محتوای تاپیک حذف شد

در این بخش دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاههای مختلف، به معرفی دانشگاه خود خواهند پرداخت

مدیر انجمن: مهيار

قفل شده
آواتار کاربر
-Godfather-

محتوای تاپیک حذف شد

پست توسط -Godfather- » دوشنبه 6 شهریور 1391, 5:43 am

محتوای پست توسط نویسنده حذف شد
آخرین ویرایش توسط -Godfather- در سه‌شنبه 7 شهریور 1391, 1:19 am، در مجموع 7 بار ویرایش شده است.
"I'll make him an offer, he can't refuse"

Arvincj
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: چرا من باور دارم انتخاب رجاء اشتباه است و دلایل آن

پست توسط Arvincj » دوشنبه 6 شهریور 1391, 11:51 am

پس شما بقیه ی غیر انتفاعی ها رو ندیدی تا بفهمی "جنون" یعنی چی ! :)
اینا که گفتی، نسبت به مشکلاتی که بقیه ی غیر انتفاعی های سطح پایینتر دارن، هیچه واقعاً..

به هر حال برای کاردانی به کارشناسی همین موسساتی که با تمام نقصاشون داریم میبینیم وجود دارن و انتخاب ما بین بد و بدتره..
رجا بین انتخابایی که ما داریم، جز بهتریناست.. نباید با تهران مقایسه شه، باید با موسسات قم یا ساوه و سمنان و ایوانکی مقایسه شه تا برتریش مشخص شه

آواتار کاربر
-Godfather-

پست توسط -Godfather- » دوشنبه 6 شهریور 1391, 2:41 pm

اگر اهل قزوین هستین، رجا میتونه گزینه ی خوبی باشه. اما اکثر داوطلبانی که اهل استان تهران و البرز هستن رجا رو به امید های زیادی انتخاب میکنن، من میگم با امید زیادی نرید رجا مگر اینکه واقعا با عشق و علاقه میخواید برید دنبال هدفتون و هیچ چیز دیگه ای براتون مهم نیست. همونطور که بقیه دوستانمون تو انجمن میگن "دانشگاه های شهر خودتون و نزدیک ترین شهرهای همسایه رو انتخاب کنید".

فکر میکنم بخشی از این انتقادهای من به خاطر اینه که من کاردانی رو با دانشگاه علمی کاربردی طی کردم و ناخودآگاه با اون مقایسه اش میکنم. اون مرکز علمی کاربردی که کاردانی بودم، تهران بود مسلما از لحاظ حمل و نقل و فرهنگ شهر قابل قیاس نیست با قزوین. از لحاظ اساتید و سطح علمی، عالی بود. همه اساتیدش دکتری خودشون رو از دانشگاه های کشورهای پیشرفته ای مثل آمریکا، استرالیا و روسیه گرفته بودن، برخی شون هم طراح سوالات کنکور سراسری بودن. از لحاظ جو دانشگاه "خیلی" با جو غیرانتفاعی و سراسری فرق دارند (سه تا مرکز علمی کاربردی رفتم واسه مهمان)، جو سرسنگین تر و دانشگاهی تری دارند. روابط و تعاملات اجتماعی از جنس دیگه ای و بالغ تره، به کسی برنخوره اما غیرانتفاعی ها مثل یک "دبیرستان مختلط" هستند. برخی هم که دوره کاردانی تو نرکده و ماده کده بودن همون اول ترم شروع میکنن به برخی حرکات خجالت آور. اینا نظر شخصی منه و حتما هستن کسایی که اینطور فکر نمیکنن. تنها ایرادی که به علمی کاربردی میگیرن، به اسم و مدرکشه. من که نشنیدم کسی رو به خاطر مدرک علمی کاربردی داشتن رد کنن، امروزه دیگه مهارت و کار بلد بودن مهمه زیاد به مدرک توجه نمیکنن تو ایران، از طرفی مدرکش توسط وزارت علوم و تحقیقات صادر میشه. البته من فقط نظام ترمی رو توصیه میکنم پودمان سخته چون واخحد های کمتری بهت میدن و بیشتر مناسب شاغلین هستش. خیلی ها هم به اسمش ایراد میگیرن چون شناختی ندارن تا میگی علمی کاربردی درس میخونم میگن خوب نیست و برو جای دیگه، خوب عاقبت پی حرف مردم رفتن رو هم دیدیم.

