دوستان لطفا خیلی زود کمکم کنید خیلی نیاز به کمک دارم

در این بخش دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاههای مختلف، به معرفی دانشگاه خود خواهند پرداخت

مدیر انجمن: مهيار

قفل شده
pedram-123
کاربر ساده
کاربر ساده

دوستان لطفا خیلی زود کمکم کنید خیلی نیاز به کمک دارم

پست توسط pedram-123 » سه‌شنبه 30 شهریور 1389, 3:29 pm

با سلام و خسته نباشید خدمت شما
من توی کنکور کارشناسی ناپیوسته در رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار/مجازی شیراز قبول شدم پارسال هم دانشگاه آزاد کارشناسی ناپیوسته در رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار قبول شدم و میتونم الان با تاخیر ثبت نام کنم حالا به نظر شما مجازی شیراز ثبت نام کنم یا دانشگاه آزاد؟ساکن تهران هم هستم در ضمن کدوم مدرک معتبرتره و از کدوم راحت تر میشه فارغ التحصیل شد؟و هزینش چجوریه؟ترمی چند میشه؟
از اساتید محترم خواهشمندم هرچه سریعتر به من جواب بدن

آواتار کاربر
gaslakh
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: دوستان لطفا خیلی زود کمکم کنید خیلی نیاز به کمک دارم

پست توسط gaslakh » سه‌شنبه 30 شهریور 1389, 11:44 pm

دوست گرامی .
هزینه ی برای دانشگاه مجازی آنقدر بالا نیست و تنها نیاز به سیستم قوی و اینترنت پرسرعت داره ولی کلا دانشگاه آزاد از نظر هزینه شهره ی عام و خاصه.
اگر دوست دارید لذت دانشگاهی بودن را حس کنید دانشگاه آزاد گزینه ی بهتریه وگرنه باید رایانه خودتون را دانشگاه خود بدونید و مدتها پشت سیستم سر کنید . اما این را بگم که مدرک دانشگاه مجاری تفاوت خاصی با مدرک اصل دانشگاه نداره و به اندازه مدرک حضوری دانشگاه معتبر است .

pedram-123
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: دوستان لطفا خیلی زود کمکم کنید خیلی نیاز به کمک دارم

پست توسط pedram-123 » سه‌شنبه 30 شهریور 1389, 11:31 pm

gaslakh نوشته شده:دوست گرامی .
هزینه ی برای دانشگاه مجازی آنقدر بالا نیست و تنها نیاز به سیستم قوی و اینترنت پرسرعت داره ولی کلا دانشگاه آزاد از نظر هزینه شهره ی عام و خاصه.
اگر دوست دارید لذت دانشگاهی بودن را حس کنید دانشگاه آزاد گزینه ی بهتریه وگرنه باید رایانه خودتون را دانشگاه خود بدونید و مدتها پشت سیستم سر کنید . اما این را بگم که مدرک دانشگاه مجاری تفاوت خاصی با مدرک اصل دانشگاه نداره و به اندازه مدرک حضوری دانشگاه معتبر است .

خیلی خیلی ممنون
تاحالا بهترین جوابی که گرفتم همین بود من هم تصمیم خود را گرفتم و در دانشگاه مجازی ثبت نام میکنم به نظر من دانشجوی رشته کامپیوتر و آی تی باید مجازی درس بخونه و این روش تا چند سال دیگه قشنگ جا می افته لذت دانشگاهی بودن را هم 2سال در مقطع کاردانی چشیدیم بسه هرچی باشه خیلی بهتره بعد چند سال درس خوندن توی مدرکم بنویسن:"موسسه غیرانتفاعی..." لا اقل میدونم اینجوری اسم "دانشگاه" پشت مدرک و اسمم هست توی این مملکت چی اعتبار داره که مدرک بخواد داشته باشه؟!!!هرچی باشه از دانشگاه آزاد بهتره که به عناوین و اسم های مختلف دانشجو را میچاپه آدم توی موسسه درس نخونه بهتره من که به شخصه این غیرانتفاعی هارو از همون اول قبول نداشتم البته منهای اونایی که به دانشگاه تغییر اسم دادن بقیه دبیرستانی بیش نیستند...
در اینجا به همه کسانی که قبول شدند تبریک میگم و برای کسانی هم که قبول نشدن آرزوی موفقیت و آینده ای روشن را از خداوند منان برایشان خواستارم و انشالله که در کنکورهای بعدی نتیجه مطلوب کسب کنند و از همه کسانی که با پیغام های خصوصی مرا یاری دادند کمال تشکر را دارم
خدانگهدار bil:

قفل شده

بازگشت به “معرفی دانشگاهها و امکانات آنها”