینجا می گم اقایون و خانومها کار نشد نداره
من اماده ام به طور شدید ..کسایی که فکر می کنن عقب می مونن به نظر من بهتر جبرانی بزارن واسه خودشون تا برسن لزوما نباید دقیقا همه با هم پیش بریم ..هر جا که تموم نشد سعی میکنیم در قسمت تست زنی بیششتر روی اون قسمت کار کنیم انشالاه که همه قبول بشین...اما اول یه تکونی بو خودتون بدین همونقدر که شما می ای می بینی هیچی نمی نویسی خوب از من شخص دالدم انتظار نداشته باش که انجام بدم...بیاین همکاری کنین...بنویسیسن اگه انشالاه به 20 نفر رسیدیم تا اول بهمن یعنی دقیقا یعه هفته دیگه...یه تاپیک می زنیم برنامه هاشو ردیف می کنیم تا برسیم به کنکور و با خیال راحت بریم سر جلسه...منتظر همتون هستم...اگه نشد که من خودم می خونم تنبلایی هم که زحمت تایپ دو جمله به خودشون نمی دن بهتر که قبول نشن...از موقع نوشتن من 100 نفر اومدن طبق امار دو نفر پیام گذاشتن ..به خود بیاین ...بجنبین
سلام
بالاخره این برنامه ریزی چی شد؟؟؟؟؟؟
اگه مثل برنامه ریزی های این دولته بگین تا تکلیف خودمونو بدونیم. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

آواتار کاربر
honeyeh
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط honeyeh » یک‌شنبه 30 دی 1386, 10:23 am

ببخشید یه سوال داشتم؟ این تاپیک تاپیک سوال در مورد کنکور علمی کاربردیه یا چت روم؟ :x :shock:
چرا کسی به اون سوالایی که ضروری هست و ممکنه سوال خیلی های دیگه هم باشه جوابی نمیده؟ :cry: :cry: :cry:

آواتار کاربر
shahrooz
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط shahrooz » یک‌شنبه 30 دی 1386, 12:33 pm

برای برنامه نویسی بالاخره باید چی بخونیم ویژوال بیسیک و سی پلاس پلاس یا پاسکال و سی یا سی شارپ؟

قفل شده