اموزشكده فني وحرفه اي پسران استانه اشرفيه

در این بخش دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاههای مختلف، به معرفی دانشگاه خود خواهند پرداخت

مدیر انجمن: مهيار

Sina-S
كاربر عالي
كاربر عالي

Re: اموزشكده فني وحرفه اي پسران استانه اشرفيه

پست توسط Sina-S » جمعه 2 مهر 1389, 9:06 pm

با عرض سلام
دوست عزیز بنده خودم چهار ترم تحصیلی (86 الی 88) در آموزشکده فنی شهید چمران رشت مشغول به تحصیل بوده ام و در حال حاضر هم دقیقا از اساتید همه دروس ترم جاری و ترم های قبل مطلع هستم. بصورت کلی اساتید برای ورود به این مرکز از فیلترهای خاصی عبور داده می شوند. گروه آموزشی نرم افزار کامپیوتر این مرکز تقریبا از یک سری اساتید ثابت تشکیل شده و البته در طول ترم های تحصیلی اساتید دیگر هم جهت ورود به این گروه مورد ارزیابی قرار می گیرند. بصورت کلی بیشترین اشتراک اساتید این مرکز با دانشکده صومعه سرا می باشد. مدیرگروه قبلی این مرکز "مهندس سید محمود زبردست" و مدیرگروه حاضر هم "مهندس سید هاشم میربهاری" می باشد.

از بین اساتید مطرح شده توسط شما جناب آقای "غلامعلی صائمی فرد" از قدیم در این مرکز بوده و همچنان مشغول تدریس هستند. آقای "غلامرضا تقوا" هم از اساتید گروه علوم پایه می باشند. همانطور که توسط آن کاربر محترم اشاره شد جناب "حمیدرضا آقا محمدی" هم تنها یک ترم تحصیلی درس برنامه سازی پیشرفته دو را ارائه دادند ، اینجانب هم همان ترم با ایشان این واحد را داشتم. در پایان ترم نیز به دلیل برخی اظهار نظر ها ، نظرسنجی و... از گروه کنار گذاشته شدند. بقیه اساتید اشاره شده توسط شما تابحال یک واحد هم طی سال های گذشته در این مرکز نداشته اند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید اساتید ترم های گذشته و جاری را به تفکیک دروس در سایت مرکز مشاهده نمایید.

123456y
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط 123456y » دوشنبه 5 مهر 1389, 9:07 am

sina-graph نوشته شده:با عرض سلام
دوست عزیز بنده خودم چهار ترم تحصیلی (86 الی 88) در آموزشکده فنی شهید چمران رشت مشغول به تحصیل بوده ام و در حال حاضر هم دقیقا از اساتید همه دروس ترم جاری و ترم های قبل مطلع هستم. بصورت کلی اساتید برای ورود به این مرکز از فیلترهای خاصی عبور داده می شوند. گروه آموزشی نرم افزار کامپیوتر این مرکز تقریبا از یک سری اساتید ثابت تشکیل شده و البته در طول ترم های تحصیلی اساتید دیگر هم جهت ورود به این گروه مورد ارزیابی قرار می گیرند. بصورت کلی بیشترین اشتراک اساتید این مرکز با دانشکده صومعه سرا می باشد. مدیرگروه قبلی این مرکز "مهندس سید محمود زبردست" و مدیرگروه حاضر هم "مهندس سید هاشم میربهاری" می باشد.

از بین اساتید مطرح شده توسط شما جناب آقای "غلامعلی صائمی فرد" از قدیم در این مرکز بوده و همچنان مشغول تدریس هستند. آقای "غلامرضا تقوا" هم از اساتید گروه علوم پایه می باشند. همانطور که توسط آن کاربر محترم اشاره شد جناب "حمیدرضا آقا محمدی" هم تنها یک ترم تحصیلی درس برنامه سازی پیشرفته دو را ارائه دادند ، اینجانب هم همان ترم با ایشان این واحد را داشتم. در پایان ترم نیز به دلیل برخی اظهار نظر ها ، نظرسنجی و... از گروه کنار گذاشته شدند. بقیه اساتید اشاره شده توسط شما تابحال یک واحد هم طی سال های گذشته در این مرکز نداشته اند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید اساتید ترم های گذشته و جاری را به تفکیک دروس در سایت مرکز مشاهده نمایید.
افرادی مثل مودب و کالوخ رو من دقیقا اطلاعی ندارم ولی يوسفي نژاد رو اطمینان دارم.حتی در برنامه ی هفتگی دانشکده در این ترم نامش در چند درس دیده میشه(در سایت موجود هست)
---------------------------------------------------------------------------------------
راستی بچه ها اموزش اموزشکده به عدم رعایت پیشنیاز حساسیت به خرج میده؟!
مثلا چیکار میکنند؟

123456y
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط 123456y » دوشنبه 5 مهر 1389, 9:07 am

sina-graph نوشته شده:با عرض سلام

افرادی مثل مودب و کالوخ رو من دقیقا اطلاعی ندارم ولی يوسفي نژاد رو اطمینان دارم.حتی در برنامه ی هفتگی دانشکده در این ترم نامش در چند درس دیده میشه(در سایت موجود هست)
---------------------------------------------------------------------------------------
راستی بچه ها اموزش اموزشکده به عدم رعایت پیشنیاز حساسیت به خرج میده؟!
مثلا چیکار میکنند؟

