کسی درباره دانشگاه گستان چیزی میدونه؟

در این بخش دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاههای مختلف، به معرفی دانشگاه خود خواهند پرداخت

مدیر انجمن: مهيار

قفل شده
vahid_konkori
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط vahid_konkori » شنبه 31 مرداد 1388, 9:25 pm

به نظر شما دانشگاه زنجان بهتره یا گلستان؟

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

Re: کسی درباره دانشگاه گستان چیزی میدونه؟

پست توسط peyman » شنبه 31 مرداد 1388, 9:28 pm

vahid_konkori نوشته شده:کسی درباره دانشگاه گستان چیزی میدونه؟
اطلاع زیادی از این دانشگاه ندارم ولی میدونم که زنجان خیلی بهتره
...

آواتار کاربر
hamed_kafshgiry
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط hamed_kafshgiry » دوشنبه 2 شهریور 1388, 8:58 pm

vahid_konkori نوشته شده:کسی درباره دانشگاه گستان چیزی میدونه؟
سلام به دوستان خوب
من ساکن گرگان و دانشگاه گلستان در فاصله 10 دقیقه ای با خونه مون قرار داره ( اونم پیاده)
ولی متأسفانه اگه من قبول بشم باید هر روز که میرم دانشگاه 1 ساعت تو راه باشم. چرا؟ چون محل تحصیل علی آباد هست. اطلاعاتی که از دانشگاه دارم اینه که در شهر علی آباد کتول واقع شده که در 40 کیلومتری شهر گرگانه. محیط وسیعی داره امّا ساختمون هاش تقریباً قدیمی و به قولی یه طبقه ست. از استاداش خبری ندارم ( متأسفانه الان تعطیل هست و نمیشه اطلاعات در اوورد) امّا فقط همینو بگم که کنار آموزشکده کاردانی کامپیوتر واقع شده. استادای دوره کاردانی علی آباد که واقعاً افتضاح بودن. حالا اینو نمی دونم. از یکی از دوستان که پرسیدم، گفت که استاداش فرق دارن، ولی خوب انتظار استاد با مدرک دکترا رو نداشته باشین.
در جمع دانشگاه محل خوب، فضای خوب، امکانات متوسط، و استادانی متوسط تره داره که در شهری بسیار قدیمی واقع شده (زمستان ساعت 6 تو شهر خاموشی میشه ).
و در آخر دانشکده ای است زیر نظر دانشگاه گلستان که اصلاً و ابداً در اندازه های دانشگاه گلستان نیست.
با امید موفقیّت شما
* A real loser is someBody that so afraid of not winning *
* They don't even try *

آواتار کاربر
kansai
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران

پست توسط kansai » چهارشنبه 4 شهریور 1388, 3:36 pm

سلام
من خودم گرگانیم الان 15 ساله که از گرگان به همراه خونوادم فرار کردم اومدم تهران. کاری که اکثر گرگانیهای اصیل کردن. اونایی که مایه دار تر بودن رفتن خارج کشور.
بنظر من طرف گرگان هم نرید، حتی برای دانشگاه روزانه. تهران هم شهر نیست جهنمه.به نظر من کلا همه لیسانس بگیرید یکم پول جمع کنید بریم کانادا یا استرالیا بفهمیم معنی زندگیرو. کاری که خیلیا که دها ساله لیسانس و فوق لیسانس ودکترا شونو گرفتن و سالها کار کردن و هنوز هم که هنوزه هیچی ندارن، کردن.تا وقت دارید بارتونو ببندید . lat:

آواتار کاربر
kansai
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط kansai » چهارشنبه 4 شهریور 1388, 3:41 pm

گرگان یه روستایی که شبیه شهره یا بهتره بگم گرگان شهریه که توش شهرنشین نیست. cuf:

آواتار کاربر
habibkarshenas
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط habibkarshenas » چهارشنبه 4 شهریور 1388, 6:22 pm

