دانشگاه مجازی شیراز - مدرک ، هزینه ، نمره

در این بخش دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاههای مختلف، به معرفی دانشگاه خود خواهند پرداخت

مدیر انجمن: مهيار

samin1990

Re: دانشگاه مجازی شیراز - مدرک ، هزینه ، نمره

پست توسط samin1990 » شنبه 2 مهر 1390, 11:39 am

irani نوشته شده:http://www.shirazu.ac.ir/index.php?cmod ... ws_id=1214

این سایت دانشگاه مجازی شیراز-شرایط ثبت نام گفته.
دوستان اگه کسی می دونه لطفا بگید حدودا هر ترم چقدر هزینه داره؟

سلام
باتوجه به هزینه ای که تو دفترچه های سنجش اومده هزینه ثابت حدود227 هزارتومن
و واحدهای درسی هم با توجه به رشته ات متفاوته
آنطور که من از دانشجویان این دانشکده شنیده ام هر ترم بیش از 700 نمیشه

samin1990

پست توسط samin1990 » شنبه 2 مهر 1390, 11:44 am

HMD76 نوشته شده:با سلام خدمت همه دوستان
من نميدونم كه آيا حاضر شدن سر كلاسهاي آنلاين الزامي است يا خير،بعداً هم ميشه ازرو سايت دانلود كرد. اين سؤال من بخاطر شاغل بودنمه. اصلاً بخاطر همين دانشگاه مجازي رو انتخاب كردم.
براي ثبت نام هم نمي دونم براي بهمن بايد همون موقع ثبت نام كرد يا الان.
نتونستم از تو سايت يوزر نيم و پسورد بگيرم.
سرکلاس باید حضور داشته باشید ،استاد حضور و غیاب میکنه ولی میتونید شرایطتون را با استاد درمیون بزارید که استاد باهاتون همکاری داشته باشن
برا ترم بهمن هم ثبت نام اصلی همون بهمنه اما شاید 2مهر یه ثبت نام اینترنتی داشته باشه

masood66

پست توسط masood66 » شنبه 2 مهر 1390, 11:54 pm

سلام دوستان من کارشناسی ناپیوسته الکترونیک دانشگاه مجازی شیراز قبول شدم.حساب کردم کل شهریه 5ترمش حدود 5/4 میلیونه به نظر شما ارزشش رو داره؟؟؟من به نظر و اطلاعات شما برای تصمیم گیری احتیاج دارم ممنووووون dd:

ramsar007

پست توسط ramsar007 » دوشنبه 4 مهر 1390, 2:55 am

پست ویرایش شد .
لطفا از ارسال پست به صورت فینگلیش و یا انگلیسی خودداری نمائید .

arkpole

پست توسط arkpole » سه‌شنبه 5 مهر 1390, 3:48 pm

سلام
من در حال حاضر سرباز هستم.می خواستم بدانم که می توانم برای ارشد فناوری اطلاعات در دانشگاه مجازی شیراز ثبت نام کنم یا باید صبر کنم سربازیم تمام شود؟
ممنون

EhsanChess
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: شیراز

پست توسط EhsanChess » چهارشنبه 6 مهر 1390, 3:38 pm

پس چرا مجازی رتبه های قابل قبولی رو نمیگیره.فکر کنم یه جای کار ایراد داره.بیشتر تحقیق میکنم.
10000 به بالا هست.
بازی آفریننده و بدون ترس از ریسك و داشتن یك سبك روشن به هیچ وجه شما را از كار و تمرین سخت بی نیاز نمی سازد؛ برعكس، همواره می بایست بازی خود را كامل تر كنید... تكنیك خود را بی نقص تر سازید و نتیجه ی بازیهای پیچیده را بررسی كنید.((گاری كاسپارف))

reza3r

پست توسط reza3r » چهارشنبه 6 مهر 1390, 11:57 pm

سلام دوستان . من دانشگاه مجازی شیراز کارشناسی ناپیوسته - رشته مهندسی تكنولوژي سخت افزار كامپيوتر قبول شدم . و امروز هم رفتم برای ثبت نام . مبلغ امور دانشجویی 16500 تومان و مبلغ انتخاب واحد برای تعداد 16 واحد 500.000 تومان شد . البته کل هزینه 500.000 تومان برای 16 واحد نیستا .
از روند ثبت نام بسیار راضی هستم . چون کل سیستم ثبت نام من به صورت حضوری 15 دقیقه هم نشد . البته این به خاطر سیستم نوینی هست که دانشگاه مجازی قبل از ثبت نام حضوری مدارک شما رو از طریق اینترنت دریافت می کنه و کار رو خیلی آسون میکنه .
نحوه برخورد پرسنل قابل تحسین بود .
تا انشا الله ببینم بقیه راه چطور میگذره .
تشکر میکنم از دوستانی که برای راهنمایی و ارزش اصلی دانشگاه مجازی شیراز در اینجا فعالیت دارند .
خسته نباشید .

