معرفی دانشگاه تربیت معلم سبزوار

در این بخش دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاههای مختلف، به معرفی دانشگاه خود خواهند پرداخت

مدیر انجمن: مهيار

قفل شده
alirezat4

معرفی دانشگاه تربیت معلم سبزوار

پست توسط alirezat4 » چهارشنبه 3 شهریور 1389, 7:21 pm

من دانشجوی رشته کامپیوتر دانشگاه سبزوار هستم .اول در مورد سطح آموزشی دانشگاه بگم----
اکثر استادان سبزوار لیسانس هستند و بعضی شون هم دارن ارشد می خونن .این را هم بگم اگر
می خواهی واقعا درس بخونی برو دانشگاه زنجان-شهید رجایی-شمسی پور-قوچان-شیراز-ولی اگر می خواهی تفریح کنی بیا دانشگاه سبزوار من در خدمتتان هستم.من با چه امیدی درس خوندم و با چه رتبه ای رفتم دانشگاه سبزوار ولی مثل سگ پشیمان هستم .دوست عزیز اگر اومدی اینجا فکر ارشد یا پیشرفت تحصیلی را از سرت بیرون کن .در عوض شما می تونید به استادتون درس بدید و باعث پیشرفت ان بشوید. چه افتخاری بالاتر از آن-در مورد امکانات دانشگاه بگم بد نیست.همه دانشجویان این دانشگاه پشیمون هستند از اومدن به این دانشگاه---------------------------
بعضی از موسسات غیر انتفاعی هستند.که سطح آموزشی آنها عالی است

اگر سوالاتی در مورد دانشگاه سبزوار باشد. می تونم جوابتان را بدهم

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

Re: معرفی دانشگاه تربیت معلم سبزوار

پست توسط eli » چهارشنبه 3 شهریور 1389, 11:34 pm

به لینک زیر هم برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید bil:

viewtopic.php?f=28&t=6895
در قفس کـــــــــه باشی دیگر شیـــــــــر یا قنـــــــــاری بودنت مهم نیســـــــــت.

آزادی یـــــــــک دنیـــــــــاست پراز حرفـــــــــای نگفتـــــــــه.

در کشـــــــــور مـــــــــن آزادی فقط نام یک میدان است.

zahra.sh
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط zahra.sh » شنبه 6 شهریور 1389, 6:31 am

alirezat4 نوشته شده: اگر
می خواهی واقعا درس بخونی برو دانشگاه زنجان-شهید رجایی-شمسی پور-قوچان-شیراز-ولی اگر می خواهی تفریح کنی بیا دانشگاه سبزوار من در خدمتتان هستم.
:shock:
واقعن اینطوره سبزوار؟ من یه چی دیگه شنیدم؟ حداقل امکاناتش باید از جایی مث قوچان بهتر باشه
قوچان که اصلن خوش نمیگذره .. ولی مرغ همسایه که غاز نیست آخه .. یعنی قوچان هم خبری نیس
قانون شماره 20- آزادی حقیقی آن نیست که هرچه میل داریم انجام بدهیم ، بلکه آن است که آنچه را که حق داریم انجام دهیم.

http://zzahraa.blogfa.com/

alirezat4

پست توسط alirezat4 » شنبه 6 شهریور 1389, 8:27 pm

دوست عزیز اشتباه برداشت نکن.من گفتم از لحاظ امکانات بد نیست.ولی از لحاظ سطح علمی خیلی پایین است.

zahra.sh
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط zahra.sh » شنبه 6 شهریور 1389, 9:40 pm

اینکه اسم قوچان رو آوردین برام جای سوال بود و اینکه اگه کسی میخواد درس بخونه بره دانشگاه...،قوچان؟؟؟،.... من خودم دانشجوی قوچانم .. مجتمع فنی مهندسی و نه دانشگاه ..
قانون شماره 20- آزادی حقیقی آن نیست که هرچه میل داریم انجام بدهیم ، بلکه آن است که آنچه را که حق داریم انجام دهیم.

http://zzahraa.blogfa.com/

قفل شده

بازگشت به “معرفی دانشگاهها و امکانات آنها”