جهاد دانشگاهی تبریز

در این بخش دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاههای مختلف، به معرفی دانشگاه خود خواهند پرداخت

مدیر انجمن: مهيار

قفل شده
omid99

جهاد دانشگاهی تبریز

پست توسط omid99 » پنج‌شنبه 15 بهمن 1388, 11:00 pm

دوستان سلام
اگر دوستان اطلاعاتی در مورد جهاد دانشگاهی تبریز که از طریق آزمون علمی کاربردی دانشجو می پذیرد دارند لطفا بیان کند .(حتی الامکان در مورد رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار)
و در مورد خود مرکز و امکانات ومحیط و سطح علمی و ....
ممنون

farshadx

Re: جهاد دانشگاهی تبریز

پست توسط farshadx » دوشنبه 25 مهر 1390, 2:58 pm

من دانشجوی مهندسی تکنولوژی نرم افزار جهاد دانشگاهی هستم
کاردانی رو هم تو همین جهاد تبریز خوندم . زمان کاردانی عالی بود همه چی و بی نقص و حتی می شد با دانشگاه سراسری مقایسه کرد این دانشگاه رو .
ولی الان متاسفانه به عوض شدن مدیران ارشد جهاد تبریز ، این دانشگاه به یکی از بی کیفیت ترین دانشگاه های شهر تبدیل شده و فقط روزشماری می کنم این یکی دو ترم هم تموم شه و خلاص شیم !
لعنت به خانواده ی کسانی که باعث شدن دانشگاه به اون خوبی به دانشگاه به این گندی تبدیل شه :x

h_erfanf

Re: جهاد دانشگاهی تبریز

پست توسط h_erfanf » یک‌شنبه 4 دی 1390, 2:13 pm

سلام
من زمانی که کاردانی فناوری ارتباطات و اطلاعات می خوندم و دانشگاه در جام جم بود میشه گفت عالی بود اکثراً استاد های سراسری یا از بهتریت استاد های دانشگاه آزاد میومدن ولی ظاهرا ً از وقتی که دانشگاه به ششهرک ارم مهاجرت کرده خود مسئولین هم راضی نیستن زیاد ......
اگر اطلاعات به روز می خوای باید پا شی بری دانشگاه از یکی از دانشجوهای ترم 3 به بعد اطلاعات بگیر....

من دانشگاه کسایی میشناسم که اطلاعات دقیق بدن بهت....

قفل شده

بازگشت به “معرفی دانشگاهها و امکانات آنها”