مشاوره

در این بخش دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاههای مختلف، به معرفی دانشگاه خود خواهند پرداخت

مدیر انجمن: مهيار

قفل شده
gholami1366

مشاوره

پست توسط gholami1366 » دوشنبه 3 آبان 1389, 12:38 pm

سلام
ببخشید اینقدر با عجله حرفمو میزنم
من در موسسه غیر انتفاعی جهاد دانشگاهی کاشمر قبول شدم و ترم اول رو مرخصی گرفتم
و اهل استان کهگیلویه وبویراحمد هستم می خواستم بدونم می تونم انتقالی بگیرم و به دانشگاه معادل آن در اهواز بیام .
در صورت امکان ممنون میشم سریعتر کمکم کنید. ger:
ورودی 1389

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: هورا
تماس:

Re: مشاوره

پست توسط مهيار » سه‌شنبه 4 آبان 1389, 1:59 am

gholami1366 نوشته شده:سلام
ببخشید اینقدر با عجله حرفمو میزنم
من در موسسه غیر انتفاعی جهاد دانشگاهی کاشمر قبول شدم و ترم اول رو مرخصی گرفتم
و اهل استان کهگیلویه وبویراحمد هستم می خواستم بدونم می تونم انتقالی بگیرم و به دانشگاه معادل آن در اهواز بیام .
در صورت امکان ممنون میشم سریعتر کمکم کنید. ger:
ورودی 1389

سلام دوست من
اولا جای سئوال شما اینجا نیست بهتر بود تو بخش مربوطه میپرسیدی .
اما واسه اینکه دست خالی از این سایت بیرون نری اطلاعاتی که دارمو بهت میگم اما همیشه مسئله انتقالی به شرایط شخصی شما( دلایلتون واسه انتقالی و دو دانشگاه مبدا و مقصد) بستگی داره .
معمولا ترم اول تحصیل رو انتقالی نمیدن مگه اینکه رابطه خیلی قوی داشته باشی .
واسه چند ترم میتونی مهمان بگیری که اینطوری باید شهریه دو جا رو پرداخت کنی و بعد یکی دو ترم آخر رو انتقالی دائم بگیری . معمولا اینطوری بوده و تا حدی هم بعضی از بچه ها موفق بودند ولی بازهم میگم که همه اینا به دانشگاه مبدا و مقصد شما بستگی داره . البته یه شرایط دیگه هم هست و اون اینکه شما شخصی رو پیدا کنید که بخواد از دانشگاهی که شما میخواین بهش انتقال پیدا کنید بره به دانشگاهی که شما توش پذیرفته شدین ( یه جور معاوضه ) که اینم به دانشگاه دو طرف بستگی داره .
ضمنا اگه سرچ کنید تو سایت میتونید اطلاعات بیشتر هم بگیرید و شرایط مشابه رو بررسی کنید .
پيش از سحر تاريك است،اما تا كنون نشده که آفتاب طلوع نکند... به سحر اعتماد کنيد.

شکست وجود ندارد مگر در ذهن سازنده‌اش!
-------------------------------------------------------------------
بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي
--------------------------------------------------------------------------
به سلامتي بچه هاي قديم که با ذغال واسه خودشون سيبيل ميذاشتن تا شبيه باباهاشون بشن نه بچه هاي الان که ابروهاشونو بر ميدارن تا شبيه مادراشون بشن

vision
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط vision » یک‌شنبه 9 آبان 1389, 4:16 pm