به نظرم اگر دانشگاه جامع، اسمشو به یه اسم با کلاس تری تغییر بده یکی از بهترین هاست. لازم به ذکره اسم "دانشگاه جامع علمی کاربردی" تو اکثر سایت های خارجی رتبه بندی، بین 20 دانشگاه برتر ایران به چشم میخوره در حالی که تو لیست های داخلی اثری ازش نیست و فقط دانشگاه های دولتی سراسری رو پوشش میدن.
آخرین ویرایش توسط -Godfather- در دوشنبه 6 شهریور 1391, 3:02 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
"I'll make him an offer, he can't refuse"

siteman
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: karaj
تماس:

پست توسط siteman » دوشنبه 6 شهریور 1391, 2:43 pm

منم دانشجوی رجا هستم
همه ی حرف هات رو قبول دارم ولی یه چیزای هست که باید بگم...
شما ترم 1 بودی و با بچه های تکمیل ظرفیت نشستی و نباید اینطور میشد که شد....
استاد صهبا خیلی خوب هستن و لی استادای بهتر در ترم 2 منتظر شما هستن...
من الان یه ساله اونجام حراست رو اصلا ندیدم البته اون مرد سن بالاهه که ریش داره با پیشونی مهر بسته رو دیدم آدم خوبیه...
در مورد مشکلات باید عرض کنم همه جا مشکلات وجود داره...ولی باید بد رو از بدتر انتخاب کرد...
در مورد سرویس معلومه اینکاره نیسی.. dan ما وقتی میشینیم اقا میری مسئول سرویس که میره بچه ها با هم میشینن یعنی آره bale poo
اون زنه تو سایت که اصلا وجود خارجی نداره ha:
اون مسئول کتابخونه هم که پاچه میگیره واقعا اگه نباید دختر پسر اونجا باشن چرا میز هست...ولی باز بچه ها میشینن و از رو هم نمیرن tof: ha:
خدایش استید خوبی داره..استاد ریاضیش موافقم خیلی بدن و دوس دارن آدم رو اذیت کنن ولی تو بخون 10 رو بگیر همچون که من مث سایق12 گرفتم امتحاناتش رو...
من کاردانیم قزوین بودم دولتی...وقتی رتبه ام کمی خوب شد برای کارشناسی...مدیر گروه مون تو کاردانی جناب اردکانی گفتن برو رجا...قابل توجه که خودشون مدیر گروه دهخدا هم هستن...گفت رجا بهتره از دهخدا اونم بخاطر اساتیدشه...
و در آخر این دانشگاه بیشتر برای انسانی هاست و من فقط و فقط بخار اساتید بزرگی همچون دکتر زینالی+دکتر معصومیو ....
آقا دوساله بیا و برو دیگه...چقد ناز داری dan
شب را به روزر و روز را به شب بی هیچ ناکجایی می رسانیم بی آنکه غافل از پایان لحظه لحظه های عمرمان باشیم...
و هر روزمان تکرار روز های قبل و قبل و باز هم قبل می باشد بی آنکه روزی نو داشته باشیم...تکرار هم برایمان عادت شده و چه روزی پایان تکرار هاست... این را هم کسی نمی داند

جزوه ایجاد بانک اطلاعاتی دکتر معصومی
http://qiau.ac.ir/teacher/files/41491/0 ... -38-40.zip

قفل شده

بازگشت به “معرفی دانشگاهها و امکانات آنها”