شهید رجایی یا شمسی پور؟لطفاً اگه می تونید کمک کنید!

در این بخش دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاههای مختلف، به معرفی دانشگاه خود خواهند پرداخت

مدیر انجمن: مهيار

قفل شده
آواتار کاربر
baadbadakbaaz
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: تهران
تماس:

شهید رجایی یا شمسی پور؟لطفاً اگه می تونید کمک کنید!

پست توسط baadbadakbaaz » چهارشنبه 3 شهریور 1389, 3:59 pm

سلام.
من علیرضا هستم و در دانشکده ی شهید شمسی پور مقطع کاردانی رشته ی کامپیوتر تحصیل می کنم و الان ترم چهارم هستم.
به لطف خدا تونستم رتبه ی خوبی در کنکور امسال کسب کنم و اگر برای نیمه ی دوم رجایی و شمسی پور دانشچو بگیرند می تونم یکی از این دو دانشگاهو انتخاب کنم.(البته اگه بتونم 17 واحدمو در ترم 4 پاس کنم.ترم مهر ترم چهارمم شروع می شه.)
فکر می کنم بهتره دانشگاه رجایی رو انتخاب کنم اما با این وجود هنوز کمی دو دل هستم.
خیلی ها از اساتید بد شمسی پور می نالن اما من در دوسالی که اون جا درس می خونده م بش بدجوری عادت کردم.از طرفی اسم دانشگاه رجایی انسان رو وسوسه می کنه!
از دوستانی که اطلاع دارند و در دانشگاه رجایی درس خونده اند تقاضا دارم که نقات قوت و ضعف این دانشگاه رو در این پست بیان کنند و بم کمک کنند.

پیشاپیش ممنونم!
يـــــــــــــادگـاري

آواتار کاربر
baadbadakbaaz
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: تهران
تماس:

Re: شهید رجایی یا شمسی پور؟لطفاً اگه می تونید کمک کنید!

پست توسط baadbadakbaaz » یک‌شنبه 16 آبان 1389, 12:56 pm

صميمانه از كمك شايان توجهي كه به من در رابطه با انتخاب دانشگاه كرديد سپاسگزارم،انشا ا... بتونم جبران كنم. ddn:
يـــــــــــــادگـاري

M2kA
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: T@br!Z
تماس:

پست توسط M2kA » جمعه 6 اسفند 1389, 12:06 pm

baadbadakbaaz نوشته شده:سلام.
من علیرضا هستم و در دانشکده ی شهید شمسی پور مقطع کاردانی رشته ی کامپیوتر تحصیل می کنم و الان ترم چهارم هستم.
به لطف خدا تونستم رتبه ی خوبی در کنکور امسال کسب کنم و اگر برای نیمه ی دوم رجایی و شمسی پور دانشچو بگیرند می تونم یکی از این دو دانشگاهو انتخاب کنم.(البته اگه بتونم 17 واحدمو در ترم 4 پاس کنم.ترم مهر ترم چهارمم شروع می شه.)
فکر می کنم بهتره دانشگاه رجایی رو انتخاب کنم اما با این وجود هنوز کمی دو دل هستم.
خیلی ها از اساتید بد شمسی پور می نالن اما من در دوسالی که اون جا درس می خونده م بش بدجوری عادت کردم.از طرفی اسم دانشگاه رجایی انسان رو وسوسه می کنه!
از دوستانی که اطلاع دارند و در دانشگاه رجایی درس خونده اند تقاضا دارم که نقات قوت و ضعف این دانشگاه رو در این پست بیان کنند و بم کمک کنند.

پیشاپیش ممنونم!
اسم دانشگاه رجایی چجوري وسوست ميكنه ؟؟؟؟‌ rgs rgs rgs rgs
هر چی هستی همون باش... هر چه نیستی نگو کاش...

hakeb
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hakeb » چهارشنبه 2 شهریور 1390, 2:44 pm

من خودم اونجا تحصیل می کنم.اگه درس خون نیستی سراغش نیا!استاداش اکثرا سخت گیرن بیشترشونم تک ان تو ایران!بعد فکر کن بین 500 نفری که همه خوره ی درس ان میتونی درس بخونی؟؟خوابگاه هم فقط مال روزانه هاست!تو شهرک غرب و ولیعصر ان.....یعنی حداقل نیم ساعت راهـ‌ـــــــــــــــــــــــــــــــه!ولی دانشگاه با حالیه بازار کار خوبی ام داره من راضی ام.
شمسی پورو گفتم
اگه بازم سوال داری :hossseinakb@yahoo.com در خدمتم!!

siteman
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: karaj
تماس:

پست توسط siteman » پنج‌شنبه 3 شهریور 1390, 5:35 pm

دوستان جدید که میخونن این تایپیک رو...
شمسی پور یا رجایی؟علم و فرهنگ یا صدار؟شریعتی یا ابرار؟
بعضی ها بر این باورن که مدرک رو از هر کجا بگیری گرفتی...یعنی مهم نیس که از کدوم دانشگاه...
بعضی ها هم که بند پ دارن...اونم هیچ...
میمونه بعضی ها که به دنبال علم هستن ....
اینکه مسلمه دانشکده شمس پور و شریعتی حرف اول رو میزنه...
ولی اینکه دوستان به دنبال مدرک هستن با اسم دانشگاه؟؟؟خوب میرن رجایی...
مثلا من خودم شخصا دوس دارم برم رجایی چرااااااااا؟؟؟؟؟؟
چون دوسم ارشد شیمی کاربردی میخونه....برام مهم نیس درس بدن یا ندن...ولی چون من این برام مهمه که اونجایی که درس میخونم دانشکده های زیادی داشته باشه...ارشد داشته باشه و رشته های مختلفی هم داشته باشه...
و اینکه حالا کلاساش مختلط هم هست....
این آخریه خیلی مهم تره dan
من بین شمس پور و رجایی ...شما بگین کدوم میرم bale
آقا ببین خودت دلت کدوم رضاست همونو برو...به حرف دیگرانم نرو که پشیمون میش...از ما گفتن بود goli
شب را به روزر و روز را به شب بی هیچ ناکجایی می رسانیم بی آنکه غافل از پایان لحظه لحظه های عمرمان باشیم...
و هر روزمان تکرار روز های قبل و قبل و باز هم قبل می باشد بی آنکه روزی نو داشته باشیم...تکرار هم برایمان عادت شده و چه روزی پایان تکرار هاست... این را هم کسی نمی داند

جزوه ایجاد بانک اطلاعاتی دکتر معصومی
http://qiau.ac.ir/teacher/files/41491/0 ... -38-40.zip

قفل شده

بازگشت به “معرفی دانشگاهها و امکانات آنها”