ارمین جعفری

پست توسط ارمین جعفری » دوشنبه 17 آبان 1389, 5:22 pm

سلام من این اموزشکده قبول شدم(روزانه)
از تهران اومدم،اموزشکده ی بدی به نظر نمیاد از نظر ظاهری
من در مورد خوابگاه سوال دارم
راحت بهم خوابگاه میدن،خوابگاهاش خوبه؟

123456y
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط 123456y » چهارشنبه 19 آبان 1389, 11:12 am

با عرض تبریک از قبولی شما در این مرکز،باید بگم بله این مرکز خوابگاه داره و خوابگاش هم به اندازه ی کافی جا داره...
با اینکه با محیط خونه خیلی تفاوت داره ولی فظای گرم و صمیمی است و میشه 2 سالی تحمل کرد!
تازه این ترم خیلی بهتر شده
1 شب در هفته در نمازخونه خوابگاه کلاس تلاوت قران برگذار میشه
2 شب در هفته هم در سال ورزشی مجاور خوابگاه کلاس اموزشی کاراته(مختص دانشجویان خوابگاهی) برگذار میشه
کلیه این کلاس ها رایگان است

g123
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط g123 » پنج‌شنبه 7 بهمن 1389, 5:34 pm

sina-graph نوشته شده:
تا جاییکه من اطلاع دارم سخت گیر ترین استاد های آموزشکده های استان گیلان مربوط به آموزشکده های شهید چمران و لاهیجان است. یک نکته دیگر هم این است که معمولا سطح دانشگاه نیز تاثیر زیادی در روش های تدریس و برخورد اساتید دارد.
با تشکر

حرف شما صحیح،ولی 80% مدرسین لاهیجان و استانه اشرفیه مشابه هستند!

میربهاری

پست توسط میربهاری » سه‌شنبه 2 فروردین 1390, 7:53 pm

با سلام
من سید هاشم میربهاری هستم
مدیر گروه رشته کامپیوتر آموزشکده شهید چمران رشت
برای داشتن اطلاعات بیشتر و درست از آموزشکده ما به وبلاگ گروه سر بزنید
afr.blogfa.com
همچنین ممنون خواهم شد اگر در معرفی اساتید خوب و تاثیر گذار به اینجانب در وبلاگ ذکر شده و در بخش نظرات کمک کنید
سایت بنده : www.mirbahari.com
ایمیل : mirbahari@gmail.com
ممنون
goll

123456y
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط 123456y » جمعه 19 فروردین 1390, 2:17 pm

با سلام و خوش امدگویی برای عضویت شما در این انجمن
والا تعداد کمی از اساتید اموزشکده ما در دانشکده شما تدریس میکنند(صاعمی فرد،باقری،صفری بلوچی، ،کالوخ،اقامحمدی)
اقای صاعمی فرد رو که خودتون هم به عنوان محبوب ترین استاد میشناسید،اقای باقری استاد خوبی هست ولی این قدر تو نمره دادن سخت گیرانه عمل میکنه که هیچکی دل خوشی ازش نداره،برای مثال درسی مثل میانی مهندسی نرم افزار رو هیچکس ازش بالای 13 نگرفت!
اقامحمدی که از اساتید بسیار عقده ای در نمره دادن و کم سواد است و حرفش رو نزنم بهتره ولی مهندس کالوخ و مهندی صفری خداییش از اساتید باسواد و دوست داشتنی هستند که دوست دارند که دانشجوی باسوادی نیز تحویل بدهند....
شرمنده اگه رک حرف میزنم
آخرین ویرایش توسط 123456y در دوشنبه 29 فروردین 1390, 2:30 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

porabed

پست توسط porabed » پنج‌شنبه 25 فروردین 1390, 9:15 am

شما چیزی بارتان نیست دوست گرامی اگر بارتان بود می فهمیدی که ذخیره بازیابی الگوریتم بانکدار ندارد . مدیر گروه چمران رشت استاد میربهاری هستند استاد زبردست سال 87 بازنشت شدند . آقای آجنگان رو نمی شناسم استاد مدنی چافی فوق العاده است هرگز از کتاب خاصی درس نمیدهد شما دوست گرامی مطالعه ندارید من سال 83 در چمران رشت با استاد مدنی چافی درس برنامه سازی پاس کردم کاردانشی بودم هیچی بلد نبودم آقای مدنی چافی کل سرفصل رو رعایت کردند سرفصلی که نصف آن از دبیرستان بود و اکثر بجه های فنی و حرفه ای بلد بودند و برایشان تکراری بود اما فقط بخاطر من از سرفصل درس میگفتند که این امر موجب نارضایتی بعضی از دانشجویان بود اما آقای مدنی چافی می گفتند اولویت با سرفصل دروس است . من از ایشون بسیار سپاسگذار و استاد میربهاری میخواهم از ایشون نهایت استفاده رو ببرند مخصوصا در درس ذخیره و بازیابی که من با ایشون در مدرسان شریف کلاس کنکور داشتم 60 درصد سئوال کنکور همان سال از جزوه ایشون بود . من کارشناسی رو گرفتم . وام گرفتم شرکت تولیدی دارم

