آموزشکده فنی و حرفه ای پسران سراب

در این بخش دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاههای مختلف، به معرفی دانشگاه خود خواهند پرداخت

مدیر انجمن: مهيار

قفل شده
آواتار کاربر
a.bakzadeh
کاربر ساده
کاربر ساده

آموزشکده فنی و حرفه ای پسران سراب

پست توسط a.bakzadeh » جمعه 17 شهریور 1391, 10:59 pm

سلام دوستان یه چیزهایی از آموزشکده فنی سراب بهتون میگم که شما هم مثل من و چند تا از دوستام گرفتار این آموزشکده درپیت نشید:

1- اساتید خوب هیچ کدوم تو آموزشکده بیش از 3 سال تدریس نکردن و فرار را برقرار ترجیح دادن و اونایی که اومدن هم هیچی بارشون نیست.

2- ریاست و معاونت ها فقط به فکر نمونه شدن در میان مدیران آموزشکده های استان هستن زیاد به مسائل ریز در امور جاری آموزشکده توجه ندارن. کارگاه کامپیوتر وضعیتش داغون کارگاه الکترونیک کمی داغون

3- بی سوادترین دانشجویان در راس فعالیت های دانشجویی هستن و هیج اتفاق خاصی در مورد فعالیت های دانشجویی در آموزشکده نمیافته و ----------- حرفه اصلی فعالان دانشجویی هست .

4- یه چیز جالب تعطیل ترین بخش آموزشکده حراسته و یه مطلب جالبه دیگه که خیلی حال به هم زنه نظافتطچی آموزشکده دستیار ویژه معاونت آموزشی و حراسته.

5-----------------------
6- کتابخانه عمومی و پارک اصلی شهر رو به روی آموزشکده هستن و به نظر من تنها امتیاز مثبت آموزشکده است.

7- خوابگاهش از آموزشکده خیلی دوره و در حاشیه شهر ساخته شده .

8- اخرین مورد هم اینکه رفتم گواهی موقت تحصیلم رو گرفته که یه اشتباه تایپی داشت که بنده به شخصه در این آموزشکده به این مسائل عادت کرده بودم رایگان رو رایگتان نوشته بودن یه بار وبلاگ رو وبلاق نوشته بودن تویه اطلاعیه .

9- ساختمونش هم از دبیرستانی که توش درس خونده بودم خیلی خیلی کوچیک بود.

10- پدرت هم در بیاد و معدل کلت عالی هم باشه هیچ اتفاق خاصی از طرف آموزشکده واست نمیافته واست.

11- ولی اگه راهش رو پیدا کنی نمره گرفتن از اساتید کار راحتیه

12- و شهر سراب یکی از بدترین شهرهای آذربایجان برای دانشجو جماعته و آبروی آذربایجان رو خدشه دار کرده .
مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختند و برای عشق مرز، غافل از اين كه نه آزادی در تابوت جای مي گيرد و نه عشق مرزی می شناسد. «ارنستو چه گوارا»

بازگشت به “معرفی دانشگاهها و امکانات آنها”