سلام دوستان من خودم اصلا دو سال تو این دانشکده (که چه عرض کنم اسمه دانشکده هم براش زیاده ) عمرمو تلف کردم اولش به خاطر اسم شهر گرگان رفتیم ولی بعد مارو منتقل کردن علی اباد شهر ارواح
از من میشنوید دلسوزانه به همتون میگم دورو بر این دانشگاه نیاین

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » چهارشنبه 4 شهریور 1388, 7:21 pm

به اطلاع کلیه دوستان می رسانم که دانشگاه گلستان، دانشگاهی خوب و دارای مدرکی معتبر بوده و اساتید توانا و قابلی در چند رشته مطرح داشته و بنده دوستانی دارم که در کارشناسی رشته های نظری این دانشگاه در حال تحصیل بوده و گرچه مشکلاتی هم هست ولی خدا را شکر بطور نسبی راضی هم هستند

اینم در نظر داشته باشید که دانشگاه گلستان از مهرماه سال تحصيلي 88 رشته های زیر را به دانشگاه خودش و در مقطع کارشناسی اضافه کرده:
در مقطع کارشناسي در گروه فني - مهندسي رشته هاي مهندسي برق گرايش کنترل، مهندسي عمران گرايش عمران، مهندسي کامپيوتر گرايش نرم افزار، مهندسي پليمر، مهندسي تکنولوژي کامپيوتر و مهندسي تکنولوژي نقشه برداري را راه اندازي کرده است.

حالا شاید شهر کوچک و یا بقول دوستان جایی دیگه یا در شعبه باشه ولی اصل مدرک معتبر و قابل پذیرش برای کشور و سازمانهاست که از طرف دانشگاه گلستان صادر میشه و البته دوره های روزانه که دیگه حرفی توش نیست...

حالا درسته با دانشگاههای بزرگ و معروف کشور از نظر علمی و امکانات خیلی فاصله داره و پایین تر هست ولی در بین دانشگاههایی که برای بچه های فنی و از جمله همین امسال (کاردانی به کارشناسی) پذیرش می کنند جزو بهترین هاست bil:

آواتار کاربر
hamed_kafshgiry
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط hamed_kafshgiry » پنج‌شنبه 5 شهریور 1388, 9:58 am

kansai نوشته شده:سلام
من خودم گرگانیم الان 15 ساله که از گرگان به همراه خونوادم فرار کردم اومدم تهران. کاری که اکثر گرگانیهای اصیل کردن. اونایی که مایه دار تر بودن رفتن خارج کشور.
بنظر من طرف گرگان هم نرید، حتی برای دانشگاه روزانه. تهران هم شهر نیست جهنمه.به نظر من کلا همه لیسانس بگیرید یکم پول جمع کنید بریم کانادا یا استرالیا بفهمیم معنی زندگیرو. کاری که خیلیا که دها ساله لیسانس و فوق لیسانس ودکترا شونو گرفتن و سالها کار کردن و هنوز هم که هنوزه هیچی ندارن، کردن.تا وقت دارید بارتونو ببندید . lat:
سلام به شما دوست عزیز. اولاً نمی دونم شما که 15 ساله گرگان نیستی چرا میای و اظهار نظر می کنی.
دوماً اینجا انجمن مربوط به معرفی موسسات غیر انتفاعی و امکاناتشونه، نه انجمن تحصیل و زندگی در خارج کشور. شما نظرتو درباره دانشگاه گلستان اصلاً دادی. اصلاً می دونی کجاست؟ چه شکلیه؟
kansai نوشته شده:گرگان یه روستایی که شبیه شهره یا بهتره بگم گرگان شهریه که توش شهرنشین نیست. cuf:
این دوست خوبمون هم نظر بسیار جالبی در مورد دانشگاه گلستان دادن. عزیزم شما شهرنشین به کی میگی؟ حتماً به خودت، نه
habibkarshenas نوشته شده:سلام دوستان من خودم اصلا دو سال تو این دانشکده (که چه عرض کنم اسمه دانشکده هم براش زیاده ) عمرمو تلف کردم اولش به خاطر اسم شهر گرگان رفتیم ولی بعد مارو منتقل کردن علی اباد شهر ارواح
از من میشنوید دلسوزانه به همتون میگم دورو بر این دانشگاه نیاین
تنها دوستمون که در مورد دانشگاه صحبت کردن
بله، متأسفانه برای فردی که رتبه پایین رو آورده و می تونسته جاهای خیلی عالی ای قبول بشه، اومدن به اینجا و رفتن به علی آباد، که همون شهر ارواحه، بسیار آزار دهنده ست. من با اساتیدش کاری ندارم (حرف مجتبی جان کاملاً متینه) شهر در وضعیّت بدی قرار داره. از لحاظ رفتار افرادی که زندگی می کنن، از لحاظ قیافه شهر، مکان های تفریحی و ... همشون واقعاً ملال آوره.
شما امکان نداره تو خیابوناش دور بزنی و نبینی که مردمش خیره دارن نگات می کنن. و در هر هفته حداقل یک دعوا ( تازه اگه اهلش نباشی) باید بکنی.
تمام مغازه ها به محض تاریک شدن هوا، بسته میشن و مردم به خونه هاشون میرن. بنابراین ساعت 8 در تابستان و 6 در زمستان شهر به شهر ارواح تبدیل میشه.
از دوستانی که رتبه خوبی اووردن می خوام که تأمل کنن
یا حق
* A real loser is someBody that so afraid of not winning *
* They don't even try *