samin1990

پست توسط samin1990 » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 11:55 am

سلام
من ترم بهمن قبول شدم
دوستان کسی نمیدونه کی باید برا ثبت نام اقدام کنم؟
واینکه مگه الان ثبت نام اینترنتی داره؟

ALI.ROOMY

پست توسط ALI.ROOMY » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 1:45 pm

باتشکر از معین عزیز
ثبت نام بهمن همون بهمنه الان نیست
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
از بچهای کامپیوتر قبول شده تهران کسی نیست منو ادد کنه ؟ali.roomy@yahoo.com sanj:

ALI.ROOMY

پست توسط ALI.ROOMY » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 1:54 pm

reza3r نوشته شده:سلام دوستان . من دانشگاه مجازی شیراز کارشناسی ناپیوسته - رشته مهندسی تكنولوژي سخت افزار كامپيوتر قبول شدم . و امروز هم رفتم برای ثبت نام . مبلغ امور دانشجویی 16500 تومان و مبلغ انتخاب واحد برای تعداد 16 واحد 500.000 تومان شد . البته کل هزینه 500.000 تومان برای 16 واحد نیستا .
از روند ثبت نام بسیار راضی هستم . چون کل سیستم ثبت نام من به صورت حضوری 15 دقیقه هم نشد . البته این به خاطر سیستم نوینی هست که دانشگاه مجازی قبل از ثبت نام حضوری مدارک شما رو از طریق اینترنت دریافت می کنه و کار رو خیلی آسون میکنه .
نحوه برخورد پرسنل قابل تحسین بود .
تا انشا الله ببینم بقیه راه چطور میگذره .
تشکر میکنم از دوستانی که برای راهنمایی و ارزش اصلی دانشگاه مجازی شیراز در اینجا فعالیت دارند .
خسته نباشید .
واقعا ؟؟؟ من شنیدم 700 در میاد ؟؟؟؟؟؟؟ باشهریه ثابت حساب کردید ؟؟؟
در ضمن کسی میدونه شهریه آزاد همین رشته چقده ؟؟ و اختلافش چقده؟بااین
البته من شنیدم آزاد هم 800-700 درمیاد !!!!!!!!!!؟؟؟؟

siavashbin

پست توسط siavashbin » پنج‌شنبه 28 مهر 1390, 5:42 pm

سلام.
من لیسانس برق -کنترل خوندم میخوام برای ارشد فناوری اطلاعات بخونم توی مجازی شیراز.
به نظر شما با اون پیش نیازای که میدن من را میفتم.
یا باید کلی از درسای لیسانس IT رو خودم بخونم؟ fekr

siavashbin

پست توسط siavashbin » جمعه 29 مهر 1390, 11:53 am

آقا من چندتا سوال دارم.اگه جواب بدین ممنون میشم.
1-پست قبلیم؟
2-بنظر میرسه برای ادامه در دکترا باید پژوهش محور بود نه آموزش محور در فوق آیا این درسته؟
3-فرق آموزش محور با پژوهش محور در چیه؟(فقط پایان نامه اضافه میشه،در سمینار چی میشهه هست یا حذف میشه)
4-طبق آیین نامه برای رفتن از آموزش محور به پژوهش محور باید در سه ترم 18 واحد اصلی و اختیاری پاس کرده باشین ، حالا اینجا سوال پیش میاد.
فرض کنید شما ترم اول و دوم و سوم 12 واحد بردارید.(5-اصلا میشه برداشت و با نمره بالا پاس کرد) میشود 24 واحد اصلی و اختیاری،میماند 3 واحد اختیاری و 2 واحد سمینار (6-حالا در این ترم که 5 واحد داریم در صورتی که سمینار حذف نشود،میتوانیم پروژه هم برداریم)
7-کلا فک کنم اگه بریم پژوهش محور 5 ترمه میشم؟
8-شهریه پایان نامه چقدر مشه؟
ممنون :smile:

bahram.bvc61

Re: دانشگاه مجازی شیراز -

پست توسط bahram.bvc61 » جمعه 27 آبان 1390, 8:39 pm

با سلام
زمان ثبت نام ترم بهمن از کی شروع میشه؟

h_erfanf

پست توسط h_erfanf » یک‌شنبه 4 دی 1390, 2:14 pm

سلام دوستان

اولاً که دانشگاه مجازی شیراز سر جلسه های امتحان حسابی سخت گیر هست و ارزش مدرک مجازی هم هم سطح با روزانه ها می باشد...
95% استادان مدرک دکترا دارند حتی دروس عمومی در نتیجه سخت گیر بودنش طبیعی هست

