کی شهید بهشتی کرج قبولیده؟

در این بخش دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاههای مختلف، به معرفی دانشگاه خود خواهند پرداخت

مدیر انجمن: مهيار

JBL

Re: کی شهید بهشتی کرج قبولیده؟

پست توسط JBL » دوشنبه 7 شهریور 1390, 7:15 pm

اینم دو تا عکس از بیرون ساختمان شماره 2 که بچه های کامپیوتر 90% کلاساشون اونجا برگزار میشه(زمستون 88)
راستی اون اسکلت ساختمونم الآن کامل شده اینم بگم که 4 تا رشته کامپیوتر . حسابداری . گرافیک و نقشه کشی کلاساش شماره 2 هست 5تا رشته دیگه تو ساختمان شماره یکه
پیوست‌ها
DSC02328.jpg
DSC02328.jpg (86.52 KiB) مشاهده 5850 مرتبه
DSC02325.jpg
DSC02325.jpg (174.46 KiB) مشاهده 5850 مرتبه

آواتار کاربر
travian
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: پايتخت

Re: کی شهید بهشتی کرج قبولیده؟

پست توسط travian » سه‌شنبه 8 شهریور 1390, 1:11 am

JBL نوشته شده:اینم دو تا عکس از بیرون ساختمان شماره 2 که بچه های کامپیوتر 90% کلاساشون اونجا برگزار میشه(زمستون 88)
راستی اون اسکلت ساختمونم الآن کامل شده اینم بگم که 4 تا رشته کامپیوتر . حسابداری . گرافیک و نقشه کشی کلاساش شماره 2 هست 5تا رشته دیگه تو ساختمان شماره یکه
سلام ، ممنون بابت عکس ها

ما که فعلا تا یکی دو سالی اینجا هستیم

البته این مه گرفتگی و .. یه چشم انداز خوب بوجود میاره ، من که همیشه با این هوا خیلی حال کردم yes:

ask66 نوشته شده:یادش بخیر جونیا poo چقدر تو سرما و مه میرفتیم و میومدیم tof: ولی واقعا سطح علمیش خوبه goll
در مورد سطح علمی کاملا درست میگی ، واقعا سطح علمیش بالاست yes: bil:

هنوزم جوونیا bale dan
درياي آرام ناخداي قهرمان نمي سازد

hsdn
کاربر ساده
کاربر ساده

انتقالی به دانشگاه شهید بهشتی

پست توسط hsdn » دوشنبه 2 دی 1392, 5:05 pm

باسلام من دانشجوی رشته نرم افزارکامپیوتردانشگاه امام جعفرصادق هستم ومیخواستم به دانشگاه شهید بهشتی کرج انتقالی بگیرم کسی میدونه شرایطش چطوریه وضعیت چطوریاست؟چون ازشهریارهم باید بیام کمی برام سخته اما شهرستان خیلی بدتره دیوونه کنندست واقعا میشه راهنماییم کنید برای انتقالی گرفتن به دانشگاه شهید بهشتی چیکارمیتونم بکنم؟معدلم چندباید بشه؟به دانشگاه های انقلاب وشمسی پورچطورمیشه انتقالی گرفت البته انگارممنوعه درسته؟

قفل شده

بازگشت به “معرفی دانشگاهها و امکانات آنها”