آواتار کاربر
kansai
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط kansai » سه‌شنبه 17 شهریور 1388, 4:41 am

hamed_kafshgiry نوشته شده:
kansai نوشته شده:سلام
سلام به شما دوست عزیز. اولاً نمی دونم شما که 15 ساله گرگان نیستی چرا میای و اظهار نظر می کنی.
دوماً اینجا انجمن مربوط به معرفی موسسات غیر انتفاعی و امکاناتشونه، نه انجمن تحصیل و زندگی در خارج کشور. شما نظرتو درباره دانشگاه گلستان اصلاً دادی. اصلاً می دونی کجاست؟ چه شکلیه؟
kansai نوشته شده:گرگان یه روستایی که شبیه شهره یا بهتره بگم گرگان شهریه که توش شهرنشین نیست. cuf:
=#80
همشهری عزیز من معذرت می خوام نمی دونستم برای نظر دادن باید اول از حضرت عالی اجازه می گرفتم، ضمنا من عرض کردم بچه گرگانم پس هر چی در مورد شهرم گفتم ،دیدم که اینجا گفتم و عین حقیقته ،پس بدون که من می دونم علی آباد کتول کجاست و دانشگاه گلستان همون دانشگاه منابع طبیعی که تابلوش عوض شده و جاش کجاست،در مورد شهرنشینی گفتی ، باید خدمتتون عرض کنم به شهری که تو بهترین خیابونش (ش ک) روستاییها همدیگرو با های وهوی صدا میزنن، نمی شه گفت شهر، در مورد مهاجرت هم باید بگم که یکم بزرگتر شی می فهمی من چی میگم. فعلا داری واسه زابل بخشید گرگان جوش می زنی.

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: قطعه ای از بهشت

پست توسط پیر کاردانی » سه‌شنبه 17 شهریور 1388, 11:20 am

سلام
دوستان
هر کسی به هر موضوعی از دیدگاه خودش نگاه می کنه.
بحث ها رو شخصی نکنید. yes:
شاد باشید.

یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

آواتار کاربر
kansai
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط kansai » سه‌شنبه 17 شهریور 1388, 1:23 pm

من از طرف خودم معذرت می خوام ولی آقای کفشگیری خودشون میدونن من چی میگم.در ضمن من با دانشجوهایی که از شهرهای مختلف به گرگان میان هم مستقیما صحبت کردم، اونا هم از محیط گرگان ناراضی بودن، باید بدونید که گرگان دانشگاههای زیادی داره ، دانشگاه آزاد بزرگی داره که رشته اولش عمرانه ، دانشگاه علوم پزشکی ، کشاورزی هم داره دانشگاه آزاد علی آباد رو هم بدلیل نزدیکی با گرگان می شه به این جمع اضافه کرد، که اونم در شته برق قدرت اوضاع مناسبی داره.
برای دانشجویی که از شهر دیگری به گرگان میاد فقط دانشگاه مهم نیست بلکه محیط و شرایط شهر هم خیلی مهمه. بنابراین در کنار شرایط دانشگاه و سطح علمی و امکاناتش باید به وضعیت به شهر اون دانشگاه هم توجه زیادی کرد.

husseinjahan
تماس:

پست توسط husseinjahan » شنبه 30 مرداد 1389, 7:56 am

با سلام. می دونم که توضیحات من دیگه به درد این دوستمون نمی خوره ولی شاید برای بقیه دوستان در سالهای بعد همین سوال پیش بیاد برای همین جواب می دم.
اطلاعات تمام دوستان تقریباً ناقص بود.
درباره دانشگاه گلستان خدمت شما عرض کنم که در گرگان 2 دانشگاه به نام گلستان داریم:
مجتمع آموزش عالی گلستان که موسسه غیر انتفاعی و در حقیقت یک دانشگاه غیر انتفاعیه.
دانشگاه جامع گلستان که در حدود یک سال و نیم هست که به طور رسمی افتتاح شده. این دانشگاه در حقیقت اول جزئی از دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان بود که بالاخره تقریباً دو سال پیش به یک دانشگاه مستقل تبدیل شد که البته همچنان از امکانات همون دانشگاه منابع طبیعی استفاده می کنه. در رابطه با علی آباد بگم که تعدادی از رشته های کاردانی این دانشگاه تو علی آباد برگزار میشه که البته وضعیت مناسبی نداره ولی اکثر رشته های کارشناسیش تو شهر گرگان برگزار می شه.

در حال حاضر دنبال ساخت یک بخش دانشگاهی مجزا در خارج از شهر گرگان هستند که کلنگش تازه خورده و حالا حالا امیدی به اونجا نیست یعنی فعلاً تو همین شهر گرگان مستقر هستند.
این دانشگاه خوابگاه نداره و فقط به دانشجوها کمک می کنه که بتونن خوابگاه استیجاری برای خودشون بگیرن که این کمک هم در حد ترم یک و دوئه و بقیه بر عهده دانشجویه.
رشته های جدید زیادی آوردن یعنی تقریباً 70 درصد رشته های این دانشگاه قدمت 2 تا 3 ساله داره البته رشته های علوم پایه این دانشگاه قدیمی تر هستند مثل زیست، ریاضی، آمار، زمین شناسی و ...

در نهایت نظر من هم اینه که زنجان بهتره

موفق و پیروز باشید.

یا علی
وبلاگ کامپیوتری من:
http://it-cloop.mihanblog.com

وبلاگ شخصی من:
http://husseinjahan.mihanblog.com

پرتال پزشکی ورزشی ایران:
http://sportmedicine.ir

god_father

پست توسط god_father » سه‌شنبه 2 شهریور 1389, 10:53 pm

لطفا اول یه سرچ بزن بعد تاپیک بزن
من خودم اونجا درس میخونم، جزئیات تو این تاپیک موجوده یه سری بزن:
viewtopic.php?f=8&t=8492

eli70

پست توسط eli70 » دوشنبه 8 آبان 1391, 9:20 pm

بهتر نیس مودب تر حرف بزنی؟؟ gsg

قفل شده

بازگشت به “معرفی دانشگاهها و امکانات آنها”