سوال درباره تعدادواحدهای کاردانی پیوسته کامپیوتر ودرس های جب

جهت طرح ابهامات و مشکلات درسی خود به این بخش مراجعه نمایید

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
m_pixel

سوال درباره تعدادواحدهای کاردانی پیوسته کامپیوتر ودرس های جب

پست توسط m_pixel » یک‌شنبه 24 بهمن 1389, 7:25 pm

سلام
دوستان چند تا سوال داشتم که حسابی اعصابمو خرد کرده و ممنون میشم جواب بدید!
من کاردانی پیوسته کامپیوتر موسسه شهاب دانش قم قبول شدم. واز اواخر آبان ماه پذیرششون رو شروع کردند ! به این شکل که ساعت کلاس ها 2برابر شد و بجاش 9 واحد بهمون دادند!که شامل اخلاق ،ریاضی پیش،فیزیک پیش،مبانی برنامه سازی.
جالبه بدونید که سعی کردند بیشتر دانشجو ها رو بندازن تا برای ترم اصلی که همین بهمن 89 هست ظرفیتها پرباشه! و اکترمون فقط تونستیم اخلاق رو پاس کنیم!
و این ترم هم کل درسایی که میتونیم انتخاب کنیم 15تا بیشتر نمیشه! و من بیش از 18واحدنتونستم انتخاب کنم.

حالا اصل مطلب اینکه من شنیدم درس فیزیک پیش تو دانشگاه آزاد و دولتی اراک حذف شده!و دیگه جزو واحد ها نیست ! واین دوستمون که اراکه میگه 69 واحد کلا دارن! و مبانی برنامه سازی و برنامه سازی پیشرفته 1 رو باهم دارن! که تو دانشگاه ما مبانی پیش نیازه.(تازه تو آزادهم فقط کارودانشی ها مبانی دارن!)
یعنی تو دانشگاه ما، من که فنی بودم مبانی برنامه سازی دارم!پیش نیاز هم هست!و فیزیکی که تو دولتی و آزاد حذف شده رو هم دارم!

حالا میخوام ببینم اگه دوستان قانونش رو دارن یا میدونن یه توضیحی بدن !و اگه غیر قانونی هست بگین کاری از دستم برمیاد؟
و اینکه الان یه کاردانی پیوسته نرم افزار کلا چند واحد باید بگزرونه؟ خواهشا اگه میتونین دقیق بگین.

ممنون goll

m_pixel

Re: سوال درباره تعدادواحدهای کاردانی پیوسته کامپیوتر ودرس ها

پست توسط m_pixel » سه‌شنبه 26 بهمن 1389, 11:48 pm

دوستان اگه چیزی در این رابطه میدونن لطفا بگن
ممنون

قفل شده