مشکل سه ترم مشروطی و اخراج (فوری - خواهشا کمک کنید!)

جهت طرح ابهامات و مشکلات درسی خود به این بخش مراجعه نمایید

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
ehsanm2

مشکل سه ترم مشروطی و اخراج (فوری - خواهشا کمک کنید!)

پست توسط ehsanm2 » یک‌شنبه 22 تیر 1393, 2:42 pm

سلام دوستان
من ترم 4 کارشناسی ناپیوسته نرم افزارم در دانشگاه غیر انتفاعی. سه ترم غیر متوالی مشروط شدم و دانشگاه میگه که در حالت عادی اخراجم ولی میشه درخواست برای کمیسیون موارد خاص که در دانشگاه دیگری هست فرستاد تا دید اونها فرصت ادامه تحصیل میدن یا نه. از طرفی هم گفت که این کمیسیون خیلی سخت می گیره تازگی ها و به این راحتی فرصت نمیده.. تنها در صورت ارائه مدرک پزشکی معتبر و اینکه مشکل جدی باشه فرصت میدن. من اتفاقا مشکل مفصل داشتم و رفتم از دکترم گواهی پزشکی گرفتم ولی باز معاون اموزشی گفت که با همچین نامه ای به احتمال زیاد فرصت نمیدن و بهتره بری یه گواهی یا مدرک بهتر جور کنی. حالا من موندم چیکار کنم! دکتر از کجا بیارم؟! پیش چه دکتری برم؟ چطوری راضیش کنم چیزی که می خوامو بنویسه و... .
تو رو خدا کمک کنید nar

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

Re: مشکل سه ترم مشروطی و اخراج (فوری - خواهشا کمک کنید!)

پست توسط peyman » یک‌شنبه 22 تیر 1393, 10:22 pm

معمولا دانشگاه های پولی مشکلی در این رابطه ندارن.
دانشگاه آزاد که تا N ترم اجازه ادامه تحصیل میده غیرانتفاعی ها هم اصلا دوست ندارن دانشجو رو از دست بدن. شما همون گواهی رو به همراه یه نامه بده احتمالا موافقت بکنن
...

ehsanm2

پست توسط ehsanm2 » دوشنبه 23 تیر 1393, 3:34 pm

دانشگاه های غیر انتفاعی از جمله دانشگاه های پولی ان که ادا در میارن! حالا خوبه مدرکشون از پیام نور هم پایین تره!
ظبق آئین نامه برای سه ترم مشروطی تو خود دانشگاه تصمیم نمی گیرن. مدارک رو می فرستن کمسیون که ظاهرا اونجا هم فقط در صورت داشتن مدرک دهن پر کن پزشکی یا اینکه چیزی نمونده باشه درستو تموم کنی و معدلت خوب باشه فرصت میدن.
کسی تا حالا به وضع ت*می من دچار نشده یه راهی جلو پامون بزاره؟!

saeid1346
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط saeid1346 » یک‌شنبه 12 مرداد 1393, 2:00 am

بنده دچار شدم البته در کاردانی سه ترم متوالی مشروط شدم و اخراج شدم ! نمیخوام تو دلتو خالی کنم ولی خیلی سخت گرفتن واس من ! دو سه بار درخواست دادم ولی قبول نکردن !

قفل شده