شهریه هر ترم 800 الی 1میلیون تومان می شه که دست کمی از دانشگاه آزاد نداره
و همیشه باید به اینترنت دسترسی داشته باشید اینم حساب کنید

امتحانات رو تو شهر هایی که حوزه امتحانی دارند میتونید امتحان بدید هم میان ترم هم پایان ترم
و کلاً برای رشته های کارشناسی مخصوصاً رشته های کامپیوتر هیچ کلاس حضوری تشکیل نمیشه
اگه درس خون هستی بهتره هزینه رو تو دانشگاه مجازی شیراز بخونی تا اینکه آزاد بخونی
استادا تو نمره دادن بذ اخلاق نیستن فقط نمره مفت نمیدن
از 14 واحد کمتر نمیتونید بردارید هر ترم
یه مزیتی هم داره که آخر هر ترم تو حذف نهایی میتونی یک درس رو حدف کنی که پول کل واحد برمیگرده به حسابت و اگه درسی رو خراب کردی میتونی برای جلوگیری از معدل کم و مشروطی این کارو بکنی البته بازم میگم کمتر از 14 واحد باشه پس بهتر هست که اول کمش 16 واحد برداری و حداکثر 20 واحد البته اگر معدل بالا باشی 24 واحد و مدرکش تو کل دنیا معتبر هست حتی ادامه در کشور های آمریکایی و اروپایی و خود ایران هم از ارزش بیشتری هست
اینم بگم حتی علمی کاربردی بخونی یا مدرک معادل کارشناسی داشته باشی تو کل دنیا قابل ترجمه هست
فقط یه کوچولو تهران یا شیراز معتبر تر هست dan
البته واحد های آزمایشگاهی یا کارگاهی رو حتماً همه باید برن شیراز
اگه بخوای تو دانشگاه مجازی بخونی و دوس داری واقعا دروس رو درک کنی باید که حتماً خیلی تلاش کنی اگه تنبلی نیا چون یه روزی مشروط میشی dan به danesh نمیرسی
استادا حسابی تمرین میدن طول ترم که حل کنی bale البته به نفع خودت اگه یه خورده منطقی فکر کنی ....
دیگه جونم برات بگه یه طرح جاب هم داره نفر اول کلاس هر ترم 80% تخفیف میگیره نفر دوم و سوم هم تخفیف میخورن و کلا خلاصه این که بچه زرنگا حسابی تخفیف میگیرن ... ببین دوست گلم معدل 19.89 داریم ما تو کلاس پس بخونی میتونی با همه سخت گیریا ....... یعنی عوضش حسابی یاد میگیری ....
حالا شرمنده اگه از هر دری گفتم بازم سوالی داشتین هستم در خدمتتون الان دیگه چیز خاصی یادم نمیاد بگم...

سایت دانشکده آموزشهای الکترونیکی دانشگاه شیراز:
http://www.vus.ir

سید سهیل

پست توسط سید سهیل » دوشنبه 19 دی 1390, 6:56 pm

سلام
من چند تا سوال داشتم اگه کسی از دوستان لطف کنه جواب بده ممنون میشم
1- واسه بهمن امسال مجازی شیراز تو آزمون ورودی اش کارشناسی رشته برق گرایش مخابرات رو گذاشته بود که چون به حد نصاب نرسید آزمون داخلی اش هم برگزار نشد. میخواستم ببینم برای مهر 91 برنامه ای واسه پذیرش تو رشته برق دارن با کنکور سراسری و اگه باشه من میتونم ترم بهمن 90 رو سخت افزار بخونم بعد تغییر رشته بدم به برق
2- برای اینترنت دانشگاه می خواستم سرویس 128kb مبین نت بگیرم که دو ساله اش 30 گیگ است میخواستم ببینم سرعت و حجمش واسه دانشگاه خوبه اگه نیست میشه بگید مشخصات سرویس خوب واسه دانشگاه چیه؟
3- کلاسها رو باید دانلود کنیم بعد ببینیم یا مستقیم پخش میشه؟ اگه مستقیمه چطور پیشنهاد دانشگاه 70Kb است ؟ کافیه این سرعت یعنی؟

خیلی ممنون

قفل شده

بازگشت به “معرفی دانشگاهها و امکانات آنها”