blackstar796

پست توسط blackstar796 » شنبه 3 اردیبهشت 1390, 1:10 am

سلام به همه دوستان امیدوارم همه خوب باشین
داشتم وبگردی میکردم که رسیدم به این سایت یادش بخیر 1 سال و خوردهای گذشت
اولین بار اومده بودم تو این سایت تا هم خونه پیدا کنم :P
الان ترم 3 هستم (کامپیوتر)
1 ترم تو خوابگاه موندم بعد خونه گرفتم الانم 2 تا هم خونه گل دارم داش محمد و داش محسن
با تموم سختی هاش این 3 ترم مثل برق گذشت انصافا خوشم گذشت کلی رفیق پیدا کردیم کلی ام تجربه کسب کردیم ktb:
استاد فقط صایمی فر
معاون فقط بهمن یار
بقیه رو باید ریخت تو .....

123456y
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط 123456y » یک‌شنبه 4 اردیبهشت 1390, 7:19 pm

جناب blackstar796 اسم واقعیتون چیه؟! :grin:

blackstar796

پست توسط blackstar796 » چهارشنبه 7 اردیبهشت 1390, 4:52 am

123456y نوشته شده:جناب blackstar796 اسم واقعیتون چیه؟! :grin:
شما یه زحمت بکش اسم زیبات رو به سمع و نظر ما برسون
با تشکر
آوارگان حاضر در آستانه
آخرین ویرایش توسط blackstar796 در چهارشنبه 7 اردیبهشت 1390, 3:00 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

emo_boy

پست توسط emo_boy » چهارشنبه 7 اردیبهشت 1390, 3:07 pm

آموزشکدش فقط برای مدرک گرفتن خوبه اگه فکر میکنید بار علمیتون میره بالا برید علمی کاربردی و آزاد محلتون بخونید بهتره
از نظر آب و هوا و جو اجتماعیش بدون شک حال نمی کنید
الانم ساعت 5 صبح با دوستان نشستیم به حال و روز خودمون می خندیم
اینم آمار استادا
استاد مدنی یا همون آقای چش یا همون چشم خودمون استاد باحالیه خوبم نمره میده بهش گفتیم 2 به اضافه 2 گفت بزنید تو ماشین حساب
استاد رضوانی که همیشه انگار همیشه شکلات میخوره استاد خوبیه و نمره هم میده
استاد صائمی استاد خوبیه خوبم نمره میده درکم میکنه
استاد غلامی بهتره بگم چلغوز بار علمی صفره شما از اون بهتر بلدید برید حال کنید نمره هم نمیده
استاد تقوا یا همون گروهبان گارسیا نزدیکش نشیند که صورتتون رو میشوره درس دادنش یه سبک ابر باحالی داره باید بیایید ببینید یک فرمانده ای میکنه نگو و نپرس ... خوب دیوونست ... تمام
استاد باقری جونور نمره نمیده آدم خشک با سیبیل بابای هیتلر
استاد عسگری تپه خداییش نون حلال میبره خونه ولی تو اکاور گیر کرده سختگیره
استاد جنانی حرف نداره و باسواده
استاد پوراصغر خوبه ولی زیاد فک میزنه
استاد کالوخ خوب و باسواده ولی شیرین عقله
استاد مودب یا همون بچه ها جونه خودمون سختگیره نمره هم نمیده درس هم نمیده
حقانی درس میده اصلا نمیفهمید ترم یک رو باید بیفتید شرمنده دیگه
استاد پنچ مینی یا فایو مینی خودمون خوب درس میده نمره هم میده کت و شلوارشم بهش میاد انگار به معتاد کت و شلوار دامادی دادند
استاد مافی ازش سوال می کنید میگه اسمت چیه بعد رسما بگا میده از نظر بار علمی صد رحمت به غلامی

emo_boy

پست توسط emo_boy » چهارشنبه 7 اردیبهشت 1390, 3:08 pm

استاد آجنگان بری کلاس یا نری نمره میده کار خودشو مبدونه
استاد دستگیر قد نداره نصفشم زیر زمینه اینو آخر ترم می فهمید وقتی رسما بگای اوزما رفتید
استاد شریعت بهتره بگم معلم ورزش میاد حاضری میزنه و دو در میکنه
poo poo poo poo poo poo poo poo poo poo poo

123456y
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط 123456y » دوشنبه 12 اردیبهشت 1390, 4:18 pm

ممنون از جناب emo_boy poo
واقعا که حقیقت رو گفتی
ولی در مورد مهندس غلامی کمی تردید دارم،فکر کنم مدرک phd نرم افزار داشته باشه ها looc
poo poo poo poo poo poo poo

قفل شده

بازگشت به “معرفی دانشگاهها و امکانات آنها”