3 ترم مشروطی ؟

جهت طرح ابهامات و مشکلات درسی خود به این بخش مراجعه نمایید

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
s a b

3 ترم مشروطی ؟

پست توسط s a b » پنج‌شنبه 23 خرداد 1392, 10:01 am

من ترم5 را تمام کردم و احتمالا برای بار 3مشروط کارشناسی ناپیوسته دانشگاه ازاد خواهم شد معدل کل 11 هست ولی معدل ترم 10و مشمول هم نیستم

آیا با 40 واحد باقیمانده امکان ادامه تحصیل وجود دارد یا اخراجی هستم ؟

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

Re: 3 ترم مشروطی ؟

پست توسط peyman » شنبه 25 خرداد 1392, 10:26 pm

طبق قانون شما اخراج هستید ولی معمولا دانشگاه آزاد اجازه ادامه تحصیل رو میده و مشکلی نداره. بهتره با مسئول آموزش صحبت کنید
...

Amir7373

پست توسط Amir7373 » شنبه 7 تیر 1393, 12:59 am

سلام
اگه كسي سه ترم مشروط شده باشه در دوره كارشناسي و دانشگاه شرط عدم مشروطي براي ترم هاي ديگش گذاشته باشه و ترم بعدي تعداد واحد هاي خودشو به زير دوازده تا برسونه كه ترم حساب نشه ايا بازم واسه ترم بعد از اونم بايد كميسيون بره؟؟

saeid1346
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط saeid1346 » یک‌شنبه 12 مرداد 1393, 2:06 am

سه ترم مشروطی در کاردانی اخراجه و در کارشناسی هم ظاهرا همینطوره ! از اموزش باید بپرسید
درمورد اون قضیه واحد زیر 14 یا 12 و ترم حساب نشدن باید بگم برات تا دو ترم میتونی از این قضیه استفاده کنی ولی یه جورایی فایده ای هم نداره دو ترم که مشروط بشی حالا چه واحد بالای 12 باشه چه زیر 12 ریز نمرات و درخواست ادامه تحصیلتو میفرستن کمسیون موارد خاص بعدش موافقت میشه سه ترم متوالی اگر شرایطت خاص باشه قبول میشه وگر نه اخراج !

توصیه میکنم قبل از این که کارتون به مشکل بر بخوره اگر مشکل نظام وظیفه ندارید انصراف بدید دوباره تطبیق واحد بدید و برگردید سر درستون که البته این قضیه تطبیق واحد یه هزینه هایی هم داره dan ! البته از این روش یه بار میشه واس اونایی که مشکل نظام وظیفه دارن استفاده کرد که باید تو سنوات مجاز تحصیلی باشه مثلا ترم 5 یا 4 کاردانی باشی نه ترم 6 تا معافیت تحصیلی برات صادر بشه و ....

درضمن این چیزایی که گفتم واس غیر انتفایی بود جریان دانشگاه ازادو نمیدونم

دولتی هم تجربشو دارم دو ترم متوالی بعضی جاها سریع اخراج ! سه ترم که دیگه هیچی !!!!

قضیه اش خیلی طولانیه چون تجربش کردم درجریان همه چیزاش هستم اگر کسی مشکلی داشت پیغام خصوصی بده تا راهنماییش کنم !

قفل شده