دانشکده فنی و مهندسی تربت حیدریه

در این بخش دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاههای مختلف، به معرفی دانشگاه خود خواهند پرداخت

مدیر انجمن: مهيار

آواتار کاربر
bomb
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: دانشکده فنی و مهندسی تربت حیدریه

پست توسط bomb » سه‌شنبه 21 شهریور 1391, 11:37 pm

sasan_software نوشته شده:
bomb نوشته شده:تصویر
سلام آقا برید تربت نترسید اساتید amuz: عالین اونجا فقط تولید نابغه میکنه ktb: !
محیطشم که عالیه !
من که کاردانی اونجا بودم حیف که دیگه نمیخوام برم اونجا وگرنه بهترین داشگاهه مخصوصا با مدیریت و معاونت فوق العادش به خصوص معاونت فرهنگی!!
آقا برید ضرر نمیکنید! goli
دوست عزیز شما کاردانی بودی و دانشگاه دیگه ندیدی مسلما که اینطوری میگی، پس مقیاس عالی بودن رو نداری!
من کارشناسی می خونم و دانشگاه کاردانیم عالی بود.
در پایین یه توضیحاتی می دم.
سلام ساسان خوبی؟ ما هم کارشناسی میخونیم از چند روز دیگه انقد کارشناسی کارشناسی نکن تازه من دو سال اونجا بودما dan تازه دقت کن من ته همه جمله هام تعجب داره و همش تمسخره اون شکلکه هم ( amuz: ) یکی هست بذار تصفیه کنم بعد میگم کیه! dan ما دانشگاه ندیده نیستیما زیاد میریم سر کلاسا دانشگاه ها دیگه یه هفته سر کلاس برنامه نویسی شریف هم رفتم. اصلا تربت اسم دانشگاهم براش زیاده البته الان جو گیر شدن یه کم خوشگل کردن مخصوصا سلف رو. ولی اینم بگم دانشگاه ها دیگه حتی شریف هم به نظرم از نظر علمی خیلی بالاتر از تربت نیست!کلا همه یه جورن! یه شوال رو توش گیر کرده بودم 7 طبقه دانشکده کامپیوتر شریفو بالا پایین گردم یکی نتونست جواب بده به سلمان گفتم سریع حل شد. بیشتر رو محیط دانشگاهها میشه حساب کرد! البته بزرگی محیط خودش نشونه اینه که آدم درست حسابی اونجا بیشتر پیدا میشه! ما که رفتیم شما یه ترم دیگه حداقل برید حال کنید با احمدیانینا من 30 تا انتخاب کردم 15امیش تربته ولی فک کنم انتخاب اولم قبولم انشالله و عمرا به تربت نمیرسه str:
راستی اگه نشناختی مصطفی ام nisdh

آواتار کاربر
sasan_software
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: آستارا

پست توسط sasan_software » جمعه 28 مهر 1391, 11:41 am

bomb نوشته شده:
sasan_software نوشته شده:
bomb نوشته شده:تصویر
سلام آقا برید تربت نترسید اساتید amuz: عالین اونجا فقط تولید نابغه میکنه ktb: !
محیطشم که عالیه !
من که کاردانی اونجا بودم حیف که دیگه نمیخوام برم اونجا وگرنه بهترین داشگاهه مخصوصا با مدیریت و معاونت فوق العادش به خصوص معاونت فرهنگی!!
آقا برید ضرر نمیکنید! goli
دوست عزیز شما کاردانی بودی و دانشگاه دیگه ندیدی مسلما که اینطوری میگی، پس مقیاس عالی بودن رو نداری!
من کارشناسی می خونم و دانشگاه کاردانیم عالی بود.
در پایین یه توضیحاتی می دم.
سلام ساسان خوبی؟ ما هم کارشناسی میخونیم از چند روز دیگه انقد کارشناسی کارشناسی نکن تازه من دو سال اونجا بودما dan تازه دقت کن من ته همه جمله هام تعجب داره و همش تمسخره اون شکلکه هم ( amuz: ) یکی هست بذار تصفیه کنم بعد میگم کیه! dan ما دانشگاه ندیده نیستیما زیاد میریم سر کلاسا دانشگاه ها دیگه یه هفته سر کلاس برنامه نویسی شریف هم رفتم. اصلا تربت اسم دانشگاهم براش زیاده البته الان جو گیر شدن یه کم خوشگل کردن مخصوصا سلف رو. ولی اینم بگم دانشگاه ها دیگه حتی شریف هم به نظرم از نظر علمی خیلی بالاتر از تربت نیست!کلا همه یه جورن! یه شوال رو توش گیر کرده بودم 7 طبقه دانشکده کامپیوتر شریفو بالا پایین گردم یکی نتونست جواب بده به سلمان گفتم سریع حل شد. بیشتر رو محیط دانشگاهها میشه حساب کرد! البته بزرگی محیط خودش نشونه اینه که آدم درست حسابی اونجا بیشتر پیدا میشه! ما که رفتیم شما یه ترم دیگه حداقل برید حال کنید با احمدیانینا من 30 تا انتخاب کردم 15امیش تربته ولی فک کنم انتخاب اولم قبولم انشالله و عمرا به تربت نمیرسه str:
راستی اگه نشناختی مصطفی ام nisdh
اولا: اینکه گفتم کارشناسی، هدف معرفی خودم بود نه چیز دیگه. (البته بعید نیست اینطور فکر کنی، چون اونجا سر این چیزا کل میندازن. عجیبا غریبا!!! baba: )
دوما: پناه بر خدا! looc تو داری تربت رو با شریف مقایسه میکنی؟! تازه مقایسه که کردی بعدش میگی بالاتر نیست؟! اینو دیگه واقعا هیچی ندارم بگم. gsg (در ضمن اینکه میگی سلمان، داری راجب یکی از دانشجوهاش صحبت میکنی، اون که قرار نیست تا آخر عمرش اونجا بمونه، ربطی به دانشگاه نداره)
سوما: ما که نفهمیدیم تربت خوبه یا بده. nar: اوایل جملاتت میگی "همه جمله هام تعجب داره و همش تمسخره" و "تربت اسم دانشگاهم براش زیاده". بعد میگی "حتی شریف هم به نظرم از نظر علمی خیلی بالاتر از تربت نیست"
چهارما: ایشالا بهترین جایی که دوستش قبول شی، باعث افتخار ماست. همون انتخاب اول رو قبولی. شیرینی یادت نره ها!!! goli
خوشبختی ما در سه جمله است:
تجربه از دیروز، استفاده از امروز، امید به فردا...
ولی ما با سه جمله دیگر زندگی مان را تباه می کنیم:
حسرت دیروز، اتلاف امروز، ترس از فردا...

arad765

پست توسط arad765 » جمعه 22 دی 1391, 5:05 pm

سلام میشه در مورد خوابگاه دانشگاه تربت هم یه اطلاعاتی بدین چون میگن خوابگاه دانشگاه ازاد هم هست کدوم یکی بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من اونجا قبول شدم ولی برای خوابگاه هنوز اقدام نکردم در ضمن از مشهدم rooz fekr

قفل شده

بازگشت به “معرفی دانشگاهها و امکانات آنها”