سلام امروز کارنامه خودمو دیدم.
این اطلاعات توش بود :
1. رتبه من برای علامه دهخدا شده بود 300 و آخرین فرد قبولی 717 بود.( الان هم اینجا می خونم )
2. رجا نیمه دوم 133 شدم و آخرین رتبه قبولی 215 .
3. علوم و فنون مازندران 187 شدم و آخرین فرد قبولی 421 .
4. شمال آمل 196 بودم و آخرین فرد قبولی 752.
سوالاتم ایناست :
1. با این حساب میشه گفت که سطح علامه دهخدا از علوم و فنون( مازنداران ) و دانشگاه شمال آمل بالاتره ؟ ( آخه رتبم تو قزوین شده 300 ولی واسه شمال شده صد و خورده ای )
2. نیمه دوم رجا رو هم آوردم می تونم ترم بعدی برم رجا ثبت نام کنم ؟ و واحد های این ترم که تو دهخدا خوندم رو تطبیق بدم ؟
3. به نظرتون اون دوتا که دانشگاه هستن بهترن یا اینا که تو قزوینه ؟ ( من کرج زندگی می کنم )
مرسی از لطفتون

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: هورا
تماس:

پست توسط مهيار » یک‌شنبه 9 آبان 1389, 11:29 pm

vision نوشته شده:سلام امروز کارنامه خودمو دیدم.
این اطلاعات توش بود :
1. رتبه من برای علامه دهخدا شده بود 300 و آخرین فرد قبولی 717 بود.( الان هم اینجا می خونم )
2. رجا نیمه دوم 133 شدم و آخرین رتبه قبولی 215 .
3. علوم و فنون مازندران 187 شدم و آخرین فرد قبولی 421 .
4. شمال آمل 196 بودم و آخرین فرد قبولی 752.
سوالاتم ایناست :
1. با این حساب میشه گفت که سطح علامه دهخدا از علوم و فنون( مازنداران ) و دانشگاه شمال آمل بالاتره ؟ ( آخه رتبم تو قزوین شده 300 ولی واسه شمال شده صد و خورده ای )
2. نیمه دوم رجا رو هم آوردم می تونم ترم بعدی برم رجا ثبت نام کنم ؟ و واحد های این ترم که تو دهخدا خوندم رو تطبیق بدم ؟
3. به نظرتون اون دوتا که دانشگاه هستن بهترن یا اینا که تو قزوینه ؟ ( من کرج زندگی می کنم )
مرسی از لطفتون
سلام
دوست من لطفا به عنواین بخشهای مختلف نگاه کنید و بعد پست بدین "معرفی دانشگاهها و امکانات آنها "
ما واسه مشاوره کلا تالار جدایی داریم .
اما در مورد سئوال اولت نمیتونم بهت جواب قطعی بدم چون نمیشه از این رتبه ها نتیجه خاصی گرفت ( البته من نمیتونم )
در مورد سئوال دوم باید تکمیل ظرفیت شرکت کنی و اگر قبول شی و بتونی رجا رو بیاری میتونی بعضی از واحدها رو تطبیق بزنی که این به دانشگاه رجاء بر میگرده که چقده دانشگاه ابتدایی شما رو قبول داشته باشه . کلا واسه تطبیق دروس باید دانشگاه مقصد نظر بده .
در مورد سئوال 3 به نظرم فرق خاصی ندارند اما خوب مسلما دانشگاه شمال از لحاظ امکانات نسبت به موسسه ها خیلی بالاتره اما خوب معایب دیگه ای هم داره که تو تاپیک خاص خودش بچه ها صحبت کردند و خوب به نظرم تو مدرک وقتی میخوره دانشگاه تا موسسه غیر انتفایی خیلی میشه تفاوت رو احساس کرد ( البته نظر شخصیه منه ) .

----------------------------------------------------------------------------
این تاپیک هم قفل میشه .
پيش از سحر تاريك است،اما تا كنون نشده که آفتاب طلوع نکند... به سحر اعتماد کنيد.

شکست وجود ندارد مگر در ذهن سازنده‌اش!
-------------------------------------------------------------------
بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي
--------------------------------------------------------------------------
به سلامتي بچه هاي قديم که با ذغال واسه خودشون سيبيل ميذاشتن تا شبيه باباهاشون بشن نه بچه هاي الان که ابروهاشونو بر ميدارن تا شبيه مادراشون بشن

قفل شده

بازگشت به “معرفی دانشگاهها و امکانات آنها”