سوالی در مورد کاردانی

در این بخش دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاههای مختلف، به معرفی دانشگاه خود خواهند پرداخت

مدیر انجمن: مهيار

قفل شده
زهـــــرا
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: wonderland

سوالی در مورد کاردانی

پست توسط زهـــــرا » پنج‌شنبه 18 شهریور 1389, 1:30 pm

سلام.این علمی کاربردی که کنار رشته ها نوشتن یعنی چی؟من غیر انتفاعی کاردانی علمی-کاربردی کاپیوتر قبول شدم.سوال من اینه که بعد از دو سال که کاردانی تموم شد میتونم کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کنم.خواهش میکنم زود جواب بدید22باید برم برا ثبت نام
آخرین ویرایش توسط زهـــــرا در دوشنبه 23 خرداد 1390, 5:43 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
عسل
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: مشهد

Re: من تا 21شهریور وقت دارم یکی کمک کنه!!!

پست توسط عسل » پنج‌شنبه 18 شهریور 1389, 1:37 pm

lili919 نوشته شده:سلام.این علمی کاربردی که کنار رشته ها نوشتن یعنی چی؟من غیر انتفاعی کاردانی علمی-کاربردی کاپیوتر قبول شدم.سوال من اینه که بعد از دو سال که کاردانی تموم شد میتونم کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کنم.خواهش میکنم زود جواب بدید22باید برم برا ثبت نام
بله دوست عزیز شما می تونید پس از اتمام دوره کاردانی در کنکور کارشناسی شرکت کنید و ادامه بدید
رشته علمی کاربردی با مهندسی تفاوتش در چند واحد درسیه و مدرکش هم فکر می کنم تفاوت داشته باشه . در عنوان مدرک بهتون مهندسی کامپیوتر نمیدن بلکه میزنه کاردان کامپیوتر یا اگه مقطع کارشناسی باشه میزنه کارشناس کامپیوتر همین نگران نباشید
نبوده

............. نیست

........................
نخواهد بود

از تو عزیزتر

.............کسی برای من...

زهـــــرا
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: wonderland

پست توسط زهـــــرا » پنج‌شنبه 18 شهریور 1389, 9:43 pm

من شنیدم که بعد از پایان دوره کاردانی دوره کارشناسی دو ساله تموم میشه ولی بعضیا هم میگن که با وجود اتمام دوره کاردانی دوره کارشناسی همون چهار سال رو باید خوند.کدوم درسته؟یعنی من بعد از کاردانی باید چهار سال هم برا کارشناسی بخونم؟

آواتار کاربر
عسل
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: مشهد

پست توسط عسل » پنج‌شنبه 18 شهریور 1389, 9:51 pm

lili919 نوشته شده:من شنیدم که بعد از پایان دوره کاردانی دوره کارشناسی دو ساله تموم میشه ولی بعضیا هم میگن که با وجود اتمام دوره کاردانی دوره کارشناسی همون چهار سال رو باید خوند.کدوم درسته؟یعنی من بعد از کاردانی باید چهار سال هم برا کارشناسی بخونم؟
لی لی عزیز
اگه قرار بود بعد از کاردانی 4سال دیگه واسه کارشناسی بخونیم که همه ما که تو این سایت هستیم الاف بودیم
نه عزیزم اشتباه بهت گفتن همه این بچه هایی که توی این سایت هستن دوسال کاردانی یا نهایت 5 ترم کاردانی خوندن و بعدش دوسال کارشناسی
نبوده

............. نیست

........................
نخواهد بود

از تو عزیزتر

.............کسی برای من...

قفل شده

بازگشت به “معرفی دانشگاهها و امکانات آنها”